Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) FZsolt15 válasza Domi84 (#99) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Köszi, nagyon jó farmóló csak TH8-asok tudnak kirabolni :D

iwu: a Harcos Akadémiánál nem 1400 volt a limit? Aszem azért nem oda csatlakoztam :(

[ Szerkesztve ]

(#102) Domi84 válasza FZsolt15 (#101) üzenetére


Domi84
csendes tag

most 600volt, gyorsan fel is vettek, szoktam kapni 10db 4-es íjászt, ami azért nálam még nagy segítség a védekezésnél..

nekem még csak 2-es van, így sokszor nem is tudok küldeni én segítséget másnak amikor 4es szint felett kérnek, akkor merek küldeni amikor vki azt írja be hogy bármi jó:)

Azért az tisztán látszik hogy a fejlődés azért nagyon lassan megy...és ez gondolom csak még lassabb lesz.

(#103) iwu válasza FZsolt15 (#101) üzenetére


iwu
addikt

általában variálják, mikor hogy:P

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#104) xenom0rph


xenom0rph
őstag

A level 5 katona mit takar?
Amúgy engem is most vettek fel a harcos akadémiába! :D

halahala

(#105) iwu válasza xenom0rph (#104) üzenetére


iwu
addikt

ahogy fejleszted a katonákat a laborban, szintet lépnek. level 5 az 5. szintű...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#106) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy lehet-e átadni csapattársnak aranyat, elixirt vagy dark elixirt? Ha igen, akkor azt hogyan lehet?

Még egy kérdés, a klán kastályba betett katonák harcolnak akkor is ha megtámadják a bázisomat?

(#107) iwu válasza Mexildos (#106) üzenetére


iwu
addikt

nem
igen

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#108) korridor


korridor
csendes tag

Üdv!
Egy kis segítség kellene.Nem teljesen tiszta,hogy lehet trófeát gyűjteni.Van,hogy sikeresen lerombolom az egész falut mégse növeli a trófeák számát,pedig már nagyon kéne az a 450 gem.

(#109) iwu válasza korridor (#108) üzenetére


iwu
addikt

helló,
ha lenyomják a te faludat, akkor buksz a trófeákból.
ha te nyomod le más faluját, akkor nyersz trófeát.
Azt hogy hogyan számolja a trófea mennyiségét, nem tudom, de az adott mennyiseég megszerzéséhez 100%-ra kell lenyomni a falut. Ha a TH-t lenyomod, akkor már egy csillag megvan a 3-ból, 50%-át lenyomod a falunak, az a 2. csillag, 100 a 3. Csillagok függvényében kapod a trófeát.
HA revenge van, akkor annyiban változik a helyzet, hogy nézi az arányokat, így revengénél én már láttam 54trófeát is de láttam már 100%-nál 0 troft is:P
Ez olyankor van, ha az attack és a revenge közt sok idő telik el, és a 2 játékos közt nagy a szintkülnbség.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#110) korridor válasza iwu (#109) üzenetére


korridor
csendes tag

Kösz a gyors választ!Trófeát is elvesz,ha lerombolják a falumat?Nem csak a kupából von le?Amúgy meg én se értem,van,hogy 100%-ig lerombolok egy falut és nem növeli a trófeát,van,hogy máskor meg 30-40-el is!Ki érti ezt?

(#111) Ndruu válasza korridor (#110) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A trófea ebben az esetben azonos a kupával.
Attól is függ, hogy hány kupát kapsz, hogy hányas szintű a bázisod és hogy hányas szintűt támadsz meg. Ha például lvl7-es TH-val támadsz lvl5-ös bázisú ellenfelet, akkor kevés kupát kapsz.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#112) korridor válasza Ndruu (#111) üzenetére


korridor
csendes tag

Ez jó magyarázat lehet a dologra,erre nem is gondoltam,kösz!

(#113) Ndruu válasza Ndruu (#111) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Korrigálnám, mert ezen leírás szerint nem a TH szintje számít. A támadó és a támadott kupáinak számából számítja ki a játék a megszerezhető kupák számát. A pontos képlet nem ismert.

Harrrr!!!!

(#114) korridor válasza Ndruu (#113) üzenetére


korridor
csendes tag

Tehát akkor az achievements-ben lévő trófeák növelésére nincs tuti recept,kösz erre voltam konkrétan kiváncsi.Az utóbbi pár támadásnál azt figyeltem meg egyébként,hogy ha olyan falut támadok meg aki még nem klántag,függetlenül a fejlettségétől,arra nem ad trófeát.

[ Szerkesztve ]

(#115) Domi84 válasza korridor (#114) üzenetére


Domi84
csendes tag

achievements-ben lévő trófea ugyan az mint amit a főoldalon látsz, annyi különbséggel hogy az achievements-ben azt látod ami az eddigi legmagasabb eredményed volt,

minden falu ad trófeát ha klántag ha nem az... a csata elején mindig kiírja mennyit tudsz megszerezni (attól függően mennyire sikerül lerombolni.), illetve sikertelen támadás esetén veszíteni..

(#116) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Karácsonyra nem várható valami learázás a gem-re? Vagy ne is álmodjak róla? :D

(#117) iwu válasza FZsolt15 (#116) üzenetére


iwu
addikt

nem hiszem, hogy lesz...olcsó boostok soktak lenni.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#118) FZsolt15 válasza iwu (#117) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Gondolkodom rajta, hogy veszek 500 gemet, hogy legyen meg egy építősöm. Neked az achievementekbol lett meg a negyedik?

(#119) iwu válasza FZsolt15 (#118) üzenetére


iwu
addikt

igen, én is "csak" egy 9 euros packot vettem...nem bántam meg így 8 hónap játék után:)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#120) autokiller


autokiller
újonc

Sziasztok!

Autokiller vagyok a játékban is. Pár napja nyomom és egyelőre tetszik, de most már elkelne egy kis segítség. Csatlakoznék a sokat emlegetett Magyar Elite 3 klánhoz, de még nem vagyok a szint felett. Lehet így kapni meghívót vagy csak ha teljesítettem a feltételeket? 27-s szinten vagyok, TH 5

(#121) iwu válasza autokiller (#120) üzenetére


iwu
addikt

ha van feltétel, akkor kell hozzá.
ha van ismerős, akkor le lehet vetetni ideiglenesen a kupát, hogy beférj...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#122) autokiller válasza iwu (#121) üzenetére


autokiller
újonc

Köszönöm a választ! Akkor küzdök. Közben átgázolt rajtam egy lvl48-s játékos. MASTERCHEEF Elvitt 3874 aranyat és 5231 elixírt. Meg 12 kupát. Ez miért érte meg neki?

(#123) iwu válasza autokiller (#122) üzenetére


iwu
addikt

van akik erőt demonstrálnak.
az új peccs óta megnőttek a lootok, tőlem ma éjjel 380K aranyat és 410K elixet vitt egy jóval erősebb...
szokj hozzá:(

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#124) autokiller válasza iwu (#123) üzenetére


autokiller
újonc

Az én szintemen is érdemes rabolni? Mert eddig nem sikerült 20k-nél többet szerezni, az meg a katonákat sem fedezi.

(#125) iwu válasza autokiller (#124) üzenetére


iwu
addikt

minden szinten csak az éri meg...
sok next meghálálja. kress a seregnek megfelelő ellent, ami rentábilis.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#126) -Mcsabi-


-Mcsabi-
újonc

Üdv!
Csata után mindig eltűnnek a katonáim akár nyerek akár nem. Mit tegyek? :W

(#127) xenom0rph válasza -Mcsabi- (#126) üzenetére


xenom0rph
őstag

el is fognak ,amiket leraksz az onnatól elveszik

halahala

(#128) -Mcsabi-


-Mcsabi-
újonc

Miért?

(#129) iwu válasza -Mcsabi- (#128) üzenetére


iwu
addikt

mert így találták ki a fejlesztők...akiket ledobsz, azok lecsó...:P

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#130) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Wizard Tower mit tud? Érdemes felépíteni?

(#131) iwu válasza Balázs1621 (#130) üzenetére


iwu
addikt

egyik legjobb védelem...splash damage...és tud maga alá is lőni, nincs minimum range.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#132) korridor válasza Domi84 (#115) üzenetére


korridor
csendes tag

Azóta már rájöttem én is,de kösz a választ! :R :R :R

(#133) Balázs1621 válasza iwu (#131) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Köszi, akkor megépítem.

(#134) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Ha beválik ez az emulátor, akkor ezentúl PC-ről fogok tovább játszani. Már telepítettem, a játékot is, áthoztam a régi accountot, úgy néz ki működik a dolog.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#135) FZsolt15 válasza Ndruu (#134) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Mikor próbáltam nem indult el a Bluestackson se a Genymotion-on, de most megpróbálom újra. Mennyi az fps?

Én 47-es szintű vagyok :)

(#136) Ndruu válasza FZsolt15 (#135) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem tudom hány fps-sel fut, de szerintem ez bőven játszhatónak mondható.
Természetesen itt sem engedi, hogy éjjel-nappal online legyen valaki. Ha nincs mozgás, nem nyúlsz hozzá, akkor úgymond "kidob" (megkérdezi, hogy van-e ott valaki és kéri, hogy töltsd újra a játékot).

Szerk.: Még az Angry Birds Go is egész jól fut.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#137) korridor


korridor
csendes tag

Telóról tabletre át lehet költöztetni?

(#138) FZsolt15 válasza Ndruu (#136) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Nekem is működik (20-50 fps) csak egyfolytában kilep a játékból vagy lefagy a program.

Egyszer egy bizonyos Costum Rommal megjártam, hogy felajánlotta, hogy nem akarom betölteni valakinek a varosat de akkor az enyém elveszik, és más játéknál is volt hasonló. Ezzel az emulatorral nem fordulhat ilyen elő?

(#137) korridor: átlehet - link a device és össze kötöd a google fiókoddal.

[ Szerkesztve ]

(#139) Ndruu válasza korridor (#137) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nagy valószínűséggel igen. Előkészíted mindkét készüléket, rányomsz a Settings gombra az eredeti készüléken, amiről át szeretnéd "költöztetni" a faludat, Devices - Link a device - This is the OLD DEVICE. Itt kapsz egy kódot, amit az új készüléken be kell pötyögni. Indítsd el az új készüléken is a játékot, Settings - Devices - Link a device - This is the NEW DEVICE, beírod a kódot (2 perc van rá).

Ha sikerül összekapcsolni, akkor egyszerre csak egy készüléken fogod tudni használni a játékot, mindkettőn nem lehetsz egyidejűleg bejelentkezve.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#140) xenom0rph válasza Ndruu (#139) üzenetére


xenom0rph
őstag

Egyszerűbb g+ al bejelentkezni, az elmenti a felhőbe, majd letöltöd a másik eszközre, végig viszed a tutorialt, settings, sign in with g+ és ennyi

halahala

(#141) korridor


korridor
csendes tag

Kösz a válaszokat,pár nap múlva megjön a tab.9"-on kicsit jobb lesz,mint 4,3"-on.

(#142) Ndruu válasza xenom0rph (#140) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

iOS-en nincs ilyen.

Harrrr!!!!

(#143) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Nemrég kezdtem el játszani vele.
Valaki megtudna hínvi valami aktív klánba? Amiben most vagyok az siralom....

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#144) fogykapitany


fogykapitany
csendes tag

Sziasztok , engem az erdekelne hogy kezdtem egy jatekot az Iphone on, es ugyan azzal a mentessel szeretnek jatszani az Ipad-en is ,az hogy lehetseges?? vagy az Ipad en hogy lehet teljesen uj jatekot kezdeni??? elore is koszonom! Segitsetek!

(#145) madmike válasza fogykapitany (#144) üzenetére


madmike
őstag

Az imént alapítottam egy klánt. Aktív játékosok jelentkezését várom. Heti donate minimum 200 katona. Van aki éppen klánt keres?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#146) iwu válasza fogykapitany (#144) üzenetére


iwu
addikt

ugyanúgy, ahogy feljebb írták. old device a settingsnél...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#147) korridor


korridor
csendes tag

Mennyi idő után lesz valaki elder?

(#148) madmike válasza korridor (#147) üzenetére


madmike
őstag

a klán vezetője tud kinevezni eldernek.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#149) Domi84


Domi84
csendes tag

jó lett a reklám :))

[link]

(#150) firematyi


firematyi
újonc

Urak!! Mi lehet arra a megoldás ha majd egy évig toltam a játékot és elég komoly klánt hoztam létre, hirtelen eladva a telefonom mindezt keresztül húztam! Az egy IOS mobil volt most pedig android készülékem van, hogyan tudnék hozzáférni a régi klánomhoz?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.