Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) pcguru1


pcguru1
őstag

Szeretnék kérni egy kis segitséget[link]

Ha esetleg tudja valaki hogy itt hogyan tovább :F

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#852) Taifa Díaz válasza pcguru1 (#851) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Föl kell teleportálni a 2 k*cs*g mögé, akik lángszóróznak fentről. Már rég játszottam vele, de ha jól emlékszem, E betű lesz az a billentyűzeten. Ha sikerül, fönt széjjelnézve telekinézissel fölrobbantható egy tartály, és ennyi :C

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#853) pcguru1 válasza Taifa Díaz (#852) üzenetére


pcguru1
őstag

Köszi sikerült :R

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#854) mmdms válasza pcguru1 (#853) üzenetére


mmdms
addikt

[link]! Csak 30 hszt kellett volna visszaolvasnod.

Viszont nekem a magyarítás telepítése után File access errorral elszéll a játék indításkor. Valószínű a Data00.packed fileal van valami, csak azt módosította. Másnál nem volt ilyen gond? Ha igen meg lehet oldani?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#855) Thome


Thome
addikt

Gyerekek, ez valami fenomenális játék lett! :) Sajnos csak most jutottam el odáig, hogy játszhassak vele.

Tudtok még valami hasonló stílusú játékot? Gondolok itt ilyen csapathorrorra. Ezek a zenék is valami bele passzolnak. De ez nagyon megfogott: LINK

[ Szerkesztve ]

(#856) DimeRiko


DimeRiko
csendes tag

Ez a játék nálam mindent visz! Sok játékkal játszottam, de még a Crysis sem üti meg azt az élményt, amit a Jericho nyújt. Egyébként örülök, hogy Clive, ad a minőségi grafikára! Anno az Undying is az akkori csúcs Unreal motorral készült és a Jericho is a mostani csúcs UT motorral. Clive szerződésben van velük és ezért evidens a Clive féle játékok motorja. Ezért nem is látni azt a logóknál, hogy "Powered By: Unreal Technology" mert ez egyértelmű. A motort onnan lehet tudni elsősorban, hogy megnézed pl az Undying-nak az előmenüjét amibe kiválasztod hogy Direct3D, vagy OpenGl, vagy 3dfx az ugyanolyan mint az Unreal Tournament-nek a beállítása. A Jericho-nál a vér, a víz árulkodik a motorról és persze az idétlen tárgyfizika, amit az Ut 3-ban basztak el kicsit, de nekik elnézzük.

[ Szerkesztve ]

(#857) DimeRiko válasza DimeRiko (#856) üzenetére


DimeRiko
csendes tag

Ui.: Ja és sokan szapulták, hogy miért van ilyen szar vége a Jericho-nak.

Nos, a válasz az, hogy 3 részes a játék és Nagyon fejlesztés alatt van! ;) Érzitek a Nagyon szón, hogy súlyos ugye?;)

Boldog Újévet Mindenkinek!

-=Riko=-

(#858) Kr/\toS válasza DimeRiko (#856) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Én úgy tudom ez alatt saját engine feszül. A gamma nálam is top 10-es.

(#859) mmdms válasza Kr/\toS (#858) üzenetére


mmdms
addikt

Jól tudod, saját fejlesztés.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#860) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Mikor lesz második rész,tudja valaki ?
Az 1 nagyon bejött most toltam ki 5 perce!

[ Szerkesztve ]

TDI POWER

(#861) Süni 1985 F válasza Thome (#855) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Az a zene nekem is nagyon bejön,minden nap 1x meghallgatom :DD

TDI POWER

(#862) GAbre


GAbre
veterán

Bocs,ha már itt volt ilyen kérdés,de tudja vki,h lehet coopizni ezzel?
Vagy nem lehet?

Avatar

(#863) mad1 válasza GAbre (#862) üzenetére


mad1
veterán

Nem lehet,pedig jo volna.

Ne szemetelj ! = Steam

(#864) atesz1974


atesz1974
tag

Hmmm, nem azt momndom , hogy a legkirályabb játék, amit végigjátszottam, de egy (két) folytatásnak) nem lennék ellenére! :K

Józsi bácsi! Nem székletből sormintát végig az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz....! "Vok, tom, szal, mek" stílusú nyelvújítók kíméljenek...!

(#865) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Steam-en 1.69 Euro nyári akcióban! Én is most szereztem be, ennyiért meglátjuk megéri-e. Korábban én is sokat játszottam az Undying-al, remélem nem lesz nagy csalódás a Jericho.

PhysX drivert minek rak fel a jéták egyébként, semmilyen hardver nincs, amivel kihasználhatná, max a CPU...PhysX-et pl. ki lehet benne kapcsolni (csak hogy ne terhelje már feleslegesen a CPU-t)? :U

They drew first blood....

(#866) The Feri


The Feri
csendes tag

kérnék 1 kis segítséget, haveromtól elkértem a clive barkers's jerichot felraktam de az intro vége előtt leáll az exe minden egyes indulásnál(win7), máskor is elkértem még xp volt akkor a gépemen és akkor tökéletesen futott highon, megpróbáltam xp módban és rendszergazdaként futtatni de akkor is. mi lehet a gond?

(#867) bolcsodal válasza The Feri (#866) üzenetére


bolcsodal
addikt

Telepítsd az ageia physx drivert, ami a lemezen van. Furcsa, de nekem sem indult ha azt leszedtem...

They drew first blood....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.