Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Buktam azt a kurva Sigmeyer-es slab-et..
Leugrottam kinyirni párat azokból a polipokból hogy mindenképp maradjon majd 50% felett a hp-ja, erre az utolsó polip belezuhan ezekbe a földön lévő szakadékba és nem respawnolnak.. :W

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4002) sp8787 válasza BOBAKILL (#4000) üzenetére


sp8787
addikt

Ami a jatekban van az a jatekmechanika resze, abbol azt hasznalsz amit akarsz, minden mas onkorlatozas es onnan mar magaddal kell tudnod lerendezni ,hogy tenyleg jobban erzed magad ha pl. soloban..etc. csinalsz meg egy jatekot. Es erre "buzis"-kodassal jonni az akkora szanalom szerintem. Aki ilyennel jon az egy eltevelyedett majom, ha meg tenyleg vaganykodni akar akkor lvl1 nohit barehand.

Kozben meglett a Four Kings. Nem tudom mit mondjak. Sztem ez csak egy sima Equipment check/DPS check vszinuleg a jatekban,hogy idoben ki tudsz e iktani egyet ,hogy ne legyen tobb. Ugy sikerult ,hogy behivtam Beatrice-t aki a leugrasnal szepen meghalt(sztem az egyik kiszogellesre ugrott) ugyhogy vegig tobben voltak.

(#4003) vorosmarti válasza BOBAKILL (#4000) üzenetére


vorosmarti
senior tag

VR István kétségtelenül nagyon ügyesen játszik, amennyire én meg tudom ítélni (bill + egér kombósként).

A DS3 végigjátszásából láttam pár órát, ott bizony mondott marhaságokat a story-val kapcsolatban, indokolatlanul okoskodó volt, és ez sokaknak nem szimpatikus. Igazából sztem a népszerűsége okán rosszul helyezi el magát a táplálékláncban, de ezt nagyon sok igazán népszerű streamer esetében megfigyelhetjük, akár más játékok és más kulturális közeg esetében is (lásd: PewDiePie, DrDisprespect, stb...).

Összességében azért nehéz lehet jó streamer-nek lenni, mindent ismerni, sok-sok játékhoz érteni, lehetőleg mindenkinek megfelelni és közben emberarcúnak maradni.

(#4004) Rony949 válasza Kvelstadt (#4001) üzenetére


Rony949
őstag

Nem szabad leugorni, azzal beagrózod őket. Le kell nyilazni mindegyiket, az utolsót pedig lesebzed annyira, hogy Siegmeyer kb. 1 ütésre megölje azt. Nagyon trükkös story quest és a polipoknál lehet a legkönnyebben elbaszni. Ha engem kérdezel túlzottan is meg van variálva. De jó hír, hogy a széria többi story quest-je már normálisabb.

Amúgy ez a quest nekem is vagy harmadjára vagy negyedjére jött össze. Én úgy vagyok vele hogy a slab-ért nem éri meg a sok szenvedés.

[ Szerkesztve ]

(#4005) BOBAKILL válasza sp8787 (#4002) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Four Kings az egyik legnehezebb bossharc talán. Van egy alternatív likvidálási módszer: Havel szett. Fatroll stb de nyugodtan tudod csapkodni. Másik a Magic Barrier varázslattal lehet kivédeni a támadásait. 30 faith kell hozzá, ng+ban kiprobálom majd még sose próbáltam.

(#4006) Kvelstadt válasza Rony949 (#4004) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Régen én is lenyilazgattam őket de ebben a menetben most direkt nem nyilazok és így muszáj voltam lemenni.
Nem lett volna baj ha van annyi esze az utolsónak hogy nem sétàl a szakadékba.
Amúgy az első részben egy slab mindent megér!
Ha nem is kell semmira akkor a tudat hogy van slab-em.
Amúgy kéne a claymoromba.

Bobakill
Én sose voltam fourkingsnél havrl setbe. Nem is értem miért megy mindenki abba.
Brigandba is csináltam már és ki tudtam gurulni amit ki kell.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4007) Djuree


Djuree
félisten

kezdő giftnek mit érdemes választani?

és melyik kassztal érdemes kezdeni?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4008) sp8787 válasza BOBAKILL (#4005) üzenetére


sp8787
addikt

Hat nem tudom de a lavas teruleten a hidon volt egy Titanite Demon ami majdnem nehezebb volt az eddigi osszes bossnal talan O&S-t kiveve.

(#4009) Šolaire válasza Kvelstadt (#4001) üzenetére


Šolaire
veterán

Én nyilazni szoktam őket és egyet hagyok fel hp-val. Mindig megcsinálom ezt a vonalat nagyon szeretem.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4010) Šolaire válasza BOBAKILL (#4005) üzenetére


Šolaire
veterán

Nehéz igen ha úgy álsz hozzá mint a többi bosshoz. Le szoktam vetkőzni gatyára katana két kézben és üt,üt gurul :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#4011) Šolaire


Šolaire
veterán

Még mindig a leghangulatosabb játék amivel eddig találkoztam! :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#4012) Mans20


Mans20
addikt

Játszik valaki billentyűzeten? Nem tudom a nyilakra tenni az irányítást mert alapból más van a nyilakra téve, mindenre kell valamit állítani mert máshogy nem lehet leokézni. Második résznél meg lehetett oldani, itt még rosszabb mint az eredeti verzió.

(#4013) sp8787


sp8787
addikt

Ezt egy masik forumban linkeltek sose lattam elotte. :D

LINK

(#4014) cyberkind válasza vorosmarti (#4003) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD Dehogy úgy, tegnap néztem a streamet és amit Sen's Fortress-nél művelt egy paródia volt, persze nehéz az a hely, de ennyire nem, kegyetlen volt.

De nézz egy kis kapkodást. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#4015) Šolaire


Šolaire
veterán

Nem minden szavával értek egyet de egész jó kis teszt : [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#4016) cyberkind válasza Šolaire (#4015) üzenetére


cyberkind
félisten

Én szinte mindennel, jó cikk. :) Nem egy Otherworld féle leszarozás. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#4017) BOBAKILL válasza cyberkind (#4014) üzenetére


BOBAKILL
őstag

:DDD voltak gondok. Bár ez mindenkinél előfordul, még egy vérbeli ninjánál is. ;] A maga módján szórakoztató a srác én bírom is. De ezek a buzizos dumák nem kellenének. Ja és több ismeret sem ártana a soulsokhoz hamár streamel.

Egy pozitív hozadéka volt Pisti streamjének. Ma hallottam mi New Londo magyarul: Nyúl ondó. :DDD

(#4018) Kvelstadt válasza Šolaire (#4009) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Most direkt nem nyilazok. Ezzel szopatom magam. Régen lenyilaztam pl a zombi sárkányokat stb, most mindenkivel megküzdök és még csalogstádhoz sem használok dobókést sem. Vannak vicces szituk.

Djuree
Master key-t érdemes szerintem.
Classnak meg az ami lenni akarsz.
Én banditát szoktam kezdeni és abból faragok warriort.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4019) Severen


Severen
tag

Lementem ma New Londo-ba pár db chunk-ért ,hogy az armorokat is fejlesszem erre föl a Darkwraithek dobtak 2 slab-et. :D


Jól jött ez a 2 slab ,mert a Catarina quest-et én is sikeresen elkúrtam. :))

"Pain is temporary, Honor is forever"

(#4020) vorosmarti válasza Mans20 (#4012) üzenetére


vorosmarti
senior tag

"Játszik valaki billentyűzeten? Nem tudom a nyilakra tenni az irányítást..."

Egy héttel ezelőtt írtam ide a fórumba, hogy refund-oltam, úgy kikészített h nem lehet bekonfigolni. (Néztem a könyvtárat, nem találtam ini file-t sem, amiben lehetne mókolni...) Talán javítják majd. Először a 144 Hz se ment, most meg már benne van.

Természetesen nem bírtam ki, újra megvettem, átszoktam a wasd-re, és bár lassabban haladok, de ez van. Még a kontrollert se zárom ki, hogy kipróbálom. Mindenesetre rettentően amatőr hibának tartom, h így adnak ki egy DS-t.

(#4021) cyberkind válasza vorosmarti (#4020) üzenetére


cyberkind
félisten

Többi része jobb bill+egérrel?

Paranormal Cocktivity

(#4022) vorosmarti válasza cyberkind (#4021) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Azért nem tudom egyértelműen azt mondani h minden más jobb mint a régiben, mert a wasd-re átszokva bukdácsolok kicsit, szoknom kell. Ugyan sokat famoltam, mert imádom Undead Burg-ot és Parish-t, de pár óra alatt csak 3 boss-on vagyok túl, és régi keymap-el már előbbre lennék az biztos.

Annyi bizonyos, hogy rá lehet az ugálást bind-olni az egérre, és ez sokat segít. Ez csak a 3. részben volt eddig lehetséges. Összességében sztem csak azért játszható bill+egérrel a játék mert rá lehet lock-olni az ellenfélre...

(#4023) MikeWazowski válasza Severen (#4019) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az milyen quest? Miután megoltem smoughot meg orcehestert vagy kit ott lett a shrineba és hálából adott vmi varázslatot.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4024) Kvelstadt válasza Severen (#4019) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Most koopoltam ott őssze 1milla soult 4kingsnél.
Nagyon dúrva mekkora élet van ott.
Lerakom a jelem a boss előtt és azonnal írja hogy beidéztek.
Úgy volt hogy a boss fegyverekhez kell jó sok parge shard meg sima és gondoltam 4kingsmèl biztos elkél a swgítség, én meg majd veszek köveket mert farmolni lusta vagyok, és így összejött egy milla. Mostmár van kövem elég. :D

De a lényeg hogy nem tudtam hogy a darkok dobnak slabet pedig kell vagy 2.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4025) Rony949 válasza Severen (#4019) üzenetére


Rony949
őstag

Wiki szerint 0.21% esély van erre, úgyhogy érezd magad kibaszott szerencsésnek. :D

Négy végigjátszásom alatt ezek sosem dobtak slab-et nekem.

(#4026) sp8787 válasza Rony949 (#4025) üzenetére


sp8787
addikt

A Symbol of Avarice-re meg 0.1%. Ha nem vmi komoly esely nekem mondjuk bedobta.

(#4027) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Pls segítsetek mert megőrülök. Anor Londoba vagyok. Megöltem a két bosst, utána meg azt a nagy vmit is. Most megyek Gwindolynhoz, ott előtte van is egy bonefire, de hiába ülök le stb ott, nem ott éledek újra hanem a kezdő anor londos tűznél, ahol nem is ég a tűz, tehát nem tudok teleportálni se semmit. Most mindig oda kell futnom?
Azt írja a kezd helyen hogy the fire keep is absent… ez mit jelent?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4028) Severen válasza Rony949 (#4025) üzenetére


Severen
tag

Pislogtam is rendesen. :) Régen farmoltam kegyetlenül őket de csak 1x dobtak slabet.

[ Szerkesztve ]

"Pain is temporary, Honor is forever"

(#4029) Severen válasza MikeWazowski (#4023) üzenetére


Severen
tag

[link]

"Pain is temporary, Honor is forever"

(#4030) Severen válasza sp8787 (#4026) üzenetére


Severen
tag

Nekem is bedobta,Bár ahogy néztem, 10 humanity-nél a golden serpent ring is elég a max item discoveryhez.

[ Szerkesztve ]

"Pain is temporary, Honor is forever"

(#4031) Kvelstadt válasza MikeWazowski (#4027) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez érdekes. Benbe vagy a covenantba? Mert lehet ez ilyen bünti. Mert ugye onnantól hogy megtámadtad gwendolynt a firekerper is ellenség akit gondolom meg is öltél azóta.
Nem tudom hogy megy ez pontosan. Nekem lement elsőre gwendolyn szerencsére.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4032) MikeWazowski válasza Kvelstadt (#4031) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Mindegy is, kinyírtam:)

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4033) Šolaire válasza Kvelstadt (#4018) üzenetére


Šolaire
veterán

Előtte meggyengítettem katanával. (Hydra) Csak 2 feje maradt azt lenyilaztam :)) brutál milyen hangulatos még most is ez a játék. :) anno parszor én is elszúrtam a Catarina szálat. New game plusba megcsinalom a Solaire vonalat.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#4034) Kvelstadt válasza MikeWazowski (#4032) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Probléma megoldva. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4035) sp8787 válasza Kvelstadt (#4024) üzenetére


sp8787
addikt

Azt hiszem mar csak a DLC meg az utso boss van igy gondoltam megnezem mar ezt.
Hat tenyleg, leteszed a jelet es mar megy is befele.
Egyebkent 3 embert be lehet hivni?! Na ezt se tudtam.Ki az aki nem tudja igy megcsinalni ezt a jatekot?
Meg mondjuk azt se ,hogy ez a legegyszerubb souls farmolas.

[ Szerkesztve ]

(#4036) Djuree


Djuree
félisten

Na játszottam egy darabig a játékkal, hát nem tudom. Nekem annyira nem nagy szám, a graf nagyon gyenge még a kettöhöz képest is, meg olyan üres az egész. Régi ez már az az igazság, hiába a remastered. Lehet ha nem a 2 meg a 3 után játszanám nem igy látnám. Én ezzel a résszel sosam toltam, ugy utólag játszva nem tetszik most. Megyek tovább hátha megtetszik. Valszeg ha régen sokat toltam volna az egyet, az emlékek miatt tetszene ez is. De így...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4037) MikeWazowski válasza Djuree (#4036) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én csak a hárommal játszottam de azzal sokat. Viszont örültem ennek a kiadasnak, gyorsan megvettem és sztem minden tekintetben jobb mint a három. Nem a grafika a lényeg nekem. Bár az is igaz a három nekem éppen ment, ez meg simán fut.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4038) sp8787 válasza MikeWazowski (#4037) üzenetére


sp8787
addikt

Minden tekintetben?! Ezt te sem gondolhatod komolyan.
Egyebkent a jatek 1/2-2/3-nal azt gondoltam ,hogy ez a jatek sokkal de sokkal jobb a DS3-nal de igy a vege fele ez egy kicsit visszabb vevodott. Azert komolyan a DS3-ban nem volt ennyi kamumap, kamuboss,a bossok 90%-a egy vicc...etc. Persze szinte mindent innen meg mashonnan masoltak.

@Djuree
Hogy mennyire kulonbozunk? En a DS2-t siman kidotbtam mert egyszeruen ocsmany a grafika. A DSR sztem vmiert szebb. Na ebbol latszik ,hogy ahanyan vagyuk akar annyifelekeppen latjuk a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#4039) Severen


Severen
tag

Szerintem hangulatban és pályatervezésben simán veri a későbbi két részt.Azért lássuk be a 3. szimpla csőjáték volt.

"Pain is temporary, Honor is forever"

(#4040) Šolaire válasza Djuree (#4036) üzenetére


Šolaire
veterán

Játszd végig én azt mondom :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#4041) MikeWazowski válasza sp8787 (#4038) üzenetére


MikeWazowski
addikt

De, komolyan gondolom. nyilván ez teljesen szubjektív. Az igaz mondjuk, hogy még csak a felénél vagyok, vagy még ott se. De eddig jobban tetszik.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4042) Šolaire válasza sp8787 (#4038) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem mostani játék,persze hogy a 3 szebb,csiszoltabb,több kényelmi funkcióval rendelkezik. Az 1 fapadosabb ez tény. Viszont nem véletlenül tisztelegtek a 3. Részben egy egész helyszínnel az első résznek. 2011-es játék e szerint kell kezelni. Viszont az én véleményem az hogy a 2. és 3. rész csak árnyéka az elsőnek.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#4043) sp8787 válasza Šolaire (#4042) üzenetére


sp8787
addikt

Grafikaval sztem egyebkent semmi gond a fapadossag sem erdekel. Amit irtam azt is helyen kezeld. Ertsd sztem zsenialis a jatek, egyszeruen bun kihagyni. A palyak tulnyomo resze egyszeruen fantasztikus tervezesu. Vagy pl amikor osszetalalkozik az ember a Giant Blacksmith-el es beugrik neki a Giant Coal a DS3-bol es meg sorolhatnam.

De ettol fuggetlenul nem tud az ember elmenni bizonyos dolgok mellett. Mondok egy peldat. Ha pl. a redditen megkerdezte vki ,hogy ha DS-t vegigjatszotta a BB nehezebb e akkor mindig az volt a valasz ,hogy a DS messze a legnehezebb jatek. Namarmost ez full nem igy van. Etc.

De csak magamat tudnam ismetelni, felelmetesen jo a jatek.

(#4044) Šolaire válasza sp8787 (#4043) üzenetére


Šolaire
veterán

Mondjuk az én véleményem nem mérvadó. :D nekem ez a rész az etalon :) egyedül itt éreztem amikor végig játszottam dlc-t is,hogy ez így kerek és 100%. A 2. és 3. Részben már a befejezések se jöttek be annyira. Spoiler jön :
milyen már amikor vegigharcolsz 100 órát,és a karid a végén felgyújtja magát,majd jön a nameless song és te ülsz egy óráig a monitor előtt,hogy most mi a f@sz van. Na ezt még egy játék se tudta nekem megadni.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#4045) chungee


chungee
addikt

Napot!

Ano Londo-ban vagyok az óriás kovácsnál, korábban mondtátok hogy nála lehet csináltatni a boss-ok lelkeiből fegyót. Mire kell menni:F

(#4046) sp8787 válasza Šolaire (#4044) üzenetére


sp8787
addikt

Egyebkent ezt teljesen meg tudom erteni. Es ,hogy oszinte legyek kicsit irigyellek is erte.
Tudod ez ilyen "late to the party" dolog. Pont ezert nehany dolog amit pl. en irok annak lehet olyan mondvacsinalt utoerzete mivel nem tudom/tudhatom milyen volt ezt annakidejen megelni.

Ugyhogy Praise the Sun!

(#4047) chungee válasza chungee (#4045) üzenetére


chungee
addikt

(#4048) Šolaire válasza chungee (#4047) üzenetére


Šolaire
veterán

Itt másképp van mint a többi részben ha jól emlékszem. A Boss fegyokhoz kell egy 10-es fegyver,pajzs.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4049) Šolaire válasza sp8787 (#4046) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi jó vidi. Mondjuk aki pl a 3. résszel kezdte annak meg az az etalon játék az 1 elég fura lehet utána ezt elismerem :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#4050) Šolaire válasza Šolaire (#4048) üzenetére


Šolaire
veterán

[link]

“Praise The Sun” \[T]/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.