Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Gyusz


Gyusz
őstag

Ajánlom mindenkinek ennek [link] az előzetesnek a megtekintését, ez alapján nincs miért aggódni, szerintem elég meggyőző, és mintha lenne benne néhány új jelenet.

(#52) Vistaboy válasza Gyusz (#51) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jó, de miért csak X360-ra és PS3-ra írják? Lesz PC-n is, úgy tudom. :F

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#53) Vistaboy válasza Gyusz (#51) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ja, és miért nem lehet egy HD-minőségű anyagot letölthetővé tenni? Mire bepuffereli, az életemet is elunom, és még nem is tudja folyamatosan adni egy 1.5-ös netnél. Nem Mindenkinek futja 20 Megás netre. :((

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#54) Gyusz válasza Vistaboy (#53) üzenetére


Gyusz
őstag

A jobb alsó sarokban ott a download felirat, tehát le lehet tölteni. Egyébként itt [link] van kisebb felbontásban is és jön PC-re is, csak gondolom véletlenül nem írták oda.

(#55) Vistaboy válasza Gyusz (#54) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi, nem is vettem észre... :P

Így már más. Amúgy ezek a ''Véletlenül nem írták oda''-dolgok az utóbbi időben egy kicsit elszeporodtak. A PC-t már alig tüntetik fel, mint lehetséges platformot.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#56) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Öt új kép a Pokolból ;] : [link]
Bár ahogy nézem, egy-kettő már nem új... :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#57) Vistaboy válasza Vistaboy (#56) üzenetére


Vistaboy
veterán

Azért van benne sok érdekes kép. Aki kíváncsi rá, annak csak a ''Következő Kép''-et kell nyomkodnia. Van egy pár Általam még nem látott kép. (Persze attól még nem biztos hogy új, csak mert Én még nem láttam :U ).

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#58) snecy válasza Vistaboy (#57) üzenetére


snecy
senior tag

Amint megláttam az ötödik képet, újra elkezdtem várni a gammát ;]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#59) dante3


dante3
addikt

Nekem a grafika nagyon tetszik, olyan Prey-esnek tűnik! Remélem jól is lesz optimalizálva! :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#60) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ismét egy pár kép: [link]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#61) snecy válasza Vistaboy (#60) üzenetére


snecy
senior tag

Néhol picit Painkiller-beütésű.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#62) Tzeentch


Tzeentch
csendes tag

Ha minden igaz most ősszel jelenik meg ha nem tévedek remélem hogy nem tévedek ;]

Asleep on the Frontlines!!!!

(#63) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Egy érdekes videó: [link] Igaz, spanyolul beszélnek benne, de csak az elején, utána már a játék megy.

Még egy pár érdekesség: [link]
Boss Battle Gameplay: [link]
Egy újabb keletű interjú: [link]

Ha esetleg Valaki már látta ezeket, attól bocs.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#64) Vistaboy válasza Tzeentch (#62) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem tévedsz, eddig úgy néz ki, hogy Szeptember 3.-án jelenik meg.
Adja Isten. :R

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#65) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Kezelni kell a szörnyeket. Tehát a játékban fellelhető erőszakos töltetet felfoghatjuk úgy is, hogy a fertőzötteknek beadjuk az injekciót (lövedékek formájában), ami végleg megszabadítja őket problémáiktól. :DDD [link]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#66) Tzeentch válasza Vistaboy (#64) üzenetére


Tzeentch
csendes tag

Hmmm nagyszerű születésnapi ajándék lenne akkor ez a game számomra. Habár a gamespoton október 23-at írnak de lehet hogy ez már nem friss információ :D

Asleep on the Frontlines!!!!

(#67) Vistaboy válasza Tzeentch (#66) üzenetére


Vistaboy
veterán

A Gametrailers.com-on Szeptember 3.-a van: [link]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#68) Tzeentch válasza Vistaboy (#67) üzenetére


Tzeentch
csendes tag

ÁÁ tökéletes nagyon örülök és remélem tényleg akkor jön ki hmm tökéletes ajándék számomra :DDD :D

Asleep on the Frontlines!!!!

(#69) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nem is csoda, hogy a csávó jó horror-játékot csinál. Szerintem Ő adta a hangját a Crusader-nek... :DDD [link]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#70) Tzeentch


Tzeentch
csendes tag

Nah nemrég olvastam hogy még filmet és készítenek róla hát marhára kiváncsi leszek mivel ugyanaz fogja rendezni aki a Doom-ot

Asleep on the Frontlines!!!!

(#71) Vistaboy válasza Tzeentch (#70) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát, a DOOM film ritka sz@r volt... :DDD (Kivéve a végén azt a másfél perces FPS részt).

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#72) snecy válasza Tzeentch (#70) üzenetére


snecy
senior tag

Végülis Clive Barkernek elég komoly horrorfilmes múltja van, miért is ne.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#73) snecy válasza Vistaboy (#71) üzenetére


snecy
senior tag

Ezek a filmadaptációk elég gyengék szoktak lenni, lásd Alone in the dark vagy Silent Hill filmek :(

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#74) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Jericho - Operation Godsend Trailer: [link]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#75) snecy válasza Vistaboy (#74) üzenetére


snecy
senior tag

Elég filmszerűnek tűnik..de amint látom az ellenfelek se lát se hall módon fognak támadni mint a SS-ben vagy a Painkillerben, remélem ezzel a túlzottan leegyszerűsített játékmenettel nem vágják oda a dolgot.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#76) Vistaboy válasza snecy (#75) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát, ahogy Én az eddigi videókból kivettem, kétféle stílust is felfedeztem bennük. Egyik részében DOOM-módra irtották a monstereket, máshol csapat-alapon, taktikusan. Nem mondom hogy a DOOM-stílus jobb lenne, de Nekem jobban tetszene, ha nem kellene a társakkal bajlódni, figyelni rájuk, utasítgatni Őket, stb.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#77) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Exkluzív Clive Barker's Jericho Screenshots: [link]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#78) soulcube


soulcube
aktív tag

Na ez hatalmas játék lesz. Clive Barker tudja a dolgát :P
Kíváncsi vagyok, milyen küldetéseink lesznek ? Remélem nem csak annyi, hogy juss el A-ból B-be (bár nekem már az is elég). Sztem jók lennének a játékba néhol egy kis fejtörős részek.

Azt tudja valaki milyen korszakokon fogunk áthentelni ?

[Szerkesztve]

(#79) snecy válasza soulcube (#78) üzenetére


snecy
senior tag

Annyit tudni róla hogy mindig más-más korban játszódik(gondolom fejezetenként), de hogy konkrétan ez mit is jelent még nem tudni.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#80) soulcube válasza snecy (#79) üzenetére


soulcube
aktív tag

Gondolom, hogy a jelenkorral kezdődhet, hiszen egyre beljebb jutunk az idegen városban.
A legvégén meg már kőbaltával csapkodunk :P

[Szerkesztve]

(#81) Vistaboy válasza soulcube (#80) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igen, az elején még ultramodern gépfegyverekkel fogunk DOOM-ozni, később Náci tiszteket fogunk irtani Wolfenstein-módra, utána jön az Oblivion-szerű kardozás, legvégül a kőkorszaki móka.
Ilyen játékot szerintem még nem is csináltak idáig, amiben kőbaltákkal kellett harcolni... :DDD Végre valami új.

Mondjuk Engemet még mindig az zavar, hogy erősen csapatalapú játék lesz, egy Half-Life jellegű single-player játéknak jobban örülnék. :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#82) soulcube válasza Vistaboy (#81) üzenetére


soulcube
aktív tag

Egyedül tuti sokkal félelmetesebb lenne, viszont így sztem lesz majd cooperative mód benne.
Nem lesz rossz a single sem ha az MI nem szúrja majd el a dolgot (beakad, lemarad).
Videók alapján eddig úgy tűnik rendben lesz az MI.

Egyébként milyen engine-t használ a game ?

(#83) Vistaboy válasza soulcube (#82) üzenetére


Vistaboy
veterán

Unreal Engine 3.0.

A CryEngine 2 mellett ez a legjobb.

Nézd meg a Blacksite - Area 51 topikját, az is arra épül, az a game is király lesz...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#84) Gyusz válasza Vistaboy (#83) üzenetére


Gyusz
őstag

Nono, a Jericho a Mercury Steam által fejlesztett, tehát saját grafikus motort használ! Azt pedig így kijelenteni, hogy a CryEngine 2 mellett ez a legjobb grafikus motor, elég meredek állítás. Maradjunk annyiban, hogy igen elterjedt mostanában.

(#85) soulcube válasza Gyusz (#84) üzenetére


soulcube
aktív tag

Ez a motor DX9-re vagy DX10-re épül ? Esetleg OpenGL ?
Ritka dolog manapság a saját grafikus engine. Ezért újabb dícséret a fejlesztőknek :R

(#86) Gyusz válasza soulcube (#85) üzenetére


Gyusz
őstag

Szerintem DX9-es, legalábbis erre a szösszenetre alapozva [link], DX10-et úgy néz ki nem támogatják.

(#87) snecy válasza Gyusz (#86) üzenetére


snecy
senior tag

Amíg nincs DX10-es kártyám, addig ajánlom is hogy ne legyen benne! :DDD

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#88) soulcube válasza Gyusz (#86) üzenetére


soulcube
aktív tag

Mindenesetre remek a grafika. Jól kiaknázza a DX9 képességeit úgy látom.
Különösen jól van megcsinálva a tűz-effekt.

(#89) soulcube válasza snecy (#87) üzenetére


soulcube
aktív tag

Nem baj sztem ha nem lesz ''konfighentes'' ez a game.
Lehet elindul majd Shader Model 2.0-ás karikon is :)

(#90) Gyusz válasza Gyusz (#84) üzenetére


Gyusz
őstag

Észre sem vettem, hogy kihagytam, szóval a második mondatomban az Unreal Engine 3-ra gondoltam.

A fejlesztők egy régebbi nyilatkozata szerint SM3-as káryta lesz a várható minimum gépigényben.

(#91) Vistaboy válasza Gyusz (#84) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem tökre Unreal 3.0-nak tűnt... :B :DDD
Amúgy meg Szerintem a Unreal 3.0 motor igenis nagyon jó, csak az a baj, hogy a rá épülő igencsak jó játékok mind X360-exkluzívak, vagy csak jövőre jönnek PC-re is. Ami PC-s játék eddig kijött az Unreal 3.0-ás motorra épülve, az a közelében sincsen annak, amit az engine tud. Nézd meg pl. a Gears of War-t... ;)

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#92) Gyusz válasza Vistaboy (#91) üzenetére


Gyusz
őstag

A karakterek arcainak megjelenítésében és az érzelmek kifejzésében, valamint skálázhatóságban szerintem a Source sokkal jobb. Unreal Engine 3-as motorral készült játékokban még nem láttam valami túl jó fizikát, bár ez alapvetően a fejlesztők sara lehet, de pl.: az élsimítási és PS3-ra való fejlesztési gondokat már nem lehet másra kenni. Stratégiákhoz és autós játékokhoz nem hallottam, hogy használták volna, tehát annyira azért nem univerzális, vagy nem lehet vele olyan könnyen efféle játékokat készíteni. A Jericho pedig első ránézésre sem lehet Unreal Engine 3, ugyanis az ezt a motort használó játékoknak általában van valamiféle közös sablonkinézete, ez gondolom megint leginkább a fejlesztők hibája.

Szerk.: Figyelemmel követem a konzolos játékokat is és nem is mondtam, hogy nem lenne szép pl.: a Gears of War vagy a Mass Effect. Csak azzal a kijelentéssel volt gondom, hogy a CryEngine 2 mellet ez a legjobb grafikus motor. Bizonyos tényezőket figyelembe véve ez igaz lehet, de nagy általánosságban nem hiszem, hogy megállja a helyét a kijelentés.

[Szerkesztve]

(#93) Vistaboy válasza Gyusz (#92) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jó, igazat adok Neked, minden motornak van előnye és hátránya is. Tökéletes motor nincs és nem is lesz. Az Epic az Unreal 3.0-ás engine-nek azzal adta a legrosszabb reklámot, hogy elsősorban konzolokra készítették. Ki kellett volna ebből is adni egy sima, eredeti single-player játékot Unreal 3 néven, és akkor biztosan jobban kihasználták volna a motor képességeit a PC-n.
A Source is jó motor, de egészen a legújabb részig, ahol már a HDR-t is támogatja, semmi next-gen effektet nem volt képes kezelni.

A CryEngine 2 azért lesz a legszebb motor idáig, mert direkt a PC-re készítették, azon belül is a csúcsgépekre. Sokakkal ellentétben Én igenis azt mondom, hogy jó az a DX10. Csak egyenlőre azért nem fejlesztenek rá sok játékot, mert még nincsen DX10-es konzol. Majd ha kijönnek az első DX10-es konzolok, akkor majd lesznek DX10-es játékok is, mert nehogy már valami kijöjjön PC-re, ami előtte nem volt konzolra is. (Sajnos, manapság ez a tendencia.)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#94) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Új képek: [link]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#95) snecy válasza Vistaboy (#94) üzenetére


snecy
senior tag

Szívesen venném ha pár megoldás visszaköszönne mondjuk a Hellraiserből, Barker korai filmes munkája még a nyolcvanas évekből. Annak volt hangulata, de ezek a grafikák sem gyengék.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#96) Vistaboy válasza snecy (#95) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jó lesz ez, csak arra kellene Nekik figyelniük, hogy ne vigyék túlzásba a csapatalapú játékot. Útálok a társakra figyelni, jobb szeretek egyedül játszani. :D

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#97) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Új Jericho videó, amely a csapat egyik tagját, Sgt. Frank Delgado-t mutatja be. Ő a nehézfegyverek és a tüzes varázslatok szakértője. DOOM-mániákusoknak kötelező karakter: [link]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#98) Tzeentch


Tzeentch
csendes tag

Tud valaki valamit az alap történetéről vagy csak netán arról szólna hogy lemegy néhány fenegyerek a pokolba aztán nagylegényt játszik ? mert ha igen akkor elég karcsú sztorija lesz :U

Asleep on the Frontlines!!!!

(#99) Vistaboy válasza Tzeentch (#98) üzenetére


Vistaboy
veterán

Elvileg a történet az, hogy újra a felszínre kerül a sivatagban egy elveszett város, ahol erős paranormális dolgok zajlanak. Odaküldenek egy speciális egységet, hogy a végére járjanak a dolgoknak (Itt jövünk Mi a képbe). Ahogy haladunk befelé, lassan kiderül, hogy nem Mi vagyunk az elsők, Akiket ide küldtek. A történelem során már számtalan elit egység tette itt tiszteletét, de mindannyian kudarcot vallottak. Őket egy újabb fal vette körbe, és ez így ment egészen mostanáig. Így ahogy haladunk befelé, először modern fegyverekkel harcolunk modern ellenfelek ellen, később II. vh-s náci zombi katonák ellen, utána középkori lovagok, végül (Ha eljutunk odáig), akkor őskori ellenfelek ellen kőbaltákkal. Minden kornak egyedi ellenfelei és hangulata lesz, és a végén vár Minket egy Gonosz Erő, amihez képest az Ördög Hófehérke... :DDD

Nagyjából ennyi. :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#100) arpi6k válasza Vistaboy (#99) üzenetére


arpi6k
addikt

Jól hangzik!:)

Intel & ATI

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.