Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) raziel01 válasza NeoExDeath (#50) üzenetére


raziel01
veterán

Én először Drake Sword-el meg Lightning spear-rel vittem végig a játékot.

(#52) Mans20 válasza NeoExDeath (#50) üzenetére


Mans20
addikt

Én még csak a cellából jöttem ki,van valamerre valami jó fegyver pl amit lehet találni?vagy ahogy haladok úgy is beleütközök?

(#53) raziel01 válasza Mans20 (#52) üzenetére


raziel01
veterán

Drake Sword lesz majd ha megölted a bika démont, utána kell a sárkány farkát támadni.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#54) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

én is használtam drakesword-ot. de szerintem az egy kezdő fegyvernek jó. elején nagyon erősnek számít de későbbiekben már csak hátréltat mert rövid is meg nem skálázódik. szóval nincs neki betű jele se str-re se dex-re. azaz belevered 10000 soul-okért a dragon scale-ket ami eleve nagy "pénzkidobás. plusz hiába fejleszted mert fix 300-assebzésnél többet sose fog tudni. másrészt a drgon scale nem gyakori alapanyag szóval nem csak drága de nehéz is fejleszteni. gyakorlatilag mikor már több mint 20-as str-em volt az alap battle axe nagyobbat sebzett a skálázódás miatt mint a drake pedig az a bandita kezdőfegyvere. ja és a battle axe fejlesztéséhez kell titanite shard large titanite meg végül chunk és ezekből is az alap ami nem is elég gyakori alapanyag a játékban plusz a fejlesztés is pár 100 soul-oba kerül.
de majdnem bármilyen fegyver odaveri a drake-et ha már van az embernek némi str vagy dex. tehát megint oda jutok hogy a játék elején marha nagy előny a drake. de ennyiben ki is merül.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#55) Mans20 válasza Kvelstadt (#54) üzenetére


Mans20
addikt

Akkor mivel henteljek az elején ha ne avval?

(#56) NeoExDeath válasza Mans20 (#55) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

A válasz egyszerű: bármivel amit találsz és szimpatikus. A Drake Sword lesz az első tápos fegyver amit meg tudsz szerezni, addig használd azt amit találsz, nem érdemes vásárolni és szórni a Soul-t mindenfélére. Én az első Boss-t az Undead Burg-ben valamilyen baltával zúztam le, mert akkor az volt a legerősebb talált fegyverem. Utána elkezdtem Spear-t használni, ez azért jó mert pajzsos védekezés közben is tudsz vele támadni a pajzs leengedése nélkül, de sokszor nem könnyű használni, mert mivel nem suhintasz vele, néha elég könnyen célt téveszt, főleg Bossok ellen.

A Drake Sword megszerzéséez amúgy egy talált crossbow is elég a leggyengébb nyíllal, csak nagyon sokat bele kell lőni a Drake farkába, pontosan.

(#57) NeoExDeath válasza raziel01 (#51) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Na történt egy kis fejlesztés fegyó ügyében végre :)
A Falchion-t végülis Queelag's Furysword fejlesztésére fordítottam. Mivel a Flachion-t eredetileg is Fire/Magic úton akartam indítani, ez jó választásnak tűnik mert erős Fire sebzése van, és most meg tudtam csinálni (ez volt a legjelentősebb ok :) ). Demon Titanite már van egy pár, most +3-as szinten van de ha az Anor Londo-i Titanite démont lezúzom egy +4 es fegyó is összejöhet, és már most is elég jól sebez, tetszik. Lassan komolyan nekiesek Ornstein-éknek, eddig nem jártam sikerrel de csak finoman próbálkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#58) Kvelstadt válasza Mans20 (#55) üzenetére


Kvelstadt
veterán

hol írtam hogy az elején se használjátok? mert azt többször is leírtam hogy a játék elején JÓ a drake.
én is elvoltam vele jó ideig de folyamat kerestem más fegyvert aminek tetszik a mozgása,sebessége és skálázódik is.

NeoExDeath egyébként van egy fegyver amiből el van rakva nekem egy mert van egy kivételes jó képessége. a stone great sword. azért jó mert alapból ad magic sebzést bármiféle fejlesztés nélkül és mert így megmarad a skálázódása is ami STR, DEX és INT. ja meg a magic sebzés nagyon sok ellenfélnek fáj. így tök jó hogy a fizikai sebzése is elég jó de még ad mellé egy kis magic-et.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#59) Mans20 válasza Kvelstadt (#58) üzenetére


Mans20
addikt

Nem írtad,gondoltam inkább egy olyan fegyver kell ami később is hasznosabb,de túlbonyolítom szerintem.

(#60) Kvelstadt válasza Mans20 (#59) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ja úgy érted hogy mivel menj majd ezután. én értettelek félre. nem bonyolítod túl.
szóval. ami neked bejön :))
de komolyra fordítva. nekem pl nem jönnek be a nagyon lomha fegyverek. mint pl a zweihander és tárásai.
én inkább sebzek kisebbet de azt gyorsabban és gyorsabban is tudjak újra csapni.
másik. én str-e adtam eleinte és ebből következik hogy az olyan fegyvereket használtam amik str-re skálázódnak jobban. axe-ok club-ok stb. spear-ek meg pierce fegyverek kilőve.
aztán az sem árt ha messzebbre elér. bár enélkül épp megvoltam. szóval én battle axe-ot great axe-ot (már ez is elég lassú de még nlam a tűrhető kategóriába esik vagyis gyorsabb mint a zwei és társai meg mindkét ütésének a mozgása is tetszett. mai napig használok belőle egy divine fejlesztésűt a catacombshoz.) majd végül a hosszúsága az elég jó sebessége miatt Black Knight axe-nál maradtam.
de ha dex-es fegyverrel mennék akkor valszeg a katana lenne a választás. jó gyors és van belőle két igen hosszú. a washing pole (azon ritka fegyverek közé tartozik amit venni lehet de ennek ellenére marha jó van is egy elrakva és felhúzva de bk axe mégiscsak jobban bejön.) és a chaos balde ami meg boss fegyver. (katana + queelag soul.)
spear-ek sem rosszak de nem tetszik a mozgásuk és én szeretek viszonylag egy fegyvert használni mindenhova, nem váltogatom hogy spear mert nincs hely aztán meg más mert van hely. BK axe elég széleset csap de valamirét átmegy a falon szóval nem akadtam még be ütés közben.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#61) Mans20 válasza Kvelstadt (#60) üzenetére


Mans20
addikt

Kösz,próbálom felfogni)látszik nem az Én stílusom az rpg,a bejárható terület mekkora?mert a térképen csak egy városnak látszik,mintha nem is lenne más környezet csak a falak a várban.

(#62) Kvelstadt válasza Mans20 (#61) üzenetére


Kvelstadt
veterán

az a térkép inkább ilyen fan art-nak fogható fel amin látszik az asylum utáni első pályarész. de messze nem térkép. egyébként köbe avárat le a föld alá jó jó jó mélyre át egy másik városba, be egy festményvilágba.. szóval az atérkép vagy ajáték 10%. többiek kijavítanak ha nem jl saccolom.

itt egy afféle vázlattérkép amin látod mennyi helyszín van. a térképen amit említettél csak undead burg és undead parish látható.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#63) NeoExDeath válasza Kvelstadt (#58) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Na update: a Queelag's Furysword-ot felfejlesztettem +5-re ami a max, és nagyon tuti. Most 375-ös az össz sebzése, és gyors, meg látványos. Nagyon kellett már egy ilyen erős fegyver. Én is a gyors fegyvereket szeretem, azokkal sokat oda lehet csapni míg bírja a stamina, és szerintem gyorsabban be lehet előzni az ellenfeleket mint a lassú kardokkal.

A korábban említett Royal Sentineleket mostmár nagyobb gond nélkül le tudom zúzni. Mióta megvan ez a kard, Dex-re fejlesztek mert azzal skálázódik a legjobban (B).

És ami a legkirályabb, tegnap sok nekifutás után végre kinyírtam Smaugh-ot és Ornsteint-t. Tipikusan olyan fight ahol megint a sebesség volt a nyerő taktika részemről. Az Equip burden-t egészen minimálisra tettem hogy a leggyorsabb legyen a kari. Pajzs nélkül, két kézzel fogva a Furysword-ot először Ornsteint-t szedtem le, utána meg Smaug-ba beleküldtem az össze tűzvarázslatot, aztán óvatosan karddal szépen a maradék hp-ját is leszedtem.

Ma meglátogattam újra az Undead Asylum-ot, az új boss démon nem volt annyira könnyű a robbanó varázslatai miatt de azért pár nekifutás után ment :)

A Chaos Servant covenant ot 30 Humanity-ért +2-es szintre vittem, ezért megkaptam az elvileg legerősebb varázslatot, nem rossz csak kicsit sokáig tart az idézés. Demon's Souls-ban ugyanilyen volt a legerősebb varázslat a Firestorm, ott nagyon hasznos volt, remélem itt is az lesz. Ja és elvileg nyílt egy shortcut Demon Ruins és Lost Izalith között, ezt meg nem tudtam megtalálni, mert a Demon Ruins-os első Boss-t még nem tudtam leszedni. Nem sürgős, de azért lenne fontos, mert Covenant-ot akarok váltani, és ha nem találom meg a shortcut-ot nem lesz elérhető Covenant váltás után.

Egyébként Darkwraith covenant-ba lépnék be, ez ugye azért lenne sürgető mert már megvan a Lordvessel, amint Frampt-on keresztül akarod az altar-ra rakni. Na szóval ügyesen kell menedzselni ezeket a dolgokat :)

Ezek voltak mostanában.

(#64) Kvelstadt válasza NeoExDeath (#63) üzenetére


Kvelstadt
veterán

na igen. ez a boss fegyverek jó tulajdonsága, hogy adnak pl fire sebzést de megmarad a skálázódás.
375-ös sebzés az már nem rossz. persze aki fire immuns annak nem annyira fáj de akkor is el lehet vele lenni.

én eleinte adex-et annyira nyomtam fel hogy elég legyen az adott nyíl használatához. de most már hogy str-re már hiába adok nem skálázódik tovább a sebzés. (40-es stat után már van hogy hiába ad az ember még egyet az adott sat-ra nem fejlődik semmi sehová. ez főleg az str dex skálázódásra igaz)

egyébként ha belegondolok nem is feltétlen szükséges ornstein-ékhez. legalábbis ahogy én ölöm őket. ismerem már a mozgásukat és tudom mikor mehetek oda sebezni egyet. de egyébként folyamat tartom a biztonságos távolságot.
egyébként mikor először öltem őket elsőre meglett. persze sok mák volt benne szóval nem menőzök vele de örültem magamnak.

az asylum-ba a stray demon meg hozzád se tud érni ha megtanulod azt a pár mozdulatát ami után a robbanás következik. én mögötte szoktam maradni. mikor látom hogy robbants lesz picit htrébb megyek aztán odafutok és ütöm a farka legvégét. mert ugye nem kell a seggét vagy a lábát üti hogy sebződjön is.
ja és nem akarok spoilerezni szóval ha kell a meglepi ezt ne olvasd el:

(legközelebb lesz még egytüzes stay demon aki szintén robbant)

én azt a vraázslatot még ki se próbáltam sose. általában a shortcut miatt adom oda a 30 huma-t. d azt sem a rövidítés miatt hanem mert így nem hal meg solaire és a végső boss-nál be lehet hívni hogy segítsen. nameg birom a tagot.

egyébként ha már megkapod a shortcut nyitó erőt vagy hogy mondjam nem hiszem hogy elveszi ha covenantot váltasz. én mindig abba a covenantba vagyok ami épp útba esik. szóval szerintem én is váltottam mire lost akármihez értem. mert az a játék utolsó helyszíne.

na én darkwraith még sosem voltam. mindig beszéltem frampt-al a four kings előtt és ez már kizárja azt a covenantot.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#65) NeoExDeath válasza Kvelstadt (#64) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Na egyre jobbat sebez a fegyver nálam, folyamatosan Dex re fejlesztek, mostmár 393 körül sebez, hamarosan meglesz a 400, szerintem az már egész korrekt :) Persze tényleg van olyan boss ahol nem olyan jó. A Ceaseless Discharge-nak miután újra nekifutottam már nem okozott gondot, mert jó fegyót választottam hozzá. Valahol felszedtem egy Crystal Halberd-et, azzal zúztam le, nagyon jól sebezte. Csak 20-as teherbírása van és megjavítani sem lehet, szóval megtartom ilyen alkalmakra, amikor a tűz sebzés nem jó.

A Lordvessel megszerzése után a játék "linearitása" némileg csökkent nálam, és ez nem rossz. A célom továbbra is az hogy a Darkwraith covenant-ba be tudjak lépni, és ez kicsit megbonyolítja a haladást de szerintem menni fog. A Demon's Souls shortcut-hoz bent kell maradjak a Chaos servant covenant-ban elvileg, ahhoz viszont a Lordvessel-t le kell tennem különben nem enged át a sárga kapu. Ha viszont Frampt-al teszem le nem tudok belépni a Darkwraith-be. Szóval a terv: Tegnap felfedeztem és lenyomtam a Darkwood Garden-t, legyőztem Sif-et, így már le tudok menni az Abyss-ba. Most el kell jutnom a Four Kings-ig, és akkor le tudom rakni a Lordvessel a másik serpenten keresztül, akivel utána a Darkwraith-be is be tudok lépni. Persze előbb megnyitom a Shortcutot a Demon Ruinsban. Ez az egész azzal jár hogy nem Frampt-on keresztül rakom le a Lordvessel-t, de szerintem ennek nincs nagy jelentősége.

Amiben adjatok tanácsot: mit csináljak New Londoval hogy tudjak haladni? Valami felszedhető fegyver ami jó a szellemek ellen? Vagy fejlesszek valamit?

(#66) raziel01 válasza NeoExDeath (#65) üzenetére


raziel01
veterán

Szellemek-hez a transient curse kell.
Amúgy meg elég gyengék.
Darkwraith-ek kicsit keményebbek de magas szintén ők sem vészesek.
Four Kings meg igazi szopatás.
"Időre" megy, nagyokat sebez, szívás az egész.

NG++-on csak a power within pyromancy-vel tudtam megölni. (+40% sebzés)

(#67) NeoExDeath válasza raziel01 (#66) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Na egy kis helyzetjelentés. New Londo Ruins nagyjából kipipálva, de azért jól beszopatott :) Kb 45000 Soul-t vesztettem el két váratlan meglepetés miatt amit részben a szellemek, részben az okozott hogy lezuhant a karakter. Azért ez nem esett jól de ez egy ilyen játék, tanultam belőle :)

Na szóval, Four Kings-t legyőztem, nem volt nálam vészes, 3. nekifutásra meglett. Furysword kétkezesen jól sebzi, gyorsan lecsapkodtam a HP-ját. Utána a győzelem öröme mellett még jobban örültem annak, hogy a bonfire mögött ott várt Darkstalker Kaathe. Rajta keresztül tettem le a Lordvessel-t, és beléptem a Darkwraith covenant-ba, erre gyúrtam már jó ideje :)
Előtte még azért lootoltam a Forest Hunter covenant tagjait :)

Na most el kell döntenem hogy merre haladok tovább :) Szerintem Lost Izalith felé veszem az utam, mert arra már egész sokat haladtam.

(#68) raziel01 válasza NeoExDeath (#67) üzenetére


raziel01
veterán

45 ezer lol. :D
Engem már az sem érdekel mikor 15 humanity-t meg 200 ezer lelket elbukok.
NG++-on már csak Gwyn hiányzik de nem akarom megölni, mert legalább ott tudnak még invade-elni. :D

(#69) Kvelstadt válasza NeoExDeath (#67) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Lost Izalith az utolsó helyszín. hát nem érted? :) én indig utoljára hagyom.
előbb catacombs meg tomb of giants-ot szoktam és csak aztán az a sok tüzes lávás hely.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#70) raziel01 válasza Kvelstadt (#69) üzenetére


raziel01
veterán

Bed of Chaos nem olyan vészes csak felcseszi az embert ha lezuhan. :D

(#71) NeoExDeath válasza raziel01 (#68) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Hát igen a Soul-ok száma elég relatív, az a 45 ezer a jelen állás szerint első végigjátszásomban kb két szintlépést jelent, ami azért jó lett volna. Nyilván Ng+ ban fél fogadra sem elég.
Azt hogy érted hogy ott tudnak még invade-elni?

toturi: Mit nem értek? Kiln of the first flame az utolsó helyszín, Lost Izalith ugyanolyan pálya mint a többi, a sorrend mindegy, maximum nehézségben nem. Tévedek?

(#72) raziel01 válasza NeoExDeath (#71) üzenetére


raziel01
veterán

"Azt hogy érted hogy ott tudnak még invade-elni?"

Csak akkor tudnak invade-elni ha még él az Area Boss de én már minden mást megöltem csak Gwyn van életben.

Kiln of the first flame az utolsó helyszín tényleg. Lost Izalith ugyanolyan pálya mint a többi így van.

(#73) Kvelstadt válasza NeoExDeath (#71) üzenetére


Kvelstadt
veterán

jól gondolod csak nehézségbe van eltérés.én úgy értettem hogy lost izalith a boss előtti utolsó helyszín. én a boss-ost már nem számolom mert nem egy nagy valami. nem is igazán pálya.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#74) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Na Lost Izalith, és a Bed of Chaos kész :) A Shorcut is megnyitva, Solaire megmentve.

Ha már sikeresen beléptem a Darkwraith-be, elkezdtem komolyan invade-elgetni. Érdekesek a tapasztalataim. Először is, úgy érzem a karim nagyon alultápolt azokkal szemben akikkel eddig szembekerültem. Konkrétan eddig egyszer sikerült legyőznöm a támadott világ gazdáját, az összes többi alkalommal engem vertek le.
PvP -vel tapasztalatotok? Van valamiféle szabályzás hogy ki milyen szintű karakterrel kerülhet szembe? Szerintem többségben ilyen bőven NG+ -os karakterekkell sorsoltak össze, alig sebzem őket, pedig a fegyóm 430 körül sebez már, rengeteg HP-juk van, rajtam meg brutálisan sebeznek, egy két találat leviszi a fél HP-mat. Valami tanácsot tudtuk adni? :)

Ami viszont frankó, hogy ilyen olyan "balesetekből" kifolyólag rengeteg soul-t tudtam összeszedni PvP alatt. Konkrétan egyszer 600 000 soult kaptam egy fight közben, pedig nem is én nyertem. Ha több dark spirit van egyszerre jelen, és valaki lezuhan vagy elhullik, akkor is kapok soul-t.

Amúgy néha igazán furcsa dolgoknak vagyok tanúja. Pl invadeltem egy olyan világot, ahol rajtam kívül még 2 másik dark spirit volt, de nem bántották a világ gazdáját, csak ökörködtek össze vissza. Aztán egy idő után engem kezdtek támadni... Azt meg külön bírom, amikor a host megidéz egy másik fantomot (egyedül sem bírok velük általában), sőt volt hogy "Summoning dark spirit" felirattral dark spirit érkezett és az is engem támadt. Hát ezt nem teljesen vágom.

(#75) raziel01 válasza NeoExDeath (#74) üzenetére


raziel01
veterán

Hülyeségnek tartom én is mikor ott várnak téged 3-an. Anor Londo tipikus ilyen hely.
Amúgy meg úgy sorsol ellenfelet, hogy +-10 level illetve +-10% a te szintednek.
Szóval 100-as szinten vagy akkor 80 és 120 közötti ellenfelet kapsz.

Én egyedül várom mindig az invade-ereket. Mondjuk azért van mikor nyomok egy varázslatot és meghal instant a csávó. :D Ilyen 700-as sebzés. :)

(#76) Kvelstadt válasza NeoExDeath (#74) üzenetére


Kvelstadt
veterán

két találat fél hp az még jónak mondható.
nekem egy tank nagydög karakterem van bika páncélban és rágyúrva a resistekre szóval meg még nem öltek. a magic az ami fáj nekem is (szakit vagy 30%-ot de ilyen esetekre ott egy magic resist-es pajzs másik slot-ba.
néha online vagyok és nembánom ha bejönnek. de én sose invadelek. nem látom értelmét.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#77) iTzTiGeR válasza raziel01 (#75) üzenetére


iTzTiGeR
tag

Kicsit helyesbítek. Ha Te indvadelsz valakit akkor csak lefele 10% a határ. Felfele nincsen, tehát 80-as SL-en akár egy 500-assal is összedobhat.

(#78) Kvelstadt válasza iTzTiGeR (#77) üzenetére


Kvelstadt
veterán

még egy ok h ne invadeljek. eddig veretlen vagyok, és amíg csak engem támadnak be lehet az is maradok. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#79) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

(#80) Kvelstadt válasza NeoExDeath (#79) üzenetére


Kvelstadt
veterán

mit kene itt latnunk?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#81) NeoExDeath válasza Kvelstadt (#80) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

:D Amikor belinkeltem még működött. Na mind1.

(#82) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Na rég írtam :) Volt egy kis szünet a játékban, kellet egy kicsit mással is gamezni. Na szóval lassan vége felé járok, már csak a Duke Archives helyszín van hátra a végjáték előtt. Manus és Kalameet is kipipálva már.
Manus nem is volt annyira vészes mint számítottam rá. Kétszer futottam neki, amikor először voltam nála meglepően sokáig bírtam a támadásait, éreztem hogy legyőzhető. Másodszor pedig úgy voltam vele, hogy a biztonság kedvéért nem megyek egyedül, hanem megidéztem egy másik játékost hogy segítsen, így már igazán egyszerű volt, pont elég volt hogy nem mindig velem foglalkozott a boss. Kalameet-nél ugyanezt alkalmaztam.
A Furysword melett kimaxoltam +15-re egy Great Scythe-ot, ez lett most a fő fegyóm, igazán jó, erősebb mint a Furysword.

(#83) Kvelstadt válasza NeoExDeath (#82) üzenetére


Kvelstadt
veterán

bár duke az egyik legkeményebb hely abból a szempontból hogy azok a cristal dögök marha nagyot tudnak sebezni plusz jól birják a sebzést. de ennek ellenére is nekem anor londp után az első helyszín szokott lenni ahova megyek. aztán jöhet katakombs lost ilakármi meg a többi.

proscilla scythe-ot csináld meg. kivérezteti még az is aki nem tud vérezni :)
bár heves használat mellett még téged is elkezd kivéreztetni de áldozat nélkűl nincs győzelem. :)

ezek a dlc-s bossok meg annyitól félelmetesek hogy gyorsak és gyre gyorsabbak. de ha ezt sikerül kijátszanod akkor nem vészes egy sem. emlékszem hogy fostam hogy hogy fogom én ezeket megölni és majdnem mind meglett elsőre.
kivéve a fekete sárkány. na ő tényleg nem viccel..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#84) NeoExDeath válasza Kvelstadt (#83) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

A sárkány nekem segítséggel nem volt vészes. Egyedül éreztem hogy nem lenne egyszerű. Nekem érdekes módon a Sanctuary Guardian, és Artorias volt a két legnehezebb DLC-s boss. Mindkettő elképesztően agresszív és gyorsan támadnak. Artorias-t egyedül vertem le, de bele telt egy kis időbe, míg kiismertem a mozgását, és hogy mikor érdemes támadni, utána nem volt vészes.

A Lordvessel lerakása után pont az a jó hogy mi döntjük el merre haladunk. Én először mentem a Four Kings-hez, aztán Lost Izalith, Catacombs, és most megyek majd a Duke's-hoz.

Amúgy tegnap este rájöttem valamire, egy hiányosságra :) Online play-ben az üzenetek azért nincsenek eléggé értékelve, mert szerintem kb senki nem tudja hogyan kell. Én tegnap tudtam meg egy wiki ből, hogy ha olvassuk az üzenetet, és Select-et nyomunk (PS3-on), akkor lehet értékelni. Csak erre a játék nem hívja fel a figyelmet, szerintem kevesen tudják. A wiki szerint az értékelések számától függ hogy az üzenet mellett milyen Avatar van, de én még csak undead merchant-es képet láttam a gyáriakat leszámítva, mert nem találkoztam még olyan kommenttel ami 100 fölött lett volna értékelve (Demon's Souls-ban rengeteg olyan volt!)

(#85) Kvelstadt válasza NeoExDeath (#84) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nekem a dlc-be a legnehezebb ellenfél az a nagy kőgurdian volt. alig ad időt közel menni ütni aztán még ki is mozdulni. meg elég széles és nagy területet lefedő támadásai voltak ha úgy nézzük hogy próbáltam közel maradni hogy amint lehet beszúrjak egyet egyet.

én a four kings-t mindig a végére hagyom hogy minél erősebb legyek mire ők következnek mert ők nem viccelnek.
persze 3 végigjátszásból egyszer sem fordult elő hogy odaért a következő míg még az előzőt csaptam de biztos ami biztos.

én tudom hogy kell értékelni és láttam is olyat ami melett volt vagy 70 értékelés de szeritnem azért nem értékelnek az emberek mert sok idiótaságot írnak oda meg pl bonfire előtt 2 méterrel van 5 bonfire ahead felirat...

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#86) Blitz23


Blitz23
tag

Csáó mindenki! Valaki eredetin tolja vagy mindenki ?:D
Most vettem meg és fantasztikus játék csak az online része nem akar működni rendesen.

(#87) Kvelstadt válasza Blitz23 (#86) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nekem eredeti.
nekem nem volt semmi probléma. csináltam account-ot és onnantól pöc röff ment az online.
egyébként pontosan hogy nem megy?
de nem is olyan jó az ha az elejétől online vagy mert esetleg bejön valaki erősebb miközben te tolod a játékod és lezúzza az arcod.
én pl lekapcsolt nettel játszottam sokáig míg nem éreztem magam elég erősnek.
meg ha bejön valaki hozzád akkor nem tudsz bonfire-nél menteni mert olyankor nem működik a bonfire míg valamelyikőtök meg nem hal.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#88) Blitz23 válasza Kvelstadt (#87) üzenetére


Blitz23
tag

Most már működik,megcsináltam.
Már kivittem 1 karival,másikat kezdtem,leraktam vele a lordvesselt és megöltem a four kings-t,Nito-t
Szoktál még játszani?

(#89) Kvelstadt válasza Blitz23 (#88) üzenetére


Kvelstadt
veterán

jelenleg nem játszok vele de ha azt mondod hogy segítesz majd nekem akkor fel fogom rakni.
van még egy dolog amit meg akarok csinálni és ahhoz az kell hogy coop-ba toljam valakivel.
egy covenantot akarok megcsinálni amihez az kell hogy 5ször segítsek bossfight-ba egy másik usernek.
persze ehhez az is kell hogy ott járj a játékba ahol én. én meg asszem 3. vagy 4. végigjátszásnál tartok.
merthogy az egész online közösségbe nem volt egy ember aki behívott volna akár egyszer is hogy segítsek.
meg persze én nem új játékot kezdek hanem ezzel a karakterrel le akarom tolni mind a 7 végigjátszást.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#90) NeoExDeath válasza Kvelstadt (#89) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Lehet hogy az a baj hogy túl tápos a karaktered, és ezért meg sem jelenik a jelzés (mintha lenne erre valami szabály). Én pont a napokba léptem be a Warriors of Sunlight-ba, nem volt nehéz. A summon sign-omat az Artorias előtti területre teszem le, eddig ott volt a legnagyobb sikerem hogy megidézzenek. Mivel ott Artoriashoz, és Kalameet-hez is meg tudnak idézni, fél óra alatt legalább 4-szer estem neki pl Kalameet-nek. Ami még többször bejött, a Sactuary Guardian előtti bonfire, ott ugye nagyon nem is lehet másmerre menni.

Egyébként elég érdekes multis utat jártam be, először voltam Darkwraith (nem rossz, de mivel nagyon kiegyenlítetlen, általában lezúztak a sokkal magasabb szintű player-ek), aztán Blade of Darkmoon (na ez már sokkal jobb, jobban van szabályozva, itt nagyon jó kis harcok voltak, meg poén hogy meg tudnak idézni Anor Londo-ba), és most a Warrior of Sunlight-ban vagyok, segítek ahol tudok :)

(#91) Kvelstadt válasza NeoExDeath (#90) üzenetére


Kvelstadt
veterán

3 végigjátszás túl tápos? ez a hc gamereknek készült játék nem casual. nehogymár én aki nem is vagyok hc mert ez az első ilyen játék amivel játszom tovább vigyem mint a kemény mag.
ja am hülye vagyok. hát engem támadtak is be szóval vannak velem egy szintűek. de behívni b.sztak..

egyébként igen. nem rossz kari.
már nem annyira emlékszem de azt tudom hogy giant armor van rajta meg van neki hozzá 3 effekt elleni felhúzott pajzs. kézbe black knight great axe vagy ha gyorsabb akarok lenni akkor washing pole persze ezek is maxra húzva
szintemre már nem emlékszem. de 110-en felül van azt tudom.

én egyébként ornstein és smough előtt raktam le a jelem. gondoltam legyen 2 vs 2. meg van aki achi miatt ornstein-t hagyja utoljára oda meg főleg nem árt a segítség. és láttam is rohangálni az árnyakat de nem hívtak ott se.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#92) NeoExDeath válasza Kvelstadt (#91) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

3 végigjátszás már nem kevés azért. Én most kezdtem a NG+, 130-as szint körül van a karakterem.

Az hogy invadelnek mondhatni természetes, mert az invade-nek nincs felső level korlátja. A behívásnak lehet hogy van.

Amúgy Anor Londo-ban én is próbálkoztam, de ott ez nem pörög annyira. Anor Londo-ban általában azok szoktak behívni játékost, aki a Darkmoon tagokkal akar megküzdeni, az elsötétített helyszínen, ritkább hogy valaki a boss ellen hív be. Mondom, magas szinten próbáld magad a legerősebb Boss-ok ellen beidéztetni, érdekes módon nekem ebben a DLC helyszínein voltak sikereim, gyakorlatilag bármelyik DLC-s boss ellen könnyen behívnak (Manus ellen még nem tudtam menni, pedig egyszer behívtak de akkor csak humanity-t lootoltunk).

(#93) Kvelstadt válasza NeoExDeath (#92) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nem úgy van invade-nél is hogy +-10szint és még -+10%szint?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#94) NeoExDeath válasza Kvelstadt (#93) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Nem, lefelé asszem -10 szint, fölfelé nincs semmilyen korlát! Ezért is léptem ki a Darkwraith-ből, elképesztően durva szintű ellenfelekkel sorsolt össze a gép állandóan. Most NG+ -ban elég gyakran azzal szórakozom, hogy az invadelő Darkwraith-eket kaszabolom, általában sima ügy (persze jön néha egy két táposabb/taktikásabb) :) Ha még egy white/gold fantom is van velem, akkor meg majdnem biztos a siker.

(#95) Kvelstadt válasza NeoExDeath (#94) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ja hogy ha darkwraith-es vagy. így már értem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#96) Blitz23 válasza NeoExDeath (#94) üzenetére


Blitz23
tag

Én is Darkwraith-ben tolom:D
Máshol szinte nincs PVP pc-n.
Toturi:Amúgy meg segítek.Elvileg az,hogy melyik ng+-ban vagy nem számít.lvl 10-15 körül invadeltem már be olyan palihoz,aki az undead burgnél volt NG+-ban xD..
A szint számít,ha 150 körül vagy nekem 126 és 176 között kell legyek,de itt van a pontos cucc a kiszámításhoz: [link]
Én a buffos köcsögöket nem szeretem,akik shotel-re ráraknak darmoon blade-t meg katana-ra és 2 hitelnek 42vitality-vel.Utána még meg is hajolnak-..-

[ Szerkesztve ]

(#97) Kvelstadt válasza Blitz23 (#96) üzenetére


Kvelstadt
veterán

de az amit én akarok nem invade-el működik hanem behívással. hogy lerakom a jelem és behívsz. és fontos hogy te hívj be a te játékodba mert akkor számít segítésnek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#98) Blitz23 válasza Kvelstadt (#97) üzenetére


Blitz23
tag

Oké,hányas szintű vagy és hol vagy?=) Nekem is el kell jutni x helyig NG+-ban(ahol te vagy),mert már csak ott vannak bossok a másik karakteremmel,amiket nem öltem meg.

(#99) Kvelstadt válasza Blitz23 (#98) üzenetére


Kvelstadt
veterán

na most dióhéjban az a hejzet hogy nekem home xp van a gépemen de eddig mindig firssitette magát Sp3-ig. de úgy néz ki megszűnt az xp supportja mert már nem frissít semmit. így meg nem tudom felrakni a játékot mert az meg megköveteli hogy legyen legalább Sp3 a gépen. szóval ezt a dolgot kicsit el kell napolnunk későbbre.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#100) Blitz23 válasza Kvelstadt (#99) üzenetére


Blitz23
tag

Manuálisan nem tudod leszedni az SP3-at? ;]
Google-XP 32 v. 64 bit-SP3
Itt itt

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.