Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) pehaa válasza Ndruu (#899) üzenetére


pehaa
tag

En szemely szerint csak goblint es par faltorot hasznalok. Altalaban kivalogatom azokat a falvakat, amelyeknel konnyen elerem a banyakat es viszonylag tele is vannak. Nekem ez a strategiam. :)

(#902) bepken válasza kátú (#900) üzenetére


bepken
veterán

szerintem meg ez nem valami társkereső rovat :U

hidd el, akit érdekel, az az aláírásodból valószínűleg le tudja vonni a következtetést... :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#903) Gude válasza Ndruu (#899) üzenetére


Gude
senior tag

Újraterveztem az egészet. :DDD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#904) stivi1g válasza Gude (#903) üzenetére


stivi1g
tag

Helló.
Én most így állok. simán kezelhetőek még a költségek és mint látod a bányáim csak 8.asok. csak lootolásból fejlesztek többnyire.

Többnyire 16 Giant 10 Waller 100 goblinnal nyomulok 1000 és 1200 között. egy csillag sima ügy, általában ezzel a felállással hozom is ha vissza akarok bukni akkor csak goblinnal megyek.

(#905) kovimester válasza stivi1g (#904) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia
Igen azt ted hozá hogy TH8 al tolod valakinek mint pl nekem TH 10 van már és th 10 1200 körül semmit nem találsz. Plusz szép meg jo a falud de 30 hogal és pár mágusal plusz életel (ami ellen semmit nem tudsz csinálni) 100% apritás :D
Üdv kovim.

(#906) stivi1g válasza kovimester (#905) üzenetére


stivi1g
tag

1000 szinten 30 hoggal komolyabb hozászolást produkálj már........(bár pattant már már 28 lvl4 hog plusz aprólék...)
1400 felett igen. de nem itt... igen sokan vannak akik feleslegesen felnyomják a Th-t és utána szívják a fogukat mer nincs loot.

(#907) kovimester válasza stivi1g (#906) üzenetére


kovimester
aktív tag

Hát erre csak azt tudom írni hogy a teszinteted nincsenek hog bajnokok, full védelem és jönn a hogokal azt lever (aki meg téged támadod be 28 hogal és ne mtudod lezuzni az ne játszon ezel ) én is azért léptem szintet mert legem lett eből a hog maniaból.

(#908) stivi1g válasza kovimester (#907) üzenetére


stivi1g
tag

Az én szintemen?:))
1000-1400 között nagyon ritka aki hog sereggel támad. (Nem éri meg).

ha nem kalkulálod bele a klán védelmet jöhetsz akármennyi hoggal pukkannak...(emberünk is ezen bukott.)
Mindenki leverhető. De 1000 es szinten lényegesen kevesebbet kapok mint pl 1800. a fejlődésemnek ez a szint a megfelelő.
Én csak arra írtam hogy azért nem kel feladni mert kicsit költségesebbek a fejlesztések. És példának magamat hozam fel hogy meg sosem pihentek az építők..

(#909) Gude válasza stivi1g (#904) üzenetére


Gude
senior tag

Itt tartok,de reggelre valamelyik kínai p..s lerabol :)

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#910) stivi1g válasza Gude (#909) üzenetére


stivi1g
tag

Na igen. Magas TH alacsony védelem. SZVSZ gyere le 1200ra és liftez 1400 ig és vissza, ott nem fogsz annyi ütést kapni. és még aránylag hamar lehet megfelelő lootot találni. egy klán sem ártana, hogy némi plusz védelem legyen.

Én is sokszor vérzek el a klánkastély egységein..:D

Ha meg bányákból akarsz fejlődni akkor sokkal lejjebb menj ott senki nem fog bántani max heti 2 3 ütést kapsz ami visz is valamit. TH ki a sarokba és garantált a nonstop pajzs.

(#911) bepken válasza Gude (#909) üzenetére


bepken
veterán

ha az összes tárolót a fal mellé rakod, akkor mire számítasz? :D
a tornyok sincsenek átfedésben, sokszor konkrétan egymás mellett, aminek semmi értelme...pár óriással még meg sem kell erőltetnie magát és már le is szedte a védelmed javát (pl jobb felső sarokból támadva 2 db íjász és 3 db mágus torony)

egy csomó olcsó fejleszteni való van még ebben a faluban :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#912) Gude válasza bepken (#911) üzenetére


Gude
senior tag

Köszi a tanácsokat.Értem már mi a probléma ;)

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#913) SidCorky


SidCorky
senior tag

Ennek mi értelme van? :F Nem mintha nem örültem volna neki :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#914) stivi1g válasza SidCorky (#913) üzenetére


stivi1g
tag

Megunta a játékot.

(#915) SidCorky válasza stivi1g (#914) üzenetére


SidCorky
senior tag

Többen is megunhatnák :DD

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#916) bepken válasza SidCorky (#913) üzenetére


bepken
veterán

ha már ingyen van, legalább fejleszthetné a bányáit, hogy legyen is mit rabolni tőle..... :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#917) SidCorky válasza bepken (#916) üzenetére


SidCorky
senior tag

Hát minimum :D De így se jártam rosszul vele

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#918) stivi1g válasza SidCorky (#915) üzenetére


stivi1g
tag

Nálunk az egyik tag besokallt a költségekbe..... és hasonlóan építette át a falut... de neki 11es bányái voltak:) neki biztos fognak örülni sokan.

(#919) lezuvius


lezuvius
őstag

Sziasztok
Nemrégen indult kis klanba várunk új embereket.Nincs nagy elvárás,aki akar jöhet,privátba üzi s mondom a többit :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#920) lezuvius


lezuvius
őstag

Mit ajánlotok zsakmanyolasra?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#921) Slier


Slier
tag

Sziasztok!
A Sataria Hungary tagfelvételt hirdet. Ha szeretnél tagja lenni egy rendkívül aktív, jó arcokból álló csapatnak jelentkezz a játékban vagy nálam privátban. A klán kb 4 hónapos, most lesz a 10. Warunk és még egyet sem buktunk. Az elvárások nem nagyok viszont a szabályokat be kell tartani.

A warokat heti rendszerességgel tartjuk bár van, hogy csúszunk vele de ez közös egyeztetés alapján dől el.
Minimum 50-es szintű embereket várunk, 1:1-es donate arány kötelező.

Life is a game, go 4 it.

(#922) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

war-nak mi a lényege, menete?

(#923) lezuvius válasza Sanyi.mTs (#922) üzenetére


lezuvius
őstag

Warnak az,hogy kettő klán összemérhesse az erejét +ha sikeresek a támadásaid akkor sok Gold s elixír a jutalom :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#924) Sanyi.mTs válasza lezuvius (#923) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

és a menete? mégis csak (max) 50 főből állnak a klánok. mindenki mindenkivel?

(#925) Bandus99


Bandus99
őstag

Visszatalalos bekoszones.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#926) sztanozs válasza Slier (#921) üzenetére


sztanozs
veterán

Hogy lehet kötelező az 1:1? Ez csak akkor működik, ha mindenki pontosan ugyanannyit ad, mint kap (vagy a sor végéről minden alkalommal kirugdaltok embereket)...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#927) bepken válasza Sanyi.mTs (#924) üzenetére


bepken
veterán

a tagok szintjétől függ, hogy hányan vehetnek részt a war-ban (azt hiszem, ötösével növekszik)
ezután lehet indítani egy keresést, majd ha megvan az ellenség, akkor indul a visszaszámlálás:

az első 24 óra "Preparation Day" (felkészülés) : ez idő alatt tudod módosítani a war bázisodat - független a normál faludtól - illetve ekkor lehet feltölteni egységekkel a falvakat (támogatás)

majd a második 24 óra a "Battle Day", azaz a csaták napja: ekkor támadhatnak a bent lévő tagok, de mindenkinek csak két lehetősége van ez idő alatt.

az idő lejárta után az nyer, akinek több csillagot sikerült szereznie. illetve nyilván a loot is a győztesnek jár....tehát ez lényegében csapatjáték.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#928) sztanozs válasza bepken (#927) üzenetére


sztanozs
veterán

a tagok szintjétől függ, hogy hányan vehetnek részt a war-ban (azt hiszem, ötösével növekszik)
- nem, attól függ, hogy milyen ellenfelet sorolt ki a gép. A warban résztvevők száma, a kevesebb taggal rendelkező klán alapján kerül megállapításra (legnagyobb öttel osztható szám, ami kisebb, a tagok számánál). A másik (nagyobb) klánból természetesen így többen kimaradnak. A tagok falujának erejétől (épületek szintje) függ, ki hányadik lesz a sorban, és ki marad ki a végén - ahogy nézem se a kupa, se a szint nem számít a sorbarendezésnél. Plusz a szerver igyekszik olyan klánokat összesorsolni, hogy ne legyen 5-nél nagyobb különbség a tagok számában.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#929) bepken válasza sztanozs (#928) üzenetére


bepken
veterán

áhááá! értem :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#930) lezuvius válasza sztanozs (#928) üzenetére


lezuvius
őstag

A besorolasnal a kupa számít.az első 20,30... Játszik

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#931) sztanozs válasza lezuvius (#930) üzenetére


sztanozs
veterán

Nézz megy egy friss warmapet és szép sorban lesznek (na jó kicsit összezavarva a th-szint határon) benne a th 6-7-8-9 falvak (nem találsz a sor végén 1000 kupás th10-et és a sor elején th7-es 2500 kupást). Nem kupa hanem valamilyen algoritmus által számolt erő alapján.
Nálunk az utolsó warmap (tegnap zárt) sorrendje (első öt falu):
lvl kupa th
99 2349 9
84 1711 9
77 2009 9
84 2256 9
67 1590 10

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#932) lezuvius válasza sztanozs (#931) üzenetére


lezuvius
őstag

Nálunk mindig az első X ember van a warban ,mindig úgy rakja be pl. Mi 17-n voltunk s 15 emberrel volt a war s nekem hiába volt fejlettebb a falum de csak 16. voltam a kupák miatt :S
Besorolasnal a kupa számít míg a warmappen a th szint

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#933) sztanozs válasza lezuvius (#932) üzenetére


sztanozs
veterán

Biztos nem a th szint (egyedül), mert ha megnézed az előzőleg becsatolt listámban az első 4 th 9, míg az ötödik th 10...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#934) lezuvius válasza sztanozs (#933) üzenetére


lezuvius
őstag

Eddigi tapasztalataim (kB. 10 war) a warmappon a hely a th szint szerint volt kiosztva

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#935) iwu válasza lezuvius (#934) üzenetére


iwu
addikt

akkor nem elég nagy a merítés, nem csak a th szint számít.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#936) Slier válasza sztanozs (#926) üzenetére


Slier
tag

1:1 minimum ne legyen több a kért egységeid száma az a lényeg.

Life is a game, go 4 it.

(#937) sztanozs válasza Slier (#936) üzenetére


sztanozs
veterán

Értem, de a klánban az adott és kapott egységek száma megegyezik, tehát, ha valakinek 1:1-nél nagyobb az aránya, akkor biztos lesz egy vagy több ember akinek 1:1-nél kisebb lesz... Olyan nincs, hogy mindenkinek 1:1 aránya van (és van olyan akinek 1:1-nél jobb - kivéve, ha időközben van kilépő, akinek 1:1 alatti aránya volt).

Egyszerűen szólva - az 1:1 arány, mint minimális követelmény, tarthatatlan mindenki számára...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#938) Dragster72


Dragster72
csendes tag

Én úgy vagyok a donate aránnyal a klánunkban, hogy lvl 50 felett az 1:1 arány elvárható, de 1:2-nél rosszabb ne legyen és közelítsen minél inkább az 1:1-hez. Lvl 50 alatt elvárható az 1:2 arány, lvl 30 alatt meg jobb ha inkább nem donatel nagyon senki, viszont onnan nagyon gyorsan fel lehet jönni a lvl 50 környékére:)

(#939) Dragster72


Dragster72
csendes tag

A klánban mindenkinek 1:1 aránya legyen, az kivitelezhetetlen.

(#940) Laci.M válasza Dragster72 (#939) üzenetére


Laci.M
senior tag

A mi klánunkban 1:3 arány van, de már nem is emlékszem, hogy ezzel bárkinek lett volna baja. Aki nem donatel megfelelően az úgyis repül, a minimum arány csak formalitás. Inkább az inaktivitás miatt vannak az emberek elküldve.

Aláírás

(#941) bepken


bepken
veterán

erre az update-re kíváncsi leszek...

de egyébként most nézem, hogy a Boom Beach is elérhető már androidra! próbálta már valaki? videók alapján jónak tűnik az is :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#942) lezuvius válasza bepken (#941) üzenetére


lezuvius
őstag

Update-el kicsit izgalmasabbá tették komoly szinten a csatákat (jump speel,erősebb pekkara gondolok)
Boom Beach nagyon jó :) nagyon hasonlít a clashire csak egy építész van s így nagyon hosszadalmas a fejlesztés,persze lehet venni diamondot amivel egész fejlesztést megvehetsz de több ezer forint simán lepereghet így a kártyáról még kezdő szinten is.Én annak örülök,hogy ezt a gazdasági koncepciót nem a clashibe csinálták :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#943) bepken válasza lezuvius (#942) üzenetére


bepken
veterán

engem az a rész érdekel nagyon, ahol is arról van szó, hogy az egységek mostantól nem fognak 8 különböző helyen falat bontani, hanem egy közös pontra koncentrálnak (nyilván az egymáshoz relatíve közel lévő egységek)
ha ezt tényleg sikerült megoldani, akkor azzal egy számomra régóta nagyon bosszantó bugot sikerült javítaniuk :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#944) lezuvius


lezuvius
őstag

#943: A Boom beach-bol atemelhetnek az egységek iranyitasa opciót :) nagyon idegesítő mikor egy szomszédos defense helyett egy kitermelot támadnak meg az egysegeim :(

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#945) bepken válasza lezuvius (#944) üzenetére


bepken
veterán

ha adott egységnek az a "favorite target", akkor azt fogja támadni. ez ellen nem tudsz mit tenni :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#946) lezuvius válasza bepken (#945) üzenetére


lezuvius
őstag

Nem a goblinokra hanem az íjász,wizard meg hasonlokra gondolok akiknek mindegy

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#947) bepken


bepken
veterán

ami okosságot eddig észrevettem:

- nem kell minden csata előtt azzal szenvednem, hogy "ki-zoomoljak" és láthassam a teljes falut
- az egységek tényleg jobban összedolgoznak, pl az íjászok nem ragadtak le 1-1 falnál, hogy ott várják meg míg lelövik őket vagy lejár az idő (konkrétan keresték a legrövidebb utat)
- a town hall-ból is újraélesíthetőek a csapdák (ilyesmit a nyersanyag begyűjtésre is csinálhatnának :) )
- ha minden igaz, a hőst most már nem lehet kicsalogatni a helyéről, így nem lehet "legyilkolni" sem

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#948) iwu válasza bepken (#947) üzenetére


iwu
addikt

- ha minden igaz, a hőst most már nem lehet kicsalogatni a helyéről, így nem lehet "legyilkolni" sem

ez amúgy szvsz nagy faxság...odatesz minden támadó stílusnak, nem csak a HOGoknak, amire fogták...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#949) bepken válasza iwu (#948) üzenetére


bepken
veterán

szerintem meg nem az....hiszen így igazából semmi értelme nem volt defense módban tartani a hőst, hiszen csak legyilkolták...

az meg, hogy minden támadó stílusnak odatesz? hát gondolom akkor új stratégiát kell majd kidolgozni :)

persze értem én, de kétélű a dolog...és összességében szerintem ez volt a helyes lépés.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#950) iwu válasza bepken (#949) üzenetére


iwu
addikt

ezért kell jó várat építeni...
pl nálam mire legyilkolták a hősöket, nem marad idő végig menni a többin...
Most néztem pár replayt klánon belül:
baromi vicces, mikor sétálnak a 6os wizzák, mennek el a queen mellett, az meg egyesével shotgunozza őket, mert azok előbb le akarják rombolni az épületet.

Akkor fejlesszék bele azt is, hogy ha lövik őket, akkor forduljon rá a célpontra, ne pedig a lemmingtraint nyomják...

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.