Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) asuspc96 válasza sztanozs (#700) üzenetére


asuspc96
senior tag

Loot-calculators :R

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#702) Laci.M válasza asuspc96 (#699) üzenetére


Laci.M
senior tag

Én az előző kérdésedre reagáltam, hogy nem értem teljesen. Amikor van benne számítógép (oprendszer nélkül) iOS meg minden.

Aláírás

(#703) Ndruu válasza asuspc96 (#694) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igen, lehet a gépen úgy játszani, hogy iOS eszközön kezdted el a játékot. Ha fut a gépeden az Android emulátor (pl. BlueStacks), akkor össze lehet kapcsolni a két "eszközt". Már írtam róla korábban, a keresővel megtalálod.

Harrrr!!!!

(#704) Armis


Armis
tag

Ha falon belül van egy épületnyi üres hely, oda lehet hívni ellenséget? Már másodszor szívatom meg magam ezzel, belülről támadnak, tök esélytelen vagyok.

(#705) iwu válasza Armis (#704) üzenetére


iwu
addikt

tehát igen...
faluszerkesztés módban fehér sziluett van, ahová nem lehet letenni ellent, nah, annak kell összefüggőnek lenni.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#706) Lacci77 válasza Armis (#704) üzenetére


Lacci77
tag

Igen, lehet.

2 helynél ne hagyj többet.

(#707) Ndruu válasza Armis (#704) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Persze, hogy lehet. Ha egy 3x3-as helyen nincs épület, akkor a közepére be tudja tenni az egységeit a támadó fél. Amikor rendezgeted a falut, akkor meg szokott jelenni egy fehér terület fehér körvonallal, az jelzi, hogy mennyi szabad hely van az épületeid körül.

Harrrr!!!!

(#708) asuspc96 válasza Ndruu (#703) üzenetére


asuspc96
senior tag

[link]

Ahogy olvastam Te androiddal tolod igaz ?
a tabletteden is az van nem ?
én ezzel az iPadiannal nagyon beszopt@am...
én még működő megoldást nem találtam arra, hogy hogyan lehet úgy megoldani egy iOS-es eszköz átköltöztetését gépre, hogy az rendesen működjön is....vagy Te tudod, hogy kell ?

(#709) Ndruu válasza asuspc96 (#708) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Leírom részletesebben, hogy tiszta legyen.

iPad-en (iOS fut rajta) kezdtem el játszani a játékkal. Meguntam, hogy mindig lemerítem vele az iPad-et, ezért utánanéztem, hogy lehetne futtatni gépen.
Most már nem csak iOS eszközökre érhető el a játék, hanem Androidra is, ezért mondhatni könnyű dolga van mindenkinek.

A számítógépre fel kell telepíteni egy Android emulátort, mivel működőképes és használható iOS emulátor nincs PC-re. A legnagyobb és talán legismertebb emulátor a BlueStaks, tehát ezzel érdemes próbálkozni. Gyengébb vagy régebbi gépeken nem fut, kell hozzá egy processzor, ami támogatja a VT-t (Virtualization technology), ajánlott minél több RAM.
Nálam FX6100-zal és 8GB memóriával mondhatni jól elvan.

Ha az emulátort feltelepíted a PC-re, akkor elindítod és a Play Store-ból letöltöd a játékot (Clash Of Clans). Ha sikerül és fut is rendesen, akkor végig kell játszani a bemutatót, amíg a gomb elérhetővé válik.

Ha ez megvan, akkor az iOS készülékeden rányomsz a gombra. A Devices mellett lévő Link a device-ra kell rábökni aztán megmondani neki, hogy ez a régi eszköz, amiről költöztetni szeretnél (This is the OLD DEVICE). Ad egy kódot, amit adott időn belül az új készüléken, azaz a számítógépre telepített emulátorban, futtatott játékban kell megadni. Ez idő alatt az új készüléken is rá kell nyomni a gombra, Devices - Link a device - This is the NEW DEVICE.

A kódot beírod, összekapcsolódik a két készülék, de egyidejűleg csak az egyiken lehetsz bejelentkezve.

Harrrr!!!!

(#710) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok
Olyan kérdésem lenne hogy ha veszek gemmet azt ugye egyből jóvá írják és csak egyszer vkártyáról kártyáról, ha esetleg nem kapom meg tudok reklamálni valahol? ( android google play)
Üdv kovim.

[ Szerkesztve ]

(#711) bepken válasza kovimester (#710) üzenetére


bepken
veterán

a support-nál biztosan tudsz reklamálni, ha ilyen történne.
nem tudom, vásároltál e már a Play-en, de gyakorlatilag ez is egy ugyanolyan tranzakció, amiről többek között emailt is fogsz kapni. ezzel padig (pontosabban a benne található "order number" alapján) bármikor tudsz reklamálni.

én már leveleztem a support-al egy "eléggé félreérthető, dupla pénzlevételes" vásárlás kapcsán...tapasztalataim szerint, a reakcióidő alapján a reklamációkezelésükre akár csevegésként is tekinthetünk :) szóval elég gyorsan reagáltak és megnyugtattak, szerintem korrekt.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#712) kovimester válasza bepken (#711) üzenetére


kovimester
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget!

(#713) Laci.M válasza kovimester (#710) üzenetére


Laci.M
senior tag

Nyugodtan! Emberek milliói fizetnek minden nap a google-nak, nagyon megbízhatóak, nem lesz probléma.

Azt számold bele, hogy az árak nem tartalmazzák az áfát, tehát párszáz forintot számolj rá.
(visa, vagy mastercard kell, maestro nem jó)

Aláírás

(#714) asuspc96 válasza Ndruu (#709) üzenetére


asuspc96
senior tag

Hálám üldözzön és még egy jó pár emberé is :R

(#715) asuspc96 válasza asuspc96 (#714) üzenetére


asuspc96
senior tag

Na akadt egy kis problem :DDD

Rendben fut minden és megy az auto-clicker is de valami történhetett az este folyamán mert reggel már nem úgy volt ahogy beállítottam hanem leállt a bluestacks és kérte hogy telepítsek pár programot....na ezt mikortól kezdi felajánlani ? éjféltől ??
mert akkor az lesz a bibi....

[link]

[ Szerkesztve ]

(#716) asuspc96


asuspc96
senior tag

bocsi, csak lejárt a szerk.

Szóval volt valakinek olyan hibája, hogy amikor el akarta indítani a BlueStacks-ot akkor azt írta ki, hogy:

HD-Frontend <vm name>

(#717) nelsonmanian válasza asuspc96 (#715) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Indításkor írja ki egy pár perc elteltével, utána nem zaklat, legalábbis nálam nem szokott.

(#718) Laci.M válasza asuspc96 (#715) üzenetére


Laci.M
senior tag

Nekem véletlenszerűen jön fel néha. Már most mondom, hogy ha sokáig fent vagy akkor ki fog dobni, hogy a "troopoknak kis pihenés kell" Mondjuk én estére sose hagytam online a játékot.

Aláírás

(#719) asuspc96 válasza Laci.M (#718) üzenetére


asuspc96
senior tag

mindegy, van, hogy el se indul a BS :DDD

Ez is csak azért kellett, hogy ne tudjanak kifosztani, de úgy látszik akkor ez nem is lehetséges ??

[ Szerkesztve ]

(#720) bepken válasza asuspc96 (#719) üzenetére


bepken
veterán

szerintem ez az egész erőlködés (nem csak részedről, úgy egyáltalán) teljesen felesleges...

a játék lényege ugyanis az, hogy kifossz másokat, így nyilván mások is ki fognak fosztani Téged. most komolyan...ezért külön járatni a gépet egész éjszaka?... :U
én is szerettem volna PC-n játszani, de csak azért, mert az én telefonomon elég korlátozott a játékélmény.

ha zavar, hogy kirabolnak, akkor költsd el a nyersit vagy gyúrj rá a védelemre, rendezd át a falvadat!
ha pedig már kiraboltak, gyárts le egy egységet és rabold vissza...akár a sokszorosát! :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#721) uvegtigris22


uvegtigris22
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy pár kérdésem hozzátok!:)
Valaki letudná írni vagy elmagyarázni, hogy hogyan változik a loot szerzés, ha th szintet lépek! Mármint, hogy mennyivel csökken vagy nő a loot nagysága , ha szintet lépek és mi alapján számolja???
Másik hogy CW mi alapján sorsolja az ellenfelet? pl kupa, th szint...stb
Gemboxot mi alapján adja? Bizonyos időközönként vagy teljesen véletlenszerűen? Ha mindig kiszedem a növényeket, akkor sűrűbben fogja adni vagy annak nincs köze hozzá?
Válaszotokat előre is köszönöm!
További szép napot!

(#722) Jeffi


Jeffi
aktív tag

LoL?

X1X

(#723) Lacci77


Lacci77
tag

Áll a szerver, jön a frissítés. :)

(#724) nelsonmanian válasza Lacci77 (#723) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

playen még nincs

(#725) bepken


bepken
veterán

hmmm nincs is jobb egy frissítésnél! ilyenkor lehet a legkényelmesebben rabolni :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#726) FZsolt15 válasza uvegtigris22 (#721) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Ha min. 2 millió nyersi van a tarolókban akkor ennyit vihetnek:

A Clan War-ban fejlettség szerint sorsolja ki az ellent.
Gembox állítólag egy heten egyszer jelenik meg.
Fákból, bokrokból max 40 lehet egyszerre a pályán, 8 óránként nő egy új.

[ Szerkesztve ]

(#727) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok
Valaki árulja már elnekem hogy a giant ellen melyik def fegyver hasznos mert hogy lv 5 (unpowered) a katona elégé. Azt néztem hogy inferno tower azéer szétkapja öket már lv1 is de az csak th10 nél van.
Esetleg érdemes oda felmenni (TH10) vagy valami ajánlat? (Most zh9 van 75e fal körbe és elég jo def fegyok min lv 6 osak+2dc x bow lv 1)
Üdv kovim.

(#728) uvegtigris22 válasza FZsolt15 (#726) üzenetére


uvegtigris22
csendes tag

Köszönöm a gyors és tartalmas válaszodat!Ez a táblázat nagyon jó és érthető! Köszi még egyszer!

(#729) bepken válasza kovimester (#727) üzenetére


bepken
veterán

TH9 mellett lvl6-os tornyok? ..... hát bocsi, de az elég harmat...maxolj ki minden védelmet, mielőtt szintet lépsz!

egyébként a tesla elég jó, mert ha healer jön a giant mellé, akkor azt is elintézi (ideális esetben), de ugyanilyen hatásos bármilyen torony, ha rendesen fejlesztve van.

ja és ezen a szinten már illő minimum ciklámen (lvl7) vagy inkább lila (lvl8) falat húzni :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#730) kovimester válasza bepken (#729) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia
Köszönöm a a segitséget:

Esetleg valami ötlet hogy mi lenen a jobb, vagy elrendezés?
Üdv kovim.

(#731) bepken válasza kovimester (#730) üzenetére


bepken
veterán

a fal igazából rendben van (előző hozzászólásodat úgy értelmeztem, hogy 75k lenne a fal fejlesztés - ergó még csak arany falaid vannak)
az elrendezés is jó lenne szerintem, de tuti, hogy nem TH9 bázis terv alapján készült (talán TH7 vagy TH8)...ezt a részét én is mindig más falvak mintájára végzem, na meg a clashofclansbuilder.com segítségével. szóval nézz körül Te is szerintem :)
a gond az, hogy bár ez elvileg egy farmolós bázis lenne (ugye kint van a TH), a tárolóid majd mindegyike a fal mellett van....vagy épp azon kívül. ez pedig potenciális célponttá tesz bármelyik játékos szemében, akivel összehoz a játék! (lerombolhatja a TH-t + rakás nyersit is kiszedhet a tárolókból pár íjásszal)

ami pedig végképp erre készteti őket, az az, hogy tornyaid nagyon gyengék....ha jól látom:
- az íjász tornyok csupán 6-os szintűek
- az ágyúk is mind csak 7-es...vagy talán 8-asak (?)
- a mágus tornyok 2-es szintűek (???) - az egyik leghatékonyabb torony pedig
- mortárból is csak egy 6-os szintű van
- és valamiért csak 2 db teslát látok (de lehet, csak az én szemem rossz)

szóval én a helyedben nagyon ráállnék a tornyok fejlesztésére! szerintem túl hamar léptél TH szintet, ráadásul pont a TH7 és TH8 az a szint, ahol már muszáj mindent maxolni, mert utána szétszednek.

szerk.:
úgy látom, az XP Level bug nem csak nálam jelentkezik frissítés óta... :D

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#732) pacman789


pacman789
aktív tag

Sziasztok!

Egy hete kezdtem el játszani ezzel a játékkal nagyon megfogodt.
Klánt keresek magamnak, ahol befogadjak a zoldfulueket:) eléggé aktív vagyok ez alatt az 1 hét alatt már több mint 1 millió aranyat zsakmanyoltam.
Jól jönnének a tippek, hogy gyorsabban tudjak fejlődni, és mihamarabb hozzatenni a klán sikeres mukodesehez.
Mindenképp valami nagyobb klanra gondoltam.

Köszi előre is!

Jelenleg így állok :(jelenlegi szinten majdnem minden kimaxolva)

https://www.dropbox.com/s/zgzs8xo9yqcjl1o/2014-05-17-21-23-22.png

Üdv. :
Pac

Ui.: telefonról nem tudtam beillesztebi képet. Csak így a linket.
Csak azért van ennyi kupam, mert eddig csak a farmolasra mentem.

[ Szerkesztve ]

(#733) pacman789 válasza pacman789 (#732) üzenetére


pacman789
aktív tag

Kép

Siker :)

[ Szerkesztve ]

(#734) kovimester válasza pacman789 (#732) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia
Ide várlak szivesen HUN SQUAD.
Üdv kovim.

(#735) newhardpro


newhardpro
tag

Sziasztok, mindenkit várunk szeretettel a hungary kingdom nevű, MAGYAR klánba szinttől függetlenül.
3 emberre lenne szükség a klánháborúhoz, de több embert is szívesen fogadunk .
Ha kell harcos kérj és lehetőség szerint adunk.
Mindekit várunk szeretettel! :D

PSN: kriszvandaar

(#736) relax@


relax@
csendes tag

sziasztok, tudja valaki, hogy más google fiokkal rendelkező androidos eszközre átvihető a játék ha igen hogyan? [kisfiam átvenné a stafétabotot :)]
nagyon köszönöm ha valaki tud segíteni

(#737) bepken válasza relax@ (#736) üzenetére


bepken
veterán

sajnos, miután hozzárendeled egy account-hoz a mentést, onnantól azt már csak törölni tudod, "átruházni" nem.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#738) relax@ válasza bepken (#737) üzenetére


relax@
csendes tag

köszönöm a gyors választ, akkor semmi lehetőség nincs rá hogy valahogy folytatni tudja? valami öszvér megoldás? nem tudom a mentést az ő account-jához rendelni? vagy ha az én google fiókomat is beállítom a telefonjára? örülnék ha ezzel kapcsolatban tudsz/tudtok még segíteni, üdv

(#739) bepken válasza relax@ (#738) üzenetére


bepken
veterán

amennyire én tudom, egy telefonon csak egy elsődleges fiók lehet (tehát amit a GooglePlay és maga Google szolgáltatások néz), a többi fiókról csak a leveleket tudod kezelni és hasonlók.

tehát az egyetlen megoldás - szerintem - ha konkrétan a Te accountodat használja az ő telefonján is elsődlegesként.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#740) Laci.M válasza bepken (#739) üzenetére


Laci.M
senior tag

Lehet több gmail fiók. Nekem is egy másodlagos email címen van elmentve. Megkérdezi a játék, hogy melyik gmail fiókot használja.

Aláírás

(#741) relax@ válasza Laci.M (#740) üzenetére


relax@
csendes tag

tehát ha jól értem:
1. elmentem a játékot az én eszközömön én google fiokommal
2. felveszem a másik eszközön az én fiókomat is mint másodlagos fiók
3. letöltöm a játékot a másik eszközre és indulásnál ezt a másodlagos fiókot adom meg
ez így működhet?

[ Szerkesztve ]

(#742) bepken válasza relax@ (#741) üzenetére


bepken
veterán

Laci.M!
igazad van! :R ezzel még nem találkoztam, de mos teszteltem és valóban megkérdezi
(egyébként tök jó, mostmár nem kell végig nyomkodni a tutorial-t, hogy betölthesd a mentésed egy újratelepítés után pl)

tehát relax@ !
ezek szerint jó eséllyel működni fog a dolog :) add hozzá másodlagos fiókként és első indításkor azt választd ki:

csak tipp: a telefon fiók beállításainál ki tudod venni a pipákat, ha nem akarod, hogy mindent szinkronizáljon a fiad telefonjára is (vagy akár ki is kapcsolhatod a szinkronizációt arra a fiókra szerintem)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#743) relax@ válasza bepken (#742) üzenetére


relax@
csendes tag

oké, nagyon köszönöm mindkettőtöknek a segítséget, üdv

(#744) madmike


madmike
őstag

Sziasztok! Ajánljatok valami korrekt, jól működő, aktív klánt, mert mindenhol gyökerekbe botlok.
73as szintű vagyok.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#745) bakesz23 válasza madmike (#744) üzenetére


bakesz23
tag

Hun Betyars 2.0 :) nagyon jo kis clan csatlakozz!

(#746) madmike válasza bakesz23 (#745) üzenetére


madmike
őstag

Adok neki egy esélyt :)

szerk: beléptem, ez se valami jól működő klán. Eleve nem értem miért csatlakozhat bárki.
közel 3 órás request még bent van, pedig 33 főnél hipp-hopp fel kéne tölteni. 5 elbukott war és csupán 1 megnyert...

Szóval továbbra is klánt keresek :)

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#747) kovimester válasza madmike (#746) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia
Ha gondolod ide jöhetsz HUN SQUAD.
Üdv kovim

(#748) iwu válasza madmike (#746) üzenetére


iwu
addikt

az 5v1 bukott war semmit nem jelent...
mi is brutál szar MM-et kapunk..
csak egy példa : nálunk 3 th8, 13 th9 a többi th 10, az ellennél 7 th9 a többi 10es...
neki sem állunk, mert felesleges nyersanyag pazarlás...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#749) sztanozs válasza madmike (#746) üzenetére


sztanozs
veterán

semmi :DDD

Miért léptél le HA-ból?

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#750) madmike válasza sztanozs (#749) üzenetére


madmike
őstag

Mert van egy csóka (mimi) aki rendszeresen bebaszva oltogatott mindenkit. Össze is ugrott két sráccal, végül kilépett a klánból, aztán a klánvezető visszasírta. Ekkor pedig az a két srác lépett le akikkel korábban veszekedtek. Ezt nem éreztem igazságosnak, így én is kiléptem.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.