Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) sondor88 válasza Kvelstadt (#249) üzenetére


sondor88
csendes tag

én már kivittem minden érdekes karival meg lvl1-essel is, szal már kicsit unom sajna :/
lehet valami cosplay karit kéne inditani

(#252) robika88


robika88
tag

Tudja valaki hogy miért nincs x360on "read message" azon kívül hogy az elején leírja, hogyan kell mozogni ütni stb,
Így elég nehéz végigvinni mivel csomó rejtett ajtó meg spéci dolog van mint pl a sárkányfarka lövése nyillal...

(#253) MasterMark válasza robika88 (#252) üzenetére


MasterMark
titán

Szerintem az csak Online módban van.

Switch Tax

(#254) robika88 válasza MasterMark (#253) üzenetére


robika88
tag

szóval akkor single végig sem lehet vinni?

(#255) MasterMark válasza robika88 (#254) üzenetére


MasterMark
titán

Miért ne lehetne?

Azok a feliratok szerintem azok amit mások leírnak. Mivel nekem is van egy ilyen item-em amivel lehet írni ilyen üzenetet.
De mivel én is offline játszok, nekem sincs semmi írás sehol.

Ha nem így van a többiek majd kijavítanak. Mert ezt is csak úgy kitaláltam, mert ez sincs elmagyarázva. :DDD

Switch Tax

(#256) D4v3 válasza MasterMark (#255) üzenetére


D4v3
őstag

Így van ahogy mondod. Online bárki tud irkálni a földre, ennek fele kamu hülyeség vagy "praise the sun!" felirat, de sok helyre odaírják, hogy itt egy titkos fal, jön a boss stb.

(#257) robika88


robika88
tag

na igen odaírja hogy itt egy titkos fal van, de ha nem látod ezeket az üzeneteket akkor honnan tudja a parasztja hogy ott titkos fal van? vagy hogy 50et kell lőni a sárkány farkába?:)

egyébként eddig megvoltam ezek nélkül, de most ott járok ahol elvileg a fiershine "tűz őrző" lelkét kellene visszaszerezni anor londoban, de nem tudok beinvadelni mert nem látom a földön a feliratot, csak kiírta az elején hogy itt lesz valami....

(#258) D4v3 válasza robika88 (#257) üzenetére


D4v3
őstag

Spoileres, de én itt szoktam utánanézni, hogy mi mire jó, mi hol van: [link]

(#259) whitezo88 válasza robika88 (#257) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ott csak simán usold, nem kell felirathoz vagy ponthoz menni az egész teremben elég, és már be is rak.

(#260) robika88


robika88
tag

megjelent a felírat mikor beléptem a terembe hogy majd visszalehet szerezni a lelket, de ennyi, nem tudom sehogy se useolni, videoba láttam hogy odamentek a felirathoz és ott tudta useolni, de akárhova állok nem jelenik meg sehol semmi:(

(#261) MasterMark válasza robika88 (#260) üzenetére


MasterMark
titán

Nem lehet, hogy ehhez is Human Form-ban kell lenned, és elsőre is abban voltál, most meg Hollow-ban próbálod?

Switch Tax

(#262) robika88 válasza MasterMark (#261) üzenetére


robika88
tag

úgy rémlik mind a két alakban megpróbáltam, de semmi nem történt, de ezt majd még egyszer kipróbálom

(#263) Kvelstadt válasza robika88 (#262) üzenetére


Kvelstadt
veterán

az a lenyeg hogy oda kell egy cucc hogy be tudj invadelni. es igen asszem human form-ba kell lenned. de ez nem biztos. en nem szoktam megvarni mig kinyirjak a firekeeper-t firelink-nel. mindig leolom azt a gyokeret aki megolne a not.
talan valami red eye orb kene neked ha jol emlekszem. valahol fel lehet szedni. talan vissza kell menni az asylumba.
sajnos nem tudok tobbet segiteni. ha beugrik valami megirom.

egyebkent epp az a lenyege a jateknak hogy felfedezd tehat magadtol jojj ra hogy hol van tiktos fal vagy ilyesmi.
nekem se volt meg elsore minden. sot painted world-be meg mindig van egy item amit sosem tudtam meg felvenni mert nem tudom hogy kell odajutni hozza.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#264) whitezo88 válasza Kvelstadt (#263) üzenetére


whitezo88
nagyúr

amivel lehet invadelni a halott firekeepertől lehet felszedni.

(#265) Kvelstadt válasza whitezo88 (#264) üzenetére


Kvelstadt
veterán

jaj tenyleg! mondom en ezt sose hasznalom kipedig megerne mert ott jonnek harman es tobb soul-t dobnak de nekem csipi a szemem mikor azt a szegeny szerencsetlen nema firekeeper-t meg akarjak olni. meg altalaban szuksegem van a ring of favor-ra :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#266) D4v3


D4v3
őstag

(#267) Kvelstadt válasza D4v3 (#266) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ez hatalmas volt! :D anor londoba a ket nyilazos silver knight-ra is vartam valami poent. bar ha feldolgoztak volna az egesz jatek osszes ellenfelet esemenyet azt is szivesen vegigneztem volna.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#268) nubreed


nubreed
veterán

Nekem kimaradt a Dark Souls, de most mér olcsón meg lehet venni és tervezem is hogy beszerzem (PC-re) . Tudom itt a küszöbön a 2. rész de mégis érdekel az 1. is.

Kérdéseim:
- Jól lehet egér + bill -el irányítani?
- 30 fps limit az van?
- Tényleg akár 200 óra is lehet a teljes játék idő? (Szerete ma hosszú játékokat)
- Tényleg olyan nehéz? Vagy inkább csak az eleje?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#269) D4v3 válasza nubreed (#268) üzenetére


D4v3
őstag

Létezik hozzá egy DSfix és DSmousefix nevű cucc pc-re, ami egész játszhatóvá teszi bill+egérrel is a játékot is a grafika és lényegesen szebb lesz és jobban állítgatható, mint alapból.
A végére nem értem még, mert újrakezdtem 30 óra után steam-re váltás miatt, de elég hosszú, ahogy tudom és piszok nehéz is. A legelső csontváz is meg fog tudni ölni az elején, amíg nem szoksz hozzá a mozgáshoz, blokkhoz stb, nagyon sokszor fogsz meghalni, de ilyen szempontból fair a játék, mert minden halálból van mit tanulni, hogy legközelebb ne történjen meg újra.

(#270) Kvelstadt válasza nubreed (#268) üzenetére


Kvelstadt
veterán

-en joy-al szeretem szoval arol nem tudok nyilatkozni.
-a dsfix melle meg lattam egyszer valami mod-ot ami a texturakat up-olta kicsit szoval lehet javitani rajta.
-200ora nem de tobb mint 100volt nekem az elso. persze ebbe volt nemi xp farmolas de az nem volt tobb 5-6oranal osszesen. el lehet vele lenni. dlc-vel meg meg tolodik a jatekido.
igaz masodik vegigjatszasnal mar akar felezofhet a jatekido mivel erosebben kezdesz meg mar ismered a jatekot de meg ugy is bele lehet rakni 50orat siman.
-en mindig azt mindom. itt is mindtam mar tobbszor hogy "ha en tudtam vele jatszani akkor mas is tud".
egyebkent nehez elsore, s miutan kitanulod benne azt a par mozgast konyebb de meg mindig van benne kihivas. az is plusz ad meg hozza hogy van hogy nem a boss-ok nehezek hanem pl egy mezei ellenfel kombozva aterepet ahol kuzdeni kell vele. de van hogy csak siman a mezei ellenfel is lefoglal egy idore.. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#271) mad1


mad1
veterán

Zwei handlert miert nem tudom hasznalni?gyenge vagyok?amugy lv 30on ha hatbaszurnak eleg komoly hp t vesztek van hogy 30%ot.vit lv20 as.
Amugy legjobb jatek amivel mostanaban talalkozhat az ember :R Respect namco bandai :R
meg 1 kerdes.Az elejen van egy oriashollo azt nem erdemes megtamadni ugye?

Ne szemetelj ! = Steam

(#272) D4v3 válasza mad1 (#271) üzenetére


D4v3
őstag

Zweihanderhez lehet még nincs elég str-ed. Te is tudsz backstableni ugyanúgy amúgy és érdemes is megtanulni, a tab-al nyomható parryvel is, amit ha jókor nyomsz el, bónusz dmg-et kapsz a következő ütésedre.
A hollót nem tudod megölni, meg talán sebezni sem. Nem is üt vissza.

(#273) nubreed


nubreed
veterán

Na megvan a játék és letöltöttm a dsfixet, dsmousefixet és a hd texture packet is. Minden jó, de egyáltalán nincs hangom a játékban. Pontosabban mikor uj játékot kezdtem, a bevezető animációnak volt hangja, de maga a játék tök néma. Mindenféle beállítást próbáltam már, semmi nem segít. Van valakinek ötlete mit lehetne tenni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#274) Kvelstadt válasza mad1 (#271) üzenetére


Kvelstadt
veterán

leforditom neked joy-ra a backstab-et. mert akinek a hata egy magasan van az ennyemmel azt en mindet backstab-eltem ha lehetett, es eleg sokat lehetett. szoval hata moge kerulsz de ugy hogy kozel allj es engedj el minden mas gombot. az analogkart is! aztan megynomod box joy-on az RT-t vagyis a jobb felso gombot a ravasz felett.
esetleg gyakorolni is tudod a templomnal a piros kopenyes lovagokon. ha lassan moge mesz akkor nem csapsz zajt es egesz kozel tudsz menni aztan RT. de azert lock-old be elotte mert ugy biztosabb.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#275) mad1


mad1
veterán

Gyerekek melyik gombra lockolja be az enemyt?Amikor kis kor van kozepen...
Vagy ez patch fuggo?bar nekem mar a ptde van fent

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#276) Kvelstadt válasza mad1 (#275) üzenetére


Kvelstadt
veterán

milyen joy-d van? mert ha rendes box joy akkor mukodnie kell. hameg ketszer gyorsan lenyomod akkor tobb ellenfel eseten valtania kell a masik ellenfelre.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#277) mad1 válasza Kvelstadt (#276) üzenetére


mad1
veterán

Enemy nelkul neztem en hulye xD.valoban az analog lenyomasaval lockol :R ty

Ne szemetelj ! = Steam

(#278) mad1 válasza Kvelstadt (#276) üzenetére


mad1
veterán

firekeepert hogyan tudom oneki atadni?

Ezt az arcot irtad?neki kell atadnom a hp upgrade ert?

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#279) D4v3 válasza mad1 (#278) üzenetére


D4v3
őstag

Nem, ez alatt pont, ha körbe lemész a lépcsőn, lesz egy bebörtönzött csaj.

(#280) Kvelstadt válasza mad1 (#277) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Csak megerositeni tudom amit irtal te hulye.. ;]

Bocs nem voltam pontos korabban. elfelejtettem irni hogy egy beracsozott halgatag spinet keress ahogy mar irtak is. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#281) nubreed


nubreed
veterán

Hang problémát megoldottam, az AC3 Filter kavart be, az érdekes, hogy csak ennél a játéknál csinálta, ezért nem tünt fel eddig, hogy PCM -re és LPCM -re is be volt jelölve, hogy az is az AC3 Filteren keresztül menjen, kivettem a pipát ezek elől és most már van hang.

Más: Undead Burgben miután azt a 3 nagypajzsos, hosszú kardos arcot, lehet menni jobbra lefelé egy lépcsőn és balra felfelé szintén egy lépcsőn. Na, ha balra le megyek, van ott egy ilyen nagyon durván kinéző arc, kb másfél fejjel magasabb mint én, nagyon durva páncélban, hatalmas karddal, ha nem vigyázok pillanatok alatt leszed. Ha védekezek a pajzsommal akkor hárítani tudom a támadásait, de fogalmam sincs, hogy kéne őt kinyírni. Tudnátok ebben valami tippet adni? Állandóan megöl, nem tudom átverekedni magam rajta, mi lenne itt a jó taktika?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#282) nubreed válasza nubreed (#281) üzenetére


nubreed
veterán

Kifutottam a szerkesztési időből és csak most vettem észre, hogy hülyeségeket beszéltem. :D

Szóval írtam ezt az előbb: "Undead Burgben miután azt a 3 nagypajzsos, hosszú kardos arcot," ... kimaradt az, hogy "megöltem".

A másik, ami helyesbítésre szorul: "lehet menni jobbra lefelé egy lépcsőn és balra felfelé szintén egy lépcsőn. Na, ha balra le megyek," Természetesen ez nem "balra" akart lenni, hanem "jobbra". Tehát a mondat így szól helyesen: "lehet menni jobbra lefelé egy lépcsőn és balra felfelé szintén egy lépcsőn. Na, ha jobbra le megyek..."

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#283) Kvelstadt válasza nubreed (#282) üzenetére


Kvelstadt
veterán

szerk.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#284) Kvelstadt válasza nubreed (#281) üzenetére


Kvelstadt
veterán

na most nem tiszta hogy a black knight-al talakoztal vagy a templomban vagy. de szerintem ez meg a black knight ezert leirom ezt.

talan a black knight-al futottal ossze. ot meg ne bantsd szerintem. eleg tapasztalattal akar puceron is le lehet gyozni de mivel meg nem sebzel eleget masrhasokaig tartana legyozni, es ha csak ketszer rosszul mozdulsz szet is kap.
egyebkent keruld el \ tamadasat es probalj mogotta maradni. figyeld ki a csapasait es vzn olyan mikor van ido beszurni egyet. ne probald kivedeni mert ez nem olyan ellenfel akit ez erdekel es karod lesz belole mint hasznod. gurulj ki mozogj ki es pprobalj mogotte maradni de ott is vigyazz mert van egy hatara csapo tamadasa. szerencsere azt lehet latni mikor ara keszul.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#285) mad1


mad1
veterán

Hat gyerekek mikor mar azt hiszem voltam mindenhol,lekavarodtam a katakombakba.hat ott van egy ket gyilkos boss.
nem eleg hogy ott van meg 1 titanite boss,hanem valami 3 maskos varazslo is a vegen...mondanom sem kell hogy halal os.A csontvazak meg pofatlanul nehezre sikerultek...egyre surubben erzem azt hogy nagy faba vagtam a fejszem xD...marmint hogy tul nehez lesz ez a jatek...lv35os vagyok +5os cuccokban,def et nem erzem,csak a hpt es a dmg t.
az a durva hogy igy is magaval ragado a jatek...
Lehet kiprobalok 1 mage t hatha azzal jobban megy.tavharcban biztos jobb. :P

Ne szemetelj ! = Steam

(#286) D4v3 válasza mad1 (#285) üzenetére


D4v3
őstag

Ez a durva amúgy ebben a játékban. Legyőzöd az asylum demont, taurus demont stb. először és az hiszed te vagy a király, mert végre megcsináltad, aztán jön a következő terület egy kétszer nehezebb bossal :)
Kevés játék tud ennyire kielégítő lenne, mint a DS.

(#287) mad1 válasza D4v3 (#286) üzenetére


mad1
veterán

Mennyi a max level,es mennyitol op 1 kari?pl thief?
Jah es hogy lehet undead parishon kivul jol soult farmolni?

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#288) nubreed válasza Kvelstadt (#284) üzenetére


nubreed
veterán

Ok, köszi! Tehát akkor vissza tudok menni bármikor, később, amikor már kellően magas szintű vagyok illetve jobb cuccaim vannak? Ugye a kezdő helyen kívűl és az Undead Burgön kívűl máshol még nem jártam a játékban és a "kezdő helyről" ahol kezdődik a játék, ugye van egy animáció, amin egy hatalmas varjú (ha jól emlékszem) dob le Undead Burg -be. Szóval attól függetlenül, hogy haladok előre a játékban, vissza tudok majd menni ehhez a bizonyos black knighthoz hogy kinyirjam?

Más: elkúrtam valamit, véletlenül rossz gombot nyomtam és beszélgetés helyett megsuhintottam a szintén undead kereskedőt Undead Burgben és ezáltal ugye rám támadt, és védekezésképpen kénytelen voltam megölni. Hiába léptem ki a játékból gyorsan még mielőtt nagyon elfajult volna a helyzet, mikor újra elindítottam és visszatöltöttem a legutolsó mentést, az pont itt volt, amikor már rám támadt a kereskedő, tehát már támadott. Így viszont esélyem sincs arra, hogy fejlesszem a cuccaimat, mert mindez azelőtt volt, hogy vásároltam volna nála. Mikor jutok el a következő kereskedőig? :) Sokat kell még várni rá?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#289) mad1 válasza nubreed (#288) üzenetére


mad1
veterán

Nem sok hasznos dolgot arul,szoval ne band,en is megoltem az elso karimmal
viszont konkretan ezeket a dolgokat nem nagyon arulja mas,de jobbakat igen!
290 toturi '-a sorrend eleg hasznos koszi szepen

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#290) Kvelstadt válasza mad1 (#285) üzenetére


Kvelstadt
veterán

eloszor is. nem tudom hol jartal mar szoval felsorolhatnad hogy adjak valami tippet az utvonaladhoz. masodszor, lehet ez az elso.. a katakombakba meg nagyon ne menj!!! van mar divine fegyvered? nem hiszem mert ahhoz kell a Divine ember ami nem ugrik be most hogy hol is van mert keverem oket de nem a jatek elejen van szoval nem hiszem hogy felvetted volna.
ha levered a csontik samanjat akkor van eselyed de azt meg is kell talalni meg a csontik addig fojamat zaklatnak.
a jatek egyik nehezsege hogy a kezdohelyszinrol barhova mehetsz es olyan helyek is elerhetoek amiket meg nem ajanlott ido elott felkeresni. firelinktol meg egy hely van ahova ne menj. a pedig a firekeeper-nel levezeto ut. vagyis lemehetsz de a keskeny hidon a viz felett ne menj at mert ott megint csak nem bajba kerulsz.
valamivel kesobb meg divine fegyverrel majd nem lesznek kemenyek a csontik.

egyebkent kezdoknek a pyromancert ajanljak, ugymond az a konyebb fokozat de en nem tudom mert tolem kardot axe-ot nem lehet elvenni szoval alap hogy warrior voltam mindig.. :D

egyebkent ugy kene haladnod nehezsegi sorrendben hogy undead burg es parish, ezutan dephts, onnan megnyilik blightown ami nem lesz a szived csucske. sokan ez elott meg visszamennek az asylumba ahova a nagy madar segitsegevel juthatsz vissza ha feljutsz afeszkehez amit a iftbol kiugorva a megfelelo pillanatban lehet megtenni. ugyans asylumba kapsz egy gyurut amivel nem fogsz beletapadni a sarba bloghtown aljan. ja es ha az asylumba jarsz akkor menj vissza a celladba mert lesz ott egy baba amire szukseged lesz. (en mindig e nelkul a gyuru nelkul csinaltam meg mert nem veszes az a sar viszont mergez es a poison ring amit az elso harangnal tudsz megvenni a paptol hasznosabb szerintem. szoval blightown aljan a kinlodasok utan meg lesz egy boss is ami utan eljutsz a masodik haranghoz. es megnyitja az utat sen fortress-be ahol te magadra haragitottad a kover pancelos sigmeyer-t.
na szoval sen fortress-bol megnyilik az ut anor londoba. (marhajol nez ki az a hely!) ott vegul megkapod a lord vesselt amivel mar teleportalni tudsz a meggyujtott tuzeid kozott.
ezek utan en dukes archive-be szoktam menni elsokent. ezutan a katagombak es onnan a tomb of giants. ha ez megvan le szoktam menni new londo ruins-ba ami firelinktol erheto el lefele a lepcson meg a liftel le a fold ala. de van hogy beugrok korabban mert a vegen van egy ember (vagyis kovacsnak ados fegyver up cucc amire szuksegem van. de a bosshoz nem megyek be.) ez utan szoktam visszamenni blightown-ba ahonnan lehet menni egy lavas hejre lost ilizath vagy valam ilyesmi a neve. ez kb az utolso elotti helyszin ha nincs dlc-d.
persze ez igy marhaegyszeruen hangzik de nem is kell mondanom hogy nem lesz ennyireegyszeru es vicces :D
majd ha az adott helyszineken jarsz jelezd es segitek ha kell hogy nehogy othagyj kihagyj valamit.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#291) Kvelstadt válasza nubreed (#288) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ha az undead elejen levo kereskedot olted meg gond egy szal se. van nala par hasznos cucc ami jol jon de semmi olyan amt kesobb ne szereznel-kapnal meges emiatt ne jutnal el mindenhova.
en a nyil miatt tartottam meg. azutan hogy mar mashol is tudtam venni megoltem a kardjaert. nem hasznaltam ugyan de katana es az nekem kell mert as kard! :D

ha a masik kereskedot olted meg aki egyben kovacs is akkor baj van. o fejlesztene neked majd nehany specko fegyvert meg a sima atlagos kepesseg nelkuieket is amik szamomra nagyon fontosak voltak.
de ha meg el akkor te is vehetsz bunbocsanatot fent a templom tetejen a paptol, es akkor lenyugszik.

(#289) mad1
ez a sorrend elerheto neten is pl ds wikia-na mi ha erdekel majd belinkelem. ott angolul le van irtva minden helyszinhez minden info de en abbol nem sokat ertettem, szoval en csak a sorrendet hasznaltam pl ilyen miatt hogy en is betevedtem a katakombakba. ocsem emg anno firelinkbol kapasbol nem burg fele ment hanem le new londo ruins-ba ami nem kicsit eros volt kezdesnek :D

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#292) nubreed válasza Kvelstadt (#291) üzenetére


nubreed
veterán

Basszus, akkor én azt hiszem, hogy a 2. at öltem meg. Ehhez, akit én megöltem, úgy lehet eljutni, hogy van 2 ilyen páncélos/nagy pajzsos hosszú kardos undead vagy csontváz, ezeket előszőr ki kell nyírni és ilyen széttörhető barna fadobozok takarják el egy lefelé menő lépcsőt, tehát ezen a lépcsőn kell lemenni ehhez a csávóhoz aztán valahol ott lesz egy erkély félén üldögél és valami Yuliát szólongat néha. Akkor bajban vagyok?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#293) Kvelstadt válasza nubreed (#292) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nincs baj. o csak egy arus. ot oltem meg a kardjaert. o nem kovacs. bar arul par cuccot ami jo de azokat meg fogod kapni. legeloszor en kapasbol megoltem mert tul draganak talaltam es nem lehetett vele alkudni. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#294) mad1 válasza Kvelstadt (#293) üzenetére


mad1
veterán

lol xD,ez berohogos volt!
287 eshszre a valasz?sztem atsiklottl felette :)

Ne szemetelj ! = Steam

(#295) Kvelstadt válasza mad1 (#294) üzenetére


Kvelstadt
veterán

drake sword volt nalam ami sokkal erosebb mint barmi amit talalhatsz jatek elejen (kezdoknek javasolt is megszerezni! ezt mar irni akartam csak elfelejtettem. a hidon levo sarkany farkat kell lovoldozni a hid also reszen jobboldalt latszik ahogy ott lobalja.) es meg at se gondolta az ajanlatom hogy ha enged belole akkor csak egy labat vagom le. :D

287-es hsz-re:
asszem van aki lvl500 at is elerte de az mar felesleges mert ott mar szinte semmi bonuszt nem kapsz semmire. de most neztem meg DScalc-ba es 99ig enged huzni egy stat-ot es van 8 stat tehat a lvl500 meg nem is a vege.
nekem a vit, str, end, es dex egyik karaktremnel fel volt huzva 40ig (mert addig ad modositast a tobbi ertekre a masik oszlopban. bar az end-et lehet tovabb huzni az equip load miatt ha bazinagy cuccokat akarsz felvenni) szoval akkor jol emlekszem hogy nekem a pc-s karakterem valami lv160 korul van.
egyebkent minden ujrajatszasnal nehezedik a jatek de megis a 2. a legkonyebb. elsobe kialakul a karaktered plusz meglesznek a cuccaid s mielott atmennel kovetkezore erdemes meg kifarmolni a shard-okat megmindenfele kovet es felhuzni minden cuccod maxra de legalabb a pancelod ha megvan hogy mit vagy miket fogsz hasznalni. aztan ha jol tudom olyan 5. vegigjatszas korul( de nem tudom pontosan hanyadiknal) mar nem nehezedik a jatek es te is max annyit veszel eszre hogy ugyanazzal afegyverrel tovabb kell utni ugyanazt mobot vagy boss-t.
az op-rol meg annyit hogy akik kemenyen toljak vegigviszik puceron is vagy estus falsk nelkul es csak bonfire-vel toltenek eletet es a lv-t hagyjak az alap szinten-en.. nem lehetetlen csak nagyon kell ismerni a jatekot.

farmolashoz meg van egy marhajo hely. tudom hogy korabban irtam hogy a darkroot basin es garden mikor kerul sorra de be lehet nezni mert ha meg ugy latod hogy nem annyira nehez akkor erdemes bejarni. persze csak nagyon ovatosan mert az ellenfelek egy rese akkor "jelenik meg mikor a teruletere tevedsz es ha tobbet is behuzol abbol baj lehet.
szoval a kovacsnal lejebb mesz egy szintet es bar utadban all egy marhanagy dog de le lehet gyozni meg el is lehet mellette szaladni. utana lesz egy ut jobbra ami majd lefele egy knight-hoz, nehany crystal golemhez meg egy hydrahoz vezet de nem ez kell nekunk. (ezt is be lehet jarni. a golemek es a hydra utan felmesz az emelkedon az epulethez akkor undead burg-ba jukadsz ki a piros sarkanyos hid elotti reszen. nameg ottwan havel aki nem viccel.. :) )
hanem tovabb mesz egyenesen es lesz egy nagy kapu. a kovacsnal tudod megvenni hozza a "kulcsot" amivel be is jutsz a darkroot garden-be. na ott van jopar emberi ellenfel es ha mindet legyozted marad 4 ami respawn-ol es eleg jo exp-t ad. kell veluk kuzdeni de a jatek lejen meg megeri a faradtsagot egy ket orat farmolni. ara vigyaz vagy vigyazzatok hogy egyszerre nehogy tobbet is magatokra huzzatok mert szetszednek. van ami egyedul is eleg kihivas.
en ugy szoktam hogy kinezek egyet a fak kozott aki kozel van es meglovom nyillal es mar jon is.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#296) mad1


mad1
veterán

ugy bemergezett 1 beka hogy fele lett a hpm,kiirta hogy New Londo ba kell valamit csinalni,de pontosan hol es mit?
Ez amugy eleg idegesito dolog. :W :P

Ne szemetelj ! = Steam

(#297) Kvelstadt válasza mad1 (#296) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Gondolom a dephts-be. :) ha tudom hol jarsz szoltam volna hogy ovatosan. De persze igy az igazi ha te tapasztalod meg az ilyen tok vocces dolgokat. :D
A legyeg hogy meg vagy atokozva! A rosz hir hogy most nem tudsz humanity-t sem hasznalni. eltakarja ugye a koponya ikon. a Jo viszont hogy nem feltetlen kell lemenned new londoba tovabbi kellemetlensegeket okozni magadnak. Mikor elindultal le a dephts-be ott undead burg also reszen a dephts ajtajaval szemben volt egy dupla lepcso felfele, ara kene menned eleg soul-al a zsebedbe. Egy hosszu folyoson fogsz vegigmenni aminek a vegen lesz egy beracsozott undead woman arus es tole tudsz venni egy itemet asszem 4000soul-ert ami leszedi az atkot rolad. az a neve hogy puring stone. Dephts-be ez a meglepetes ellenfel. :) Egyebkent elkerulheto az atok. a fust amit kifujnak az atkoz be. vagy maradj tavol mig el nem oszlik vagy usd mig ki nem fujja.
De ha gondolod tudok egy ring-et ami ad curse vagyis atok resist-et amivel konyebb dolgod lesz. De hogy ne vegyem el a kalandot meg az elmenyt szerintem csak az annyit fogok mondani amennyi szukseges es csak ha keritek mondom el a bovebb informaciokat.
Elsore en is beszoptam, mindenkinek be kellegyszer. De azota mar el se indulok a dephts-be gyuru es puring stone nelkul.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#298) mad1 válasza Kvelstadt (#297) üzenetére


mad1
veterán

Tapasztalat a legjobb tanar xD,sebaj legkozelebb nem farkasszemezek a bekakkal.
Most ugye ott lent kiszabaditottam a hordok kozul 1 magust adott tuzes kezet de nem tudomn hasznalni.
azt csak mage ekkel lehet?

Ne szemetelj ! = Steam

(#299) nubreed


nubreed
veterán

Undead Burgben a Taurus Demont nem igazán tudom legyakni, álllandóan kinyír. Pedig már párszor neki futottam. Előbb utóbb csak sikerül. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#300) nubreed


nubreed
veterán

Ja meg egy kérdés:

A pc-s verzióban hogyan lehet sprintelni és ugrani?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.