Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Šolaire válasza Kvelstadt (#800) üzenetére


Šolaire
veterán

Szerintem ha sikerül a honosítás akkor elkap a gépszíj :)) jobban bejön az első rész. Magyarításhoz kell a dsfix is másképp nem működik kiváncsi vagyok mennyit szépül a játék.

“Praise The Sun” \[T]/

(#802) Kvelstadt válasza Šolaire (#801) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem mindkettő tetszik.
A világ mondjettőbe tetszik. Inkább olyanokat tudnék mondani hogy ebbe ez abba meg az tetszik nagyon.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#803) Šolaire válasza Kvelstadt (#802) üzenetére


Šolaire
veterán

Nálam mindenben az első rész az etalon. Szerintem egy darabig elköszönök a második résztől. :DD

“Praise The Sun” \[T]/

(#804) Kvelstadt válasza Šolaire (#803) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Hiányzik a four kings mi? :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#805) Šolaire válasza Kvelstadt (#804) üzenetére


Šolaire
veterán

Az is :) felraktam a dsfix-et. Sokkal élesebb a játék grafikája nem olyan mosottak a textúrák. Az fps drop-ok ugyanúgy megvannak mint boxon. A dsfix-et a magyarítás miatt raktam fel. Próbáld ki már az elején sokkal többet megtudtam a történetről. Még van élet rajta tele van vértócsával. A magyarítás készítője írta hogy akár vele is összefuthatunk :DD

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#806) Kvelstadt válasza Šolaire (#805) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A pc-s verzióhoz otthon van a lemez magyarhonba. Meg nem tudom hogy menne e laptopon.
De majd ha lesz lehetőség ki fogom próbálni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#807) Šolaire válasza Kvelstadt (#806) üzenetére


Šolaire
veterán

Itt van a srác oldala nagyon érdekes [link]
Elvileg ez már egy javított bugtalanított honosítás. Egy átlag játék 2-3 ezer szó a Dark Souls 25e.
Azért tartott ilyen sokáig. A tárgyak leírása is fantasztikus. Sőt az Undead burgot is magyarul írja ki a játék indítok egy faith-es lovagot.

“Praise The Sun” \[T]/

(#808) Kvelstadt válasza Šolaire (#807) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja hogy nem csak a szövegek magyarok? mármint a párbeszédek?
valamiért nekem egyértelmű volt hogy csak az. Lehet mert csak az a része érdekel.

szerk.
Goat szimulátor magyarosítás. Dejó így annak a story-ja is érthető! :D

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#809) Šolaire válasza Kvelstadt (#808) üzenetére


Šolaire
veterán

Ez teljes textúra magyarítás. Még csak belelestem de majd írok róla. Ahoz hogy a teljes magyarítás működjön ne csak a szövegek legyenek azok bele kell picit piszkálni az innibe is de nem vészes,stabil a játék. Ha valamit nem jól csinálsz amúgy se indul el. Megéri a fáradozást mert szuper a történet. A lovag aki adja az estust na nem lövöm le sokminden világossá vált már akkor :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#810) Kvelstadt válasza Šolaire (#809) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Csak lőjed lefele! Nemtom én mikor jutok oda szal spoilerezz nyugodtan! Sőt!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#811) Šolaire válasza Kvelstadt (#810) üzenetére


Šolaire
veterán

Ok de azt csak akkor ha gép előtt leszek :) telóról nem tudom spoilerba rakni hátha más is ki akarja próbálni. Csütörtökön tesztelem rendesen a honosítást akkor írok neked egy szösszenetet :DDD
Faith-es kariba tudsz tanácsot adni?

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#812) szarvasbogár válasza Šolaire (#811) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Engem is érdekel:)) megy az angol de azért nem olyan szinten.

(#813) Šolaire válasza szarvasbogár (#812) üzenetére


Šolaire
veterán

Dsfix telepítése:[link]
Fontos: A magyarítást ha telepited ahoz hogy működjön a textúra magyarítás bele kell nyúlni az innibe mint a dsfix-nél a magyarításban le van irva hol.
Magyarítás:[link]
Dsfix:[link]

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#814) szarvasbogár válasza Šolaire (#813) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Ja nem:D nem játszom pc-n. Csak az az estus flaskás spoilerre mondtam, hogy érdekelne. Ill. bármi ami szerinted is érdekes:)

(#815) Šolaire válasza szarvasbogár (#814) üzenetére


Šolaire
veterán

Oké én szóltam spoiler csak az olvassa aki kiváncsi és nem bánja telóról nem tudom spoilerba rakni: Azt mondja nekünk hogy élőhalottak vagyunk. Beszél arról is:azt gondoltam hogy én vagyok a kiválasztott de tévedtem neked kell befejezi a küldetést mielőtt átalakulok eszetlen zombivá adok neked valamit. Átadja az estust. Utána közli hogy menjünk el nehogy kárt tegyen bennünk.
Aki firelink shrine-ben van ő is mond érdekes dolgokat. Gúnyos közli hogy nem mi vagyunk az elsők és úgy is el fogunk bukni de tudja hogy úgy is meg fogjuk próbálni. Ezután közli hogy két ébredés harangja van egy a templomban egy pedig lent a mélyben. Kongassuk meg utána történni fog valami. A végén kinevet minket. Eddig Ennyi.

“Praise The Sun” \[T]/

(#816) szarvasbogár válasza Šolaire (#815) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Ébredés harangja lent a mélyben:) ez tetszik!

(#817) Šolaire válasza szarvasbogár (#816) üzenetére


Šolaire
veterán

Most már értem hogy miért mondták hogy mély a története és árnyalt a tárgyleírásokból még több dolog derül ki sok helyen szerepel hogy ősi urak földje és hogy oda kell eljutnunk ez Lordran. A srác írta hogy a 2. Rész honosítását nem tudja elkészíteni.

“Praise The Sun” \[T]/

(#818) Döglött Róka válasza Šolaire (#817) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Pedig nagyon primitív nyelvezete van a játéknak pl egy neverwinter nights-hoz képest...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#819) Kvelstadt válasza Šolaire (#811) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Köszi az infót!
Faith-es karinál adj faith-re és praise the sun! :D
Nemtom. Használj olyan fegyvert ami faith-re is skálázódik meg használj miracle-ket. :D
De komolyan fogalmam nincs. Én full IQ2-es warriorba utazok aki a az első részbe a füvet is greataxe-al vágja és ki se tudja mindani hogy faith vagy int :D
valahogy kijuttatom a oc-s verzióm vagy beszerzem a steam-est és én is kipróbálom így.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#820) Döglött Róka válasza Šolaire (#811) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Barmilyen fegyver jo lightning infuseal csak jol skalazodjon. Ligjtning spear a baratod illetve sok sok heal. Sajnos nerfeltek az erejet de meg hasznalhato.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#821) Kvelstadt válasza Šolaire (#811) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ornstein spear-je! Az alapból lightning-os ha jól emlékszem meg nagyon jó a spear-ek között!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#822) vhunor válasza Kvelstadt (#821) üzenetére


vhunor
őstag

Vagy silverblack spear, bár az inkább faith+int.

(#823) MageRG válasza Šolaire (#811) üzenetére


MageRG
addikt

Bocs, semmi.

[ Szerkesztve ]

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#824) Šolaire válasza Döglött Róka (#818) üzenetére


Šolaire
veterán

Gondoltam hogy nem egy Baldur's Gate a nyelvezete. :DD de ami infó el van szórva a játékban az elég árnyalt viszont keveset is mond tényleg úgy kell összelegózni. Faith-es karinál ugye a vitality meg endurance az alap meg tenni kell az attunement-re a slotok miatt meg a Faith. A kérdésem az lenne hogy ezen kívűl érdemes e rakni még valamire? A másik hogy a faith-ot meg az attunement-et meddig érdemes feltornázni? Inteligenciára kell rakni vagy az csak a varázslónak szükséges? Köszönöm a válaszokat előre is.
toturi : Szivesen. Köszi neked is.
MageRG:semmi gond :))

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#825) Kvelstadt válasza Šolaire (#824) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Gondolom egyértelmű de faith-es karinál azért kell legalább dex is mert muszáj leszel ütni is. Nem ismerem minden spelljét de nincs neki annyi mint egy sorc-nak.
Viszont homeward bone-t nem kell magadnál tartanid meg passzolni fog a solier set. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#826) Šolaire válasza Döglött Róka (#820) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi neked is :) egyébként rengeteg fegyvert nem tudtam kipróbálni anno mert Faith kellett hozzá. Ez most változni fog :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#827) Šolaire válasza Kvelstadt (#825) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi :) solier küldit végig akarom csinálni. Oda meg kell a Faith rendesen. Szerintem faithra teszek a legtöbbet spelleknek gondoltam hogy nem kell annyi mint egy varázslónak. A többit endurance-ra ne vitality-re teszem meg persze dex-re. Így most már tudom mikre kell rakni :DD

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#828) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#825) üzenetére


Döglött Róka
veterán

tokmindegy hogy dex vagy str. En mindkettot felvinnem 40ig

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#829) vhunor


vhunor
őstag

Nem tudom, ki játszott vagy akar fog majd játszani a Bloodborne-nal, de akinek nem számít a spoiler, annak csak ajánlani tudom az alábbi összefoglalót a világáról és a történetéről. Miyazaki történetmesélését sokkal többre tartom, mint amit a BioWare/Black Isle/Bethesda csinált, mert borzasztóan nehéz úgy összerakni valamit, hogy az igazából a játékos képzeletében álljon össze, ha az tényleg rászánja az időt arra, hogy összeszedje hozzá a világban elszórt információkat. Ahogy egyébként a "valóságban" is működne a dolog, ha hirtelen ledobnának egy idegen világba, aztán kalap-kabát. Szvsz mesteri a megvalósítás, ami a Bloodborne-ban ért új szintre.

(#830) Šolaire


Šolaire
veterán

Idáig perfekt a honosítás. Jó olvasni a meghaltál feliratot :)) megvan az első csodám is

“Praise The Sun” \[T]/

(#831) Döglött Róka válasza Šolaire (#830) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szerintem borzalmas minden magyaritas:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#832) Šolaire válasza Döglött Róka (#831) üzenetére


Šolaire
veterán

Van amelyik hagy maga után kívánni valót, ebben igazad van. Mondjuk van ellenpélda is szerintem például :Skyrim. Morrohun-os srácok jó munkát végeztek.
Más:Dark Soulst most tolom először online. Nem is tudtam hogy mikor más szerveren lévő játékosok megkongatják a harangot azt én is hallom. :) Ma megyek a kedvenc helyemre Blighttown-ba :DD

“Praise The Sun” \[T]/

(#833) Kvelstadt válasza Šolaire (#832) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én egyszer kifogtam egy délutánt mikor feszt kongott a harang.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#834) Šolaire válasza Kvelstadt (#833) üzenetére


Šolaire
veterán

Lekeveredtem a dephts-be kell a thorn armor😊

“Praise The Sun” \[T]/

(#835) Kvelstadt válasza Šolaire (#834) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vagy a pala set. Az curse resist-es. Meg persze még odébb is van.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#836) Šolaire válasza Kvelstadt (#835) üzenetére


Šolaire
veterán

A capra démon azert egyszer agyonvert nem tudtam elszaladni mellette. :) az is jó de a thorns szettet nehezebb megszerezni kell nekem nagyon.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#837) Kvelstadt válasza Šolaire (#836) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az a tüskés mi? Azt nem is használtam. De azt pont ott szerzed meg nem?
Ugy emlékszem a thorns invader ott jön.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#838) Šolaire válasza Kvelstadt (#837) üzenetére


Šolaire
veterán

Három helyen kell megölni az invadert és úgy lehet felvenni. Ma beidéztek a vízköpőhöz :DD meglepődtem hogy nem jó az estus. :D

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#839) szarvasbogár válasza Kvelstadt (#837) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Van olyan végigjátszás, hogy csak tüskés armor gurulós sebzéssel viszi végig az az őrült és nem használ semmi fegyvert vagy varázslatot:))

(#840) Šolaire válasza szarvasbogár (#839) üzenetére


Šolaire
veterán

Linkeled? Nagyon tetszik az a páncél. Meg is van az első invader. Most irány a másik harang és Lost Izalith :DD

“Praise The Sun” \[T]/

(#841) szarvasbogár válasza Šolaire (#840) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Telóról sajnos nem tudok linkelni de lobos Jr. az elkövető az ő videóinál van az eleje körül. "spiked armor all bosses (minus 4 kings)" valami ilyesmi a videó neve:)

Ez az: armor roll only run (minus 4 kings)

[ Szerkesztve ]

(#842) Šolaire válasza szarvasbogár (#841) üzenetére


Šolaire
veterán

Keresem köszi :)
Közben meglett :DD

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#843) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Én most kicsi szünetet tartok mert God of War 3 van és ezt nem is kell tovább magyaráznom. Nemtom mikoe
R jelent meg de sok évet vártam rá a spoilereket kerülgetve.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#844) szarvasbogár válasza Kvelstadt (#843) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Az jó kis cuccos;) normál fokozatban is izzadtam rendesen a vége felé. a hard már nem nekem való ahogy az easy sem:)

(#845) Šolaire válasza Kvelstadt (#843) üzenetére


Šolaire
veterán

Jó játékot neked😊 nekem is bejön az a stílus.

“Praise The Sun” \[T]/

(#846) melega


melega
őstag

Érdeklődnék, hogy a Dark Souls játékok milyen nehezek, vannak olyan nehezek mint a Prince of Persia Warrior Within, The Two Thrones?

(#847) Šolaire válasza melega (#846) üzenetére


Šolaire
veterán

Van olyan nehéz :DD

“Praise The Sun” \[T]/

(#848) szarvasbogár válasza melega (#846) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Azt nem tudom mert nem ismerem de eléggé nehezek:) első körben mindenképp aztán ahogy egyre többször játszod végig ismered meg a sok titkot szerzed meg a jobbnál jobb felszereléseket varázslatokat úgy fog egyre jobban beszippantani és lesz lépésről lépésre könnyebb. egyet nem szabad: kapkodni és persze feladni:)

Óriási élmény mindenképp ajánlom!

[ Szerkesztve ]

(#849) Kvelstadt válasza melega (#846) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Prepare to die. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#850) Ragnar_ válasza melega (#846) üzenetére


Ragnar_
addikt

Gyakorlatilag minden ellenféltípus ellen meg kell tanulni 'harcolni' melyik fegyvertípussal és harcmodorral tudsz a leghatékonyabban haladni. (Ranged fegyverekkel azért könnyebb, de ott sokat kell farmolni arowra, vagy boltra) PoP is kellő kihívás volt időnként, de a DS más. :) Főleg a bossfightoknál.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.