Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) mad1 válasza Kvelstadt (#449) üzenetére


mad1
veterán

140 000 soul lesz az ,csak azert irom ,a felreertesek elkerulese vegett .

Ne szemetelj ! = Steam

(#452) Kvelstadt válasza nubreed (#450) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Tegnap kipróbáltam ezt a lelökést. A lépcső mellett bal oldalt megálltam és a hülye úgy esett le hogy megrúgott de ezzel magát lükte hátrább vagyis a szakadékba. Többit viszont ledaráltam. Nem veszélyesek. A hülye láthatatlan thief még meg is áll és lehet neki adni backstab-et.
Tényleg, használjátok a backstab-et? Én akinél csak lehet. Kivéve mikor alkalmat ad és adok neki egy hard atackot az másodlagos csapással. :)

(#451) mad1
Igen annyi, száz-negyvenezer.
Persze én már hordom a +20%soul ringet ahol csak lehet.

Most lent vagyok blightownba és szopok. Az a baj hogy ennyi fejlődés után már elkönnyelműsködöm pedig nem lett könyebb a játék. Türelmetlen vagyok és akkor is támadok mikor amúgy nem lenne szabad. De kapom a leckéket és kezdek visszaszokni a normális megfontolt játékra, :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#453) D4v3 válasza Kvelstadt (#452) üzenetére


D4v3
őstag

Én inkább parry-zek, ha tudok. Az olyan kielégítő érzés :) Bár sajna egyre kevesebb ellent lehet.

(#454) Kvelstadt válasza D4v3 (#453) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az is jó csak a backstab könyebb és biztonságosabb. Főleg nekem most. Ha beengedek egy támadást akkor iggen lesebez egy mezei ellenfél is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#455) nubreed


nubreed
veterán

Na jó, most igazán felcseszte az agyamat a játék... ezt a rohadt chaos witch quelaag-ot már kétszer próbáltam úgy lenyomni, hogy megidézem az invader nőt, de azt állandóan kinyírja én meg egyedül egyszerűen képtelen vagyok vele bármit is kezdeni, kinyir még mielőtt én leszedhetném őt.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#456) nubreed válasza nubreed (#455) üzenetére


nubreed
veterán

Jóvan, harmadszorra sikerül... akkor most még érdemesebb vissza menni a lifttel felfelé, nekem még sok lenne az a rész, ami a quelaag leölése után megnyilt?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#457) D4v3 válasza nubreed (#456) üzenetére


D4v3
őstag

Azért menj fel a lépcsőn és nézz szét. Egyrészt ott van a 2. harang, másrészt ha körbe lemész, akkor lesz egy fal, amit ha megütsz, akkor lesz egy bonfire.

(#458) Kvelstadt válasza nubreed (#456) üzenetére


Kvelstadt
veterán

D4v3 válaszolt röviden lényegre törően.. :)
De még ki is mehetsz a pirosas alagúton mert ott is van egy bonfire és aktiválhatod.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#459) nubreed válasza Kvelstadt (#458) üzenetére


nubreed
veterán

Végül is nem arra indultam, hanem felmentem a liften és a Valley of drakesbe értem épp most. Ez mennyire nehéz? Innen el tudok jutni parishbe?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#460) mad1 válasza D4v3 (#453) üzenetére


mad1
veterán

Sztem a parry -t megoldhattak volna 1 gombra,ha a tamadasuk elejen nyomod parry,ha hamarabb akkor block.
Mennyivel jobb lenne...Amugy en is imadom.. kivegzes jol nezki,de sajna ahogy mondod....egyre tobb ellenfelnel hasztalan,de akkor meg minek van? :N

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#461) Kvelstadt válasza mad1 (#460) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azért van parry hogy ha belejössz akkor nagy király lehetsz vele. Nameg brutális sebzést bevisz a sima csápoláshoz képest. És azér nem könnyebb meg beadni mert akkor lenne valami ami nagy segítség lenne neked és akkor ez nem a dark souls lenne. :)

(#459) nubreed
Valley az annyiból áll amennyit látsz kb. A bilghtown felőli oldalon végigmehetsz a szakadék mentén.
Lesz egy nagy zombi srákány amit érdemesebb lenyilazni mert rohadtul mérgez meg erőset üt.
Ha az megvan akkor lesz egy híd összesen kb 5-6 kék sárkánnyal. Egyenként nem olyan veszélyesek viszont, ligtning-olnak amivel számolni kell. a hídon túl new londo ruins lenne de a kaput majd new londo felől kell kinyitnod.
Abban az oldalban pedig ahol végigmentél a fal mentén lesz egy átjáró ami a kristály lényes darkroot basin-hez vezet. Van ott egy bonfire is.
Parish-be pedig úgy jutsz el hogy a bligtown-ból kivezető barlangal szemben a tól oldalon felvisz a lépcső aztán a lift firelink-hez onnan meg már oda találsz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#462) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Azért kicsit benéztem ezt a miracle meg pyromancy dolgot. Megvan szinte minden talizmán meg meg a pyromancy flame kesztyűt is elkezdtem húzni meg van jópár miracle meg pyromancy scroll-om is de ez így még nem elég.
Ugyanis kell még Attunementre is adni mert a csodáknak és pyro spelleknek kell slot amit az attunement fog adni.
Szóval kell még dolgozni a dolgon de addig elvagyok mint sima warrior. Aztán meg majd iskolázott warrior leszek. :D

Holnap meglesz a 2. rész de ezt itt már nem hagyom abba.
6. végigjátszásig nehezedik a játék. és addig már elmegyek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#463) nubreed válasza Kvelstadt (#461) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi. Lightning damage ellen, aszem elég jól véd a Balder Shield, ha jól emlékszem. De most amúgy visszamentem megint Darkroot gardenből nyíló helyre, amit a crest of astoriassal nyitottam ki, soult farmolni. :) Meg akarom szerezni a Drake Swordot ezután, amit ugye a hídon székelő sárkány farkának a lecsapásával lehet megszerezni. Nem lesz egyszerű. :) Ezen kívűl egyébként mikor lesznek majd a játékban igazán jó fegyverek és páncélok? A Balder armor set meg van, leginkább ebben szoktam nyomulni, +5 -re fel fejlesztve persze, meg még van a shadow armor set meg valami sima leather armor set, meg black leather is, meg meg van még a Crimson set is, amit blighttownban találtam egy hulla undead testén. De a Balderen kívűl, ezek mind light armor settek, mikor lesznek már igazán jó medium vagy heavy settek a warrioromnak?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#464) D4v3 válasza nubreed (#463) üzenetére


D4v3
őstag

A drake sword egyrészt közel sem olyan jó, csak, ha a játék elején megszerzed. Most ahol már vagy, sokkal jobb lesz egy felhúzott fegyver, mint az alap drake. Azt húzni meg nagyon drága és még csak nem is fog skálázódni semmivel sem. Amúgy, ha lemész a híd aljához egy íjjal nagyon könnyen meg tudod szerezni. Csak lövöldözd a farkát, aztán egyszer csak kiírja, hogy megkaptad.
A gardbenben, ha megölöd azt a bandát és bal oldalt végigmész, lesz egy rom, amiből kivezet még egy út. Ha ott átmész a túloldalra és befordulsz balra, le, akkor lesz egy chest, benne a Stone armor-ral. Ilyen van azokon a nagy, felébredő óriásokon is. Az a set elég lesz jó ideig.

(#465) mad1 válasza D4v3 (#464) üzenetére


mad1
veterán

Dark root gardenben en az elite knight set et talaltam meg,az eleg jo de csak 3 ig van plusszolva.55 is meg neha felveszem,nehez,de jo a psy def -e.Arra gondolsz?

Ne szemetelj ! = Steam

(#466) D4v3 válasza mad1 (#465) üzenetére


D4v3
őstag

Nem, az elite az máshol van valahol. Amit írtam az egy elég komoly heavy armor set. Egy romos épületen keresztül mész át, aminek az ablakában van egy macska, aki az egyik covenant embere. Utána pedig lesz egy híd.

(#467) Set-Comment™


Set-Comment™
senior tag

Hoppa aktiv Magyar kozosseg! Xbox-on szokott valakit jatszani? Sajnos le volt arazva 790-re legutobb es sikerult 3 het alatt 100 orat belerakni:)

Vegigtoltam egy gyors kaszassal, most egy Paladin szeru karaktert csinaltam.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#468) Big Bopper


Big Bopper
tag

hoppá gyakorlatilag infarktust kaptam a hídon :C
kiterveltem hogy elfutok az ellenségek mellett mert megölni nem tudom mindet, na tizedikre sikerült kb átmegyek a ködön fellélegzek, erre jön egy bazinagy szőrös állat majdnem bement a kaki :))
megölni lehetetlennek tűnik mi a trükk?

(#469) Set-Comment™ válasza Big Bopper (#468) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Ez hol van?

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#470) Big Bopper válasza Set-Comment™ (#469) üzenetére


Big Bopper
tag

a második tűz után a várban
már néztem róla videót youtubon hogy kell kinyírni, de még nem jött össze állandóan lecsap mikor mászok föl a létrán, holnap kinyírom, mára elég volt

(#471) D4v3 válasza Big Bopper (#470) üzenetére


D4v3
őstag

Egyáltalán nem kell kinyírni. Ad elég sok soul-t, de annyi. Le tudsz menni a híd alá, ahol ki tudod kerülni, másrészt egy íjjal tudod lövöldözni lentről a farkát egy adott sebzésig, amikor is kidobja a Drake Sword-ot, ami nagy segítség lehet egy ideig még. Tovább viszont ne lövöldözd, mert fél hp körül elkezd regenelni is, amit már nem fogsz tudni lesebezni a jelenlegi szinteden.
A youtube-os taktika működik ugyan, de 10-12k soul annyira nem éri meg szerintem.

(#472) Big Bopper válasza D4v3 (#471) üzenetére


Big Bopper
tag

ja jó kösz, akkor nem szívok vele bár jól jönne annyi soul, de majd később visszatérek inkább
hogy lehet lemenni a híd alá?

(#473) D4v3 válasza Big Bopper (#472) üzenetére


D4v3
őstag

A híd közepén lehet egy kis lépcsőn. Ott le is fogod tudni rúgni a létrát, és lesz átjárásod így az undead burg-i tűzhöz, illetve tovább is tudsz menni a híd alatt a következő helyszínre.

(#474) Set-Comment™ válasza Big Bopper (#470) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

jaa én elsőre átfutottam, ne kérdezd hogy:)

Másodkára viszont kínkeserves volt rájönni... Befutsz a lépcsőn a fal tövébe ahol nem ér tűz, megvárod míg leszáll a hídra és átfutsz a lábai között.

[ Szerkesztve ]

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#475) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Na srácok az a baj hogy most egy darabig sajnos úgy fogok dolgozni hogy vagy kora reggel 6óra körül fogok tudni válaszolni a kérdéseitekre vagy majd este 8után.

Szóval most egy kalap alatt vállaszolok amire tudok.:

(#463) nubreed
Igazán jó fegyverek-ről annyit hogy a kis kategóriás egy kezes fegyverekből a bttle aze amit már sokat melegettem az egyik legjobb fegyver és akár játék végéig elkisér ha húzod. Én akkor raktam le mikor már elbírtam a greataxe-ot. Még a four kings is jól ment vele pedig ott nagy hangsúly van azon hogy rövid idő alatt minél több sebzést be tudj vinni.
De próbálgasd őket meg nézegesd ezt a kalkulátort és meglátod mi az ami neked tetszik. Itt maxra hózva írja a fegyókat csak add meg az aktuális statjaid vagy megadhatsz többet is és meglátod mit fog sebezni.
Szóval csak azt kell eldöntened milyen stílusú fegyver jön be.
Én most lehet viszább váltok Bk axe-ról mert van olyan ami ugyan kevesebbe sebez de kétszer annyit tudok vele ütni ugyanannyi idő alatt és ügy már több a sebzés az adott idő alatt bevitt sebzés.
Páncélok meg a darkroot-ba van néhány és mind jó. Alap páncélok egy harcos karakternek és játék végéig elkísérhetnek.
Az egyik amiről már volt szó a stone set. Ez olyan jó mint a másik kettő maxra húzva viszont cserébe hogy már most olyan jü nehezebb is jóval.
Másik az Elite knight set. sokan használják első játékos set-nek. Én az Eastern set-et jobban szerettem néhány resist értéke miatt.
Amiket te felsoroltál az mind kuka egy harcosnak. vagy max a kezdő szet helyett jók. de nem közelharcra valók.
Miket én írtam azokrról keress videót ha kell. mind ott van darkroot garden-be.
Ha nem sebxel még többet mint kb 240 akkor jó még neked a drake. De ha meg is szerzed ne fejleszd még akkor sem ha van hozzá scale-ed mert 10k soul egy fejlesztés és abból maxra vágod az elite knight set-et és még marad is soul-od.

(#465) mad1
az elite-et viseld egésségel! Esetleg majd ha fejlődik az endurance-od akkor cserélheted anor londoban black iron set-re.
Meg fogod ott kapni a sliver knight set-et is de az nem olyan jó mint a black iron.

(#467) Set-Comment™
Én box-on tolom de nincs semmiféle tagságom előfizetve szal együtt tolni nem fogjuk tudni.

(#468) Big Bopper
Az a minitaur boss.
lassan menj a híd közepe felé és ahogy meglátod sprint vissza a létréhoz. Ez a legegyszerűbb módszer.

(#471) D4v3
Te meg a hellkite dragonra gondolsz. először én is félreértettem. első végigjátszásban még nem tud regenerálni szal le lehet nyilazni alulról. (lehet még is én értem félre az egészet és akkor elnézést.)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#476) nubreed válasza Kvelstadt (#475) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi!

A Battle Axe nekem is jó barátom lett, még a játék elején kidobta nekem valaki és hamar fel is fejlesztettem +5-re, Most azért már kicsit gyengének érzem bizonyos combosabb ellenekhez, inkább mostmár a Bastard Sword +5 -öt használom. Azt hol látom, hofy 1 mp alatt mennyit lehet egy fegyverrel ütni, az melyik érték??
A Stone Armor set megvan, a test páncélt már viselem is, de nem tudom még egyelőre a többi részét is hordani, mert lelassítana, kevés hozzá az endurancem -om. Ok, fogom nézegetni, használni a kalkulátort.
A többi páncélt is meg keresem darkroot gardenben, mindenről van youtube video, ha nagyon nem találnám. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#477) Set-Comment™ válasza nubreed (#476) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Nalam a bastard sword be lett aldozva tuzre, lassu es roved a hatotavja, Az alap +15-om a claymore, pvp-re idealis, es eleg messzire hat. Egy baja van, hogy a hellkite dragon hidjan van.:)

Elite knight set-re: tokeletes szett, 46 pose melle kell egy Great Shield of Artorias (96 stability es csak a farkas lelke kell hozza). Semmi nem tud leteriteni.:)

En egy Paladint csinaltam most ezzel a felszerelessel, 5 attunement slot, Great lighting spear, Wrath of Gods, healing.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#478) nubreed


nubreed
veterán

Valaki fel tudna homályosítani a mágiával kapcsolatban? Eddig nem nagyon foglalkoztam vele, mert alapvetően egy warriort indítottam, de pl valami heal magic vagy tűzlabda jó lenne. Pl kaptam valami Pyroamncy izét, ilyen tüzes kéz szerű valami. Meg az egyik kereskedőnél láttam, hogy lehet venni ilyesmi cuccokat éd oda van írva, hogy 10 uses. Mik ezek, mit jelentekenk, hogy működik, mit kell erről tudni, és hogyan tudnám ezekkel még jobbá tenni a karakterem?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#479) Set-Comment™ válasza nubreed (#478) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Az attunement tulajdonsagod hatarozza meg hany varazslatot vihetsz magaddal (20-nal 5 slotod van).
A uses annyit tesz mennyit hasznalhatsz a kovetkezo bonfire latogatasig. Pl Heal 5 uses, Chaos Great fireball 4 uses.

3 kategoria van:

- Magic, ehhez catalyst kell a kezbe es intelligence-el skalazodik. Tamado varazslatok - magic sebzes, fegyver buffok, pajzsok.

- Miracle, ehhez talisman kell a kezbe + faith-re rakni, heal varazslatok, homeward (legjobb miracle-k egyike), villam sebzes . Ha egy feher karikat latsz a palyan, az azt jelenti valaki miracle-t hasznalt egy masik vilagban es erositi a tieidet (Miracle Sinergy)

- Pyromancy, pyromancy flame kell hozza, es azt kell fejleszteni az erositeshez, nincs attrib megkotes, tuzgolyok es tuzviharok, egyket buff (tuzvedelem pl), itt vannak a legerosebb tamadovarazslatok, de a hatotavuk kicsi. Magas dex erteknel rovidebb a cast time.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#480) Big Bopper


Big Bopper
tag

Jaja a nagy szörny volt egy nagy baltával, sikerült leverni végre. Most vagyok ott amit D4v3 mondott, a hídon lefújt tűzzel egy nagy sárkány szerencsére maradt némi hp-m, lefutottam és lerúgtam a létrát. Ott vagyok ahonnan elindultam már kicsit unom ezt a helyet. :D
Közben tudom már merre kell menni, meg is mérgeztek a mutáns patkányok.

[ Szerkesztve ]

(#481) Set-Comment™ válasza Big Bopper (#480) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Mennyit fogsz te meg anyazni:D En is szitkozodtam rendesen.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#482) mad1 válasza Set-Comment™ (#481) üzenetére


mad1
veterán

Neha pihentetni kell,aztan meg nem hagy nyugodni es ujra neki esek :N
Most pihi van xD

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#483) Kvelstadt válasza nubreed (#476) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Battle axe úgy hatásos ha folyamat tudod fejleszteni legalább +14-ig.
Most nézem és ténleg erősebb a bastard viszont greatsword szal lasabb is. És annyival nem erősebb. De használd ha tetszik. Én is használtam már. Volt mikor az volt a divine fegyverem. Csak játék elején vagyis első végigjátszásban nem szeretem a lassabb fegyvereket. De ez az én véleményem.
A fegyver sebessége nincs írva sehol. Azt úgy szoktam hogy felrakom mindkettőt és csapokodom vele aztán váltok és csapkodom a másikkal és látom a különbséget. Persze pl két katana között nehezebb dönteni de olyankor megnézem melyik a jobb katana és azt hasonlítom egy más fajta fegyverrel.
Endurance-ot toljad közben. Már csak azért is mert az az elsődleges védelmi vonalad. Staminat is ad ugye és elübb azt üssék le mint az életed. Főleg hogy lesz olyan aki simán átüti a védelmed egy csapással de minél több endurance vagyis staminád van annál kevesebbet sebez be élletbe.
Igen van videó. Beírod a páncél nevét meg hogy location és bíztos talál videót. De nézhetsz darkroot végigjátszást is hátha valami ott maradt..
de ha jól emlékszem az Eastern set a nagy kapu után végig jobbra haladva a fal mentén és a végén lesz pár ent és ott lesz valahol a szakadék környékén.

(#478) nubreed ere a hsz-edre én külön nem is válaszolok mert Set-Comment™ olyan jól megválaszolta hogy még nekem is volt benne új infó. Persze nem is foglakoztam sose arconcsapásnél bonyolultabb varázslatokra.

(#477) Set-Comment™ én poisra most azt akarom majd kipróbálni hogy mit tud az iron flesh mikor szaladok fel anor londoban a két íjjász knight között.

(#480) Big Bopper Sok sikert a további haladáshoz is! Fog ez menni csak ne adagold tul magad idegességgel.
Én is káromkodtam nem keveset de még máig is szoktam. :)

(#482) mad1 Nekem volt hogy le kellett mennem el a géptől és meg kellett innom egy sört hogy nehogy eltörjön valami ami túl közel kerül hozzám.. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#484) nubreed válasza Kvelstadt (#483) üzenetére


nubreed
veterán

Ok rendben, köszi. Megszereztem közben a Claymoret is a hídról, ahol van a nagy sárkány illetve meglett Darkroot Garfenből az Eastern armor set. Ez is tetszik, csak ennek az a baja, hogy csak Twinkling titanite -al lehet fejleszteni de még nem jártam olyan helyen a játékban ahol ezt találtam/dobták volna. Mielőtt elmegyek Sens fortressbe, meg akarom nézni Ash Lake -et, ide már tegnap is akartam menni, de még nem jutottam el.
Visszatérve a claymore -ra, egy picit gyengébb mint a bastard sword. de hosszabb, szóval ez jó. Aszem Large titanite kell ahhoz, hogy +5-nél tovább tudjak fejleszteni, na large titaniteot sem dobálnak csak úgy és még venni sem tudok. Szóval a fejlesztés várat magára.

@Set-Comment: köszi a mágiás összefoglalót!

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#485) D4v3 válasza nubreed (#484) üzenetére


D4v3
őstag

Hááát én lehet Ash Lake-et későbbre hagynám. Még az előző, fél évvel ezelőtti karimmal voltam ott, eleve 1-2 órán át bukdácsoltam a Great Hollow-ban, mert mindent össze akartam szedni és meglehetősen könnyű ott lecsúszni, sikerült egy curse-t is összszedni persze, aztán a bonfire-t is aktiváltam, hogy még csak vissza se tudjak port-olni a régi tűzhöz. Utána Ash Lake-nél még meghaltam 1-2-szer, dumáltam a sárkánnyal, levágtam a farkát és szaladtam vissza Sens Fortress-be. Azt hittem sosem érek ki onnan, de sokat is bénáztam :D
Most már túl vagyok a Fortress-en is, egy-két helyen iszonyat szivatós és bosszantó, de a vége felé már egészen tetszett. Viszont oda jó, ha megvan a Rusted Ring, amit az Asylum-ba visszarepülve tudsz megszerezni a zárt ajót mögül, mert kelleni fog, ha meg akarsz ölni bizonyos ellenfeleket a szurokban alul.

(#486) Kvelstadt válasza nubreed (#484) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Már nem emlékeztem a fejlesztésére. én már ógy szoktam hogy havel ring-el felveszem a stone set-et aztán mikor már megvan és fel van fejlesztve a black iron akkor váltok.
Kivéve most mikor egyáltalán nem használtam havel ring-et. Szóval most azzal mentem ami épp jó volt.
Egyébként még odéb lesz de majd tudsz még farmolni is twinkling titanite-ot.
Ez a kétféle fejlesztés van páncéloknál.
Vagy shartd, large shard majd chunk és végül slab vagy ez hogy végig twinkling kell hozzá.
A black iron-hoz is az kell meg a giant iron-hoz is.
Ash Lake-be óvatosan haladj lefelé mert a lezuhanás lesz a legtöbbször a veszted. ja meg valami curse resist-es cucc se ártana mert lesz néhány béka is..
Ha leérsz. jobb kéz felől a parton lesz egy bonfire.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#487) Kvelstadt válasza D4v3 (#485) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nem annyira vészes az az ash lake. Egy hydra ami nem veszéjesebb mint a darkroot-ban lévő.
Viszont igen, lord vessel nélkül vissza fel is kell mászni onnan.
De ha lefelé menet mindig követi az ember a legvastagabb ág-útvonalat és csak ott esik lejebb ahol muszáj és van is szintén vastag ág akkor biztonságban le lehet jutni. Sőt. Az ágak elvezetnek a létrához ami majd a feljutásban segít.
A baj akkor van mikor az ember látja hogy vannak item-ek és fel akarja őket szedni... :)

Sen fortress ben meg olyan szinten hasznos az a rusted ring hogy a nélkül jobb ha túl sem éli az ember ha oda leesik.. :)
Én egyszer elfelejtettem vinni magammal leestem és szerintem 2-es equip load-al full havel set-ben lehetek ennyire lassú..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#488) nubreed


nubreed
veterán

Na... szóval a nagy varjúval vissza tudok repülni Asylumbam, a játék legelső kezdőhelyszínére, értem. De ezt hogyan kell, lehet beszélni a varjúval? Ha visszamegyek, biztosan ki tudom nyitni majd az ajtót? Nem tudom milyen kulcs kell hozzá, master keym ugye még nincs...

Ja meg még egy kérdés: a Claymore is skálázódik a Strenght-tel együtt, ahogy növelem azt?

A hydra elég veszélyesnek tűnik ami darkrootban van, azzal a sok fejével... viszont: Amiko tegnap megszereztem az eastern armor setette, ez ugye a sziklaperemből kinyúló kis nyúlványon fekvő undeaden volt, és innen ha elnézek balra le, ott látszik a távolban a darkrootos hydra és felette van egy ugyanilyen kinyúló szikla perem. A kérdés az, hogy oda állva, egyszerűen le tudom nyilazni a hydrát vagy ez nem lesz ilyen egyszerű? :)

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#489) nubreed


nubreed
veterán

Bocsánat de pont kifutottam a szerkesztési időből, sorba jutnak eszembe a dolgok meg kérdések. :)

Most még az, hogy a Firelink Shrine-ban lévő nő (legalábbis aszem az volt), aki meg tudta erősíteni az Estus flask -et előszőr, az meghalt vagy mi és találtam megint egy olyan cuccot ami az Estus flask megerősítéséhez kell, de most így hogy meghalt ez a nő (akinek tudom, hogy majd később visszalehet állítani a lelkét vagy hogy mondjam, Anor Londohoz lesz köze), hogyan, kinél tudnám megerősíteni még +1 -el az Estus flasket?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#490) nubreed


nubreed
veterán

Parryt és backstabet eddig szégyenszemre nem használtam, azt sem tudtam, hogy kell, de most utána néztem és fogom gyakorolni, nagyon hasznos dolog. :) Úgy látom, mert van ilyen video, hogy claymore -al is megy.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#491) Set-Comment™ válasza nubreed (#489) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Firelink shrine - halott neni:

A ketrecnel talalhato egy Black Eye Orb amit hasznalhatsz Anor Londoban hogy a bosszut allj a halalan (Lautrec olte meg).
Miutan megolted (ez elsore eleg szivatos mivel Lautrec 2 feher fantom tarsasagaban jon neked) eldobja a nenje Firekeeper Soul-jat, amit ha visszaviszel a ketrechez, feltamad es Firelink Shrine ujra el.

Vissza Asylumba:

A lift kell ami felvisz Undead Parishbe, van egy luk a lift utjanak elso harmadanal ahol ki lehet lepni, ekkor egy parkanyra kerulsz ahol jobb oldalt at tudsz gurulni a rom egyik pillerere es fel tudsz szaladni a feszekhez, ahol ha osszekuporodsz, a hollo visszavisz az elmegyogyiba.

Claymore-t normalisan lehet upgrade-elni Titanite Shard-okkal. Andre segitsegevel lehet elvinni +15-ig. Erosen javallott normal allapotban tartan, pvpben gyilkos, a leggyorsabb Great Sword es az eros tamadasa szuro sebzest okoz - imadjak a Silver es Black knightok, kello staminaval 3-5 csapas osszehozhato + gurulas, raadasul megakasztja a masodik utes az ellenfelek tobbseget.

Fegyvereket nem erdemes elemental iranyba vinni harcos kasztokkal. Normal upgrade es ha elemental sebzest akarsz veszel port hozza, vagy buffolod magiaval (Magic weapon, Sunlight weapon, Darkmoon weapon). Nicohoz erdemes egy Flame es egy Divine fegyvert vinni akkor lazan megolod a tobbi bosshoz eleg a normal +15-os fegyver.

Ja es elso vegigjatszashoz feltetlen szerezz egy Longbow-t. Masodik alkalommal mar anelkul is megoldod.

[ Szerkesztve ]

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#492) Set-Comment™ válasza Kvelstadt (#483) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Anor Londo ijaszait nagyon konnyu leverni csak futni kell egy 50% alatti terhelessel es egy jobb pajzs kell a vegen amikor az ijasz valt kozelharcra. Eloszor a jobb oldalira menj ra azonnal majd johet a bal oldali hisz a bal oldali nem lat rad mikozben harcolsz.

nubreed: Csak a lenyegre nem valaszoltam, Anor Londo elso Bonfire, all ott egy lovagno az tud erositeni Estus-t.

[ Szerkesztve ]

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#493) Set-Comment™


Set-Comment™
senior tag

PvP-zni szokott valaki? En most kaptam ra az izere, nagyon nagy.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#494) nubreed válasza Set-Comment™ (#491) üzenetére


nubreed
veterán

Köszönöm!

Jaja, közben néztem videot, hogy jutok vissza Asylumba. Lehet, hogy én emlékszek rosszul, de nekem mintha Lautrec nem ülne ott Firelink Shrine -nál, Lehetséges ez? Vagy lehet én vagyok vak. Kiszabadíttotam őt, mikor megtaláltam a cellába zárva, ez 100% Meg ő dob egy jó gyűrűt ha kinyírom, szóval mindenképp meg akarom őt ölni.

Igen, porokat már alkalmaztam, jól jönnek néhe. A porok ereje és ideje skálázódik a faith -el vagy intelligence -el?
Harcosnak érdemes fejleszteni ezt a két statot? (faith és intelligence)

Longbow -m van már régóta, használom is, mikor azaz egyszerű megoldás. :)

Ja, pvp-zni nem szoktam.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#495) Set-Comment™ válasza nubreed (#494) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Gold Pine Resin : 150 villám sebzést ad
Charcoal Pine Resin: 80 tűz

Lautrec ölte meg a nénit ezért ment el Anor Londo-ba.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#496) Set-Comment™ válasza nubreed (#494) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Igazsag szerint te dontod el, hogy milyen iranyba mesz. En masodjara biztonsagi jatekot jatszom. Kicsit kevesebb sebzes (450 korul vagyok 98-as szinten Claymore-al), de raktam Faithre 30-at. 36 Strength es 22 Dex a jelenlegi allas.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#497) mad1 válasza Set-Comment™ (#496) üzenetére


mad1
veterán

En is claymore fan vagyok,lv55 on vagyok de meg csak 10 es a fegyom.azt meg huznom kene de nincs meg a 3. ember,hogy 15 re tehessem... azt hol melyik boss adja?

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#498) Set-Comment™ válasza mad1 (#497) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

New Londo Ruins, víz leeresztése után megtalálod. De 55-nél a 10-es fegyver teljesen jó.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#499) mad1 válasza Set-Comment™ (#498) üzenetére


mad1
veterán

Jah nem rosz de a battle axe is eleg jo sztem.pve re persze.
Amugy pvp t meg ki sem probaltam.Pcn jatszom egyenlore offlineban.

Ne szemetelj ! = Steam

(#500) mad1 válasza mad1 (#499) üzenetére


mad1
veterán

Arno londonon tul vagyok,epp assylumban ,de az a nagy demon mindig kinyir xD
Ha nem megy pihentetem meg kicsit...

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.