Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Kvelstadt válasza cyberkind (#1850) üzenetére


Kvelstadt
veterán

60as durabja van. Az az első részbe teljesen jó. Persze azért érdemes megvenni a smithboxot hogy tűznél is lehessen reparálni de 60as durab az első részben nem kopik el két tűz között.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1852) Rony949 válasza cyberkind (#1849) üzenetére


Rony949
őstag

Khm...Gwyndolin fiú. :)

(#1853) cyberkind válasza Rony949 (#1852) üzenetére


cyberkind
félisten

De a nagymellű nem, és őt kellett megölni, hogy mehessek hozzá ha minden igaz. :))

Paranormal Cocktivity

(#1854) Rony949 válasza cyberkind (#1853) üzenetére


Rony949
őstag

Nope. Ez nem igaz. Anélkül is meg lehet küzdeni Gwyndolin-al. Gwynevere-t pedig nem tudod megölni, mert az csak egy illúzió. Még réges-régen elutazott máshova.

(#1855) Kvelstadt válasza cyberkind (#1853) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A gyűrű kell neked gwyndolinhez amit a catacombs-ban találhatsz meg.
Misz csöcsöst meg nyugodtan békén hagyhatod.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1856) MageRG válasza t256 (#1848) üzenetére


MageRG
addikt

"Egy másik teória szerint Andre nem undead és ezért beszél normálisan."
Sieglinde sem élőholt, és neki sem mozog a szája. (Ha úgy forgatod a kamerát, néha be lehet lesni a sisakja alá).
A From egy nagyarcú lusta banda. Most hogy AAA-címeket gyártanak, igazán beleférhetett volna hogy ne legyenek hasbeszélők. :U

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#1857) cyberkind válasza Kvelstadt (#1855) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor hopp, majd a NG+-ban mert én biza megöltem :D , megtudnád mutatni melyik az a gyűrű, hogy legközelebb ne nézzem be? :)

Paranormal Cocktivity

(#1858) MageRG válasza cyberkind (#1857) üzenetére


MageRG
addikt

A Katakombákban van egy koporsó (előtte meg lezuhan egy óriás csontváz), onnan lehet felszedni.
Darkmoon valami ring a neve.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#1859) cyberkind válasza MageRG (#1858) üzenetére


cyberkind
félisten

Ilyen nem rémlik pedig tegnap is voltam bent illetve eddig 3x lementem, persze még a sötétbe nem.

Paranormal Cocktivity

(#1860) Rony949 válasza cyberkind (#1857) üzenetére


Rony949
őstag

Jézusom, te mindenkit megölsz? Nagyon furcsa vagy te. :D

(#1861) cyberkind válasza Rony949 (#1860) üzenetére


cyberkind
félisten

Dehogy, az NPC-ket tippre öltem meg mert kell az emberség meg ilyenek, de a nagymellűt csak azért mert videókban ezt találtam. :D

Paranormal Cocktivity

(#1862) Kvelstadt válasza cyberkind (#1859) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez a gyűrű kell neked.
Kicsit kutatni kell érte szóval nincs a haladási útvonaladon elszórva.

szerk: Te guilty undead. :D

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1863) cyberkind válasza Kvelstadt (#1862) üzenetére


cyberkind
félisten

Megvolt ez csak megetettem soul-ért frampth-tel, de majd akkor a NG+nál. :D

Egyébként kinyitottam a zöld füstös kapukat, és 3-at mutatott de az elsőről fogalmam sincs, hogy hol lehet :F

Paranormal Cocktivity

(#1864) Kvelstadt válasza cyberkind (#1863) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egy van a catacombs után a tomb of giants, a másik a demon ruins után lost izalith felé és egy anor londóban ami duke's archive felé visz.

Anor londoban a painted world megvolt?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1865) cyberkind válasza Kvelstadt (#1864) üzenetére


cyberkind
félisten

Ohh, szóval ez a catacombs-ban van, gondolom a sötét helyen, hogy be kelljen másznom oda, köszi ezt is. :)

Painted world mi lenne Anor Londo-ban?
Nem, nem volt meg, csak oda kell mennem és kész?
Illetve nekem még a DLC is van.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1866) Kvelstadt válasza cyberkind (#1865) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ahol van az a nagy terem ahol a gerendákon mész végig majd jutsz le az alsó szintre, ahol azok a fehér ruhás ellenfelek vannak. Na ott van egy bazinagy festmény amibe be lehet menni ha megvan a hozzá való key item és az egy opcionális pálya egy opcionális boss-al.
De a boss nem támad meg hanem elenged viszont ha megtámadod akkor harc van és bűn a megölése de én eddig mindig megöltem mert ad vagy 40000soult.
Az asylumba kell visszamenned a kezdő celládba ahol lesz egy baba és az a kulcs a Painted world of Ariamis-hoz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1867) cyberkind válasza Kvelstadt (#1866) üzenetére


cyberkind
félisten

A kulcs elvileg megvan, először is felvettem valamit, illetve már voltam ott azóta. Egyébként vannak ilyen opciós helyszínek és boss-ok még?

Paranormal Cocktivity

(#1868) MageRG válasza cyberkind (#1867) üzenetére


MageRG
addikt

Az egész DLC opciós. :D
Stray Demon megvolt már?
Egyébként ha jól számolom, csak ezek a szigorúan kötelező bossok: Asylum Demon, a vízköpők, Quelaag, Iron Golem, O&S, Seath, Sif, Four Kings, Bed of Chaos, Pinwheel, Nito és a főboss.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#1869) cyberkind válasza MageRG (#1868) üzenetére


cyberkind
félisten

Meg meg, amik a szem előtt vannak, vagy nagyobb titkok mint a rejtett helyszín azok megvannak. :D
A felsoroltakból Seath, Bed of Chaos és Nito nincs meg ha minden igaz, de még nem voltam mindenhol szerintem, illetve úgy akarnám kitolni a játékot, hogy minden boss-t megölök. :)

Paranormal Cocktivity

(#1870) cyberkind


cyberkind
félisten

Ez a painted world valami iszonyat király, még nem is voltam a boss-nál de több mint 2 szintre való soul jött össze, és 90-es szinten kell egy szinthez +45k soul, azért ez durva. :Y

Paranormal Cocktivity

(#1871) Kvelstadt válasza cyberkind (#1870) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja igen. Elég jól lehet ott kapni a soult.
Viszont kimenni csak a végén lehet majd.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1872) cyberkind válasza Kvelstadt (#1871) üzenetére


cyberkind
félisten

Az nembaj, most a legnagyobb gondom, hogy pazaroljak-e soul-t a tűzre, hogy ha megyek a boss-hoz legyen sok estus-om. :D

Paranormal Cocktivity

(#1873) t256 válasza MageRG (#1868) üzenetére


t256
őstag

Stray Demon-t ne is mondd. :(
Ott visszavonulót kellett fújnom. Úgy tűnt nem vagyok elég erős hozzá. A Black Knight-ok ellen is kéne már valami jó taktika.
Trükkösen sikerült megszereznem a Peciluar Doll-t, de ennyi. Rosszul sikerült az Undead Asylum újralátogatása.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#1874) cyberkind válasza t256 (#1873) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem se volt egy álom, de nem igazán a Stray Demon miatt, az átlagosan nehéz volt, de a Knight-tokkal csak szoptam, mivel nem használok pajzsot, de gyors vagyok így vetődök minden nagyobb ellen, na most ha nincs hely mint az Asylum-ban de főként a második Knight-nál, akkor könnyedén beszopom még akár most is.

(a fészekbe feljutni meg egy halálos küzdelem volt nekem, azzal is annyit szoptam, szerintem nekem az egész játékban ez volt a legnehezebb nem is egy boss harc :DDD )

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1875) cyberkind


cyberkind
félisten

A painted world boss harc nagyon kellemes és kényelmes volt ám, az életerőt meddig ajánlott húzni, amíg lehet?
Most ott tartok, hogy az életerő, a stamina és a dex 40-es.

Paranormal Cocktivity

(#1876) Kvelstadt válasza cyberkind (#1875) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Asszem pont a 40 az ahol megtorpannnak astatok. Majd nézd meg hogy mennyit adna ha 41re húznád és döntsd el hogy megéri e.
Viszont a stamina az 40es statnál éri rl a 160as értéket és nem nő tovàbb. Persze ring of favor-al feljebb lehet még tolni 192ig azthiszem.

Szűkös hrlyről meg ki szoktam csalogatni az ellenfeleket. Ott az asylumba meg főleg. Nincs hely mozogni gurulni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1877) cyberkind válasza Kvelstadt (#1876) üzenetére


cyberkind
félisten

Az életnél feleannyit ad ha jól látom, a stamina 192-es az említett gyűrűvel, dex-re se érdemes tennem mert a lightning uchi nem lesz erősebb, szóval nem tudom mire kéne tennem, rengeteg soul-om van, csak nálam van 70k és még nem váltottam be egy pár soul-t.

Paranormal Cocktivity

(#1878) Kvelstadt válasza cyberkind (#1877) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Adj valamite. Int vagy valami. Minden stat növeli a védelmi pontokat mint resistrk meg fizikai defensek szal elkezdheted húzni azokat.
Vagy ha adsz equip loadra akkor erősebb set-ben is meg fog maradni ugyanez a mozgékonyságod.
De olyan szerintem nincs hogy nincs mire adni.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1879) cyberkind válasza Kvelstadt (#1878) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez igaz, csak most közel se annyira egyértelmű, hogy mire adjak, de lehet a stamina lesz, és akkor a durva páncélokban is fürge leszek, a teherbírásom 30%-a az ami alatt gyors vagyok?

Paranormal Cocktivity

(#1880) Kvelstadt válasza cyberkind (#1879) üzenetére


Kvelstadt
veterán

25%ig vagy fast roll aztán 50ig medium és onnantól slow.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1881) cyberkind válasza Kvelstadt (#1880) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi, mennyi a max szintje egy tulajdonságnak, 99?

Paranormal Cocktivity

(#1882) Kvelstadt válasza cyberkind (#1881) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Aha. De 50felett már van hogy csak 4-5 pontonként növel egy minimálisat.
Szóval a max ameddig húznám a statokat az 50.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1883) cyberkind válasza Kvelstadt (#1882) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt jó tudni, akkor elmegyek a staminaval 50-ig és kiderül mi lesz utána, köszi! :)

Paranormal Cocktivity

(#1884) Kvelstadt válasza cyberkind (#1883) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Itt ugyanaz a stat adja a staminát és az equip load-ot? Mert akkor ja az equip miatt van értelme de a stsmina sz ugye már nem fog nőni.
Csak már nem vsgom hogy van mert minden részben variáljàk.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1885) cyberkind válasza Kvelstadt (#1884) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, ugyanaz, a stamina megállt 40-nél de az equip load most 98.4 42-es szintnél.

Paranormal Cocktivity

(#1886) cyberkind


cyberkind
félisten

Ezt a Sunlight Maggot-tot hol kell keresnem?
Az imént benéztem a tomb of giants-be de... :O :(

Paranormal Cocktivity

(#1887) Kvelstadt válasza cyberkind (#1886) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az a két smile nagyon őszinte. :D
Demon ruins után. Lost izalith vége felé a boss előtti részen lesz egy nagy híd amit egy titanite demon őriz és annak a másik végén lesz a maggot sisak ami szerintem kötelező cucc a tomb-ba.
De ha van felesleg 30 humanity-d akkor demon ruinsból is megnyithatod a shortcut-ot miután beléptél a daughter of chaos covenantba és felajánlottad a 30 humanity-t. Plusz ezzel a megoldással Solaire is életben maradna.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1888) cyberkind válasza Kvelstadt (#1887) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert ez most az is, tudod milyen durván figyeltem a sötétben, hogy csak ne essek le, aztán csak sikerült beesnem 3 óriás csontváz közé és vége is lett a menetnek, meg a nagy figyelés közben levágtam több npc-t is mert nem tudtam, hogy mik, nagyon durva az a hely. :DDD

Akkor megszerzem ezt, megint mehetek le a mocsáron át a pokolba, úgy imádom azt a helyet.

Paranormal Cocktivity

(#1889) Redcaster


Redcaster
őstag

Miért nem tudok cursed weapont készíttetni a kováccsal? Megvan a kellő fegyver és a soul is, de 4 fegyver készíthető csak boss soulokból... nem nagyon értem :( :(

(#1890) Kvelstadt válasza Redcaster (#1889) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az első részbe szerintem nincs olyan hogy cursed fegyver.

(#1888) cyberkind
anor londo boss megvan? mert akkor megvan a lord vessel és onnantól tudsz teleportálni tüzek között.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1891) Redcaster válasza Kvelstadt (#1890) üzenetére


Redcaster
őstag

Akkor New Londo Ruins-ban hogy öljem le a szellemeket?

(#1892) cyberkind válasza Kvelstadt (#1890) üzenetére


cyberkind
félisten

Megvan, csak megöltem a másik póklányt a soul miatt, így nem tudom, hogy van-e fast travel.
Odaútnál nem gond ha nincs ott a firekeeper, csak nincs tűz de szerencsére ott a másik mellette.

(#1891) Redcaster
Én magyarul tolom, abban mulandó átoknak van nevezve egy ilyen csontvázkéz, amivel tudod sebezni a szellemeket, elvileg adott is a játék New Londo Ruins előtt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1893) MageRG válasza cyberkind (#1883) üzenetére


MageRG
addikt

Talán már volt linkelve, de minden kedves minmaxoló játékosnak ajánlott (SPOILERES!):
Dark Souls Character Planner

Így ki lehet számolni pl. mennyi Endurance kell egy adott páncélban a fast roll-hoz.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#1894) Kvelstadt válasza Redcaster (#1891) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem a curse sebzi őket hanem ha te vagy cursed vagy annak tűndz.
Ez kell neked és dobjàk a szellemek vagy a b terv hogy hagyod hogy a békàk megátkozzansk és úgy mész le new londoba.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1895) MageRG válasza Redcaster (#1891) üzenetére


MageRG
addikt

Szellemek ellen:
1. Transient Curse (Mulandó átok) - vagyis hullakéz. Vigyázz, mert elmúlik a hatása, és általában a legrosszabbkor. Lehet venni a Lower Undeand Burg-i árusnál a csatorna (vagy vízvezeték) végén.
A szellemek is szokták dobni és New Londo-ban is van elrejtve néhány helyen.
2. Megöleted magad a baziliszkuszokkal. Átkozottan simán sebzed a szellemeket.
Ez inkább mazochistáknak van, mert a HP-d is feleződik.
3. Megcsináltatod az átkozott kardot az óriás kovácsnál (bármilyen +10-es egyenes kardból és a nagy kutyus lelkéből). Ez se az igazi, mert tudni kell forgatni is, valamint páncélod így is gond nélkül átütik a szellemek (mert az nem átkozott).

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#1896) Šolaire válasza cyberkind (#1886) üzenetére


Šolaire
veterán

Ott van ahol Kvelstadt írta de nem könnyű megszerezni végig kell követni Solaire történetét.
[link]
Egyébként tombs-ba amikor Patches lerúg ott van egy skull lantern amivel annyi a gond hogy a pajzs helyére kell berakni.
[link]

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1897) Kvelstadt válasza Šolaire (#1896) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Direkt nem is említettem a lanter t mert a sötétbe feltartod hogy világítson s meglátod hogy ellenfél van de védekezni nem tudsz ha meg gurulsz akkor nem világít annyira szal nem vagy sokkal előrébb.
Egyébként a lanternt van hogy kidobják azok az ellenfelek a catacombsban akik a csontikat élesztik újra.
Én úgy szoktam hogy előbb demon ruins és vagy megmentem Solot vagy nem de előbb megszerzem a maggott sisakot s msjd csak ez után megyek a cstacombs-tomb of giantsba.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1898) Šolaire válasza Kvelstadt (#1897) üzenetére


Šolaire
veterán

Én is a végére hagytam plus 10-es divine katanával azért könnyebb volt. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#1899) Redcaster


Redcaster
őstag

Köszönöm mindenkinek a felhomályosítást, így már érthető :K Ezek szerint én kevertem azzal a fajta fegyverrel, amelyikkel a csontikat lehet véglegesen megölni, hogy ne éledjenek újra. Jól sejtem, hogy ezek a divine fegyverek?

(#1900) Kvelstadt válasza Redcaster (#1899) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jól. A divine csak addig hasznos míg megölöd a sámánokat akik aztán nem èledmek újra bf hadználat után sem. Viszont addig nagyon hasznos.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.