Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) snecy


snecy
senior tag

Jericho: Clive Barker paranormális horror-játéka:
[link]

A képeket elnézve ez a játék nem kis lapáttal fog rátenni a szerintem nagyon jól sikerült Undyingra, nade jöjjön pár kép:

[link]
[link]
[link]

Ami sajnálatos, megjelenési dátumként 2007 vége van megjelülve mind PC-re, XBOX-ra,és PS3-ra. De a nyálcsorgatást sose lehet elég korán elkezdeni :DDD


[kép]

[Szerkesztve]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2) LJoE válasza snecy (#1) üzenetére


LJoE
senior tag

már csorog... :D

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3) snecy válasza LJoE (#2) üzenetére


snecy
senior tag

''A történet egy misztikus vidéken, Jerichóban játszódik, melyet a gonosz tart uralma alatt. A játékos egy különleges egység tagjaként téved a környékre, s útja során a hagyományos fegyverek mellett mágikus képességek is a segítségére lesznek. Érdekes, hogy Barker nem tartja kizártnak egy későbbi filmadaptáció elkészültét sem. További érdekesség, hogy ugyanezzel a címmel idén ősztől egy amerkai tévésorozat is indul, amely azonban egy ttitokzatos atomrobbanás körüli rejtélyekről szól, s a sorozat címét a település adta, ahol a történet játszódik.''

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#4) Boglya válasza snecy (#3) üzenetére


Boglya
senior tag

A képek alapján jobb lesz, ha a megjelenésre beújítok egy erősebb pc-t:D. Hangulatos gaménak tűnik.

(#5) P.Dude


P.Dude
őstag

Hát inkább folytatták volna az undyingot, de szerintem ezis jólesz!

Zoll

(#6) snecy válasza P.Dude (#5) üzenetére


snecy
senior tag

Úgy tudom hogy az undying után készült volna még 2 Barker nevével fémjelzett horrorjáták, csak leállították mindkettőt....

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#7) Archer válasza P.Dude (#5) üzenetére


Archer
őstag

Szerintem meg kár lett volna folytatni, volt egy kerek egész története és az le is zárodott a játékban. A folytatás már nem lett volna az igazi.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#8) R3ĐßuŁŁ válasza snecy (#1) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

íjjjjj! De szép ez a kép! :Y :DD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#9) Gyusz


Gyusz
őstag

Megérkezett az első mozgóképes anyag [link]!

(#10) SLYM


SLYM
veterán

jól néz ki. én is most vettem észre a muvit

(#11) D_r_u


D_r_u
tag

Qrva nagy játék lesz, ha hozza kb azt a színvonalat mint az Undying a maga idejében :R :R

(#12) SLYM válasza D_r_u (#11) üzenetére


SLYM
veterán

jaja. mondjuk én azzal nem rég jáccottam, ahoz képest, hogy már 10 éves game. de még most is jó volt :)

(#13) Gyusz válasza SLYM (#12) üzenetére


Gyusz
őstag

Nem kéne szegény játékot így öregíteni, 2001-es megjelenésével elég távol áll a 10 éves kortól.

Egyébként a Jerichot az a Mercury Steam készíti, akik legutóbb American McGee segédletével a Scrapland-et készítették.

(#14) D_r_u válasza Gyusz (#13) üzenetére


D_r_u
tag

És ez most amugy nekünk jó, hogy ők csinálják? :F
Rákerestem a Scrapland-re (mivel eddig nem hallottam róla :B ), és nem tünik vmi nagy durranásnak :U :F

(#15) Gyusz válasza D_r_u (#14) üzenetére


Gyusz
őstag

Kicsit sótlan volt a Scrapland, hiányzott belőle a spiritusz, de amúgy rendben volt. American McGee pedig ezzel a játékkal kezdte szvsz hanyatlását, a Bad Day LA már elég szörnyű volt, talán jobb lett volna, ha elkészül az Oz.

Szerintem Clive Barker keze alatt képes lesz a csapat egy jó játékot alkotni.

(#16) D_r_u válasza Gyusz (#15) üzenetére


D_r_u
tag

Úgy legyen! :D
Végülis az eddigi infók/képek alapján nem úgy tünik, hogy csalódni fogunk benne.

(#17) Archer


Archer
őstag

Ha hozza az Undying színvonalát, csak jó lehet. Kár, hogy még egy év :U





[Szerkesztve]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#18) SLYM válasza Gyusz (#13) üzenetére


SLYM
veterán

ja bocs :D McGee neve rémlik az ID-del kapcsolatban is nekem.......

(#19) SLYM


SLYM
veterán

amúgy ez a Clive Barker csak ilyen horrorokat írt? vagy van még pár ilyen undying féle jó kis története?

(#20) SEMTEX


SEMTEX
senior tag

Szép-szép...csak jönne már :(( Remélem nem lesz optimalizálatlan :(((
Echte horror igencsak kevés van..... :)

[Szerkesztve]

...

(#21) SEMTEX válasza Gyusz (#9) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Megnéztem a videót...Háát igencsak ütős lesz :C Igaz keveset mutatnak meg, de a videó hangulata is felcsigázott :U

...

(#22) SLYM válasza SEMTEX (#20) üzenetére


SLYM
veterán

ezeknem nem szokott durva gépigénye lenni

(#23) neongorack


neongorack
senior tag

Huhh hát a videó tényleg komoly, remélem lesz olyan jó mint az Undying!
Én azzal nem sokat gémeltem, a kriptás résznél eléggé paráztam tovább menni, de tetszett :D

(#24) SEMTEX válasza SLYM (#22) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Ezt nem tudhatod előre...Mindenesetre nem egy Mario grafika :)

...

(#25) SLYM válasza SEMTEX (#24) üzenetére


SLYM
veterán

az igaz :)

(#26) Gyusz


Gyusz
őstag

Némi új információ [link].

(#27) SLYM válasza Gyusz (#26) üzenetére


SLYM
veterán

ütősek a képek

(#28) magi20


magi20
senior tag

uh ez nagyon jó game lesz és valszeg még direct 9-es is lesz tehát jobban lesz optimalizálva a mi ''közepes konfigunkhoz'',mert nem hinném hogy mindenkinek 8800-as karija van..tehát pl ez a Crisys --10-es direct-el..nem hinném hogy menni fog a gépemen.nagyon jó game lesz .szerintem.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#29) ToxLee válasza magi20 (#28) üzenetére


ToxLee
őstag

DX10-es game lesz :U

(#30) SLYM válasza magi20 (#28) üzenetére


SLYM
veterán

már a 8800 GTS is ''csak'' 100k és nemsokára jönnek az olcsóbb dx10-es karik. nem kell félni mire ez kijön olcsóér lehet venni alá karit

(#31) SLYM


SLYM
veterán

[link]
nem valami érdekesw, de azért jobb mint a semmi :)

(#32) X@b3e


X@b3e
addikt

Barker papa biztos kitesz magáért. Az Undying is ütős volt, mondjuk ebben a csapat-alapú fps-rész miatt vannak aggodalmaim, de remélhetőleg jó kis gamma válik belőle.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#33) SLYM válasza X@b3e (#32) üzenetére


SLYM
veterán

az tényleg jó kis játék volt. csak az a kár, hogy 199x helyett (amikor megjelent) 2006-ban jáccottam vele. hát úgy már nem volt valami nagy szám. de a para az megvolt benne rendesen. azok a képek, amik átalakultak. meg azok az izék amik futottak feléd. váááááá

(#34) Janoska26 válasza X@b3e (#32) üzenetére


Janoska26
addikt

Jaja, ez a dolog engem is aggaszt, utálom az olyan játékot ahol mást kell védelmezgetni vagy éppen fedezni, vigyázzon mind magára :DDD

(#35) Gyusz


Gyusz
őstag

Ezt [link] tessék megnézni, Necros pedig az első hozzászólásban egy jó kis összefoglalást is készített.

(#36) Gyusz


Gyusz
őstag

Micsoda pangás van itt. No sebaj, nézegessétek a végleges borítót, mert a megjelenés csak valamikor ősszel várható [link].

(#37) Gyusz


Gyusz
őstag

[link] Újabb képek, valamint a lapon található második videó az új, az elsőt már láthattuk. A képek szerintem nem épp álleejtősek, bár lehet, hogy csak nincs elég blur és photoshop rajtuk.

[Szerkesztve]

(#38) zed1983


zed1983
őstag

Sziasztok ez naon duuurva game lesz remélem mint anno undying(jól írtam??)

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#39) SLYM válasza zed1983 (#38) üzenetére


SLYM
veterán

ja. most pont ilyen hangulatban vagyok, hogy valami ilyesmi game-el jáccak, erre ilyen pont nincs kéznél...

(#40) Djuree


Djuree
félisten

hát ez állati fasza gém lesz!
ha már olyan fosatós lesz mint anno az undying akkor nagyon jó lesz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41) .:T.H:.


.:T.H:.
aktív tag

Nekem megadta a végső lökést egy gamerhell-es trailer: [link]
Ez a játék tuti fel lesz telepítve a gépemre, ha törik ha szakad!!

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#42) Vistaboy


Vistaboy
veterán

E3-as Látnivalók a Jericho-ból: [link]

A videóban egy pár másodpercig mutatják csak a játékot. Ezt utálom az előzetesekben... :((

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#43) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Végre elkészült a Jericho hivatalos honlapja: [link]
Plusz egy kis bónusz videó: [link]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#44) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hát, nem tudom, a videókon elég UT-s hangulata van. Meg csapattagokat vezényelni. Remélem nem egy újabb Taktikai Shooter vagy Multis FPS lesz belőle. :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#45) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Új Jericho videó: [link]
Amúgy Valaki rájött már, hogy lehet ezeket letölteni? Az előnézetet mire bepuffereli, megőszülök... :O

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#46) snecy


snecy
senior tag

el is feledkeztem a játékról így egy év alatt, mint topiknyitó..

Sajna az a baj, hogy ez alatt az egy év alatt nem éppen bizalomgerjesztő képek/videók láttak napvilágot, nem tudom mennyire lesz ez horror, félek hogy semennyire.

[Szerkesztve]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#47) Vistaboy válasza snecy (#46) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát igen, nagyon úgy néz ki, hogy egy csapat-alapú taktikai shooter lesz, semmi több. Ahogyan kivettem, nem csak egy szereplővel kell menni, vagy váltogatni kell a szereplőket menet közben (Ez lenne a rosszabb, de erre van nagyobb esély), vagy a játék elején választhatod ki a Neked jobban tetszőt. Mindegy, a grafika az brutál, de ennek nem örülök. Azt szeretem egy FPS-ben, hogy ha egyedül vagyok, nem kell másra figyelnem.

Amúgy frissült a honlap: [link]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#48) Gyusz válasza Vistaboy (#47) üzenetére


Gyusz
őstag

Pedig vannak nagyon jó csapatalapú FPS-ek, pl.: SWAT 4, Rainbow Six Vegas, GRAW 1-2, Star Wars Republic Commando. Szerintem nem is az az igazi baj, hogy társaink is vannak, hanem hogy kicsit Painkiller utánérzése van a játéknak az eddigi videók alapján. Azaz özönlenek az ellenfelek, mi pedig darálhatjuk őket, ami a Painkiller esetében jó volt, de a Jericho esetében szerintem a legtöbben nem ezt várták. Ennek ellenére még nem temetném a programot, egy demo viszont sokat segítene a megítélésben.

(#49) Archer válasza Gyusz (#48) üzenetére


Archer
őstag

A videóból ítélve igen csak Painkiller feelingje van, de várjuk ki a végét. A videón azért annyira nem ömlöttek az enemyk, csak volt egy-két méretesebb monszta, amiknek a legyűréséhez muszály igénybevenni a csapat tagjait. Tény, hogy így azért elveszik az ''egyedül bóklászok a sötétben és jönnek a csúnya szörnyek'' feeling(Undying kastélyos rész szerintem máig etalon), de aki olvasott a Mestertől könyvet, az tudja, hogy igen jól mozgat több szereplőt egy adott szituációban.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#50) Vistaboy válasza Gyusz (#48) üzenetére


Vistaboy
veterán

Elhiszem, de ezek Nekem nem jönnek be. Még ha úgy megoldják, mint a SW-RC-ban, akkor úgy oké, ha csak egy akciógomb lesz benne. De ha már parancsokkal kell irányítani őket, az már Nekem gáz. Egyedül szeretek lenni, útálom, ha kihal mellőlem valaki a hülye A.I. miatt, és nem bírok továbbmenni. Az IGAZI FPS egyszemélyes.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.