Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Rony949 válasza melega (#1350) üzenetére


Rony949
őstag

Nézd át jobban a területet ahol harcolsz vele, hamar rájössz a gyengéjére. :)

(#1352) Šolaire válasza melega (#1350) üzenetére


Šolaire
veterán

Van egy kristály azt kell szétcsapni először utána ütöd a bosst.
Four kings-hez kell egy gyűrű amihez meg kell ölnöd Sif-et. Akkor nem halsz meg ha leesel.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1353) melega válasza Šolaire (#1352) üzenetére


melega
őstag

Aki az erdőbe van a SEF csak nem működik a kapu azt írja locked by some corporation.
A bonfire melletti kapura gondolok.

Valami kulcs kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#1354) Rony949 válasza Šolaire (#1352) üzenetére


Rony949
őstag

Most miért mondtad el? Nem egy kilenc éves. :(

(#1355) melega válasza Rony949 (#1354) üzenetére


melega
őstag

Igazad van 30 elmúltam.

Mégis azt tapasztalom hogy a legtöbb pcs játékot egy 6-os gyerek végigjátsza kisebb segítséggel ha kitünő.
A DArk Souls, Bloodborne játékokat nem.

(#1356) Šolaire válasza Rony949 (#1354) üzenetére


Šolaire
veterán

Úgyis megnézi youtubon,azzal játszik ;]

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1357) Šolaire válasza melega (#1353) üzenetére


Šolaire
veterán

Kovácsnál lehet megvenni a kulcsot (Andrei) 20000 soul ha jól emlékszem. Ha nem akarsz annyit költeni meg lehet közelíteni az erdőt a másik oldalról is.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1358) melega válasza Šolaire (#1357) üzenetére


melega
őstag

Köszi már a 4 királlyal küzdök, de mindig eltünik előlem. a srákányárulót megöltem.

(#1359) melega válasza melega (#1358) üzenetére


melega
őstag

Megöltem.

(#1360) Adam_Shepard válasza melega (#1359) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hanyas szintu vagy es milyen karid van?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1361) Šolaire válasza melega (#1358) üzenetére


Šolaire
veterán

Screenshot-ot csinálsz a statjaidról?

“Praise The Sun” \[T]/

(#1362) melega válasza Šolaire (#1361) üzenetére


melega
őstag

Nem, de a főellenséghez még a Nitot meg kell ölnöm.
Nem tudom mikor fog világítani a feje a karaktzeremnek hogy a Tomb of Giantban lássak?

Más helyekkel már végeztem.

[ Szerkesztve ]

(#1363) Šolaire válasza melega (#1362) üzenetére


Šolaire
veterán

Jó gyorsan haladsz😃 trénerrel tolod? Steames a játékod?

“Praise The Sun” \[T]/

(#1364) MageRG válasza melega (#1362) üzenetére


MageRG
addikt

Nocsak, feltámadt a topic?
Van világító varázslat. Vagy találhatsz egy sisakot (sunlight maggot) Lost Izalith-ot a Demon Ruins-szal összekötő folyosón.
Egyébként marad a lámpás bal kézben.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#1365) melega


melega
őstag

Mégis hogyan érem el hogy világítso a feje a karateremnek a tomb of giantsban?

(#1366) Šolaire válasza melega (#1365) üzenetére


Šolaire
veterán

Most írták le a választ

“Praise The Sun” \[T]/

(#1367) MageRG


MageRG
addikt

Ez annyira jól sikerült, hogy ide is berakom...

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#1368) Kvelstadt válasza MageRG (#1367) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Annyira hogy el s mentettem! :C

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1369) Šolaire válasza MageRG (#1367) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi ez brutál jó :C

“Praise The Sun” \[T]/

(#1370) Rony949 válasza MageRG (#1367) üzenetére


Rony949
őstag

Én még a paródiákat bírom nagyon. Alkalmanként mindig újranézem őket. Fantasztikus a Dark Souls közösség. :D

Itt pl. mennyire basztatják már Seath-et, besírok. :'D
Dark Souls: in Summary

(#1371) melega


melega
őstag

Nem értem a kígyó miért nem visz el a főbosshoz, egy gyerek végigjátszásait néztem youtubon azok szerint az összes bosszal végeztem 100 órám van a játékban.

Capra démon kinyírva
Taurus demon kinyírva
Visszamentem a hollóval a kulcsért amivel képbe be tudok sétálni Arno Londoba, Capra demon újra kinyírva
A demon kinyírva aki a kulcsot adta Depthhez
Depth démona kinyírva a kulcsot adta Brighttownhoz
Pókasszonyság kinyírva
2. harang megkongatva
A két sárkány kinyírva 1. harang megkongatva
A csapdák házán átjutottam.
A főbosst megöltem utána a repülő szörnyek elvittek Arno Londoba.
Arno Londoba a festmény megjárva.
Két aranyszínű boss kinyírva (Arno Londoban) utána tudtam wrapolni.
Sárkányáruló kinyírva jeget kellet hozzá összetörni
Sef (óriásfarkas) kinyírva.
Az erdő repülő szörnye kinyírva.
Four Kings kinyírva
Bed of Chaos kinyírva
Lost Izalithban, és Demon ruinsban az összes bossal végeztem, és felvettem a sunlight maggotot.
A sunlight maggot segítségével öltem meg a katakombákba a hétfejű embert, és a Nitot, óriáscsontváz akit az intro elején látok.

(#1372) melega


melega
őstag

Vagyis le tudok menni, de nem enged be a kapun, a gyerek végigjátszása szerint az összes leírt főbossal végeztem.

(#1373) Rony949 válasza melega (#1371) üzenetére


Rony949
őstag

Seath, Four Kings, Nito és Bed of Chaos meghaltak, tehát akkor nálad van a 4 darab Lord Soul. Ezeket bele kell rakni a Lordvessel-be, utána automatikusan kinyílik az ajtó.

DE!!! Ne menjél még oda. Ha már idáig eljutottál, érdemes még végigtolni a DLC-t. A bejárata egy barlangban van, ahol a sok fejű hidrával harcoltál. Ha végeztél a DLC-vel, utána visszamehetsz és leverheted a főboss-t.

[ Szerkesztve ]

(#1374) Marvinyo


Marvinyo
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni a továbbhaladáshoz. bár mialatt kutattam ami után kerestem elég sok spoilert kaptam, de tán már nem számít. Remek játék így is. :-) Ettől függetlenül igyekeztem minél kevesebb információt megjegyezni, úgyhogy lehet írok bolondságot, pardon.

Ami megvan (spoilerek miatt a biztonság kedvéért offtopicban):
Asylum Demon, Bell Gargoyles, Capra Demon, Moonlight Butterfly, Taurus Demon.

A problémámat jelenleg a Stray Demon okozza, mert az egy dolog, hogy maximum két ütésből halott vagyok (ok, ebben a játékban melyik ellenfélnél nem? :-D), de minimálisat sebzek rajta. Sorcerer/Pyromancer keverék vagyok Tin Banishment Catalyst-al (Lenyúltam Blighttownból egy sprinttel) és 0-s pyromancy flame-el. Depths-ig még nem jutottam el jelenleg, hogy tovább fejlesszem. Előbbit használom mint fegyver, és elméletileg ez nem épp a legjobb ötlet, ezért változtatnék ezen. Mi lenne ajánlatos? 12str,12dex-en és 18-as inten vagyok jelenleg. Az említett Demonra 41-et sebzek a Catalysttel, és 200-at a Heavy/Great Heavy(?), (hirtelen meg nem mondom) Soul Arrowwal. 100-at a Fireballal, amik fölöttébb kevés, hogy bármit kezdjek ellene.

Mivel odáig nem jutottam, ezért nem tudom, hogy Shiva csak Blighttownban árul majd cuccokat, vagy már Darkrootban is tudok tőle venni ha csatlakozom a Forest Hunterhez? Illetve a Prepare to Die Editionben továbbra is Sin jár érte (Pontosabban a főnökkel való beszélésért)? Számít ez egyáltalán valamit?
Uchigatana-ra gondoltam talán, mint fegyver, vagy nem tudom mi lehetne a jó választás.

Valami jobb fegyver nélkül pedig azért nem vágnék neki a Depths-nek se, hiába tudom úgy, hogy az elméletileg könnyebb terep mint az Asylum másodjára.

Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#1375) Kvelstadt válasza Marvinyo (#1374) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az asilum demonnál figyeld ki hogy melyik az a támadása mikor nyom egy ilyen robbantást mert az a veszélyes. Meg maradj mögötte.
Am ő később könne szal ne csodálkozz ha a jelenlegi gear-ed ellenére nagyott sebződsz.
Varázslatokhoz nem tudok tanácdot adni mert én kizárólag ütnivszoktam. Az uchi viszont egy jó fegyver. Most legutóbb azzal vittem végig a játékot. Azt úgy is meg tudod duerezni hogy megölöd az indead merchant-ot.
Ha megvan capra akkor bizony dephts lenne az ajánlatos és az asylum csak sen's forteesy előtt hogy mire azon tuljutsz meglegyen az item az asylumból ami egy opcionális helyre kell majd ami sen's fortress utáni helyről lesz elérhető.
Próbáltam nem spoilerezni. Nem tudom mit sikerült elolvasnod a következő pályákról és nem akartam lelőni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1376) Šolaire válasza Marvinyo (#1374) üzenetére


Šolaire
veterán

Oda később kellene visszajutnod nem lövöm le miért majd rájösz még nem kellene ott lenned. Én ezt a bosst nem lockoltam be. Nekem nem volt nehéz. Amikor a robbanást csinálja utána még egy ideig a seggén ül akkor üssél bele utána maradj a háta mögött lehetőleg ne blokkolj amikor meg csinálja a robbanást akkor gurulj hátra. Ha nem bírsz vele irány a depths vagy a sens fortress. Majd megmarad későbbre.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1377) Marvinyo


Marvinyo
aktív tag

Köszi a válaszokat. (Nyomokban spoilerezek, a 2. részről is, de mobilról, nincs tagelés, pardon)

Démonnál nem a sebződés a bajom, elkerülni általában sikerül a támadásait. Én nem ütök rá eleget, kb. 1000+ HP-t kéne levinnem 40-50 esével, ennyi marad miután minden varázslatom ellőttem. Csak azt hittem van valami kar, item, vagy ilyesmi ami be tud segíteni
(mint a kettőben a Lost Sinnernél a fáklyagyújtást, hogy rajta maradjon a lock, ami nagyban segít)

(egy előző próbálkozásnál is itt adtam fel, csak akkor melee karival a black knightokra sebeztem így, és Asylumban nincs hely ugrálni. Pajzs/Stamina meg nem fogta meg eléggé a csapásait, hogy hosszú távon bírjam, és ezen - meg a framedropokon - felhúzva magam elkezdtem a 2-t, de csak visszatértem az 1-hez, mert ott meg a vaksötéthez nincs kedvem egyelőre, nem mintha Blighttown világosabb lenne, és még torch sincs :-D)

A cuccokat megszereztem (rusted iron ring, perticural(?) doll), de akkor megyek tovább Hydra1-Sif-Depths útvonalon, majd elagyabugyálom később :-)

A merchantot nem szívesen csapnám le, de ha Shiva nem árul, lehet így fog járni. Undead Burg környékén úgysem lesz már dolgom :-)

Köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#1378) MageRG válasza Marvinyo (#1377) üzenetére


MageRG
addikt

Ha sorc/pyro vonalon mész akkor ajánlott a következő:
1. Bellowing Dragoncrest ring: attól a varázslótól tudod megvenni, akitől a great soul arrow-t is.
2. Crown of Dusk: Darkroot Basin-ben a hidra után tudsz hozzájutni, kis trükközéssel
3. Red Tearstone ring: opcionális, és elég kamikaze megoldás. Egy "sárkányos" helyen lesz
De ha mindhármat felveszed, akkor brutálisakat sebeznek a varázslatok.

Egyébként most neked inkább a Depths-felé kellene menne, ott találsz lehetőséget rá, hogy továbbfejleszd a fegyvered.
A Rusted Iron ringet jó hogy megszerezted, Blighttownban nagyon hasznos.
Ha végképp most akarod lenyomni a dagidémont, akkor fejleszd fel +15-re a pyro flame-t és azzal próbálkozz.

Sin-t nem kapsz ha Oswald (harangtorony) segítségével lépsz ki az előző covenant-ból. Utána már nyugodtan csatlakozhatsz a macskásokhoz.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#1379) vorosmarti válasza Marvinyo (#1374) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Ahogy többen írták, a Stray még erős lehet Neked. Én is korán jutottam el, közelharcos karakterrel mentem és a 2 Black Knight simán ment, de a Stray Demonnal nem bírtam. A baba meglett, és a démont később mentem vissza lerendezni. Megvár :)

(#1380) Kvelstadt válasza Marvinyo (#1377) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A black knight azér van higy azt ne csapd le könnyen.
Ők gwyn katonáji skik silver knight-ok voktak de megégtek a háborúbsn és nem megsebezte őket a tűz hanem megedzette.
Őket is később szokták leszedni.
Ha blighttown sötét akkor nem láttad még a tomb of giants-et. :)
Sm varátsló karinál nyomni kell az attunement-et is higy be tudj pakolni elég varázslatot mert az higy bossfight közbe kifogysz az olyan mintha mele karakternek elvennék a fegyverét harc közben.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1381) Marvinyo válasza MageRG (#1378) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

"1. Bellowing Dragoncrest ring: attól a varázslótól tudod megvenni, akitől a great soul arrow-t is."
Pipa. Jelenleg ez meg a Ring of Favor and Protection van rajtam (stamina/hp/equip load). Utóbbi tudom, nem egészen sorc/pyro gyűrű, de egyelőre jó szolgáltatot tett. Utóbbinál olvastom, hogy eltörik a leveszem. Ez azt jelenti, hogy dobhatom ki, vagy megjavítani azért még meg lehet, csak mondjuk egy merchantnál, vagy valami?
(A sárga páncélos fazonig leugrott valahogy az egyik csonti - vagy a Hollow a lépcsőről nem emlékszem már -, akit persze sikeresen megütöttem, szóval nem sok választásom maradt mint kinyírni, ő dobta)

2. Crown of Dusk: Darkroot Basin-ben a hidra után tudsz hozzájutni, kis trükközéssel
Meglátjuk, egyelőre a hidra ellen is kéne fegyver. Bár őt még nem próbáltam a Catalysttel csapkodni, hátha ér valamit...

"De ha mindhármat felveszed, akkor brutálisakat sebeznek a varázslatok."
Hármat? Nem csak kettőt lehet?

"Egyébként most neked inkább a Depths-felé kellene menne, ott találsz lehetőséget rá, hogy továbbfejleszd a fegyvered.
A Rusted Iron ringet jó hogy megszerezted, Blighttownban nagyon hasznos.
Ha végképp most akarod lenyomni a dagidémont, akkor fejleszd fel +15-re a pyro flame-t és azzal próbálkozz."
Nem akarom most feltétlen. +15-re amúgy is az egyik Depthes NPC-vel lehetne, nem? :-)
A Hydra-Sif kombinációra azért gondoltam, mert így teleport nélkül borzalom közlekedni, most meg épp a kovácsnál tengődöm.

"Sin-t nem kapsz ha Oswald (harangtorony) segítségével lépsz ki az előző covenant-ból. Utána már nyugodtan csatlakozhatsz a macskásokhoz."
Covenantban nem vagyok benne egyikben sem jelenleg, de elvileg maga a belépő párbeszéd is Sin, bármit is válaszolsz a macskának. (A Covenantoknak néztem utána leginkább, ez az egy ami nem tetszik, hogy a játék semmit nem mond róluk, miért/minek csatlakoznék. A többi résznél tetszik, hogy "találd ki, he-he")

(#1379) vorosmarti
"Ahogy többen írták, a Stray még erős lehet Neked. Én is korán jutottam el, közelharcos karakterrel mentem és a 2 Black Knight simán ment, de a Stray Demonnal nem bírtam. A baba meglett, és a démont később mentem vissza lerendezni. Megvár :)"
Neked mi volt a stratégiád a Knightok ellen? Mármint, lehet én szúrtam el valamit +7-es Winged Spearem volt, lehet ez volt szimplán kevés, vagy a fegyver volt béna? (Ez tűnt a legerősebbnek amim volt és amit még tudtam kezelni amikor elkezdtem fejleszteni) Vagy parryzni kellett volna megtanulnom? (Csak a shieldet nem szeretem, a jók túl nehezek).
Mindenesetre Strayért majd később visszajövök :-D

"Ha blighttown sötét akkor nem láttad még a tomb of giants-et. :)"
Hát ott még nem jártam. De attól tartok nem lesz sok választásom, hogy látom-e :-D

[ Szerkesztve ]

(#1382) MageRG válasza Marvinyo (#1381) üzenetére


MageRG
addikt

Na, akkor szép sorban. :)
- Ha a FAP ringet leveszed, eltűnik. Újrakezdésig nem kapsz másikat. Gyűrűjavítás nincs ebben a játékban.
- Crown of Dusk: mint a neve is mutatja, egy korona. Fejre való.
- Ha sok INT-ed van, akkor ne bohóckodj a catalyst-tal, az varázsolni van.
Csinálj egy +5-ös fegyvert amit elbírsz és elég jó. Aztán keresd meg Rickert-et New Londo nagyon elején, ő tud varázsfegyvert csinálni belőle, ami INT-tel skálázódik.
Bár az upgrade-hez zöld titanite kell, azt megint csak a Depths-ben és Blighttown-ban tudsz szerezni.
- +15-re Laurentius húzza fel a kesztyűdet. Elfelejtettem, hogy még nem mentél le. Mindenesetre a Depths-nek egész az elején van, könnyű kiszabadítani.
- Úgy tudom csatlakozásért nem jár sin, csak ha elárulod a covenant-ot. Neked úgy lehet sin-ed, hogy kinyírtad az aranypáncélos fószert.
- Ez egy ilyen játék, nem rágják a szádba. Miyazaki mester anyukája biztos sokat csuklott.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#1383) Šolaire válasza Marvinyo (#1381) üzenetére


Šolaire
veterán

Parry nehezebb szerintem tanuld meg a hátbaszúrást az könnyebb meg nem olyan kockázatos ha elvéted. Jól jön ha megtanulod sokkal könnyebbé válik a játék ha közelharcra kerül a sor.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1384) Marvinyo válasza MageRG (#1382) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

"- Ha a FAP ringet leveszed, eltűnik. Újrakezdésig nem kapsz másikat. Gyűrűjavítás nincs ebben a játékban."
Akkor szerintem ez megmarad rajtam.

"- Crown of Dusk: mint a neve is mutatja, egy korona. Fejre való."
Visszaadom az összes osztályzatom olvasásból. Nem tudom hogy olvastam ringnek.

"- Ha sok INT-ed van, akkor ne bohóckodj a catalyst-tal, az varázsolni van.
Csinálj egy +5-ös fegyvert amit elbírsz és elég jó. Aztán keresd meg Rickert-et New Londo nagyon elején, ő tud varázsfegyvert csinálni belőle, ami INT-tel skálázódik.
Bár az upgrade-hez zöld titanite kell, azt megint csak a Depths-ben és Blighttown-ban tudsz szerezni."
18 van. Nem tudom soknak minősül-e. De egyelőre a fegyvert se tudom mi legyen (lásd fentebb).

"- +15-re Laurentius húzza fel a kesztyűdet. Elfelejtettem, hogy még nem mentél le. Mindenesetre a Depths-nek egész az elején van, könnyű kiszabadítani."
Meglesz, máshova nem tudok menni.

"- Úgy tudom csatlakozásért nem jár sin, csak ha elárulod a covenant-ot. Neked úgy lehet sin-ed, hogy kinyírtad az aranypáncélos fószert."
Itt olvastam, amikor utánuk néztem, hogy egyáltalán ezek mik. De lehet a Prepare to Die verzióban már nincs így...

"- Ez egy ilyen játék, nem rágják a szádba. Miyazaki mester anyukája biztos sokat csuklott."
Imádom, hogy ilyen. :-) Szerintem amit igazán kell, egyébként a szádba rág, vagy NPC-n keresztül, vagy szimplán az item elhelyezés. Pont véletlenül New London Ruins előtt van a Transient Curse item, meg ilyesmire gondolok. Legalábbis eddig csak a Covenantoknál hiányolok úgy igazán bármilyen infót játékon belül.

(Egyébként nem tudom ti hogy vagytok vele, de én sokáig csak a hírét hallottam a játéknak - kép, videó, tényleges történet nélkül -, hogy "hűdenehéz-hűdeszivat" ami alapján nekem inkább a Cat Mario ugrott be, mint ami ténylegesen a játék. Aztán csak kézbevettem amikor párszázért meg lehetett venni akciósan, és életem egyik legjobb vásárlása volt :-) )

[ Szerkesztve ]

(#1385) MageRG válasza Marvinyo (#1384) üzenetére


MageRG
addikt

Teszteld le ha már ott vagy. Állítsd be a sin-t nullára és lépj be a covenant-ba.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#1386) vorosmarti válasza Marvinyo (#1381) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Elsősorban annak köszönhettem, hogy könnyen ment a harc a Black Knight-ok ellen, hogy mivel billentyű-egér kombóval játszom, sokat kellett farmolnom, és eléggé megerősödtem. (Egy kicsit hosszabb is volt nekem az első végigjátszás, közel voltam a 100 órához, level 140+ volt a vége.)

És igen, a BK ellen kell az erős pajzs, ha nem tudsz perfekt módon dodge-olni. Billentyűzettel nem egyszerű, az 1-ben például hátrafelé szinte lehetetlen. A 3-ban egy bugnak köszönhetően egérre tettem azt a hotkey-t, és ott már könnyebben megy. Persze mindig hozzáteszem, hogy ez az én meglátásom, és én egy kicsit az átlagnál gyengébb vagyok...

(#1387) vorosmarti válasza Marvinyo (#1381) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Azt elfelejtettem írni, hogy én majdnem végig Black Knight Sword-al mentem (szerencsém volt, az első BK dobta a Burg-ban), és sztem vmelyik Crest Shield-et használtam, amelyik a fizikai támadások 100%-át megfogja. Anor Londo után váltottam a Zweihandlerre, ami a lassú stílusomhoz nagyon jól jött. Sajnos a BK Sword nem fejleszthető túl erősre, igy nem volt elég a végére.

(#1388) Šolaire válasza vorosmarti (#1387) üzenetére


Šolaire
veterán

Zweihander az nagyon jó volt az első részben ha jól emlékszem firelink shrine-ben volt a csontiknál a temetőben. Kedvenc palyzsom meg a grass crest shield.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1389) vorosmarti válasza Šolaire (#1388) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Jól emlékszel. Sokszor haltam meg mire meglett :D

@Marvinyo: küldtem privátban egy linket, az egyik BK harcról. Meglepően kis HP-m és staminám volt még akkor.

(#1390) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Na ujra elővettem a ds1 et és sikerült túljutni ahol elakadtam anno. Viszont az érdekel, hogy az dukes böriben hol van még bf? alul kinyitottam a boszinak, és a crystal cavebe is kiszaladtam szétnézni már:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1391) Šolaire válasza vorosmarti (#1389) üzenetére


Šolaire
veterán

Én beszaladtam felvettem a kardot és gyorsan meghaltam. :DD linket ide is beküldhetnéd.
Da Sheep: duke archives elég kacifántos hely nem tudom hol jársz de a forgatható lépcsőkre liftekre figyelj szivatós ellenfelekkel van tele de ki lehet jutni. Utána lesz egy jó rész ha jól emlékszem láthatatlan járdákkal na én ott rengeteget haltam.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1392) vorosmarti válasza Šolaire (#1391) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Elküldtem privátban :)

(#1393) Adam_Shepard válasza Šolaire (#1391) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

odáig szaladtak ahol a crystal golem,ek vannak + lentebb ilyen lepkék.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1394) vorosmarti válasza Adam_Shepard (#1393) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Az egy vidám hely lesz :D Szeretni fogod, ha most tolod először az elsőt...

(#1395) Šolaire válasza vorosmarti (#1392) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi itt is :R
Da Sheep: imádni fogod azt a helyet :DD

“Praise The Sun” \[T]/

(#1396) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

jó, már látom a szopóágat csak kellene egy közelebbi bonfire, mert a körfolyosórol rohanhatok megint vissza, ja és lvl 60 as vagyok :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1397) Šolaire válasza Adam_Shepard (#1396) üzenetére


Šolaire
veterán

Amugy ha nem látod hova lehet lépni ahoz is van segítség/tárgy amivel meg lehet nézni hova szabad menni és hova nem.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1398) Adam_Shepard válasza Šolaire (#1397) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

akkor ezert voltak messagek a semmiben, jajdejo :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1399) vorosmarti válasza Adam_Shepard (#1398) üzenetére


vorosmarti
senior tag

:D :D Akkor tényleg először tolod az egyet. Azt hittem már megvolt.

[ Szerkesztve ]

(#1400) Adam_Shepard válasza vorosmarti (#1399) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

mindegyik megvolt csak az 1 meg a demons nem. valaki amugy egy co-op most? PCn tolom

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.