Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Norbimeno3 válasza bepken (#846) üzenetére


Norbimeno3
csendes tag

Zàszlok meg az ilyesmi dekoràciok csak diszitèsre szolgàlnak semmi màsra... helyet nem foglalnak vagyis ha leteszed őket akkor nem lesz kőrülöttük piros hatàr. Szoval ezek csak pènzpazarlok.. Pekka szobor 1milka... anno amikor meglàttam tudtam h soha nem veszem meg.

(#852) Toobee


Toobee
veterán

Sziasztok!

Csatlakoznék jó hangulatú guildbe. Most épül a lvl 4-es TH, 608 kupám van.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#853) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

gem-et mire érdemes költeni, építészen kívül?

(#854) nelsonmanian válasza Sanyi.mTs (#853) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

dark elixir bánya boostra

(#855) Sanyi.mTs válasza nelsonmanian (#854) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

akkor addig spórolok, míg nem lesz olyanom.

(#856) nelsonmanian válasza Sanyi.mTs (#855) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

építőkre a legfontosabb költeni, 4. már 1000be kerül, az 5. meg 2000 szóval van mire spórolni

(#857) Sanyi.mTs válasza nelsonmanian (#856) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

arra már elcsábultam, vettem 1200 gem-et. :B TH 4-ről 5-re való lépéskor nagyon jó volt, h 4 építőm van.

viszont g*cik voltak gem vásárláskor. a meghirdetett 2199Ft-ra fizetéskor még rájött az áfa :(((

(#858) Lacci77 válasza Sanyi.mTs (#857) üzenetére


Lacci77
tag

Ez minden USA vásárlásnál, ill. Play vásárlásnál így van.

(#859) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Üdv mindenkinek!

Kis segítséget szeretnék kérni, van egy régi mentésem, és szeretnék most egy újat menteni helyette.
Hogyan tudnám a régit semmissé tenni?

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#860) Lacci77 válasza Gabi 8906 (#859) üzenetére


Lacci77
tag

Androidon:

Google-beéllítások ikon
Társított alkalmazások
Clash of clans
szétválasztás

Aztán az új játékban connect G+

(#861) Gabi 8906 válasza Lacci77 (#860) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Sajnos újra a régi profilomat ajánlja fel a játék. :(
Pedig szétválasztottam.

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#862) bepken válasza Gabi 8906 (#861) üzenetére


bepken
veterán

a játékot is törölted előtte?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#863) Gabi 8906 válasza bepken (#862) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Azt nem. Baj? Mert ha letörlöm, lemegy a mostani játékom, amit játszok reggel óta.

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#864) Lacci77 válasza Gabi 8906 (#863) üzenetére


Lacci77
tag

Azért az egy napos játék nem nagy veszteség. :P

(#865) bepken válasza Gabi 8906 (#863) üzenetére


bepken
veterán

szerintem helyileg is ment valamit, bár a profiloddal nem tudom, milyen összefüggésben van...

egyébként korábban valakinek a másodlagos fiók oldotta meg ezt a gondját.
hozz létre egy új google fiókot a telefonon, majd G+ összekapcsolásnál ezt a fiókot add meg

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#866) Gabi 8906 válasza bepken (#865) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Játékot 2 szer húztam újra, de folyton csak a régi mentést hozza fel. Google plusszrol is le választottam korábban. ..
Kezd bosszantani.

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#867) Laci.M


Laci.M
senior tag

Sziasztok!

Most fejlesztem a kinget 4-esre és érdeklődnék az ötösön aktiválandó iron fist iránt.

Ugyebár ekkor megidéz kis barbárokat. Na most ezek a barbárok hanyas szintűek? Mert ha összefügg az én laboros barbárjaimmal akkor bajban vagyok, ugyanis az csak 3as nekem. Még időben rá kell állnom akkor a fejlesztésére.

Aláírás

(#868) kovimester válasza Laci.M (#867) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia
Igen akkor LV3 -as barbikat fog idézni pontosan 3db-ot. A képesége pedig nem csak arra a 3 barbira hat majd ha nem az összes barbára aki majd a körön bül tartozkodik majd (10sec az ideje).
Üdv kovim.

(#869) Laci.M


Laci.M
senior tag

[link] --> Több ilyen kéne! :)

Aláírás

(#870) stivi1g


stivi1g
tag

Érdekességként, nem tudom próbálta e valaki. Lementem 200 serleg alá. igaz nyögve nyelős volt már a vége fele mert minden vesztes meccsért csak mínusz három serleg ment. De na de tényleg itt jön a De. 500 tól 200 ig semmitmondó kis faluk egy házikó egy bánya egy ágyú.

200 alatt viszont fullosabbnál fullosabb falvak voltak és nagyon is aktívak lent tartózkodásom alatt kb 10x vertek nyakon:) és leszedtek 1.8mill elixirt és ugyan ennyi aranyt.... gyorsan vissza jöttem:))))
remélem berakja a képe egy kis falucska.......

Ha nagy leszek 200 pont alá megyek:))))

Akinek van kedve és ideje, no meg persze elég mazó annak csak ajánlani tudom. A móka kedvéért is jó:)

[ Szerkesztve ]

(#871) bepken válasza stivi1g (#870) üzenetére


bepken
veterán

ez annak jó, aki veszi ezresével a gemeket és nem szeretné, hogy komolyabb falvak háborgassák.... (hidd el, hogy arany vagy kristály kupában jobban fingatnák)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#872) Sanyi.mTs válasza Laci.M (#869) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

jól látom, h a TH a térkép jobb sarkában van?

(#873) stivi1g válasza bepken (#871) üzenetére


stivi1g
tag

Aranyban nyomulok és tized annyit sem kapok:)

(#874) bepken válasza stivi1g (#873) üzenetére


bepken
veterán

hát 88-as szinten mire számítottál 200 kupa környékén? :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#875) stivi1g válasza bepken (#874) üzenetére


stivi1g
tag

Nem is ez a lényeg. azért mentem le hogy hátha sok elhagyott kinti TH-s falu lesz amit le lehet aratni. de hogy ennyi"nagymenő lent lebzsel és a letévedőket szétcincálják....:) úgy ütöttek meg 4szer 20 perc alatt, hogy egyik se ment 50% felé és a TH-t sem bántották pedig kint van. Így pajzs nélkül várhattam a következő támadót ami jött is:)

De tényleg mitha valami vonal lenne 200 pontnál direkt kipróbáltam 202-on nyomkodtam a nextet kb 30x. semmi csak egykunyhós semmik. 199.en a 30 nextből 30 "úgymond olyan falu ami nem oda való" :))

(#876) Norbimeno3


Norbimeno3
csendes tag

Skacok, Magyarorszagon vagyok de megis nemet még a globalom... pedig magyat szeretnek, vmi tipp? (Kitoroltem mar a coc-ot meg ujra telepitettem, de hasztalan..) :(

(#877) Norbimeno3 válasza stivi1g (#870) üzenetére


Norbimeno3
csendes tag

Voltam lent... lent maradas ott nagyon extrem... ha elmesz puff +200 kupa... egyszer elaludtam 150 kupánal 1050re keltem :D

[ Szerkesztve ]

(#878) Laci.M válasza Sanyi.mTs (#872) üzenetére


Laci.M
senior tag

Igen, hátha valaki megelégszik a th-val, és egy kis alamizsnával ami a két kis 500ezres tárolóban van.

Amúgy nagyon durva, olyan 4,7millió nyersanyagra egy TH10es támadónak 170-170k-t ajánlott fel csak, később egy th 8-asnak 300k felettit. Na ezért nem kell sietni a fellépést... Pedig a TH9 vonz a drill, x-bow,queen, több katona, na meg a 6os giant, archer...

Aláírás

(#879) Johny77


Johny77
újonc

Sziasztok!

Nagy segítséget kérnék. Már több mint egy éve felépített falumat elveszett egy véletlen törlés miatt.
Ellenőriztem még létezik csak nem tudok belépni.
Mit tudok tenni? minden segítséget előre is köszönök.

Johny

(#880) iwu válasza Johny77 (#879) üzenetére


iwu
addikt

droid vagy ios?
gamecenterbe belépsz, ott kell lennie.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#881) Johny77 válasza iwu (#880) üzenetére


Johny77
újonc

Android
pontosa hova kell belépnem?

[ Szerkesztve ]

Johny

(#882) iwu válasza Johny77 (#881) üzenetére


iwu
addikt

ott a googlepalyben a fiókod össze lett rendelve annó a coc-al?

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#883) vvillie


vvillie
tag

AKCIÒ!!!!
Ma èjfèlig felveszünk 70- es szintü jàtèkosokat.
Èjfèlkor lezàrom az akciot!
350 donate hetente ès Nagy aktivitas!!!
By szigiriti
Akit èrdekel jelentkezzen itt:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=681377661934488&id=577269335678655
vagy a
MAGYAR klanba!
Gyerekek kimèljenek

[ Szerkesztve ]

(#884) madmike válasza vvillie (#883) üzenetére


madmike
őstag

Ez jó, akció :D

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#885) sztanozs válasza vvillie (#883) üzenetére


sztanozs
veterán

Csak hetveneseket??? Ha szintet lépnek fel is út, le is út? :Y

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#886) madmike válasza sztanozs (#885) üzenetére


madmike
őstag

:D

ezek alapján sajnos én se mehetek a 79es szintemmel :O :DDD

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#887) Shuriken.


Shuriken.
csendes tag

Sziasztok!

Überprofi játékos volnék, aki elérte a lehetetlent, és már a kóóókemény 17-es szint fölé került. :)
Viccet félretéve, sok hasznos dolgot olvastam itt a játékról, és örömöm vált abból, hogy megtudhattam, mekkora lúzer vagyok, hogy a gemket elköltöttem azért, hogy 10 perceket spóroljak az építésen. :W

Hogy ne legyek jövő héten is ekkora nub, érdeklődöm a tisztelt hozzáértőktől: az alábbi falvam elfogadható-e a szintemhez mérten, és amennyiben érdemes rajta változtatni, mi legyen az?

Természetesen tervezem fejleszteni a védelmem, mielőtt TH szintet lépnék, csak válság van :)

Másik kérdésem, lehet meg volt már írva a történelem folyamán, de elsiklottam felette bizonyára: ha klánhoz szeretnék csatlakozni, mire van szükség? Először meg kell építeni a Clan Castle-t és utána lehet keresni?

Köszönöm a kimerítő válaszokat ;)

(#888) madmike válasza Shuriken. (#887) üzenetére


madmike
őstag

Szia!
Ezen a szinten szerintem teljesen rendben van a falud.
Bár javaslom ezt az oldalt, itt minden szintre nagyon jó falvak vannak, válogathatsz.
Amint megépíted a clan castlet, mér kereshetsz is magadnak klánt.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#889) kátú


kátú
őstag

Sziasztok! kohi a nevem a játékban igaz 22 es vagyok csak de van egy frissen alakult klánom, amely a Veletech nevet viseli szeretettel várok minden kedves playert a klánomba a belépéshez csupán 200 rtófea vagy kupa kell kinek hogy tetszik, természetesen igény szerint leveszem 0 lára is a limitet

It still works!

(#890) kovimester válasza kátú (#889) üzenetére


kovimester
aktív tag

Csa meglestem a klanod mivel egyedül vagy nincs kedved hozánk jöönni akkor meglenén 50-en veled és egy jo csapatba kerülnél.?
Ha esetleg van kedven jönni kérlek írj egy privatot és leirok mindent!
Üdv kovim.

(#891) kátú


kátú
őstag

Sziasztok! kohi a nevem a játékban igaz 22 es vagyok csak de van egy frissen alakult klánom, amely a Veletech nevet viseli szeretettel várok minden kedves playert a klánomba a belépéshez csupán 200 rtófea vagy kupa kell kinek hogy tetszik, természetesen igény szerint leveszem 0 lára is a limitet

It still works!

(#892) felixo


felixo
őstag

Sziasztok !

Én most kezdem ezt a játékot, de így elsőre kicsit bonyolultnak tűnik. Van valahol kezdőknek valamilyen magyar nyelvű leírás ?
Válaszokat előre is köszönöm.

Redmi Note 9

(#893) Gude


Gude
senior tag

HI.jó volt ez a játék,lehet benne fejlődni,de most elértem arra a szintre hogy letörlöm.nem tudok 2 milliónál többet összerakni mert rendre lerabolnak tőlem napi 200.220 ezret ami kb a napi bevételem,kb 11 napja stagnálok.11 nap alatt közel 3 milliót húztak be rajtam én meg nem tudom összeszedni a 4 milliót,hogy a főépületem a következő szintre fejlesszem.Ez az a pont ahol döntenem kellett,hogy pénzért veszek kristályt vagy törlök :)Gondoltam megosztom veletek

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#894) kátú válasza Gude (#893) üzenetére


kátú
őstag

Rabold össze, bányákkal szinte lehetetlen összeszedni

It still works!

(#895) madmike válasza kátú (#894) üzenetére


madmike
őstag

+1

Bányákkal esélyed sincs. ha rabolsz, akkor sima liba. 1 nap alatt 2-2 milliót lazán össze lehet szedni.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#896) bepken válasza madmike (#895) üzenetére


bepken
veterán

vagy ott vannak a Single Player pályák, ahol goblinokat kell lezúzni.
én egyszer nekiálltam, és daráltam őket :D a nyersire mentem, de a legtöbb falut kapásból le is tudtam rombolni (most 143/150 csillagnál tartok)

a vége felé már elég szép loot van! (3-4-5...sőt 800 ezer)

ja és ami a lényeg: pajzs mellett is tudod csinálni! tehát hogyha betámadnak, kapsz egy 12-16 órás pajzsot, akkor ezeket szépen, kényelmesen végig tudod rabolni....majd a megszerzett nyersit el is tudod költeni anélkül, hogy bárki hozzád szólna :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#897) Gude


Gude
senior tag

A csillagos pályákat behúztam korábban.Nem csak a bányákra támaszkodom hanem megyek rabolni is,de eddig kivétel nélkül mire felállítom a következő sereget betámadnak.

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#898) kátú


kátú
őstag

Sziasztok! kohi a nevem a játékban igaz 22 es vagyok csak de van egy frissen alakult klánom, amely a Veletech nevet viseli szeretettel várok minden kedves playert a klánomba a belépéshez csupán 200 rtófea vagy kupa kell kinek hogy tetszik, természetesen igény szerint leveszem 0 lára is a limitet

It still works!

(#899) Ndruu válasza Gude (#897) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ki van ez találva, hogy ne legyen túl egyszerű a fejlődés.
Ha nagyon fejlődni szeretnél, akkor a tárolókat tedd legbelülre (lehetőleg ne egy területen belül legyenek), a TH-t falon kívülre, de jól látható helyre. Ilyenkor ha letámadnak a kupákért, akkor a legtöbb esetben csak lerombolják a TH-t és megkapod a 12 órás védelmet. Közben gyűjtheted nyugodtan a bányákból a nyersanyagot és felépítheted a seregedet.
Amikor támadsz, akkor olcsó sereget állíts elő, például nyilasokból és goblinokból (vagy pl. nyilas (55), goblin (60-70), óriás (10), faltörő (6-7)). Ezek hamar elkészülnek (~15 perc) és az utánpótlást is meg lehet úgy gyorsítani, hogy még pluszba gyártasz belőlük.

Ha nagyon előrerohantál a TH fejlesztéssel és nem maxoltad ki a védelmeidet, akkor valószínűleg azért támadnak meg, vagy esetleg túl magas ligában vagy (sok a kupád), ahol sok az erősebb ellenfél. Gyere lejjebb és lehet fejlődni...

kátú: Nem kell minden nap beírni ugyanazt.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#900) kátú


kátú
őstag

azért írom be hogy hátha van itt egy új játékos aki épp klánt keres az akkor nyugodtan jöjjön

It still works!

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.