Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Kvelstadt válasza nubreed (#600) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Persze elég egy páncél vagy ruhadarab is. De ha az pl ad 20%-ot akkor gyűrűvel is csak 80%lesz a curse resist-ed az meg szintén semmi.
De pl a great hollow-ba marhára nincs szükség a békák ellen fizikai védelemre mert csak a curse-t fújják. Szóval oda nyugodtan fel lehet venni az egész dingy set-et. Nameg ha könnyű ruha van rajtad és leesel akkor nem sebződsz annyira mint egy kazánlemez páncélban. :)

Meg fogod kapni. De egyébként nem csak a BK shield jó, csak az az egyik legjobb szerintem. Bár sok BK már csak a végső boss előtt lesz de ha tervezel még egy végigjátszást akkor érdemes beszerezni. Me g az a jó hogy azok a BK-k majd kidobnak mindent ami kell. Én pár kör után boltot nyithattam volna BK sword ls great sword-ból De BK great axr is több volt mint ami bőven elég. :)
Ami stability-t ad az meg elég ide 3. végigjátszásba is. Ki meg akkorát űt és kénytelen vagyok védeni az úgyis lecsapja a stamina-t viszont olyankor általában idő kell neki mire újra támad, addigra én meg távolabb megyek és visszatölt a stamina is .

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#602) nubreed


nubreed
veterán

Az, hogy egy egy varázslatot hányszor lehet használni mielőtt egy bonefire -nél újra maxolódik a használatok száma, függ attól, hogy mennyi faith -em vagy intelligence -em van? Magyarul ahogy növekszik pl a faith, úgy növekedhet a hasznáhatóság száma is a varázslatoknak?

Más: hogyan tudom fejlesztani a pyromancy/miracle/sorcery képességeimet? Mert pl van Great chaos fireball -om de nem tudom használni mert nem elég hozzá a pyromancy -m, ami még mindig csak az alap.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#603) nubreed


nubreed
veterán

Ja és még egy. Ugye mivel csatlakoztam a chaos servent covenanthoz és adtam 30 humanityt a csajnak +2-es lettem, így elérhetővé vált a lost izalith short cut, ahol kezdődne a Solaire -os küldetés, de Solaire megtámadott engem és hát kinyírtam őt. Mi ez a hülyeség, miért támadott meg? Így más sosem lehet őt visszahozni, így már nem lesz segítségem a végső boss fightnál?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#604) D4v3 válasza nubreed (#603) üzenetére


D4v3
őstag

Sajnos már nem. Az lett volna a lényeg, hogy nem mész tovább a lávás boss-nál, hanem a shortcut felől mész be az ajtón. Ott a földön vannak ilyen bogarak és az egyikük belemászik Solair-be, ha az eredeti úton közelíted meg Lost Izalith-ot, aki megőrül és megtámad. Ha a shortcut-al mész be, akkor megölöd a bogarat és Solaire élni fog, plusz kapsz egy világító fejest. Amúgy az utolsó boss szerintem nevetségesen könnyű az előzőekhez képest, úgyhogy a segítsége nem annyira fontos. Praise the Sun! :R

(#605) nubreed válasza D4v3 (#604) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi, a Sunlight Maggot így is meglett, azért mentem egyébként, a solairos küldetés kevésbé érdekelt. :) A Sunlight Maggot -ot nem lehet javítattni a kovácsnál vagy bonefire-nél? Ha végleg "elromlik" lehet szerezni máshol még ilyet? A giantokat akarok farmolni a tomb of giantsben, ezért kellett a sunlight magot.

A mágiás kérdéseimre nem tudod a választ? :) Nem értem, hogy kéne fejleszteni ezeket a cuccokat, hogyan lehet pl pyromancy +2 vagy ilyesmi. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#606) Kvelstadt válasza nubreed (#605) üzenetére


Kvelstadt
veterán

30humanity-ért szereztél egy maggot-ot? Nem volt az év biznisze de nem tudhattad hol kell megállni.
Vagy javítható vagy nem romlik el. Nekem més az van meg amit első játékban szereztem.

A pyromancy-t úgy tudpod fejleszteni hogy van egy faszi firelink-nél akit most hirtelen nem jut eszembe hol mente4ttél meg de talán a dephts-be. Na nála tudod fejleszteni a kesztyűdet és ezáltal fejleszteni a pyromancy-t.

A faith-et meg a magic-et viszont nem tudom én sem de gondolom hasonló módon kell fejleszteni (talisman és catalyst) csak nem tudom kinél.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#607) nubreed válasza Kvelstadt (#606) üzenetére


nubreed
veterán

Nekem jó üzlet volt, nem zavart. Megtanultam már, hogy ebben a játékban mindennek ára van és ha nem jól építed fel a taktikádat csúnyán megfizetsz mindenért. :)

Közben én is rájöttem a pyromancy flame dolgokra, már minden meg is van ahhoz, nem csak hogy +15 lett de már blighttown mocsarában lévő csajnál még fel fejlesztettem pyromancy flame ascended +3-ra. Így már elég ütős a Great Fireball és a Great Chaos Fireball, nagyon könnyen és hatékonyan lehet farmolni a giant skeletonokat a tomb of giantsben ez volt a cél, szépen lépem is a szinteket felfelé. :)

Más: Anor londoban kinyirtam a bossokat, a történet fő szálát merre kéne most folytatni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#608) D4v3 válasza nubreed (#607) üzenetére


D4v3
őstag

Amit kaptál lordvessel-t a csajtól a boss mögött, azzal egyrészt tudsz teleportálni a tüzek között, másrészt abba kell tölteni 4 boss lelkét. Úgyhogy 4 irányba tudsz most menni: Demon Ruins -> Lost Izalith, New londo ruins, Catacombs -> Tomb of the giants és Duke Archives. Ha a 4 lélek megvan, akkor tudsz Frampt-nál lemenni az occsó bosshoz, viszont ha van DLC-d, akkor még ne menj le, hanem menj át a DLC területre és azt fejezd be előbb.

(#609) nubreed válasza D4v3 (#608) üzenetére


nubreed
veterán

Na igen azt elfelejtettem írni, hogy a lordvessel meg van, el is vittem frampthoz, portolgatok is a bonefire -ek között már azóta. Igen, a Prepare to die edition van nekem is, aszem ez tartalmazza az összes dlc területet, most majd pont ezekbe akarok menni (Sancturay garden, royal woods, stb).

Az a Durva, hogy Dukes Archiveson kívűl mindenhol voltam már, de lehet sehol nem mentem végig. Szóval Lost izalith, catacombs, tomb of giants, new londo ruins, itt már mindenhol voltam. Akkor ezekre a helyekre majd vissza kell térni? Sőt New londo ruinsban már a vizet is leeresztettem, lejutottam a legaljára az egésznek, találkoztam már az ottani csontváz kováccsal is.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#610) nubreed


nubreed
veterán

Ja hülyeségeket beszélek, természetesen nem a new londo ruins alján van az a csontváz kovács hanem a catacombs alján. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#611) D4v3 válasza nubreed (#609) üzenetére


D4v3
őstag

New londo-ban kicsit trükkös a boss fight, fel kell venni egy talán Abyss of akármi gyűrűt és valahol a víz leeresztése után lesz egy lefelé menő csigalépcső, aminek az alja a nagy semmibe vezet. Na ide ugorj be, de úgy, hogy a gyűrű rajtad van és ott lesz egy boss egyből (illetve 4 de majd meglátod :) ).
Tombs végén is lesz egy boss, menj amerre az út visz, beérsz egy barlangba, ahol oldalt kell menni végig a fal mellett, majd egy másik helyre, ahol kis fura bébi csontvázak vannak (egyébként jó hely humanity-t farmolni) és a terem végén pedig le lehet csúszni Gravelord Nito-hoz.

(#612) Kvelstadt válasza D4v3 (#611) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az abyss gyűrűt pedig sif-től lehet megszerezni aki a az erdőben lévő farkas kutya boss.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#613) Big Bopper


Big Bopper
tag

Most nyomtam le a dlc-ben a sárkányt és kaptam egy gyűrűt ami megduplázza a bekapott sebzést. :))
Hogy is élhettem eddig nélküle? :C

[ Szerkesztve ]

(#614) Kvelstadt válasza Big Bopper (#613) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem nem dobta ki.. A fenébe.. :D
Ha még azt a sebzést is megduplázza amit a power within használata között kapsz akkor megvan az OP combo. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#615) mad1


mad1
veterán

Nah back!
Sajna eddig nem volt idom jatszani,de most mar elkezdem megint....szoval plusz 10 es fegyot hogy lehet 15 re rakni?valami parazs kell ,de azt hol adja?meg hogy azt az elso kovacsnak kell adni?
Meg hogy ezt a titanite slab ot hol lehet farmolni?

Ne szemetelj ! = Steam

(#616) Kvelstadt válasza mad1 (#615) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nah ideje volt! :)
Majdnem le is ült a topic. Alig tudtuk tartani. :)
Very large ember kell neked és azt new londo ruins-ban fogod megtalálni a viz leengedés utáni lenti rész majdnem legvégén.
Egyébként az ember-eket csak a megfelelő kovácsnak tudod odaadni és ő azonnal elveszi ha hozzászólsz szóval el nem ronthatod.
Ja am az első kovácsnak kell majd odaadni.
Titanite lab-ot meg nem fogsz farmolnihanem örülsz ha kidobják vagy ha megszerzed a másikat küldetéssel. :)
Rohadt ritka. Többiből (red bluse stb) kapsz egyet egyet de sima slab-ot nehezebb megszerezni.
Az elsőt a 2. asylum demon szokta kidobni akihez leesel mikor visszamész az asylumba és beszakad a padló.
Aztán a másikat Sigmeyer adja meg ha megfelelően csinálod végig a küldetését De az majd a végén lost izalith végén kezdődik.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#617) mad1 válasza Kvelstadt (#616) üzenetére


mad1
veterán

Assylumban mar legyoztem a demont,meg is kaptam 1 Tlabot...
es akkor azt mondod hogy az egesz jatekban ossz 2 t ha talalok orulhetek?dehat hogy lesz 15 os igy a claymoreom vagy B.axe?xD ..vagy 11es fegyoval vigyem vegig a jatekot?

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#618) Kvelstadt válasza mad1 (#617) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azt mondom. :)
Ha van dlc-d akkor a végén a sárkánynál is fel lehet szedni egyet valahol a vízesés környékén lent.
Elég egy +15ös fegyver. A többi legyen müdosított, divine stb.
De már +14-en is elég jók a fegyverek és oda még nem kell slab.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#619) mad1 válasza Kvelstadt (#618) üzenetére


mad1
veterán

Hogy erted hogy mosositott?Divine stb.bocsi ez most nem ugrik be.
Meg akkor most melyik ko kell a 11-15 ig enchantolashoz?

Ne szemetelj ! = Steam

(#620) Kvelstadt válasza mad1 (#619) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Módosított. Tudod, divine fire meg ami tetszik. Másfajta emberrel.
11-14ig titanite chunk szokott kelleni és azt pl lehet farmolni anor londoban. A két nagy őr aki a boss terem előtt van azok szokták dobni. Mióta nekem nem kell dobtak már vagy tizet.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#621) Big Bopper


Big Bopper
tag

Na én most mennék a végső bosshoz ha minden igaz, de ez az idióta kutyafülű aladár elaludt :W
Most ilyenkor mi van, próbáltam azt hogy elteleportáltam ide oda hátha felébred mire visszamegyek de mindig alszik, megütni nem merem. :F

(#622) Big Bopper válasza Big Bopper (#621) üzenetére


Big Bopper
tag

Ok, közben rákerestem és kiderült hogy meg lehet ütni egyszer hogy felkeljen. :D

(#623) Big Bopper


Big Bopper
tag

Ez a játék csúfot űz az emberből, most hogy már nincs rá szükség a játék végén folyamatosan dobálják a lovagok a jobbnál jobb fegyvereket. Eddig kaptam: 3 BK sword, 1 BK greatsword, 1 BK greataxe, 1 BK shield. Ezekből eddig csak a sword volt meg azt is véletlenül szereztem az asylumban, mikor visszamentem.

(#624) Kvelstadt válasza Big Bopper (#623) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igen meg lehet ütni. Először én is csak pajzzsal mertem megütni de aztán rájöttem hogy kicsit morog és annyi.
De am nincs abból semmi ha alszik. Leugrasz mellette a lyukba és dob egy videót hogy a végén lebegve érsz le az aljára.

Valahol korábban írtam hogy a boss előtti részen ki lehet szedni minden BK fegyvert. A halberd volt ami ott kaptam meg először viszont a többiből annyit kaptam hogy játék után nyithattam egy BK fegyverboltot.. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#625) Big Bopper


Big Bopper
tag

Na ezért az 5 másodperces endingért megérte ennyit szívni a játékkal :C

(#626) Kvelstadt válasza Big Bopper (#625) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na igen. a játék elején az intró sokszor hosszabb.. :D
De itt engem nem is érdekelt mi a vége hanem csak az a tudat hogy megcsináltam végigvittem.
Melyik videót hoztad be? meggyújtottad a tüzet?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#627) Big Bopper válasza Kvelstadt (#626) üzenetére


Big Bopper
tag

Igen meggyújtottam, van másik befejezése is? Amiből esetleg ki is derül valami? :D Nem mintha bármit is felfogtam volni a játék sztorijából. :))
Amúgy most nem tudom mi legyen mert nem akartam többet játszani a játékkal, de nem hagy nyugodni hogy mekkora májszter lennék most már a felgyúrt karakteremmel.

(#628) Kvelstadt válasza Big Bopper (#627) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Másik befejezés se sokkal érdekesebb-
Spoiler-be rakom hátha valaki nem akarja tudni
Annyi hogy nem gyujtod meg a tüzet és visszasétálsz a wessel es terembe és ott van egy csomó Frampt és mind meghajol előtted.
Spoiler vége.

Ja és még egy végigjátszás szerintem pont emiatt simán belefér. Nagy király leszel a legtöbb helyen. Jó érzés úgy tolni annyi kinlódás után. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#629) kzolee216


kzolee216
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy egy kicsit felcseszett a játék én meg megöltem az árusokat és a level up-ot adó hölgyeményt. Kérdésem, hogy valahogy vissza lehet e ezeket a karaktereket hozni, vagy buktam az egészet és kezdjem újból a játékot?

XD

(#630) mad1 válasza kzolee216 (#629) üzenetére


mad1
veterán

Az elso arus nem ad olyanokat,amit kesobb masnal nem lehetne megvenni,szoval ha a kovacsot nem oltes meg,ami nem eppen a legelejen van,akkor nincs para.Meg az amugy sem adja konnyen magat.
Level upot arusito jholgyemeny?Kire gondolsz?

Ne szemetelj ! = Steam

(#631) kzolee216 válasza mad1 (#630) üzenetére


kzolee216
aktív tag

Ops. Lehet rossz fórumba írtam. Én a DS2-vel játszok.

(#632) Big Bopper válasza Kvelstadt (#628) üzenetére


Big Bopper
tag

Kösz közben megnéztem youtube-on, ez a befejezés azért érdekesebb valamivel. Nem is gondoltam rá amúgy hogy visszamenjek.
El is kezdtem a második kört, hát igen, mint kés a vajon úgy megyek át a legtöbb helyen, a nagy szőrmók a hídon kb egy csapásból megvolt úgy hogy ráestem power withinnel. De mondjuk a katakombákban azért szivatnak a csontik még mindig, meg a szellemek mintha sokkal nagyobbat sebeznének most már, szóval még van benne kihívás.

(#633) Kvelstadt válasza Big Bopper (#632) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Asylumban a stray demon is egy csapás ha fentről ráugrasz még egy battle axe-al is.
Azért vannak benne így is odafigyelős részek de lényegesen könnyebb lesz az egész.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#634) nubreed


nubreed
veterán

Ha Knight Artoriast kinyirom akkor megnyílik az út Oolacile Townshipbe?

A Sanctuary Garden/Royal Woods nagyon unalmas részek. :( A Royal woods tul képpen ugyanaz, mint a darkroot gardens féle erdő csak nappali fényben és stone golemek vannak vagy mik de ezen kívűl semmi érdekeset nem találtam benne. Nagyon nem erőltették meg magukat ezzel a dlc-vel a készítők, odab*szták a darkrootos erdőt világos textúrákkal meg napfénnyel. lol.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#635) Kvelstadt válasza nubreed (#634) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Dlc-t annyira nem vágom. Csak kétszer jártam benne és nem jegyeztem meg annyira hogy mi mi után meg mi merre.
De igen, valami városos rész következik. Majd jól nézz szét mert lesznek ott titkos falak.
Cuccokat lehet összeszedni a royal-ba de egyébként tényleg annyi. De pl a full set-jét felszedheted annak a golemnek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#636) mad1


mad1
veterán

Vannak ezek a szellemek new londo ruinsba azokat csak kerulgetni leget,vagy sebezni is lehet oket?
Van az a kovacs bezarva....ott kell magic fegyvert csinalni?mit erdemes ellenuk hasznalni?

Ne szemetelj ! = Steam

(#637) nubreed válasza mad1 (#636) üzenetére


nubreed
veterán

Kell az az összekulcsot kéz szerűség (Transient Curse), és ha azt használod akkor le tudod gyakni a szellemeket is. Aszem 5 percig tart egy ilyennek a hatása, szóval vigyél magaddal egy párat, habár ők is dobnak. Vagy cursed weapon.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#638) Kvelstadt válasza mad1 (#636) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az lesz amit nubreed írt. Annyit még hozzátennék hogy ha ezt használod akkor nem is sebeznek akkorát mint e nélkül.
Én sose néztem hogy meddig tart. Volt nálam több és az volt kiválasztva, és amíg halvány volt addig tudtam hogy működik a cucc.
Nubreed ez cursed fegyver nekem is új infó.
Tudom hogy belőlem is jön ilyen halvány valami fény de azt sokszor a nagy csápolás közepette nem veszem észre.
Ja igen a bezárt kovács sok végigjátszás alatt vagy kétszer voltam nála hogy odaadjam neki a magic ember-t de mivel nem használok magic fegyvert már le se szoktam menni hozzá.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#639) nubreed válasza Kvelstadt (#638) üzenetére


nubreed
veterán

Hát a wikidot wikiről szereztem az információt, hogy cursed weaponnel simán lehet írtani a szellemeket. Nekem még nincs ilyen fegyverem, egyelőre nem éreztem szükségét, hogy csináljak. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#640) mad1 válasza Kvelstadt (#638) üzenetére


mad1
veterán

Es olyat tudok venni?vagy farmolni is lehet ?

Ne szemetelj ! = Steam

(#641) nubreed válasza mad1 (#640) üzenetére


nubreed
veterán

Tudsz venni, pl a nyanyánál lehet kapni a Firelink shrine felett lévő csatorna végében.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#642) mad1 válasza nubreed (#641) üzenetére


mad1
veterán

O bazz volt is nallam 4db. :B
Amugy van valahol elrejtett bonefire?mert egesz bevittem mar a karim,de nem lattam 1et sem.
Vagy valami kerulo?mert a kovacstol indulok... még halott a firekeeperes rab.

Ne szemetelj ! = Steam

(#643) D4v3 válasza mad1 (#642) üzenetére


D4v3
őstag

A firelink shrine lenne a legközelebb bonefire oda.

(#644) mad1 válasza D4v3 (#643) üzenetére


mad1
veterán

Es azt hogyan lehet feleleszteni?csakhogy legyen mar valami bonefire.
Meg volt rolla szo hogy tudok teleportalni azt hogyan erem el?Frampt levisz a föld alá de azt hogyan?
Nem talalkoztam vele firelink shrine-nal /még...
Szoval o mikor bukkan fel?mit kell tennem hozza?

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#645) D4v3 válasza mad1 (#644) üzenetére


D4v3
őstag

Ha jól emlékszem, akkor a 2 harang gongatása után jön elő, annál a bokáig érő, vizes oltárnál lesz majd, észre fogod venni... ha elaludna, akkor rá kell ütni EGYET és akkor felébred. De nem ő teleportál :) Ahhoz a cucchoz meg kell ölni Anor Londo végén Ornstein-t és Smough-t. Kemény fight, talán az egyik legjobb, ha kell, Solarie-t meg tudod idézni a harchoz. Utánuk kapod majd meg a teleportálós cuccot, amivel bizonyos bonfire-ök közt tudsz mozogni gyorsan.
A firelink-es csajt meg úgy tudod feléleszteni, hogy szintén Anor Londo-ban, pont az említett boss-ok előtti részen elkezd pulzálni egy item-ed, amit a csaj hullájánál találtál. Azt használva meg tudod invade-elni az arany páncélós csóka világát, ahol, ha megölöd, akkor fel tudod éleszteni majd a csajt újra.

(#646) Kvelstadt válasza mad1 (#644) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Annyival egészíteném ki D4v3 vállaszát hogy majd ha beinvadelsz anor londoban hogy visszaszerezd a firekeeper soul-t akkor estus helyett humanity-t rakjál fel mert abban a világban csak azzal tudsz életet tölteni.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#647) Big Bopper


Big Bopper
tag

Na én meg már örömködtem hogy milyen gyorsan végigfutok NG+-on, még a két genya is sikerült elég gyorsan anor londoban, de most four kings-nél megakadtam. Érdekes az első körben kapásból legyőztem őket most meg agyba főbe szivatnak, kb. tizenötször elhaláloztam. Most érzem először hogy kevés már a BK sword. Az a baj hogy ennél csak sokkal gyengébb fegyvereim vannak, nem is foglalkoztam fejlesztgetéssel miután ez meglett.

(#648) Kvelstadt válasza Big Bopper (#647) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem minden új végigjátszásban a four kings akitől tartok mert ők tényleg keményebbek is, meg elég nagy para hogy többen is odagyűlnek ha nem vagy elég gyors. Nameg nem szeretek odáig lemászni firelinktől.
Vagyis találtam egy rövidítést szóval csak az első kettő. :)
Én második körbe most asszem vagy fire battle axe-al vertem le őket vagy queelag fury sword-el.
De a wiki azt írja hogy a divine fegyver jobban fáj nekik mint a fire szóval most azzal fogom megcsinálni majd.
Meg azért gyorsan nem fut végig az ember. Én most nem is emlékszem (egy ideje pihen a játék sajnos) 3. vagy 4. végigjátszásnál járok de azért még mindig odafigyelek mert a ds az ds és nem nehéz instant meghalni benne.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#649) Big Bopper válasza Kvelstadt (#648) üzenetére


Big Bopper
tag

Na akkor újra itt vagyok rövid szünet után, hagytam pár napig a játékot mert eléggé felidegelt múltkor. Szóval akkor divine fegyverrel kell menni, az jó mert van egy divine claymore +5 a birtokomban, viszont hogy lehetne tovább húzni 15-ig? Tartok tőle hogy így gyenge lesz.

(#650) Kvelstadt válasza Big Bopper (#649) üzenetére


Kvelstadt
veterán

+10ig fel tudod húzni de oda már white titanite chunk kell, és végül egy white titanite slab.
A very large divine ember-t tomb of giant-ben találod meg de elég durva védelme van. Vagy 6 óriáscsontváz.
itt meg egy lista honnan szerezhetsz white chunk-ot.
Ja a slab-ot meg szintén tomb of giants-ban lehet felszedni a boss előtti teremben.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.