Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Gaboman válasza Kareszovics (#650) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Jövőhéten én is szeretném kipróbálni!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#652) Mozso26 válasza Gaboman (#649) üzenetére


Mozso26
senior tag

Igazuk van nem szép a grafika hanem gyönyörü. Annyi csak hogy a folyadékok elnagyoltak.Porbáld ki mert megérdemled. :D Amugy az én véleményem az h Isten Király gamma.

(#653) Gaboman válasza Mozso26 (#652) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Köszönöm,akkor nincs más hátra mint hogy megnézzem.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#654) Roba


Roba
tag

Sziasztok!

A játék grafikája a jobb fényviszonyok miatt a várban megszépült és a játékmenet izgalmasabb is lett. Melyik billentyűvel lehet a papnál a lövedéket robbanóra állítani? Most nem találom. Játék közben kiírja, hogy bizonyos képességek elérhetők. Tippem sincs, hogy miként hozhatnám elő.

THX! :R

Zsoltárok Könyve 82/6: "Én mondottam : Istenek vagytok ti és a Felségesnek fiai ti mindnyájan:" "És formálta vala az Úr Isten az embert a földnek porából, és lehellett vala az ő orrába életnek lehelletét"- A halhatatlan lelkének egy darabját neked adta, csak a fizikai test mulandó, a szellemed örök.

(#655) Kareszovics válasza Roba (#654) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ha hosszan nyomod az "r" betűt akkor aktiválodik az a menü, ahol a töltény típusát tudod változtatni.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#656) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Na végigtoltam.:) Köszönjük szépen jó volt szép volt.:D

SPOILER!

A végén Jones-t meg Cole-t sajnáltam...:( Bár közel se, voltak (számomra) olyan meghatározó csapattagok, mint mondjuk Delgado, meg főleg Black, de azért a csapat egészéhez tartoztak, voltak olyan küldetések amelyekhez feltétlenül kellettek.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#657) Roba


Roba
tag

Üdv!

Kinyírtam Vicust a góliátjával együtt. Csak lóg, mint sonka a füstölőben. Hogyan tovább?

Köszi!

Zsoltárok Könyve 82/6: "Én mondottam : Istenek vagytok ti és a Felségesnek fiai ti mindnyájan:" "És formálta vala az Úr Isten az embert a földnek porából, és lehellett vala az ő orrába életnek lehelletét"- A halhatatlan lelkének egy darabját neked adta, csak a fizikai test mulandó, a szellemed örök.

(#658) Mozso26 válasza Roba (#657) üzenetére


Mozso26
senior tag

Be kell löknöd a sonkát középre Black-kel a lökö képességével. Elöször körbe majd ha stimmel be középre.

(#659) Roba


Roba
tag

Hali!

A Spiritual Guide pályán a mesterlövésszel vagyok. Jones a rács mögött van, kicsit tovább megyek újabb rács. Basszus mit kell itt csinálni? :R

Zsoltárok Könyve 82/6: "Én mondottam : Istenek vagytok ti és a Felségesnek fiai ti mindnyájan:" "És formálta vala az Úr Isten az embert a földnek porából, és lehellett vala az ő orrába életnek lehelletét"- A halhatatlan lelkének egy darabját neked adta, csak a fizikai test mulandó, a szellemed örök.

(#660) Kareszovics válasza Roba (#659) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ha jól tudom:

1. Black-ról átváltasz Jones-ra
2. beleköltözöl a szemben kifeszített csávóra
3. onnan továbbköltözöl a másik kifeszített csávóra és aktiválod a rácsnyitót

Remélem segítettem:)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#661) Apophis


Apophis
őstag

A sok negatív kritika ellenére nekem kifejezetten tetszett a game, bár vannak hiányosságai. A célzás kifejezetten gyenge (ráadásul gyengébb a vertikális érzékenység, vicc), továbbmegyek, nem is kell célozni, konzol-hatás, ugyebár. Az ellenfelek nem igényelnek eltérő taktikát, nem kell kihasználni a csapattagok képességeit; egyszer, ha tényleg szükség volt a blood wardra, általában csak móka, nem vagyok rákényszerülve (konzol-tard hatás). Minden helyszín túl sötét, alig látni valamit, a flashlight egy vicc, 2-3 méter a hatósugara. Rövid, a bossok nem elég összetettek (konzol...). Ennyi, a grafika nem egy mérföldkő, de a motor illik a hangulathoz, bőven elég. A design kiváló, a hangulat brilliáns (Clive Barker azért érződik). Ha az ember ráun az egyik karakterre, bármikor válthat, jól el lehet szórakozni a képességekkel. A legjobb részek, mikor egy-egy karakterrel egyedül kell megoldani a feladatokat, ebből nem ártott volna több. A csapat többnyire jól mozog, helyezkedik, és relatíve hatékony zárótüzet ad. Ennek hangolása általában nem jön össze, és vagy csak akadályoznak (pl. MOH-Airborne), vagy mindenkit ledarálnak helyettünk. Itt a nem általunk irányított karakterek tűzereje lényegesen csökken, viszont elboldogulnak az ellenfelekkel, élesztik egymást, használják a képességeiket. Maga a megszállt csapattag kb. egymaga felér az összes többivel, többnyire az ellenfelek is őt támadják. Egy ujjamon meg tudom számolni, hányszor volt útban a csapat, más játékokban minden fél percben elállják az utat. Szvsz az év egyik legjobb FPS-e, akár A legjobb is lehetett volna, ha csak PC-re fejlesztik, kompromisszumok nélkül. A sok szánalmasan leszerepelő "nagyágyú" (bár állítólag ez is hypeolt volt, én nem vettem észre) meleltt üde színfolt.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#662) Mozso26 válasza Apophis (#661) üzenetére


Mozso26
senior tag

Na....huuuuuuuuh csak a végére értem.Örülök h ez a véleményed. :K :R :D

(#663) chungee


chungee
addikt

Nálam a favorit sorrend:
Jones
Church
Cole&Black
Delgado
Rawling

(#664) Kareszovics válasza chungee (#663) üzenetére


Kareszovics
addikt

Black
Delgado
Cole
Rawling
Jones&Church :C

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#665) chungee válasza Kareszovics (#664) üzenetére


chungee
addikt

A 2 bénító a végére:F szetm ők a leghasznosabbak:)

(#666) Kareszovics válasza chungee (#665) üzenetére


Kareszovics
addikt

Lehet nem egyforma játékstílust képviselünk. :DDD Engem mindig Black Ghost Bulletjei húztak ki a szarból.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#667) mad1 válasza Kareszovics (#666) üzenetére


mad1
veterán

hat igen,black a favorit ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#668) Mozso26 válasza mad1 (#667) üzenetére


Mozso26
senior tag

Azért Delgado sem szar. :B

(#669) Szabbber


Szabbber
tag

Én holnap kezdek el vele játszani.A demóval már játszottam.Szentem zsír.MAgyaríítás téren
a magyaritasok.hu azt írja hogy magyarul jelent meg.Nekem angol van.Nem lehet vhogy mégis megoldani hogy magyar legyen?

(#670) Kareszovics válasza Szabbber (#669) üzenetére


Kareszovics
addikt

Vedd meg eredetiben :P

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#671) mad1 válasza Mozso26 (#668) üzenetére


mad1
veterán

jaaa :Y az a daralooo ;) viszont blacknek a masodlagosa mindet szétvág...kar hogy csak 10lövése van 1körben

Ne szemetelj ! = Steam

(#672) CL Smooth


CL Smooth
tag

Kicsit csalódtam ebben játékban! Azért nem akarom nagyon lehúzni, mert nem olyan rossz a maga nemében. Vannak benne új ötletek! Ez a csapatszerű játékstílus elég jól sikerült szerintem, nem is ezzel van a baj! Illetve azért egy kicsit. Az Undying nekem a mai napig az egyik kedvenc játékom. Valami hasonlót vártam, csak mai technikával! Azt a stílust kelett volna követni! Jobb lett volna csak egyedül lenni és nem csapatban. Én egy parázós, misztikus játékot vártam! És egy abszolute nem parázós véres kaszabolást kaptam! Ez a játék persze nem olyan rossz csak én nagyon nem ezt vártam!

(#673) chungee


chungee
addikt

Jó ez...

(#674) Interceptor


Interceptor
addikt

hogy a jó büdös francba kell delagado sárkányát aktiválni a fő bossnál? megnyomom E-t de nem engedi el a sárkányt :W HELP sőt rawlings képességes sem csinál semmit.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#675) baguvixww


baguvixww
csendes tag

ez játék? autós?

(#676) Interceptor


Interceptor
addikt

Sikerült kinyirnom :W :D

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#677) Kareszovics válasza baguvixww (#675) üzenetére


Kareszovics
addikt

Legalább visszaolvasnál... :O

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#678) Szabbber


Szabbber
tag

NA végigvittem.Jó volt bár néha már unogattam a gyakást.A hangulata lehetett volna jobb.De voltak jelentek melyek nagyon jók voltak!Pc guruba írják hogy trilógia lesz.Én COlet sajnálom a legjobban.Akkore feel je volt mikor benyomni az időlassítást elmenni a nagy pajzsos csuprokhoz ledobni a gránátot majd vissza a fedezékbe.Meg amikor az elsőszülöttnél bejön a csaj énekelni az is állat!Csak a hangulat...
JA és nekem jobban tetszik hogy csapatba voltam.Mindenki úgy játszik ahogy akar.Pl legjobban azt utáltam mikor a fürdőbe kellett 1 edül menni.

[ Szerkesztve ]

(#679) Mozso26


Mozso26
senior tag

Magyarositásrol tud valki? :F Magyar feliratokra gondolk, külön.Tudom h magyar felirattal is megjelent :U

[ Szerkesztve ]

(#680) Szabbber


Szabbber
tag

Mint írtá nekem is ..."veff meg eredetiben".Én nem vettem meg

(#681) Mozso26 válasza Szabbber (#680) üzenetére


Mozso26
senior tag

lehet rosz a billentyüzeted??????????
ha jol értem azt mondod vegyem meg az eredetit, de te nem vetted meg. Ez azt jelenti h neked magyar és nem vetted meg tehát tudsz valamit a filékröl kedves barátom? :R VAGY mindez azt jelenti h tulkomplikálom és te végigtoltad angol felirattal és sz*rtál a magyarra és igy a történetet sem értetted ahogy én sem.

[ Szerkesztve ]

(#682) Szabbber válasza Mozso26 (#681) üzenetére


Szabbber
tag

Pontosan.Ürítettem a magyarra mivel a kedves fórumlakók nem akartak segíteni.Azé a történetet vágtam:D

(#683) Mozso26 válasza Szabbber (#682) üzenetére


Mozso26
senior tag

Forumlakok.. :C ezen gennyesre röhögtem magam :C

(#684) Kareszovics válasza Mozso26 (#683) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hogy tudod magad gennyesre röhögni :U :Y

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#685) Szabbber válasza Kareszovics (#684) üzenetére


Szabbber
tag

Szentem simán:D

(#686) Mozso26


Mozso26
senior tag

Nemrég ujra kezdtem a jatekot és másodszorra még nagyobb élvezet és nagyon simán is megy. :C

(#687) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Akadt itt, aki esetleg balkezes vagy pusztán nem awsd-n játszik?
Megöli az egész játékot az a bug, hogyha elállítom a bill-eket(num padon játszom), akkor a nyomd meg az x gombot különben leesel részeknél nem érzékeli a leütéseket. Nyomom amit kéne, de leesik. Ha visszaállítom az eredeti bill beállítást, akkor asdw-n tökéletesen megy :U

(#688) Mozso26


Mozso26
senior tag

Jo kis jatek ez tolja mindenki. :K A grafikus motorjárol tudtok valamit? Mert nekem nagyon bejön.

[ Szerkesztve ]

(#689) Kareszovics válasza Mozso26 (#688) üzenetére


Kareszovics
addikt

Visszaolvastam a topikban is meg a neten is nézelődtem.

Állítólag saját motor, de sokan mondták annak idején, hogy áttérnek majd az UT3 engine-re, de úgy látszik marad az eredeti felállás, tehát a saját fejlesztés.

Ennél többet első ránézésre én sem találtam.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#690) Casanova*


Casanova*
veterán

szasztok! segítene valaki?! [link] Clive Barker's Jericho: ezen a pályán elakadtam. mit kell csinálni???

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#691) Mozso26 válasza Casanova* (#690) üzenetére


Mozso26
senior tag

A kerek bigyokat kell szétlöni utána megszünik a plajzs és simán löheted akit löni kell.

(#692) Casanova* válasza Mozso26 (#691) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi! :R

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#693) Casanova*


Casanova*
veterán

[link] elakadtam :DDD . itt mit kell csinálni?? hogy tudom kinyírni eztaz ürgét??

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#694) Mozso26 válasza Casanova* (#693) üzenetére


Mozso26
senior tag

pü ment

(#695) Szabbber


Szabbber
tag

Na én is újrakeezdem hardon.Unlockolni az extrákat.Ha ghost bullettel szétrobbantoma fejét akk azt mien ölésnek veszi?

(#696) oz82


oz82
senior tag

Nem optimalizálatlan a game egy picit?
Mártmint nálam tök mind 1 hogy 1024*768, 800*600, közepes vagy alacsony beállítások nem igen növekszik az fps. lehet hogy driver? (169.13+ a vista)

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#697) peterzonex


peterzonex
tag

Helló.
Lenne valaki aki segítene?
Felraktam a gamét, de a Physx-es szoftvert nem engedi, ezt írja ki telepítés közben: [kép]

(#698) oz82 válasza peterzonex (#697) üzenetére


oz82
senior tag

Physx-minek neked, van Ageia Active X-bővíttőártyád?!?

[ Szerkesztve ]

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#699) Gyusz válasza oz82 (#698) üzenetére


Gyusz
őstag

Talán azért kell PhysX driver, mert anélkül nem indul el a játék? (Jericho esetében nem tudom hogy van, de van néhány játék amihez muszáj feltenni, ha van kártyád, ha nincs)

(#700) Szabbber válasza oz82 (#696) üzenetére


Szabbber
tag

Szentem nem.A mai viszonylatokban má nem a legerősebb gép és minden maxon kis élsimítás és norm felbontáson simán fut

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.