Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Ndruu válasza firematyi (#150) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Kell hozzá egy iOS eszköz, amin be tudsz jelentkezni GameCenterbe az akkori azonosítóddal (Apple ID). Bejelentkezés után le kell töltened a játékot a régi és az új eszközre is. Az új eszközön végig kell csinálni a tutorialt, utána jelenik csak meg a linkelhetőségi opció.

Ha ez megvan, akkor ezen vagy ezen leírás alapján végigviszed a folyamatot.

Harrrr!!!!

(#152) firematyi válasza Ndruu (#151) üzenetére


firematyi
újonc

Nagyon köszönöm!! Próbálok egy IOS eszközt szerezni! :R

(#153) firematyi válasza Ndruu (#139) üzenetére


firematyi
újonc

nekem ezt írta: invalid link code stb.

(#154) firematyi válasza firematyi (#152) üzenetére


firematyi
újonc

Mit szúrhattam el ha egy szöveg jelenik meg ami invalid code névre hallgat és a mellékelt angol szövegben valami 2 percre utal? A leírásban említettétek a 2 percet de azt honnan számolja mert én távsegítséget vettem igénybe a probléma megoldásra mivel nincs a közelben IOS eszköz.

(#155) Ndruu válasza firematyi (#154) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A régi eszközön lekéred a kódot és a lekéréstől számított 2 percen belül kell beírnod ezt az új eszközön. Ha ez lejár, akkor dobja az invalid link code üzenetet.
Kis várakozás után új kódot kell kérni a régi gépen és gyorsan beírni az újon.

Harrrr!!!!

(#156) firematyi válasza Ndruu (#155) üzenetére


firematyi
újonc

Okés!! értem!! illetve még annyi ha az új eszközön már játszok jó pár napja a játékkal az nem lehet gond?

(#157) Ndruu válasza firematyi (#156) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem lehet gond, ha még csak 4-es szintű vagy az alatti a TH-d (központi épület, városháza).

Harrrr!!!!

(#158) firematyi válasza Ndruu (#157) üzenetére


firematyi
újonc

4-es szintű! akkor újra megcsináljuk! nagyon köszönöm a hasznos infókat!!

(#159) Mr.White


Mr.White
senior tag

sziasztok!
ha támadok nem lehet kiadni parancsokat, utasításokat?elég gáz hogy minden katona össze-vissza megy, mindent támad csak azt nem ami lövi őket...
ennek a klános dolognak mi értelme van?ad valami pluszt, vagy csak hogy érezzük, tartozunk valahová?:P
köszi!

(#160) Ndruu válasza Mr.White (#159) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem lehet parancsokat adni, de vannak harcosok, akik például közvetlenül a támadó épületeket célozzák meg (Giant). Különböző stratégiákat kell kidolgozni/alkalmazni, hogy sikeres legyen a támadás. Ha a wikia oldalon végignézed az összes egységet, akkor olvashatsz a támadási stratégiáikról is.

A klántagok tudnak adni plusz egységeket, akik a Clan Castlebe kerülnek be és akiket védekezésre és támadásra is felhasználhatsz. Ha kérsz ilyen egységeket, akkor adni is érdemes, hogy meglegyen az egyensúly.

Harrrr!!!!

(#161) FZsolt15 válasza Mr.White (#159) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Keress a YouTube-on játékmenet videókat, az elején onnan tanultam meg az alapokat. Volt, hogy egy szezon alatt több mint 100 győzelmem volt.

(#162) Teasers


Teasers
tag

Hali.új vagyok.most ekdztem a játékot androidon.:) nevem Teasers 19-es szintü vagyok 732 kupa.Szeretnék kérni segitséget,mit hogy mikor fejlesszek.támadni mivel támadjak,milyen egységeket fejlesszek stb.:) Ja a Th4-es:) bármi szükséges amit kihagytam és fontos azt irjátok emg és megirom hogy mi micsoda stb. Előre is köszi a segitséget.!

(#163) Teasers


Teasers
tag

ja és még az lnne egy fontos klérdésem hogy védekezésre mit tudok felhasználni és hogyan? pl klánból kérek 10 ijjászt azok támadni fogják az ellenséges egységeket?

(#164) Mexildos válasza Teasers (#163) üzenetére


Mexildos
aktív tag

Igen, ha a klán épületben vannak katonák akkor ha megtámadnak akkor azok harcolnak! De fel is használhatod támadásra. Sajnos a te általad gyártott egységek nem védekeznek támadás alatt.

Tapasztalatom sajnos az, hogy mindig picivel erősebb ellenséget fogsz kapni aki megtámad. A védekező felszerelések nem annyira hatékonyak. Igaz te új vagy, de ha az ellen rád küld 2 healert és 30 giant-ot kb esélytelen vagy, ja és megspékeli azzal hogy az egységeit varázslattal felgyorsítja vagy átmeneti sebezhetetlenséget ad neki. Viszont a te védő "bástyáid" sajnos nem kapnak dupla sebzést és nem is tudsz nekik adni.
Szóval néha eléggé "szemét" a játék. Főleg ha nem akarsz rászórni valódi pénzt hogy könnyen vehess győzelmet.

Ettől függetlenül jó játék, de türelmet, próbálgatást, taktikázást igényel.

[ Szerkesztve ]

(#165) madmike válasza Mexildos (#164) üzenetére


madmike
őstag

Szerintem lehet hatékonyan védekezni. Youtubeon nagyon sok jó ötletet lehet meríteni. Rákerestek az adott főépület szintjének megfelelő védekezésre és csomó jót bead. Az enyémet amióta egy ilyen alapján átépítettem, csak a nálam sokkal erősebb játékosok tudnak jelentőset rabolni.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#166) szelda


szelda
újonc

Sziasztok!
Lenne pár kérdésem a játékkal kapcsolatban.Ha legyőznek engem,teljesen újra kell kezdeni a játékot?Közvetlen a sarokba is lehet építeni,és ha oda beépítkezek és fallal bekerítem magam (nem körbekerítem) akkor a sarokból tudnak e támadni?

(#167) Domi84 válasza szelda (#166) üzenetére


Domi84
csendes tag

sarokba nem szabad építkezni fal nélkül simán betámadnak..

youtubon vannak nagyon jó videók az aktuális town hall szintet nézve..

jah és nem kell újraépítened.. ha lerombolnak kapsz pajzsot csak nyersanyagot veszítesz.
de minden mehet tovább.. mindig maxold ki az aktuális th-t

(#168) szelda válasza Domi84 (#167) üzenetére


szelda
újonc

Köszi a választ,néztem stratégiát,miért csak a raktárakat,főépületeket falazzák be,a bányákat nem??

(#169) Domi84 válasza szelda (#168) üzenetére


Domi84
csendes tag

egyrészt nincs annyi fal az adott szinten..

másrészt pedig ha sokat vagy online és a bányákból " kiveszed" a raktárba a pénzt akkor a bányát lerombolhatják pénzt nem veszítesz...

(#170) szekra


szekra
őstag

Hali! Szerintetek lehet eladni accountot? Vagy ez tiltott?

(#171) Ndruu válasza szekra (#170) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ahogy a legtöbb játéknál, itt is tiltott az account eladása, vagy átadása harmadik félnek.

Harrrr!!!!

(#172) paliksama


paliksama
csendes tag

Hali most join-oltam az akadémiába. Most még csak max 3csillagosak a katonáim de a héten fejlesztek. :)

(#173) iwu válasza paliksama (#172) üzenetére


iwu
addikt

üdv akkor!:D hajrá

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#174) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Szerintetek össze lehet gyűjteni 2600 kupát? Jelenleg 2000-em van és 912 gem-em.

(#175) iwu válasza FZsolt15 (#174) üzenetére


iwu
addikt

hát, mivel több ezer játékos van 2600 felett, ezért gyanítom, igen:D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#176) FZsolt15 válasza iwu (#175) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

:D ja össze lehet csak erősebb bázis kell hozzá. De elég a 2000 kupa is, mert az érte járó acsiból meg gyomlálásból össze gyűl a 4. építős.

(#177) iwu válasza FZsolt15 (#176) üzenetére


iwu
addikt

jaja:D
2700 felett már kötelező a 2 inferno...és így sem garantált, mert a hogrider healing spell kombó nagyon op...

meg annyi, hogy ott már kevesebb a loot illetve nehéz hozzájutni:P

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#178) mrisz


mrisz
újonc

sziasztok !

új vagyok a játékban és egy kis segítségre szorulok .
szóval az érdekelne ,hogy hogyan lehet zöld kristályt szerezni mert csak fogy és fogy de nem gyarapodik és venni nem szeretnék . hozzá teszem kezdő révén egy érthető magyarázatot szeretnék kapni előre is köszönöm .

(#179) Ndruu válasza mrisz (#178) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Zöld kristályt (Gem) három módon lehet szerezni:
- veszel,
- teljesíted a feladatokat,
- irtod a fákat és köveket (0, 1, 2, vagy 3 kristályt ad egy-egy tereptárgy eltávolítása).
Ha bekerülsz a legjobb három klánba, akkor is lehet kristályt nyerni, de ez baromi nehéz feladat.

A fák és növények újranőnek (minden 8 órában egy), a kövek, sziklák nem. Egyszerre maximum 40 tereptárgy (fa, gomba, tönk, szikla, stb.) lehet a térképeden. Irtsd őket és akkor folyamatosan visszajönnek, eltávolításuk pedig néha dob egy-két kristályt.

Harrrr!!!!

(#180) mrisz


mrisz
újonc

köszi!!!

(#181) jugen


jugen
csendes tag

Sziasztok!
Én 62-es szinten vagyok jelenleg.
IOS-eken játszom, otthon ipad máshol iphone.
Kérdésem az lenne, hogy a game centerből át lehet valahogy hozni a dolgokat erre a BlueStacks-ra, hogy pc-n is tudjak ezzel ügyködni? :)

(#182) Ndruu válasza jugen (#181) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ahogy a két iOS eszközt összekapcsoltad, úgy egy Androidost is hozzá lehet linkelni. Előbb nézd meg, hogy az emulátor és a játék jól fut-e a gépeden, mert néhány embernek elég instabil.

Harrrr!!!!

(#183) jugen válasza Ndruu (#182) üzenetére


jugen
csendes tag

Az jól fut...

(#184) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Pontosan ha valakitől revenge-t veszek a tárolókban lévő cucc hány zázaléka lehet az enyém mert ugye ezt nem mutatja revenge-nel.

(#185) FZsolt15 válasza Mexildos (#184) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Ennyit lehet rabolni a tarolókból, ha tele vannak.

(#186) Crazy Rabbit


Crazy Rabbit
csendes tag

Sziasztok!!

Klánba szeretnék belépni, de mindenképp magyar tagok közé...

Mindenképp rutinos klán érdekelne és ahol sok az aktív tag.

Várom a klánneveket és rátok keresek.
(akár privátba is jöhet a válasz)

Köszi előre is :)

(#187) sztanozs válasza Crazy Rabbit (#186) üzenetére


sztanozs
veterán

Egy magyar klán engem is érdekelne... ~1300 kupám van és valahol lvl50 körül vagyok.

FZsolt15: Ez a maxos (lvl11?) tárolókra vonatkozik, vagy független, hogy mi a tároló szintje?

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#188) FZsolt15 válasza sztanozs (#187) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Az számít hogy mennyi nyersanyagod van összesen.
pl. Nekem 8-as TH-m van, ha van 2 millió aranyam a tarolóban akkor ha valaki megtámad és neki is 8-as TH-ja van akkor 300 ezret rabolhat. Ha 4 vagy 6 millió aranyam van akkor is 300 ezret rabolhat.

[ Szerkesztve ]

(#189) mottoszka


mottoszka
újonc

Sziasztok!
Van egy klanom Magyar Agyar a neve, tobbnyire magyarokbol all, jo kis csapat, de kell meg tobb tag.
Elegge szepen adakozunk, altalaban 6-os szintu egysegeket. Az igazsaghoz hozza tartozik, hogy Kaliforniában vagyunk, ugyhogy 9 ora az idokulonbseg. Ha van kedvenced, csatlakozz hozzank!

Mottoszka

(#190) mottoszka válasza sztanozs (#187) üzenetére


mottoszka
újonc

Gyere hozzánk: Magyar Agyar a nevünk.

(#191) manka332 válasza iwu (#2) üzenetére


manka332
újonc

sziasztok! Ha egy igazán jó csapat tagja szeretnél lenni akkor csatlakozz: magyar lusták clan :R

(#192) manka332 válasza FZsolt15 (#188) üzenetére


manka332
újonc

szia! a magyar lustáknál csak magyarok vannak! nincs korlát miből mennyid kell legyen és milyen fejletségi szintel kell rendelkezned... légy társas lény és használd a chet-et

(#193) nauro


nauro
aktív tag

Ha már ilyen sokan vagyunk, csinálni kéne egy PH-s klánt :) Mit szóltok?

(#194) FZsolt15 válasza nauro (#193) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Nem sokan hagynak ott a mar megszokott klánjukat, de ha lesz elég jelentkező, majd meglátjuk.

(#195) co


co
csendes tag

Sziasztok! Magyarok jelentkezését várjuk a HungaryPower 2. klánba. Várunk mindenkit szeretettel. Min. 400 kupa.

üdv: co

(#196) iwu válasza FZsolt15 (#194) üzenetére


iwu
addikt

Szerintem sem.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#197) xenom0rph válasza nauro (#193) üzenetére


xenom0rph
őstag

Én benne lennék

halahala

(#198) Chriss_


Chriss_
újonc

Sziasztok!

Tagokat keresünk a "Magyar Hősök" nevű, dinamikusan fejlődő klánba!
1000 Trophy szükséges, de ha kicsit alatta vagy még érdemes megpróbálni!

Jelentkezésnél mindenképp magyarul requestelj, mert külföldieket nem fogadunk be.
A legjobb ha rám hivatkozol, mondjuk így: "Batman hívott, vegyetek be légyszi!"
Az én nickem Batman :)

Jó játékot mindenkinek!

[ Módosította: Ndruu ]

(#199) V.Stryker válasza nauro (#193) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Egy PH-s klánnak örülnék én is.

Egyébként ilyesmi játék sci-fi stílusban nincs?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#200) nauro válasza V.Stryker (#199) üzenetére


nauro
aktív tag

Régebben (úgy 5 éve) én neten játszottam valami hasonlót, mobilon még nem találkoztam ilyennel :) De itt az idelye lefejleszteni, még keresni is lehetne vele..

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.