Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Big Bopper válasza Kvelstadt (#650) üzenetére


Big Bopper
tag

kösz, van nálam white chunk bőven meg egy slab is, nem tudom már hol szedtem össze, tele vagyok ilyen kövekkel
very large divine ember-t megkeresem akkor
ma amúgy a bk grataxe fejlesztését hajtottam végre, elmentem anor londoba az őrökhöz tápolni és felhúztam +5-re, de nem nagyon értem, mert sokkal kisebbet sebez mint a bk sword pedig a tulajdonságainál nagyobb sebzést írnak :F

(#652) Kvelstadt válasza Big Bopper (#651) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Most néztem meg. Ugyanolyan értékekkel mindkét bk sword-nél nagyobbat sebez szóval szerintem az van hogy vagy az str-ed vagy a dex-ed nem akkora amekkora kell vagy hogy mondjam, szóval nem úgy skálázódik még valamelyik értéked miatt.
De gyorsabb is mindkét kard-nál szóval ha kisebbet is üt egy kicsivel az még nem baj.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#653) vhunor válasza Big Bopper (#651) üzenetére


vhunor
őstag

NIncs valami sima +15-ös fegyvered amire rá tudsz húzni magic weapont? Azzal elég gyorsan le lehet kapni a királyokat (is). Mondjuk én azt Havelben nyomtam le, és talán +10 lightning claymore-ral meg néhány tűzvarázslattal, de már elég rég volt.

(#654) Big Bopper válasza Kvelstadt (#652) üzenetére


Big Bopper
tag

Ja igen, akkor azért lehet mert a dex értékem csak 28. Azt nem hiszem hogy gyorsabb lenne a bk swordnél, vagy csak nekem nem tűnt annak. Mindegy, nem is tetszett különösebben.

vhunor: Összedobok valamit :). Ez a divine weapon nem jött be, talán mert 12 a faith-em. Ha magic fegyver sebzése is ezzel az értékkel van összekötve akkor meg vagyok lőve.

[ Szerkesztve ]

(#655) Kvelstadt válasza Big Bopper (#654) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én mint BK axe-os kipróbáltam a sword-ot is mert tetszett de nem volt jó nekem mert éreztem hogy akkor már ütnák az axe-al.

Magic fegyver int-re skálázódik ami szintén nem szokott magas lenni egy warrior-nak.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#656) DamianB


DamianB
őstag

Üdv mindenkinek az elejetől elkezdtem olvasni a forumot de van egy sürgős problémám egy ideje folyamatosan 15 fpsre esik le a framerate utan oda megyek egy bonfire hez és ujra 30 de ha elmegyek akkor 15 ds fix használom

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#657) whitezo88


whitezo88
nagyúr

sziasztok, fél év után visszatérek csak eddig vagy időm nem volt, vagy mással játszottam.
l66 vagyok, stan és pan előtt Anor Londoban. full havel set, 50% alatti terhelés, bk shield, +10 Zweihander. Párszor anno nekimentem, egyszer kb 1 ütés lett volna ráadásul über ornstein maradt meg. kicsit lassúnak érzem a fegyót viszont, nem tudom BK sword jobb lenne e csak ahhoz kell még pár dex (str és end heavyre statoltam) és pár szintet kell upgradelni hogy annyit sebezzen. megérie arra váltani? továbbá érdemes-e Sif soulból Artorias kardot csinálni a ZH-ből majd, vagy valami spec ágra fejlesszem tovább? sajnos buta voltam és Quelag lelkét megetettem ahelyett hogy a kardot lekovácsoltam volna, ami elvileg nagyon jó a O&S ellen.

[ Szerkesztve ]

(#658) Kvelstadt válasza whitezo88 (#657) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Fél év? Asszem nem tudsz olyat mondani amivel ezt megúszhatnád.. :D

Ugyanazokkal a stat-okkal (dex str 40-es) a zwei kb egy százassal sebez többet viszont én sose szerettem mert nekem nagyon lassú. Szóval én ajánlanám a BK-t mert gyengébb de gyorsabb vagyis kb ugyan ott leszel de akkor is gyorsabb :)
Havel set-et miért szereted? Mert ha a fizikai védelme miatt akkor dobd ki a picsába. Nem ér annyira az a def amit ad a súlyához képest. Akkor már ott a black iron set ami sokkal erősebb lesz meg könnyebb is. Vagy a giant iron set, de a black az kicsit könnyebb.
Havelt asszem egyedül a four kings-nál seretik használni de énn még ott se mert marhanehéz.
Bk shiled viszon az egyik legjobb shiled a kisebbek közül szerintem.
Stan és pan-on jót rohogtem! :D
Egyébként én régen fostam giga ornstein (az stan vagy pan?) től de az sem gáz csak gyorsabban menekülőre kell fogni mint smough ellen. Meg nem árt egy gyorsabb fegyver sem. bár sokan szeretik az ilyen (1csapás egy hét) lassú fegyvereket és le is tudják verni vele őket. Én 3 végigjátszásból kétszer egy sima felhúzott battle axe-al vertem le őket ami se tüzet se vizet se semmi bónuszt nem sebzett. több csapás, több türelem kell csak.
Azóta BK great axe a kedvencem de most készülök majd visszaváltani valamire ami bár gyengébb de még gyorsabb.

Artorias kard annyi hogy sebez magic-et is ami jó ha az ellenfél nem immunis rá. egyébként gyenge. Az artorias féle kardok közül én solier kardját szeretem meg a silver knight sword-ot.

Quelaag fury sword-ot is csak four king ellen használtam mert tüzet sebez és az fáj neki.
Egyébként nem mindkettőnek fáj a tűz. Asszem neten ógy van írva hogy egyiknek a fire másiknak a lightning de ha átváltoznak akkor meg pont cserélődik a dolog.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#659) Yodamest


Yodamest
addikt

A stan &pan-hoz annyit fűznék hozzá, hogy Lobos Jr. videóit érdemes youtube-n nézegetni ő pl only shieldel végigviszi a gémet, meg 1 hp-val meg ilyenek szóval elég durva. Ha egy boss nem megy, megnézed ő hogy veri le shielddel vagy merőkanállal utána tuti menni fog :C

(#660) whitezo88 válasza Yodamest (#659) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nézem, hát ez a csávó az anyatejjel szopta magába a tudást, eléggé beteg amiket csinál :DDD

(#661) DamianB


DamianB
őstag

Közben az fps problémám megoldodott , pyromancer fejlesztek lvl 30 de még nem tudom merre kellene fejleszteni nem kapok még hozzá erős varázslatokat .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#662) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ezt mobilról "lőttem" de elég durva egyeseknek mennyi ideje van [link]
van egypár soulja meg humanityje :D invadelgetett csak a streamen.

(#663) Kvelstadt válasza DamianB (#661) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Asszem dephts-be szabadítod madj ki a pyros fickót. Aztán leül firelink-nél kicsit távolabb a tűztől. Hozzá járjál sokat meg költsél sokat a flame kesztyűre. ha meg eltűnik akkor lent lesz blighttown legalján a mocsárba egyik oszlop tövében és tudsz tovább fejleszteni.
Azt mondják pyro-val legkönyebb a játék. Én már most fejlesztem aszt is warrioromon mert a warrior része kb kész de eddig nem dobtam hanyatt magam a pyro spellektől..
Ja meg faith-et is tolom szóval ez egy ilyen főiskolát végzett warrior lesz. De magic nem nagyon érdekel szóval az egyetem kimarad. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#664) vhunor válasza whitezo88 (#657) üzenetére


vhunor
őstag

Az Artorias kard csak magas szinten jó (120+), egyébként túl alacsonyak a statok a jó skálázódáshoz. Ha viszont a pajzsot csinálod meg, azzal csukott szemmel is végig lehet nyomni a játékot, annyira OP az a deszka.

A mágia red tearstone gyűrűvel az egész DS1 legerősebb "fegyverneme", apró cafatokra lehet szedni vele az egész játékot.

(#665) whitezo88 válasza vhunor (#664) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez esetben hova érdemes, ha érdemes továbbfejleszteni a ZH-t? Artoriast a szellemek miatt gondoltam. Igaz, a transient curse arra való pont.

(#666) vhunor válasza whitezo88 (#665) üzenetére


vhunor
őstag

+15-re told a bass cannont, azzal bőven elleszel a végéig. Esetleg tudom még ajánlani a Large és Great Clubot, ha szereted a nagy fegyókat :). Ezek a fegyverek a DS1-ben is megszokást, türelmet és ügyességet igényelnek, de a "nagyfegyó-érzés" mindenért kárpótol.

Amit még érdemes lehet kipróbálnod, az a black knight halberd.

(#667) whitezo88 válasza vhunor (#666) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez de beteg. de hol van 2. ZH dual wieldhez? meg még azért kéne több STR, de úgyis csak első playthru van.

ma erre a videóra is rátaláltam, pont ide illik, jót röhögtem :D [link]

elég sok minden van még ebben a játékban, szívesen belekóstolok majd a PVP-be is majd magasabb szinten. A Gravelord basztatás is pl ng plusztól van csak. Eddig egyszer invadeltek be, Anor Londoban. gyors karakter volt, kigurult a támadásaim elől, aztán 2x hátbaszúrt és ennyi volt. Mondjuk ritkán vagyok Human, elég óvatoskodva játszottam, csak addig szoktam reverselni mikor bosshoz idéztem NPC-t, de ez csak a gargoyloknál volt előnyömre, máskor annyira nem, és a boss hpját is feljebb tolják.

[ Szerkesztve ]

(#668) D4v3 válasza whitezo88 (#667) üzenetére


D4v3
őstag

Az ilyen nagy fegyós dual wield az a 2-ben van csak asszem, az a videó is onnan való. Amúgy jó kis fegyver még a black knight sword és még jobb a bk greataxe. Valahol catacombs-ban lehet összeszedni a fekete lovagtól.

[ Szerkesztve ]

(#669) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na fél év után nekimentem stan és pannak és másodikra meglett soloba :)
elsőre sokat bekaptam sajnos, másodikra kétkézre fogtam a fegyót (úgys nem sokat ér a block itt), Ornsteint hamar lekaptam, majd Smoughhal keringőztem egy oszlop körül, nem tudott így megütni, és mikor csapott egyet, én is ütöttem, majd hátragurulás. 7-8x rinse and repeat és lement, talán 2-3 flaskot ittam csak, azt is biztonságból, inkább legyen fullon. Ja és úgy kezdődött a csata, hogy miután átmentem a ködön, mögöttem még betalált egy guardian... (indulás után meg egy silver kn ütött át a falon...)

[ Szerkesztve ]

(#670) Kvelstadt válasza whitezo88 (#669) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Painted world megvolt anor-ba? Ne hagyd ki.
Na akkor jó voltál. én használtam a block-ot smough ellen mert néha már lusta voltam menekülni. a hp-t meg amiatt tartottam fullon mert ha felugrik és nyom egy villámlós seggest az pont annyit sebzett hogy a pajzs resis-tjének köszönhettem néha hogy maradt 5% életem.
Rnstein-t meg nagyon sokáig nem is öltem mert féltem tőle. Egyszer mentem ellene és felszúrt megrázott eldobott, gyors volt meg nagy és hosszú fegyverrel. Túl sok volt egyszerre. De aztán egyszer megint nekimentem mert nehogymár azt ne tudjam leverni. tök egyszerű mozgása van és meg is lett másodjára.
Ja hogy elfutottál a boss-ig? Én azért közben ki szoktam takarítani az oda vezető utat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#671) whitezo88 válasza Kvelstadt (#670) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Az elfutas annyi hogy elejen van ket lovag azokat megoltem de a ket nagy doggel a hallban nem szorakoztam. Boss utan sifhez mentem de jo hogy igy dontottem mert kaptam gyurut abysshoz tole ezt nem tudtam es new londoban igy is meghaltam mert nem tettem fel eloszor :) eleg idegesito hely az is de legalabb nem olyan nagy. 4kingnel eloszor szinten beneztem mert az is ghost es nem is tidtam utni curseolni kellett de szetvertek. Masodikra egy utesre voltam a gyozelemtol. Szoval az is meglesz. Foleg ha el tudok jutni hozza ugy hogy max egy flaskat igyak mert lent a darkwraithek erosek. Ja es jol beneztem amugy mert elfelejtettem hogy nalam van a firelink csaj lelke (ugye ezt meg ev elejen csinaltam) es fejlesztettem a flaskon... Mikor visszawarpoltam akkor lattam h meg halott. Mindegy warp miatt nem gond, csak akkoris. Ng+ majd ha eljutok lerugom lautrecet a 'csaba es megoldva :)

[ Szerkesztve ]

(#672) Kvelstadt válasza whitezo88 (#671) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na várjá. azt modnod 4kings-nél is jó ha be van nyomva az a tristan akármi? mert én ezt nem tudtam szóval max kitoartott még amit utoljára benyomtam még a boss előtt. Am ha leengedted a vizet van egy nem hivatalos short cut. Rögtön az elején ha átmentél a fa hídon és mennél fel egy lépcsőn melette jobra le lehet esni egyenesen a legaljára és onnan már közel van a boss. én is úgy találtam hogy elkezdtem szétnézni vizleengedés után és fentről leestem oda.
Na ja. A csj lelkét ráadásul nem is lehet pótolni másik soul-al pedig fel lehet szedni egy játék alatt vagy 4-5 legalább.
Örülök hogy már most tervezed az NG+t. Szerintem simán érdemes legalább két végigjátszást belerakni. Elsőbe ismerkedsz játékkal, másodjára meg játszol egy jót.
Egyébként én elsőre a four kings-et battle axe-al öltem le. Míg fel nem tudtam venni a BK axe-ot addig az volt a legjobb fegyver nekem sebzés/sebesség fügvényében.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#673) whitezo88 válasza Kvelstadt (#672) üzenetére


whitezo88
nagyúr

transient curse kell 4kingshez, vagy cursed fegyver, legalábbis én nem tudtam ütni, de lehet csak a hitbox volt rossz helyen... (mod: nem kell, szóval csak simán nem találtam el először forrás )mert ezt én se olvastam hogy kéne, passz. Bár, szellemnek szellemek... illetve oda minél nagyobbat csapó fegyver kell és magas poise hogy nem szakadjon meg a támadás. csak elfogyott a tíz flaskom mert előtte sokat csaptak a Darkwraithek. A shortcutot én is megtaláltam, csak ott kettesével is jönnek. két ütés, de ha betalálnak az egy harmad hp simán. ha erősebbet támad akkor még több. amúgy ALR elején szépen elvesztettem ötvenezer lelket, Sif után nem költöttem el, és egy halál után szépen beleugrottam egy szakadékba, mert azt hittem simán átugrom... hát nem.
azon is gondolkoztam Rite of Kindlingért el kéne menni előbb Catacombsba.

amúgy tényleg nincs más változás, hogy kinek adod a Lordvesselt, csak hogy Frampt esetleg nem töri be a cuccokat? a többi ugyanaz? Már odaadtam neki, csak láttam Kaathe-nek is lehet, ekkor Frampt megsértődik, viszont Darkwraith lehet lenni. Lore-ban kicsit olvasgattam (szerintem egész jó, kár hogy ingame alig cseppent valamit, elég sokat kell játszani hogy összeálljon a kép), és érdekes dolgokra lehet rájönni, kikövetkeztetni a Primordial Serpentekkel meg a "good vs evil" párharcból. Meg Gwyndolin is egy külön történet.

[ Szerkesztve ]

(#674) Kvelstadt válasza whitezo88 (#673) üzenetére


Kvelstadt
veterán

4kings nem olyan átlátszó szellem mint a többi volt szal én igazából nem is náztem hogy micsoda csak hogy nem átlátszó tehát sziládr azaz bele tudom mártani az axe-om. :)
Jaja, fel szokták venni oda a havel set-et. én gyszer sem öltem abban mégis mindig megvolt.
Volt olyan is hogy már 3-an voltak mert nem sebeztem elég nagyot és odaárt másik kettő de valami oknál fogva azok szépen várták a sorukat és nem bántottak.

Aha annyi változás van hogy nincs frampt meg van darkwraith covenant. Én meg azt csináltam most hogy nem beszéltem frampt-al és leugrottam melette a lyukba. Besértődött és elment. Viszont kati-nak se adtam oda mert már leraktam. Akkor most egyik se lesz és a végén előhozok egy 3. endinget? :)
A story-ból meg sok nekem nem jött le. Nem sokat értettem a párbeszédekből aztán meg már el is nyomkodtam és csak fejlesztettem a karaktert meg gyalultam le minden ellenfelet..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#675) vhunor válasza whitezo88 (#667) üzenetére


vhunor
őstag

Jah, ez a második részből van, csak jópofa videó :).

Toturi: pedig jól van összerakva a világ és a sztori, csak nem rágja a szádba a játék, mint a többi modern gagyi. El kell olvasgatni a cuccok leírását, beszélni mindenkivel, nagyon sok információ van.

[ Szerkesztve ]

(#676) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Flaskot meddig lehet tuningolni? Az lehetsges hogy endboss elott megolni a meg elo keepereket es a lelkukkel fejleszteni es igy tovabbmenni ng+ ra? Jelenleg 3as, a pokcsajjal meg az anor londossal lehetne +5 meg nem tudom meg hol van.

(#677) Kvelstadt válasza vhunor (#675) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az a baj hogy annyira nem vágom az angolt.

(#676) whitezo88
+7 lehet a max estus és nem csak le lehet gyapni a firekeeper-eket hanem kell is! :D
Sőt! Mindenkit ölj meg endboss előtt! Én csak az első kovácsot nem szoktam bántani mert ő a kedvenc meg sokat segített a játék elején. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#678) whitezo88 válasza Kvelstadt (#677) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Akkor majd ez lesz. Közben lecsaptam a stray demont, eléggé megszenvedtem vele aníg kiismertem a támadását és hogy ha csap akkor mögötte meg mellette is sebez ami majdnem fél hp. De kb 20 próba után meglett és ezáltal a +15 zweihander is.

(#679) Kvelstadt válasza whitezo88 (#678) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Stray demon-okat mindig hátulról kapom el. Végig mögöttük lehet maradni.
Mikor legelőször lekezdtem a játékot esélyem nem volt leverni az elsőt z asylum-ban és fel is adtam az egész játékot. Persze aztán nem hagyott nyugton a dolog és most már kb hozzám sem érnek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#680) Watto1991


Watto1991
senior tag

Titanite slabet kiválóan lehet "farmolni" a The great hollow-ben. Kb 6-7 lizard van a területen, nekem 3-at dobtak. :)

(#681) Kvelstadt válasza Watto1991 (#680) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Annak örüljél! Nekem az egész játékban soha egy gyík sem adott slab-et pedig van benne már vagy 10végigjátszásom összesen.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#682) Watto1991 válasza Kvelstadt (#681) üzenetére


Watto1991
senior tag

Csak a great hollow-os gyíkok dobják a slab-et :)

(#683) Kvelstadt válasza Watto1991 (#682) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja ezt nem tudtam. Viszont nekem olyan limited edition-om van amibe azok se dobnak. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#684) whitezo88 válasza Watto1991 (#680) üzenetére


whitezo88
nagyúr

oda is el kéne menni csak nagyon figyelni kell a lépést a köcsög baziliskek meg pikpakk beködölnek ha nem figyel az ember...

(#685) Kvelstadt válasza whitezo88 (#684) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Van egy olyan trükk hogy oda mész ahol eltűntek, kilépsz majd betöltöd megint a játékod és pont ott leszel és a gyíkok is megjelennek és így lesz időd lecsapkodni őket. De ezt a Prepare kiadásban már kijavították ha jól tudom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#686) D4v3 válasza Kvelstadt (#685) üzenetére


D4v3
őstag

Nem, működik. Így szedtem össze anno mindet én is PC-n.

(#687) Watto1991 válasza Kvelstadt (#685) üzenetére


Watto1991
senior tag

PS3-on játszom a Prepare to Die Edition-nel, ott még működik. De nem a gyíkok támadnak fel, hanem azok jönnek elő, amik esetleg alapból nem. (mert nem jelenik meg minden gyík egyből 100 % eséllyel)

Viszont most a Titanite Chunk farmolással szenvedek. Teljesen kifogytam belőlük így nem tudom 10 fölé vinni a fegyvereimet. Úgy tudom a játék vége előtt lehet faszán farmolni a respawnoló Black Knight-okat, de ott még nem tartok, még le kell nyomnom a Demon Ruins-t meg a Catacombs-ot is ... :/

(#688) whitezo88 válasza Watto1991 (#687) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem a Darkwraithek egész szépen dobálgatták.

(#689) Watto1991 válasza whitezo88 (#688) üzenetére


Watto1991
senior tag

Köszi, majd megpróbálom !

Egy kérdés: Ugye úgy lehet húzni az Item Discovery-t, hogy felveszem a Serpent Ring-et (ez ad +200-at), meg 10 humanity-t is "elpukkantok". A kérdés, hogy Human formban kell lenni, vagy Hollowban is jó? Nem szeretek human formban lenni, mert mindig jönnek a köcsög invader-ek.

(#690) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Nekem ezt a trükköt a tesóm meesélte a sima verzióba próbálta ki. nekem ptd-be nem jött be.

(#689) Watto1991
Lődd le a netet és legyél human. Alapból is jobban dobáltak nekem itemeket ha human voltam csak simán minden egyéb item nélkül.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#691) Watto1991 válasza Kvelstadt (#690) üzenetére


Watto1991
senior tag

Megtörtént, nekiestem ma délután és lenyomtam a game-et. Fantasztikus játék volt, rég volt ekkora élményem játékkal. A végső harc röhejesen egyszerű volt sajnos ... :/

Ha belegondolok, hogy mikor először kipróbáltam, fél óra után el akartam égetni a lemezt... :) :)

(#692) whitezo88 válasza Watto1991 (#691) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én is, de szerintem mindenkinél ez volt, előtte nem tapasztaltam, hogy egy játék így tud trollkodni, lecsúszok a lépcsőről, vagy ledobnak egy hordót, lelöknek az ellenfelek harc közben, ilyenek...

(#693) DamianB


DamianB
őstag

Én most megőrülök Blighttownban állandóan leesek ahogy tudok túl akarok lenni rajta a shadow set iato -val elég vagány :-)

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#694) Watto1991 válasza DamianB (#693) üzenetére


Watto1991
senior tag

Blighttown-t én is ki nem állhatom, ráadásul Ps3-on elég optimalizálatlan és az FPS kb 22-25 körül van. Meg a mocskos szúnyogok !!! :W

(#695) whitezo88 válasza Watto1991 (#694) üzenetére


whitezo88
nagyúr

XBOX-on is egy lagfest... a szúnyogokat fireballal lőttem le, valahogy könnyebben betalált mint a sima ütés.

(#696) Watto1991 válasza whitezo88 (#695) üzenetére


Watto1991
senior tag

Egy íj auto targettel leszedi őket szépen :K Csak mindig a legrosszabbkor érnek utol.. ( a falin át persze )

(#697) DamianB


DamianB
őstag

Ok köszi srácok a szúnyogokig el se jutottam van valami fontos blighttownban át lehet rajta szaladni?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#698) Kvelstadt válasza DamianB (#697) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Cuccok. firekeeper soul meg egyéb finomság. Great hollow bejárata meg egy boss is a végén. De magán a fa tákolmányon igazából csak mindenféle cucc. Szal quest item nem nagyon.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#699) Watto1991 válasza Kvelstadt (#698) üzenetére


Watto1991
senior tag

A fa tákolmányra csak pyromancer-rel érdemes felmenni, ott van a Power Within nevű varázslat. :R

Egyébként Blighttown kb ennyi: a Bonfire-rel szembeni fal mentén kell végigmenni, felszedegetni a lelkeket, esetleg farmolni a csigákat (Large Titantite Shard). A bonfire-től jobbra felfutni a domboldalra, be a barlangba, leölni a Boss-t (itt érdemes emberi alakban megidézni az NPC segítőt, elég erős), majd a boss után esetleg Queelagg's testvérét is levághatod (ha nem vagy pyromancer), 1 ütés és dob egy Fire Keeper Soul-t amivel a flaskádat erősítheted.

[ Szerkesztve ]

(#700) DamianB


DamianB
őstag

Eddig a játékban összesen nem haltam meg mint itt meg csak a fa tákolmány aljára tudtam lejutni :O :W
Én pyromancerrel megyek akkor nem bánthatom a testvérét ?ad nekem valamit ?

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.