Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) chungee


chungee
addikt

Ez itt bug vagy mi a szösz?

Át másztam a szakadék szélén Church-val a túloldalra. Ráálltam a kapcsolóra, nekik ezt a másik oldalon is meg kell tenniuik a másik kettő kapcsolóval. De ott állnak, mint a tejbetök. Vagy mitt kell itten csinálni? Need help!!!

[link]

(#602) chungee válasza Genji (#566) üzenetére


chungee
addikt

Hé! Hogyan:F

(#603) just válasza chungee (#601) üzenetére


just
aktív tag

Rá kell őket állítani. 1-es és 3-as gombal küld rá őket.

Two things what i hate. People that can't count...

(#604) chungee


chungee
addikt

THX!! Közbe rájöttem én is.

(#605) Roba


Roba
tag

Sziasztok!

Elakadtam a Flames of Anger pályán. Az ajtó zárva és fölötte 2 bucifejű rakétázik. Mit kell csinálni?
THX!

Zsoltárok Könyve 82/6: "Én mondottam : Istenek vagytok ti és a Felségesnek fiai ti mindnyájan:" "És formálta vala az Úr Isten az embert a földnek porából, és lehellett vala az ő orrába életnek lehelletét"- A halhatatlan lelkének egy darabját neked adta, csak a fizikai test mulandó, a szellemed örök.

(#606) Mozso26


Mozso26
senior tag

A black rose a vége? Én ott vagyok elakadva a kisgyerek gyáros boss-t nem tom kinyirni? AZ a vége akit a képességekkel kell kinyirni? Segitsen valaki mert ott nem boldogulok.

(#607) Mozso26 válasza Roba (#605) üzenetére


Mozso26
senior tag

Meg kell szálni valamelyiket és rá kell venni hogy okosba robancsa fel magát. Ezt ugy tudod hogy megnyomod az e-t majd mikor elhagyja a testét mutass a lényre majd q betü aztán forogj körbe mig nem lesz egy hülye alaku kurzor na akkor space és robbant.

(#608) chungee


chungee
addikt

Cole-nak megvan a Q-s képessége. De az mire való:F

Jah és hogy áll a magyarosítás dolog:F

(#609) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Szevasztok!
Ha valaki tudna rajtam segíteni, azt nagyon megköszönném, ellenkező esetben rövid úton az Uninstall gomb lesz a megoldás. Pedig érdekelne a játék, mint minden ami az ilyen pokoli témáról szól. DE!!!

Nem engedi az egeret konfigurálni! Az alapbeállítással még idáig el-el szüttyögtem, azonban most már komolyodik a csata, így már képtelen vagyok vele játszani. Mire megtalálom a gombokat hogy mi mire való, legyaknak. Már a Quake 2-ben is az egeret használtam a mozgáshoz és a tüzeléshez is, de itt egyszerűen nem engedi a játék hogy az "előre" parancsot adjam a jobb-gombhoz, pedig ez nálam élet-halál kérdése. :O

Szóval ha valaki tudna rá módot hogy hogyan lehet ezt az egyszerű parancsot adni ehhez az egyszerű gombhoz, az pls szóljon :R (Vagy örökéletkód, de azt nem csípem).

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#610) chungee válasza Vistaboy (#609) üzenetére


chungee
addikt

Szal a W legyen más:F

(#611) chungee válasza chungee (#608) üzenetére


chungee
addikt

Közbe erre is rájöttem.

Q az extra tűzerő a csapatnak.

(#612) aginor


aginor
addikt

Sziasztok!

A lichhammer bosst hogyan kell megnyuvasztani?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#613) HolloW válasza Vistaboy (#609) üzenetére


HolloW
senior tag

Egérrel mozogni ? Először amíg nem olvastam végig azt hittem úgy mint a wolfensteinben, hogy így tologatod előre ;] Amúgy ha jól akarsz játszani bármilyen játékkal akkor átszoksz WASD-re :)

STEAM - KOBRA KAI!

(#614) chungee


chungee
addikt

Hűűű.... Faja a gém, csak kár, hogy ilyen rövid. Pedig kezdtem belejönni. Egy ilyen elfoglalt ember mint én egy hét alatt végig vitte. Szal talán belekezdjuk a hard-ba, lehet lesz kihívás.

(#615) horvathkrisz válasza Xelo (#550) üzenetére


horvathkrisz
addikt

ja, az olasz származású vízvezetékszerelőre gondolsz? ;]

(#616) v.tom


v.tom
őstag

Hát mostanába tolom én is a játékot, és mit mondjak, nagyon bejött. Megyek, ölök, de néha ezért meg kell állni itt-ott boss-oknál gondolkodni. Tetszik. A grafika pedig tényleg látványos. Jó lenne ha minden játék ilyen fejlett módon tudná kezelni a widescreen monitorokat. Nekem is 16:10 a képernyőarányom és mivel 1440x900 ban lehet hogy nem futna olyan szépen, visszavettem 1024x768-ra, és ebben a módban is be lehet állítani hogy ne torzítson. Korrigálja a képet a játék. Nagyon jó ötlet. Követendő

[ Szerkesztve ]

(#617) Mozso26 válasza aginor (#612) üzenetére


Mozso26
senior tag

A kardos csajjal varázsolj.Aszem akkor még csak egy képessége van, használd azt.

(#618) Mozso26 válasza chungee (#614) üzenetére


Mozso26
senior tag

A végén lévö boss-t hogy ölted meg?

(#619) chungee válasza Mozso26 (#618) üzenetére


chungee
addikt

(#620) Mozso26 válasza chungee (#619) üzenetére


Mozso26
senior tag

Köszönöm szépen én akkor nem a végén vagyok. :C
Én a Black Rose-n vagyok, azt h kell kinyirni?

(#621) chungee válasza Mozso26 (#620) üzenetére


chungee
addikt

(#622) Mozso26 válasza chungee (#621) üzenetére


Mozso26
senior tag

:R Örök hálám. :R

(#623) Mozso26


Mozso26
senior tag

Továbbjutottam HATALMAS ez a jatek csupa nagybetüvel.
Amugy a grafikus motor az saját fejlesztés?Mert nagyon szép, élesek a texturák csak a folyadékokat nagyolták el.

(#624) v.tom válasza Mozso26 (#623) üzenetére


v.tom
őstag

Csatlakozom, a folyadék tényleg nem lett az igazi, még a morrowindben is látványosabb...

(#625) euforia


euforia
tag

ööö... most kezdtem el a játékot kb 20percig nyomtam még talán nekiállok de nemhiszem h nagyon lefog kötni.. :F

(#626) Kareszovics válasza chungee (#621) üzenetére


Kareszovics
addikt

Üdv!

Mivel itt én is elakadtam megnéztem a videót, de azért valamit tisztázzunk.

Arra rájöttem én is, hogy akkor bírom sebezni a genyót, ha elnyomta a szikrás baromságát.

Akkor most ez lényegében nem más mint türelem játék, hogy akkor sebezz, amikor a megfelelő pillanat van nem?

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#627) Kareszovics válasza euforia (#625) üzenetére


Kareszovics
addikt

Tarts ki, jó lesz az (személyes tapasztalat, nálam is majdnem unistall lett) ;)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#628) euforia válasza Kareszovics (#627) üzenetére


euforia
tag

hát majd meglátom:) Azóta megvolt a 2. esély is de mikor 3szor haltam meg ugyanott és aztsem tudtam miért aztán kezdhettem előröl mivel chekpointos a mentése akkor megin feladtam:D majd talán még előveszem ha nagyon unatkozom:)

(#629) Kareszovics válasza Kareszovics (#626) üzenetére


Kareszovics
addikt

Megcsináltam; türelemjáték ;]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#630) kormi0312


kormi0312
senior tag

ahol kövekre kell ráállni, -nagy szakadék van közte, alján lándszák- ott a csajsizval átmententem a másik oldalra, de nemtom csapattagot váltani!
pedig még mondja is hogy mindenkinek a kövekre kell állni, de a másik olsalon lévő csapattagot nemtom elérni....vkinek 5lete?
:R

(#631) danilla


danilla
őstag

Nemrosz kis játék, egy hete vittem végig, nem is kellett neki húde erős gép, viszont a "főellenség" az szar, azt volt a legegyszerűbb megölni. :)
Szal jó játék de a Gears of War jobb :D

https://twitch.tv/ddplayzone

(#632) kormi0312 válasza kormi0312 (#630) üzenetére


kormi0312
senior tag

közben rájöttem :P
külön kell a két csaptnak utasítást adni, hogy egyik az egyik tile-ra másik a másikra álljon! :C

(#633) Roba


Roba
tag

Üdv!

Köszönöm a segítséget, de megint elakadtam a Rivers of Blood pályán. A híd már lejött, de előtte van egy rács. Delgadóval kell csinálni valamit, de mit is?

THX!

Zsoltárok Könyve 82/6: "Én mondottam : Istenek vagytok ti és a Felségesnek fiai ti mindnyájan:" "És formálta vala az Úr Isten az embert a földnek porából, és lehellett vala az ő orrába életnek lehelletét"- A halhatatlan lelkének egy darabját neked adta, csak a fizikai test mulandó, a szellemed örök.

(#634) Volken válasza Roba (#633) üzenetére


Volken
tag

átváltasz rá odamész a rácshoz és nyomsz egy használ gombot, ő meg szépen felemeli a rácsot ahogy eddig is tette

Olyan nagyon jó barátom vagy,h ha 2en lennénk egy süllyedő hajón és csak egy mentőövünk lenne hát bizony mondom nagyon hiányoznál.

(#635) Mozso26


Mozso26
senior tag

Végigtoltam és csodálatos volt.Legalább akkora ür támadt bennem mint mikor a Half-Life 2-t vittem végig.Mindenkinek csak ajánlani tudom bizti h még sokszor végigtolom.
Tud valaki infot a magyarositásrol?

(#636) euforia válasza Mozso26 (#635) üzenetére


euforia
tag

hát szerintem összesem lehet hasonlítani a hl2-őt meg ezt... :(

(#637) Nowi


Nowi
tag

Sziasztok!

Az mitől lehet hogy amikor lefut az intro anim és kezdődne a játék akkor nekem csak fekete képernyő van. HAllom a hangokat hogy valamit csinálnék de nem látszik semmi.. :(
Egy októberi Catalystot letöltöttem...
Semmi változás..

Előre is köszi

N

(#638) Mozso26 válasza Nowi (#637) üzenetére


Mozso26
senior tag

Milyen video karcsid van? Ki kéne tölteni az adatlapodat.

(#639) Nowi


Nowi
tag

Most épp egy X800GTO-n próbálkoznék.. :D

(#640) Mozso26 válasza Nowi (#639) üzenetére


Mozso26
senior tag

Szerintem felejtsd el.Inkább vedd meg az én 8800gts-m :D
Most komolyan kérdezd meg a video kari topikodban h az -e a baj mert szerintem az, tul nyenge.

(#641) Gyusz válasza Nowi (#639) üzenetére


Gyusz
őstag

SM3 kell neki, szóval nem fog rajta elindulni, link.

(#642) Nowi


Nowi
tag

Hát ez remek... Mekkora egy faszság...

Na mindegy!! Tolok mást.. :D

(#643) kormi0312


kormi0312
senior tag

hali,
a firstborn-t hogy kell kinyírni?:D

(#644) Mozso26 válasza kormi0312 (#643) üzenetére


Mozso26
senior tag

#619

(#645) mad1


mad1
veterán

pysx prima haaat a klegkocsogebb fogore akivel valaha talalkoztam.de meg van a megoldas

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#646) kormi0312 válasza Mozso26 (#644) üzenetére


kormi0312
senior tag

:R:R

(#647) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Sziasztok érdekelne a véleményetek a Jerichoról hogy akinek megvan mennyire tetszik neki?
Sokan leírták már a demoból kiindulva,engem a teljes verzió érdekel.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#648) Kareszovics válasza Gaboman (#647) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nem rossz, bár néha egysikú; ha olyan jó lennék angolból mint a milyen nem vok :B , akkor állítólag egy isteni sztorit is élvezni tudnék a játékból.

Amúgy szépnek találom, faszán lehet hentelni és a Te vasaddal röhögve szaladna masszívan fasza kivitelben :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#649) Gaboman válasza Kareszovics (#648) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Köszönöm a válaszodat,érdekel a játék,a demo nekem tetszett.
Mások leírták hogy nem szép,hát nekem nagyon bejött a grafika.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#650) Kareszovics válasza Gaboman (#649) üzenetére


Kareszovics
addikt

Egy pár perce fejeztem be vele a játékot, elvileg még van belőle bőven :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.