Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Šolaire válasza odinkain (#4000) üzenetére


Šolaire
veterán

Dlc-be vagy? 3 boss van : Smelter, Fume, Sir Alone.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4002) wierra válasza Šolaire (#3999) üzenetére


wierra
senior tag

Ez még csak az alap Smelter volt. Szerintem.
Mindkettővel megszenvedtem anno. :O

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#4003) wierra válasza odinkain (#3998) üzenetére


wierra
senior tag

A másik boss az Old Iron King volt? A lávából hadonászó diabloid démon..

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#4004) odinkain válasza wierra (#4003) üzenetére


odinkain
tag

Igen az. Iron Keep-be vagyok.

PSN: inkaoner81

(#4005) odinkain válasza wierra (#4002) üzenetére


odinkain
tag

NEEEE máááárr :O :O :O :O :F :U

PSN: inkaoner81

(#4006) Mans20 válasza odinkain (#4005) üzenetére


Mans20
addikt

Smelter után lesz felfele egy terület, a lávás boss után meg ott ahol leölted, arra lehet továbbmenni a DLC-ben. Ott is sírás lesz.

(#4007) Šolaire válasza wierra (#4003) üzenetére


Šolaire
veterán

Elnézést azt hittem már a dlc-be jársz. Azok még keményebbek és más taktikát kiván a továbbhaladás, viszont jól kitanulható. Legjobb, legaljasabb bossok a három dlc- be vannak.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4008) odinkain válasza Mans20 (#4006) üzenetére


odinkain
tag

Akkor a lávás boss-hoz visszanézek mert volt ott egy ajtó ami zárva volt. Valami kigyós szökőkúttal jutottam oda viszont nem igen volt ott semmi csak ez a zárt ajtó na meg az a kar amivel a tűz fújó bikákat le tudom állítani.
Smelter után felmentem azon a lépcsőn de igazából, hogy úhy mondjam csak körbe mentem és oda jutottam ahol a zseniális teknős áll azon a hídon vagy min.

PSN: inkaoner81

(#4009) Mans20 válasza odinkain (#4008) üzenetére


Mans20
addikt

Ja igen. Az ajtóhoz kell a heavy iron kulcs. Azt a tűzgyíkoknál találod forest of fallen giant-ban. [link]

(#4010) odinkain válasza Mans20 (#4009) üzenetére


odinkain
tag

Oké. Köszi
Közben visszajöttem ahol ez a tűzgyíkok vagy mik vannak és miközben mászkáltam találtam egy ajtót ami nincs nyitva. Ha közel megyek az ajtóhoz akkor valami ilyesmit ír. : "Produce the symbol of the king" ezt az ajtót hogy vagy mikor tudom kinyitni?
A másik dolog, hogy nem szeretnék semmit helyszínt kihagyni szóval tuti, hogy a dlc jön? Azokkal az öt giant-al vagy kivel még nem találkoztam.
Fentebb írta valaki, hogy a szalamandrákhoz is lesz ajtó....azt se találom...
Bocs, hogy ennyit kérdezek.

PSN: inkaoner81

(#4011) odinkain


odinkain
tag

Közben az ajtót a szalamandrákhoz megtaláltam. :K :K

PSN: inkaoner81

(#4012) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Sziasztok,

elkezdtem a játékot, első két bosst levágtam (Giant, Pursuer), a kérdésem, hogy mi a normál progression erről a területről? Két helyre is tudok menni (a madár átdobott egy új területre, illetve Majulából átmentem a Tower of Flame részre), de nem tudom, most merre kéne menni előbb.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4013) Mans20 válasza Bad Pritt (#4012) üzenetére


Mans20
addikt

Heide tower-ből mehetsz a No mans Wharf fele, onnan meg majd oda, ahol most vagy csak a másik oldalára.

(#4014) Bad Pritt válasza Mans20 (#4013) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja arrafelé mennék, de szerintem elengedem most ezt a játékot.
Annyira, de annyira fapados a DS3-hoz meg a Bloodborne-hoz képest, hogy az nem igaz. Először sokkal nehezebbnek éreztem, de nem is azért nehéz amúgy, mert annyira nehezek lennének az ellenfelek, hanem az aggro ebben a játékban valami hihetetlen, egész pályán át követnek és nem hagynak békén. :D
Nem igazán élvezem jelenleg, az újabbakban legalább ha elpicsáztak, akkor is volt jó volt a harc.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4015) Mans20 válasza Bad Pritt (#4014) üzenetére


Mans20
addikt

Nekem meg a második után volt túl gyors a három, de már megszoktam.

(#4016) Bad Pritt válasza Mans20 (#4015) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most elkezdtem az elsőt és sokkal jobban kézreáll. Alapból nagyon demoralizál az a 2-ben, hogy minden halálla csökken a max hp, nem szeretem az ilyen játékelemeket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4017) Šolaire válasza Bad Pritt (#4016) üzenetére


Šolaire
veterán

Van ellene gyűrű is de én sose foglalkoztam a hp csökkenéssel mert amugy csak frusztrálja az embert. Ha nagyon lemegy a hp akkor van több módja hogy emberré válj. A játék nehézségét szerintem a totál más ritmus adja meg van egy új tulajdonság is amit ha nem fejlesztesz amiatt is érezheted hogy totál más meg nehezebb mint az 1 vagy a 3. Adaptability ha pakolsz rá akkor pl gyorsabban issza a kari az estust meg dodge közben nő az az időintervallum amikor sebezhetetlen vagy.
Fapados? :D akkor az első rész mi?
Egyébként az első rész messze a legjobb szerintem etalon game.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4018) Bad Pritt válasza Šolaire (#4017) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most elkezdtem az első remasteredet és fényévekkel jobban élvezem. Lehet ránézek még a másodikra később, de most kb 5 óra alatt nagyon nem éreztem még rá. Még a Demon's Souls is jobban ment anno, pedig az aztán végtelenül fapados volt ezekhez képest. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4019) Rony949 válasza Bad Pritt (#4016) üzenetére


Rony949
őstag

Ezt amúgy a Demon's Souls-ból vették. Ott ugyanis ha meghalsz emberi formában, instant lefelezi a maximális életed. Olyan mint DaS1-ben mikor elkapod a curse-t.

(#4020) Rony949


Rony949
őstag

Vannak jópofa paródiák, vannak elég vicces paródiák, aztán vannak ezek a nagyon fura paródiák. :C [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#4021) BOBAKILL válasza Rony949 (#4020) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hát ez rohadt jó. Kicsit beteges de jó. :DDD

(#4022) odinkain


odinkain
tag

Sziasztok. Elkezdtem a dlc-t és Brume towernél megakadtam. Maldron assassin vagy hogy hívják egyszerűen nem bírok vele az a végtelen stamina amivel rendelkezik és, hogy alig tudok rajta sebezni.....
Egy időre el is vette a kedvem. Tapasztalatokat vagy trükköket szeretnék kérni tőletek mert nem akarom itt a vége felé feladni.

PSN: inkaoner81

(#4023) Šolaire válasza odinkain (#4022) üzenetére


Šolaire
veterán

Őt mondod? [link]
Nyilazd le ne ronts neki.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4024) odinkain válasza Šolaire (#4023) üzenetére


odinkain
tag

Igen őt.

PSN: inkaoner81

(#4025) Šolaire válasza odinkain (#4024) üzenetére


Šolaire
veterán

Én anno nyilazgattam, idegesítő ellenfél.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4026) odinkain válasza Šolaire (#4025) üzenetére


odinkain
tag

Eléggé :D de sikerült ez a lényeg sőt még a másikat is valami Rebecca-t is sikerült elkapnom.

PSN: inkaoner81

(#4027) odinkain


odinkain
tag

Újból segítséget szeretnék kérni. Leértem a Brume torony aljára és találkoztam Fume knight-al. A problémám, hogy egy Ashen idols-t nem tudtam megsemmisíteni mert nincs smelter wedge-em és így ugye a boss folyton vissza heal-i magát szóval semmi értelme. Szerintem minden Ashen idols-t/Smelter wedges-t össze szedtem kivéve egyet.
Smelter throne-nál nem tudtam bemenni Sir Alenne-hez vagy hogy hívják mert ahol a páncél és a kard van ott nem történik semmi. Nincs körülötte azaz aura szerű valami. Mit hagytam ki vagy felejtettem el?

PSN: inkaoner81

(#4028) Šolaire válasza odinkain (#4027) üzenetére


Šolaire
veterán

Sir Alone ezek kellenek hogy elérd : [link] [link] ez egy memory ugyanis.
Forrás : [link]

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#4029) Šolaire válasza odinkain (#4027) üzenetére


Šolaire
veterán

Smelter Wedge 11 van összesen nézd meg biztos kihagytál valamit anélkül szívás a harc mert nehéz távol tartani tőle a bosst és a közelébe healel igen. [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#4030) odinkain válasza Šolaire (#4028) üzenetére


odinkain
tag

Akkor magyarán csináljam tovább a dlc-t és amikor megvan a sárkány meg a korona akkor tudok bemenni ebbe a memoryba. Jól értem?

PSN: inkaoner81

(#4031) odinkain válasza Šolaire (#4029) üzenetére


odinkain
tag

Azt hittem, hogy összefügg a kettő mármint a Alone és az utolsó Wedge..... akkor ezek szerint nem...
Köszönöm amit linkeltél videót annak segítségével körbe nézek mert akkor tutti, hogy egy elmaradt.

PSN: inkaoner81

(#4032) Šolaire válasza odinkain (#4031) üzenetére


Šolaire
veterán

Sorjába. Sárkánytól megkapod az Ashen mist Heart odaadja magától is ha megütötted már akkor meg kell ölni.
A második tárgyért a fume knight-ot öld meg utána irány az Alone boss. Tüskét meg tuti elhagytál valahol nézz szét anélkül szívás a fume.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4033) odinkain válasza Šolaire (#4032) üzenetére


odinkain
tag

Oké köszi. Akkor most tüske keresés utána Fume és ha leöltem gondolom mehetek a következő részre. Ez a mostani terv aztán majd látjuk, hogy a játék ugyanígy gondolja-e :DD :DD

PSN: inkaoner81

(#4034) Šolaire válasza odinkain (#4033) üzenetére


Šolaire
veterán

Csak kibogoztuk. :DDD én anno a dlc kulcsokkal voltam így.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4035) odinkain válasza Šolaire (#4034) üzenetére


odinkain
tag

dlc kuuuuulcs? :Y :Y
nee ne ne neee nee nee :DDD :DDD ne nehezítsd meg az életem :D

PSN: inkaoner81

(#4036) Šolaire válasza odinkain (#4035) üzenetére


Šolaire
veterán

Scholar verzióval hozták be azt hogy a 3 dlc-hez meg kellett szerezni a kulcsokat. Az alap verzióban benne volt a cuccaid közt ha rendelkeztél a kiegészítőkkel. Shulvába voltál már? Kedvencem.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4037) Mans20 válasza Šolaire (#4036) üzenetére


Mans20
addikt

Jaj Shulva :O Ott is gyorsan fogy az estus.

(#4038) Šolaire válasza Mans20 (#4037) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem kedvencem, mire rájösz mit miért párszor meghalsz. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#4039) odinkain válasza Šolaire (#4036) üzenetére


odinkain
tag

Shulvába voltál már? Kedvencem.
Nem rémlik szerintem még nem. Videót meg egyebet nem akarok nézni mert ugye megöli az élményt :P :P :U :D

PSN: inkaoner81

(#4040) odinkain válasza Mans20 (#4037) üzenetére


odinkain
tag

:O :O :O erre nem tudok mást reagálni :DD :DD

PSN: inkaoner81

(#4041) odinkain válasza Šolaire (#4029) üzenetére


odinkain
tag

Megnéztem a videót így elsőre azt mondanám, hogy mindenhol voltam ahol smelter wedge-t lehet találni. De persze mindjárt megnézem a játékban is.

PSN: inkaoner81

(#4042) odinkain


odinkain
tag

Ami nem fér a fejembe és a videókban is mondták amiket néztem, hogy amikor megérkezünk a dlc-be akkor van 6 wedge-ünk utána abban a ládában amit kinyít a videóban is van 4db. (visszamentem megnéztem a ládát már felszedtem) És ezzel együtt lesz 10db-unk és Alone adja a 11.-et ha jól értelmezem a szitut. mert

Soul of Nadalia-ból van 10 az inventorymban de ez annyiból nem érdekes, hogy a Fume knight-nál még maradt egy amivel nem tudok mit kezdeni wedge hiányában. Meg asszem a 12.-et is valamelyik boss dobja le.

Szóval nem igazán értem, hogy mizu .
Ami még számításba jöhet és nem voltam ott Iron Passage de ezt azért zárnám ki mert egy videóba se volt benne és ahogy olvastam ott optional boss van.

PSN: inkaoner81

(#4043) Šolaire válasza odinkain (#4039) üzenetére


Šolaire
veterán

Három dlc- ből az egyik. Szeretni fogod. :DDD

“Praise The Sun” \[T]/

(#4044) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Sziasztok! Minap újrakezdtem a DS2-t, már régóta akarok egy új végigjátszást, hátha meglesz a platina is. :D
Eddig sosem játszottam úgy hogy bármennyire is használtam volna a power stance-t. Hallottam róla de valahogy sose érdekelt, egészen eddig. A karakterem egy dexes arc lett, jobb híján dual falchionnal. Ennek pici a követelménye a játék elején a PT-hez. Rohadtul megdobja az élvezeti faktort, nem is tudom eddig miért nem használtam ezt? A dual blacksteel katana lesz a végső fegyverem, mivel abból lehet többet is farmolni a játéban. Uchit akartam a játék elején de abból csak egy lehet egy végigjátszásban. Bááár, lehet hogy bonfire asceticcel rásegítek, hátha ad még egyet a kovács..hmm...ezt kipróbálom majd.
Szóval ti használjátok a power stancet? Vagy csak nekem újdonság? :DDD
Amúgy ez a kis falchion dualban rohadt nagyot sebez. Volt már 700 körüli sebzésem is, +7-es mindkettő jelenleg. Mondjuk sok staminát is zabál. L2 kombója halálos.
Ezért szeretem a DS-okat még ennyi év után is képesek újat mutatni. :R
Egy dual chaos bladet azért kipróbálnék PT-ben...durca lehet. :D

(#4045) Šolaire válasza BOBAKILL (#4044) üzenetére


Šolaire
veterán

Szia már régen játszottam vele. Ez amiről írsz csak kétkezes harcnál érhető el? Próbáltam anno a swordsmant és nem jött be.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#4046) BOBAKILL válasza Šolaire (#4045) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Igen. Lehet amúgy variálni bizonyos fokig a fegyvereket power stancehez. Pl. falchion+rapier, vagy falchion+katana. Két fegyver kell két kézben. Brutál jó kombók is vannak. Nekem újdonság volt. :D Maj dobok egy videót este.

(#4047) Šolaire válasza BOBAKILL (#4046) üzenetére


Šolaire
veterán

Hm lehet adok neki még egy esélyt köszi.
Videónak örülnék. :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#4048) BOBAKILL válasza Šolaire (#4047) üzenetére


BOBAKILL
őstag

(#4049) Šolaire válasza BOBAKILL (#4048) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#4050) lanszelot


lanszelot
addikt

Sziasztok.
Az lenne a kérdésem, hogy hol tudok beszerezni Fragrant Branch of Yore-t, mert nem tudom kiszabadítani Ornifex-t.
Ha jól emlékszem össze-vissza 2-3 -t használtam el a játék kezdete óta, de nem nagyon találtam eddig a pályákon. pedig minden pálya után visszanézek videót nem hagytam -e el valamit. Hajlamos vagyok rá :-) Majula-ba a nagyzsákos ember adott régen el 1 db-t de már nem . kicsit tanácstalan vagyok . Valakinek valami ötlete van ez ügyben? Shaded Woods-ba amit találtam rossz láda nyitására használtam, mert úgy olvastam ott van a kulcs hogy Ornifex-t ki tudjam szabadítani de nem ott volt. Szóval....... Az a pálya tele van olyan helyekkel ahol kéne a Fragrant Branch of Yore.
:)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.