- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- MaxxDamage: Vizes Laptop Hűtés? Lehetséges? Igen!
- Lalikiraly: Sencor SMC BS30 aktív hangfalszett bemutató
- Argos: Az vagy, amit megeszel
- Gurulunk, WAZE?!
- skoda12: Webshopos átverések
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
varga911
senior tag
válasz
Ace Ventura #329 üzenetére
40 fok tényleg picsafüst, mondjuk nemtudom hogy az X2-k mennyire melegednek, de azt a vizesek se tudják nagyon tartani kór2-vel load alatt
Úgyhogy álom marad egyelőre, pénzt meg 10. én kapok sajna csak. Most 1862MHz-en 13 perc orthos alatt 55 foknál vagyok. Tehát ~1GHz pluszba 5-6 fokkal nagyobb hőmérsékletet jelent, legalábbis nálam. Viszont kezdek abban hinni, hogy a szenzor felémér, mert már egyáltalán nem érzem forrónak a bordát, meg se közelíti azt amilyen volt.
@mycso: Igen, érdekes, ráadásul fábol van, és halk is. És most már a segítségetekkel hűvösebb is.
Üdv. -
varga911
senior tag
válasz
Ace Ventura #326 üzenetére
Most jelenleg így internetezés közben 44 fok, 2800MHz-en 1.3 voltra állítva bioszban.
Régebben mint írtam 75 fok köré is felment ugyanennyi feszen, mondjuk igaz hogy 3206MHz-en járt, de ez a 406MHz 15 fokot nem számít szerintem.
Üdv. -
varga911
senior tag
válasz
Ace Ventura #324 üzenetére
Álló ház sajnos kilőve, ezért csináltam ezt, mert nagyon kicsi a szoba és be kell férjen az asztal alá. Akkor az egyetlen alternatíva a víz marad.
Üdv. -
varga911
senior tag
Oké, végülis így sem vészes annyira már. Ilyen a jelenlegi kialakítás:
Azért lett fából mert jobb hangszigetelő, és tényleg sokkal halkabb mint a régi házam, de ezek szerint itt is igaz az hogy mindennek van negtívuma.
Üdv. -
varga911
senior tag
Szóval most kicsit változtattam a felálláson, újrapasztáztam AS5-el, és megfordítottam, illetve a hátlapra vágtam egy ventihelyet, ide került egy 12-cm es Glacialtech Silentblade, ami befúj utána 1cm hely, a hyper tx hűtője, és a másik oldalára a coolernek gumival felműtöttem valahogy mégegy 12 centis Silentblade-et. Így alapfeszen, visszavéve 2800MHz-re orthos small fft alatt 61 °C körül fluktuál, néha 62, néha 60. Egy fekvő faházban van a gépem, eddig 2 venti fújta egy ''légcsatornán'' át a gépet, egyik be, egyik ki, így most oldalt és hátul be, és jobb oldalt ki. Már elfogadhatóbbak a hőfokok, de még mindig elmaradnak az itt olvasottaktól.
Vagy lehet hogy csak jól mér a lapon a szenzor?
Üdv! -
varga911
senior tag
Vettem énis egy ilyen csodát, de nem vagyok megelégedve vele.... Fan control ki van kapcsolva biosban, és így kb 76 fokos a procim, 1.35 volton pedig 80 fölé kúszik orthos alatt. A gyári cooler pont ugyanennyire volt jó nálam. Amit észrevettem, hogy a borda tűzforró, olyan mintha a venti által fújt levegő nem venné át a hőt. Valami tipp esetleg ?
Üdv.
Új hozzászólás Aktív témák
- KERESEM! LG UltraGear 45GS95QE // 39GX90SA
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- DELL PowerEdge R740 rack szerver - 2xGold 6130 (16c/32t, 2.1/3.7GHz), 64GB RAM, 10Gbit HBA330, áfás
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3093, 91% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest