Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) horvathkrisz válasza Gaboman (#350) üzenetére


horvathkrisz
addikt

hol nem lehet észrevenni? itt a PH!-n? ;]

csak akkor látszik ha gyorsan balra-jobbra húzogatod az egeret, de ha van egy jó kis 8 ms-os tft-d, akkor nem kell bekapcsolni ezt az effektet, egy ilyen monitor hardveresen megcsinálja.
csak neked, csak most! ;)

(#352) horvathkrisz válasza snecy (#346) üzenetére


horvathkrisz
addikt

na ne mondd már, majdnem dobtam egy hátast miko megláttam!

[OFF]UE3-as ez a játék vagy nem?

mert UE3 élsimításáról annyit, hogy Ghost Recon Advanced Warfighter-hez ma töltöttem le az 1.35-ös peccset, és belekerült az Anti-Aliasing, pedig tudtommal az az első ilyen motoros gamma.
gondoltam csak szólok...[/OFF]

(#353) snecy válasza horvathkrisz (#352) üzenetére


snecy
senior tag

na ne mondd már, majdnem dobtam egy hátast miko megláttam!

Az te vagy :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#354) feka007 válasza horvathkrisz (#351) üzenetére


feka007
nagyúr

Az első lcd panelem egy 21 ms-os Fudzsicuszímensz volt, na azzal már tényleg volt blőr. :)

(#355) Gyusz válasza horvathkrisz (#352) üzenetére


Gyusz
őstag

A legutóbbi hozzászólásom óta nem hiszem, hogy átálltak volna a saját fejlesztésű motorról Unreal Engine 3-ra, de talán kérdezzük meg a fejlesztőket személyesen. A GRAW meg pláne nem UE3-at használ, szerintem a Rainbow Six Vegas-al kevered.

(#356) Gaboman válasza horvathkrisz (#351) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Megnézem majd amit mondasz!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#357) Gaboman válasza horvathkrisz (#351) üzenetére


Gaboman
nagyúr

A Demoban amikor a nagy kapuhoz érsz ott hogy kell áttjutni,mert elakadtam vele ott!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#358) Eagle16 válasza Gaboman (#357) üzenetére


Eagle16
addikt

Megnyomod a space-t, átváltasz a kardos csajra, odamész a fal bal oldalához, és megnyomod a tab+space-t :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#359) Gaboman válasza Eagle16 (#358) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Köszi!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#360) Johnny Cage válasza Eagle16 (#358) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Tab+Space a váltáshoz kell, mászáshoz csak a space-t kell megnyomni.

(#361) feka007 válasza Gyusz (#355) üzenetére


feka007
nagyúr

Szerintem ő a GRAW 2-ről beszélt, az már UE3-as.

(#362) Gyusz válasza feka007 (#361) üzenetére


Gyusz
őstag

Csak a GRAW 1-hez létezik 1.35-ös patch. A GRAW 2 pedig jobban futott nálam mint az első rész, az UE3-as játékok pedig elég siralmasan mennek a gépemen és látvány se olyan kiemelkedő. Szerintem nem UE3-as a második rész, bár tudom, hogy annak ígérték, aztán a fene tudja, hivatalos információt még nem találtam róla.

(#363) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Jericho Demó teszt

Bár már nem új, de azért aki nem látta még, annak hasznos olvasmány.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#364) Johnny Cage válasza Vistaboy (#363) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Egy kicsit felesleges szájtépésnek érzem.

(#365) Gaboman válasza Johnny Cage (#364) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Jó kis játék lesz ebből szerintem a hangulata az tetszik,csak tényleg el ne legyen rontva azzal hogy össze,vissza kell majd öldökölni a sok,sok egyszerre ránktámadó ellenfelet,ne Painkillerre hasonlító legyen!
Bár én igazán a Dark Messiah szintű játékokat kedvelem,remélem ez is élvezhető,félelmetes lesz,kb AvP szintű szorongást már jó lenne újra áttélni,mert azt még egy játék sem tudta visszaadni idáig.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#366) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nah feltettem én is!

Mostanában nem igazán érdekelnek a játékok, de mindig kipróbálom a legújabb demókat, hogy megnézzem mennyire állja még a sarat a konfigom. :)

A játék indítás után 1024-et állít be és max grafot (kivéve AA és MBlur). Ez már tetszett, hogy optimuzmussal indult a demó :K így gondoltam nem lesz itt semmi gond (bár azért gyanus volt a menüben lévő stabil 9 fps :D )

Gyors játékindítás és.... hát mégis van gond; az átlag 10 fps körül volt (azonban tényleg szép a játék!)
Gyors elő a RivaTunert GPU fel 350-ről 470-re RAM 666-ról 820-ra.
Azonban még így sem volt az igazi, így hát marad a 800x600+max. Így már pont játszható a dolog :)

Azonban érdekes, hogy a Shadow vagy a Shader részletesség levétele High-ról Low-ra szinte alig jelent valami gyorsulást (pedig ezek általában igencsak gyorsítanak, főleg a shadow), de a képminőségen láthatóan rontanak... :F
Majd holnap még húzott procival is kipróbálom.

Jah igen, a történek meg az összes többi is érdekel a játékban, de most csak a grafig jutottam el :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#367) Johnny Cage válasza Dr. Romano (#366) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Itt a proci is kevés, meg a VGA is. Nekem szintén 7300GT-m van, de a tiedhez képest egy jócskán feltuningolt gddr3-as kártya (770/1400). 1024x768-ban HIGH-on (kivétel a motion blur: OFF) tökéletesen játszható. Mivel az enyém is olcsó VGA (17e Ft-ért vettem fél éve), s a procim is csak 1.8Ghz-es (bár két magos), nyugodtan kijelenthetjük, hogy jól optimizálták a játékot.

(#368) Dr. Romano válasza Johnny Cage (#367) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Félreértés ne essék, én nem mondtam hogy nincs jól optimalizálva. :)
Szerintem is jól megvan csinálva, hiszen az én öregecske konfigom is vígan tolja 800x600+high-on, ami számomra elég jó.
Már az 1024+high is kezd elérhető közelségbe kerülni 500/880-on a vga + 2400Mhz-n a CPU. Így már csak robbanások alatt szaggat be durvábban.

A 770 GPU-t hogy érted el?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#369) Johnny Cage válasza Dr. Romano (#368) üzenetére


Johnny Cage
addikt

A Galaxy alapórajele 500. Soft tuninggal kábé 680-ig viszi, pencil moddal még 800-ig is, bár azon már szemetel a kép. A 770 egy stabil beállítás.

(#370) Prosector


Prosector
addikt

Néha nevetséges,h a gyártók mit adnak meg minimum konfignak. Elindul rajta a játék,de az élvezhetetlenség határát súrolja. Nem mondom ,h mindig így van,de nagyon sokszor.

(#371) Pala válasza Prosector (#370) üzenetére


Pala
veterán

a minimum konfig pont azt jelenti pedig, hogy a játék elindul rajta, semmi több.

(#372) Pala válasza Dr. Romano (#368) üzenetére


Pala
veterán

milyen fps értékeket kapsz kb. 800x600 high-on?

(#373) Dr. Romano válasza Pala (#372) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Üdv!
átlag 16-25 között szokott lenni, de szerintem ezzel már játszható (főleg mivel első próbálkozásra végig is vittem az igencsak rövidke demót :) )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#374) Dr. Romano válasza Johnny Cage (#369) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Köszi!
Sejtettem hogy voltmod van a dolog hátterében. Szép teljesítmény :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#375) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Egyébként a játék fut egy 9800-as kártyával? Tehát megy ps2-őn?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#376) Eagle16 válasza Dr. Romano (#375) üzenetére


Eagle16
addikt

Szerintem nem. X800-al is próbálták egy másik fórumon, és azzal se ment, nem adta be a menüt...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#377) Narim


Narim
tag

Hello!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy arról már van infó, hogy lesz-e multi része a játéknak? Esetleg coop módban végigvinni? Mert az nagyon ütős lenne :)
Erről tud valaki valamit?

Köszönöm.

(#378) Dr. Romano válasza Eagle16 (#376) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát ez rossz hír, de azért köszi!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#379) Johnny Cage válasza Narim (#377) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Nem lesz. A vezető fejlesztő egy interjúban nyilatkozta, hogy hűek maradnak Barker elképzeléseihez, azaz hogy a játék a történetére és az atmoszférára épít. Logikus, hogy multiplayer-ben egyik sem kapna szerepet.

(#380) Narim válasza Johnny Cage (#379) üzenetére


Narim
tag

De kár...
Azért szerintem a hangulat megmaradna egy coop módban is, például. Elég izgalmas egy horror-játékot ketten vinni, éjjel, csupán mikrofonos összeköttetéssel :)

(#381) Johnny Cage válasza Narim (#380) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Csak a kooperatív egy kicsit fölborítaná a csapatváltáshoz kialakított mechanizmust... :U

(#382) mad1


mad1
veterán

megjelenesrol tudunk valamit?

Ne szemetelj ! = Steam

(#383) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Elméletileg Október 26.-án jelenik meg Európában.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#384) Johnny Cage válasza mad1 (#382) üzenetére


Johnny Cage
addikt

(#385) Hack3er


Hack3er
őstag

Ma játszottam a demójával, nekem nagyon tetszik, ha lesz valamilyen épkézláb gépem akkór beszerzem egyből.

(#386) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ma megint végignyomtam 5-ször a demot, komolyan mondom, ilyen játékkal már rég volt dolgom. Csináltam pár screenshotot én is:U
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#387) Johnny Cage válasza Drizzt (#386) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Ejjha, milyen szépen látszik nálad a motion blur... jól néz ki.

(#388) Drizzt válasza Johnny Cage (#387) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Eredményez is egy -10Fps-t sajna, de tényleg marha jól néz ki.

I am having fun staying poor.

(#389) Janoska26 válasza Drizzt (#386) üzenetére


Janoska26
addikt

Örömmel látom, hogy a fegyverben van jó sok töltény, lehet hentelni a huszárokat :DD

(#390) Dr. Romano válasza Drizzt (#386) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nice! Tényleg jó néz ki blurral. :R
Hiába a 8800 GTS ütős kis kari

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#391) Drizzt válasza Dr. Romano (#390) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hát, azért a sebesség ha a duplája lenne, akkor jobban rásütném ezt a jelzőt. Szerintem annyit nem ér a kari, mint amibe került, de nagyon hülyén néz ki a videokari piac manapság.

I am having fun staying poor.

(#392) Johnny Cage válasza Drizzt (#391) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Egy haveromnak ezt ajánlottam éppen 67 ropiért. Akkor melyik hasonló tudású kártya éri meg?

(#393) Gaboman válasza Drizzt (#391) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Eléggé kockásak a képek,milyen felbontásban van?

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#394) Gaboman


Gaboman
nagyúr

1600x1200 4xAA 8xAF
1600x1200 4xAA 8xAF

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#395) Drizzt válasza Johnny Cage (#392) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Semmelyik. :D Pár hónap múlva hátha jönnek valami jók, vannak is már pletykák, ha sok pénzt akar költeni kártyára, akkor most a lehető legrosszabbkor teszi. Legalább november elejéig megéri várni, lsd. 8800GT topic, meg rv670.

Az a baj, hogy ebben az árban jobb nem nagyon van most, de a helyzet változni fog, mert már egy éve piacon van a gts majdnem.

I am having fun staying poor.

(#396) Drizzt válasza Gaboman (#393) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Kockás? Ezt hogy érted? 1680*1050.

I am having fun staying poor.

(#397) Johnny Cage válasza Drizzt (#395) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Az a helyzet, hogy komplett gépet építek neki és nem nagyon akar várni.

(#398) Johnny Cage válasza Drizzt (#396) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Szerintem úgy értette, hogy fűrészfogas. :U

(#399) Drizzt válasza Johnny Cage (#397) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Akkor nagyon nem egyszerű a helyzet, mert lehet a 88gts320 ára jót fog esni november végéig, illetve várhatóan nem is lesz hamarosan kapható.

I am having fun staying poor.

(#400) Gaboman válasza Johnny Cage (#398) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Igen úgy értettem!
A kép kicsikét fűrészfogasnak tűnik,van rajta élsimítás?
Mennyi FPS-el megy ekkora felbontásban a GTS 320-al?

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.