Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Kareszovics válasza Kareszovics (#135) üzenetére


Kareszovics
addikt

Szép napot!

Munkahelyen szépen jön cucc a Hardwired-ről (250-450 között vhol) :D

Elolvastam a tegnap este óta keletkezett post-okat és most már én is izgulok egy kicsit; úgy látom több a pozitív visszacsatolás :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#152) Kareszovics válasza Vistaboy (#144) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én most nagyjából meg vagyok elégedve a vassal, meg hát jövőre házat kéne újítani az asszonnyal :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#153) Johnny Cage válasza Vistaboy (#145) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"TR-Legend módjára nyomkodni kell az iránybillentyűket hogy elkerüljük a leesést és a lovag kivégző mozdulatait"

Az egy kicsit konzolszagú, de nekem kifejezetten tetszett. Látványos és feldobja a játékmenetet (csak azt remélem, hogy nem válik majd frusztrálóvá).

(#154) Ndruu válasza arpi6k (#146) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

nem vagyok analfabéta a programokhoz (nagyjából értek majdnem minden féléhez...), de letöltés vezértlő programot nekem még nem sikerült működésre birnom egyszer sem... Flashgetet gyűlölöm a legjobban...

qdak: amit linkeltél azzal mit kezdjek? nincs rajta ftp cim...

Harrrr!!!!

(#155) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

A gépigényről annyit, hogy 1024x768-ban magas részletességgel (csak a motion blur volt kikapcsolva, aminek jelenlétét bekapcsolt állapotban se nagyon vettem észre) remekül futott egy C2D 1.8Ghz-es procival és egy GDDR3-as 7300GT-vel. 1280x1024-ben elég volt medium-ra visszavenni a döccenésmentes futáshoz, ami nem rontott lényegesen a látványon.

A grafika egyébként érdekes, képekről nézegetve nem tűnt igazán látványosnak, pedig az. Nem a festményszerű grafika, hanem a remek animálás a látvány erőssége (a játékos nézőpontja például kifejezetten élethű, jobbra balra illeg, remeg, elmosódik, a képernyőre felfröccsen a vér vagy a vízcseppek stb.).

(Ezen a blogon kritizáljuk majd a teljes játékot is, ha kijött. Addig a demóról ha van kedvetek, osszátok meg benyomásaitokat itt.)

(#156) PPSH


PPSH
őstag

hi emberek.most toltam en is vegig a demot :C franko game nagyon,nalam 1280x1024-ben akadas nelkul mert 16x AF-el :K nagyon komoly resz benne mikor bemaszik a kutba a no :DD :R

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#157) SEMTEX válasza PPSH (#156) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Én most tettem fel, kajálok, utána végignyomom...MEnnyi idő alatt lehet végigtolni?

...

(#158) SEMTEX


SEMTEX
senior tag

Nekm is ment fullon, de nem is tudom...többet vártam... :)
A kutas rász az nagyon ott van, főleg amikor utána remeg a nő :DDD
Azért várom a teljeset :)

...

(#159) ToxLee


ToxLee
őstag

Nekem 1680*1050-ben maxon úgy akadt ,hogy öröm volt nézni. Aztán a 8x szűrést vagy mit, visszavettem nullára és így már nem akad egy csöppet sem. Nekem tetszik. Mondjuk a kezelő felületet egyáltalán nem vágom ,hogy mi micsoda, de várok a teljest. Jó lesz.Nagyon. :K

(#160) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

de jó hogy mindenkinek 8800GTS-e vagy GTX-e van...
a 6600 vért fog köpni...

Harrrr!!!!

(#161) Shodan válasza SEMTEX (#157) üzenetére


Shodan
addikt

10perc kb.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#162) SEMTEX válasza Ndruu (#160) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Azzal is menni fog lazán :) Végigtoltam, nem vmi magy szám...nekem az elmosott textúrák a falakon nem jönnek be, viszont h a leygez zabálnak az tuti. :DDD

...

(#163) snecy


snecy
senior tag

Nem találtam olyan szervert ahonnan normális sebességgel jönne, így két óra míg leér..

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#164) Vistaboy válasza Johnny Cage (#153) üzenetére


Vistaboy
veterán

Egyszer kétszer jó volt végignézni, sőt kifejezetten élveztem, amikor láttam magamat elvérezni. ;] De ha a fullban lesznek komolyabb verziók, akkor ott az ideg majd meg fog ölni minden kevésbé türelmes játékost. Köztük Engem is. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#165) SEMTEX válasza Vistaboy (#164) üzenetére


SEMTEX
senior tag

JA, először én is elhullottam a kútba, most nyomom másodszorraa, de most meg amikor leérek a kútba, onnantól kezdve nem tudom merre kell menni...
Vki? :(((

...

(#166) Vistaboy válasza SEMTEX (#165) üzenetére


Vistaboy
veterán

Süsd el a lánggömböt, és amikor már mindenki meghalt, továbbmehetsz. Egy nagy ajtót keressél, mellette egy kar van, azt kell meghúzni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#167) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A Jericho új kerettörténete:

"A történet szerint egy ősi, elfeledett városban ismét feléled a gonosz, hogy pusztulást hozzon a világra. Persze csak ha lesz rá alkalma, ugyanis ideküldenek egy speciális kommandós egységet, akik egyrészt a legmodernebb fegyverekkel vannak felszerelve, másrészt magas szinten be vannak avatva az okkult tanok ismeretébe is - a kötelék tagjai pedig egyéni fegyverekkel és képességekkel indulnak a vadászatra."

Forrás: PC Dome.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#168) Gyusz válasza Vistaboy (#167) üzenetére


Gyusz
őstag

Ez nem új, csak rövidre van fogva és van benne némi félreértés/félrefordítás.

(#169) Johnny Cage válasza Vistaboy (#167) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Mondjuk ez elég pongyola szinopszis, de még mindig jobb, mint a PC Guru-é, amiben szerencsétlen szerkesztőnek halvány lila fogalma sem volt arról, miről szól a Jericho (elég lett volna, ha csak angolul tud).

(#170) SEMTEX válasza Vistaboy (#166) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Ok, már eszembejutott az előző menetből...csak ma 2órát aludtam, nem fog az agyam :(

...

(#171) Johnny Cage válasza SEMTEX (#162) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"nekem az elmosott textúrák a falakon nem jönnek be"

Ugyanezt tapasztalhattuk a Bioshock-nál. Ez annak a következménye, hogy a VGA gyártók kártyáikból tízezerféle kiszerelést futtatnak minden egyes szegmensben, s a fejlesztőknek lövésük sincs, hogy most mi a francra optimizáljanak. Főleg, hogy az alsókategóriás kártyák most nagyon népszerűek.

(#172) Vistaboy válasza Johnny Cage (#169) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem is jobban tetszett a régi, eredetileg tervezett. Lehet hogy technikai okok miatt nem tudták megvalósítani. (Bár kipróbáltam volna egy kőbaltát egy Neandervölgyi elit alakulat ellen, akik kiélesített Mammut agyarakkal jöttek volna ellenem... :DDD )

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#173) SEMTEX válasza Johnny Cage (#171) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Az ok, csak akkor ne hirdessék NEXT-GEN játéknak...
Mert ezek nem azok..

...

(#174) Ndruu válasza Ndruu (#154) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

tessék...Flashget-tel leszedtem egy másik szerverről ezt a ...:(((:((:W -t és kicsomagoltam, aztán elinditottam a telepitést, erre kicsomagolja, Checking package integrity és itt behal... azt mondja korrupt... kapja be az összes &#\°€-mat...

ezek után nem érdekel a játék sem... (mi a frászért nem képesek egy ftp-re feltölteni mondjuk 100MB-os darabokban és akkor talán le is lehetne tölteni... de neeem... nekik 1G kell... 3,5 óra mig lejön... :W:W:W

megyek inkább BMW-t vezetni... ez az M3 Challange legalább elfut a gépen...

Harrrr!!!!

(#175) Johnny Cage válasza SEMTEX (#173) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Már az előzetes képeken is jól látszott, hogy ezt a játékot nem a grafikája fogja elvinni a hátán. De Clive papa nem is ezt ígérte.

(#176) snecy válasza Johnny Cage (#175) üzenetére


snecy
senior tag

Szerintem az ég világon semmi gond a játék kinézetével. Kicsit nekem az Infernal színvilága ugrott be, ami elsőre kicsit szokatlan a sok csillogás-villogás közepette.
Viszont nagyon jól fut 1440x968-as felbontáson, mindent highra húzva.

Ami a játékmenetet illeti nincs túlerőltetve a csapatjáték, nincs is igazán miért. Viszont ebből a rövidke demoból nekem az jön le hogy köszönő viszonyban sincs a játék a horrorral.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#177) Vistaboy válasza Ndruu (#174) üzenetére


Vistaboy
veterán

A legelsőnek linkelt Fileplanetről nem próbáltad? Nekem lejött gond nélkül. Bár lehet hogy csak azért, mert még akkor kevesen szedték... :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#178) SEMTEX válasza Ndruu (#174) üzenetére


SEMTEX
senior tag

hardwired.hu, jön teljes sávszéllel...Nem értem miért nem innen szedted... :(

...

(#179) Ndruu válasza SEMTEX (#178) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

a filefrontról szedtem, meg a gamershellről... már két helyről próbáltam, de tök mindegy honnan szedem, akkor sem jön le jól...
többször meg azért nem próbálom, mert hiába jön max., sebességgel, akkor is csak egy 1MB-s netem van... 3,5óra... azért... én ennyit nem várok mégegyszer az biztos...

Harrrr!!!!

(#180) Eagle16 válasza Ndruu (#179) üzenetére


Eagle16
addikt

Nekem ugyanez volt a WiC demóval..akárhonnan töltöttem le, sehogy sem csomagolta ki...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#181) kisa8800 válasza PPSH (#156) üzenetére


kisa8800
tag

Hi!! Nekem hasonló konfigal 8× AF-el még a menü is akadt. Neked melyik driver van felrakva?

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#182) PPSH válasza kisa8800 (#181) üzenetére


PPSH
őstag

hi.163.71-es beta van fonnt :R

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#183) SEMTEX válasza kisa8800 (#181) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Nézd meg ezt: Jericho 8800 GTS 320, X2 4600

Nem értem nálad hogy akadhat....

...

(#184) SEMTEX


SEMTEX
senior tag

40-60 között moog az előbb említett konfiggal...
Vagy a játék motorja ilyen érdekes, vagy a drivered nem az igazi :U

...

(#185) soulcube


soulcube
aktív tag

Végigjátszottam a demót és azt mondom jó kis játék lesz a teljes verzió.
A menü egyszerű és illik a game-hez. A játékmenet is rendben van, bár néha nem túl izgalmas a tizedik ugyanolyan ellenfelet kinyírni. Elég lineáris a demós pálya (a zuhanást kivéve) egyszer sem akadtam meg.

Érdekes, hogy kardozással és varázslattal sokkal hamarabb elintézhetőek az enemy-k mint lövöldözéssel. Ez jó dolog mert a "csak lövöldözés" nem is illett volna egy ilyen játékhoz. Az MI elég egyszerű, a szörnyek csak jönnek utánunk és támadnak (mi mást is várhatnánk ilyen lovagoktól). Társaink MI-je is hasonló, követnek mindenhová és a csatákban besegítenek.

Szóval jó kis game ez a Jericho. Csak legyen a teljesben co-op mód és akkor biztos nyerő lesz nálam. ;)

(#186) kisa8800 válasza PPSH (#182) üzenetére


kisa8800
tag

Megyek éccakára dolgozni igy ma már nem foglalkozok vele, holnap feltolom én is a 71-est. Nekem még a 44-es van fent. Kiváncsi leszek rá nagyon mert most 2×AF-el max 30-33 fps kapok 1440×900-ban. Ja és vista alatt tolom ha ez számit valamit.
SEMTEX: Hát ezt én sem értem

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#187) Johnny Cage válasza soulcube (#185) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Az a menü szerintem kib@szott jó.

(#188) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Á komolyan mondom szétvet az ideg :(

Mezőtúron lakok és valami fő áramforrás genyóba beb@szott itt a villám erre 4 és fél óra áramszünet volt. :o

Nem tudtam ezt a szerencsétlen játékot még mindig kipróbálni :O Ma már nem is fog menni...

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#189) Pala


Pala
veterán

Gyerekek, van itt valakinek tapasztala az Undyinggal? (előző Clive Barker FPS)
Mert én önkéntelenül is ahhoz mérem, és azt kell mondjam, hogy az Undying nagyságrendekkel jobb. Persze ez még csak demó, remélem a full sokkal jobb lesz.

(#190) Johnny Cage válasza Pala (#189) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Hát maradjunk annyiban, hogy az Undying más (lassabb, kevesebb akciót és több atmoszférát adagolt). Rám eddig abszolút pozitív benyomást tett a Jericho demo, meglátjuk milyen lesz a végső anyag.

(#191) Pala válasza Johnny Cage (#190) üzenetére


Pala
veterán

Nemtom, nekem a demo valahogy nem jött be, de lehet, hogy csak keveset mutatott és a full sokkal jobb lesz (remélem).
Vagy egyszerűen hozzám közelebb áll az Undying atmoszférája.

(#192) Drizzt válasza SEMTEX (#183) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Milyen felbontásban játszol? 1680-ban el bírnék vieslni egy kétszeres sebességet, mert ettől a 30 fps maxtól nem lobog a séróm. :U

Viszont nálam nagyon simán átvette az eddigi legjobb grafikájú játék címet.

I am having fun staying poor.

(#193) Johnny Cage válasza Pala (#191) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Mondjuk azért hozzátenném, hogy hozzám is. De amennyire vártam például a Bioshock-ot, akkorát csalódtam. Nagyobb volt a füstje, mint a lángja és egy kicsit elaltatta az érdeklődésemet, de a Jericho-n érzem, hogy precízen megkomponált játék - nekem legalábbis ezt sugallta a demó. Na mindegy, várjuk ki a végét.

(#194) Drizzt válasza Drizzt (#192) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nah, árnyékok lowon, motion blur off, s így már 25 a min. Mondjuk a max. még mindig nincs 50 felett. Hát amikor van a kútba leesős rész, akkor bizony igencsak tátom a számat. A szörny közelről tényleg olyan, mint egy modern horrorfilmben.

I am having fun staying poor.

(#195) Johnny Cage válasza Drizzt (#194) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Ne hülyéskedj... milyen felbontáson?

(#196) Drizzt válasza Johnny Cage (#195) üzenetére


Drizzt
nagyúr

1680*1050

I am having fun staying poor.

(#197) Johnny Cage válasza Drizzt (#196) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Akkor egy szempontból szerencsés vagyok a régi 17"-os CRT monitorommal, mert egyrészt nincs natív felbontása, másrészt az 1024x768 számára éppen ideális felbontás. Kicsit több a fűrészfog, meg nem széles, de olcsó kártyákkal is fut minden, mint a szélvész. :U

(#198) Janoska26 válasza Drizzt (#192) üzenetére


Janoska26
addikt

Ha ilyen felbontásra vágysz akkor vegyél egy 8800 Ultrát, meg tömd tele rammal a gépedet akkor nem lesz bajod ;) . Havernak ugyancsak GTS-e van a 320Mb-os, 2 giga rammal, meg egy 4600+ X2 proci, és 70-80 Fps, fullban, asszem 1280*1024-ben, ennyi szvsz bőven elég és frankón élvezhető a játék :C

(#199) SEMTEX válasza kisa8800 (#186) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Nálunk 1280x1024-ben ment. GTS-től és X2-től ez elég jó eredmény :) Driver 163.69

...

(#200) SEMTEX válasza Janoska26 (#198) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Figyelj, én GTX, 6850 párossal is kipróbáltam, az említett "széles" felbontásban, néha simán felugrik 100 fps fölé, átlag 65-90 :)

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.