Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) sztanozs válasza bepken (#298) üzenetére


sztanozs
veterán

Keress addig ellent, amíg nem találsz kívülre tett TH-t, azt legyakva máris van ~7 kupád. Nem kell hozzá más csak 50-100 nyilas.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#302) bepken válasza sztanozs (#301) üzenetére


bepken
veterán

50-100 nyilas egy TH-ra? 7 db kupáért? :DDD
ennyi nyilassal zsinórban 10-15 falu TH-ját is elintézheted :P

(értem egyébként, mit mondasz. csak olvastam olyan taktikát is, hogy kizárólag a TH-t rombolják le és mennek is tovább....nekem ez elég lassúcskának tűnt, de lehet majd kipróbálom)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#303) sztanozs válasza bepken (#302) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem, annyi kell, hogy legyakd az esetelg kívül levő gyárakat, no meg a védelemre kijövő bossokat és védőket. És ki kell tartsanak, mert ugye ágyú/nyilas torony, mortar is lehet a TH mellett. Én kb lvl 35 voltam, amikor meglett az 1250 - azóta szinte csak adakozásból meg építésből léptem szintet.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#304) Norbimeno3


Norbimeno3
csendes tag

A kupa nem függ össze szintel... semmi köze nincs hozzá,kupa inkább az egységeghez függ, minél erösebb drággáb a sereg ahhoz kell igazitani a "zsákmányt", sok embertől hallom a kupa nnem fontos bla bla bla mert hogy ott erösek vannak. na igen minél több kupád annál erösebbek vannak több nyersivel, szoval a kupa igenis számit én már lvl6 thval arany 3-2ben voltam, most jelenkeg arany1 kristály 3 között bicegek ha tul sok nyersim van lemegyek arany1be.. Szoval érdemes kupát szerezni!!! Minél feljebb vagy annál több nyersi!! Na persze a kicsiket is könnyü legyözni.. de hol abban az izgi!? Én ajánlom mndenkinek a kupa gyüjtést!!! Nekem lvl egységeim vannak most épül a 9-es th, 3 builderem van megprobáltam fell menni masterba de nem sikerült... felcsesztem magam igy vissza mentem aranyba 3 builderel... :((

[ Szerkesztve ]

(#305) nonee válasza Norbimeno3 (#304) üzenetére


nonee
aktív tag

Igen a kupa....majdnem megvolt a 2millám 50ezer kellett volna erre megtámadtak -250ezer mondom visszaszerzem megint -250ezer és ujbol eljátszottam..most 125000em van...jöttek ám mindennel..elérem a 1250kupát szépen lemegyek ezer alá..S

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#306) Norbimeno3


Norbimeno3
csendes tag

Na igen kupa az attól is füg mien a bázisod...

(#307) madmike válasza Norbimeno3 (#304) üzenetére


madmike
őstag

A kupa gyujtes se nagy tudomany. A klanombol tobben felmentek lvl7 th-val is 2500 kupáig. Sok olyan falu van, ahol kirakjak a th-t a szelre, csupan ezeket kell megkeresni es sok esetben 1nyilassal is lehet gyozni. Persze nyersanyag ebbol nulla.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#308) Norbimeno3 válasza madmike (#307) üzenetére


Norbimeno3
csendes tag

gondolom meddig birták ott lvl7 thval...

(#309) malphitee


malphitee
senior tag

Sziasztok. iOS rendszeren hogy kell elmentenem a játékot ahol tartok? Benne van egy pár oram mar, és akarok a telefonon egy gyári visszaállítását csinálni , és nem akarom újrakezdeni az egészet .

(#310) madmike válasza Norbimeno3 (#308) üzenetére


madmike
őstag

Egy szóval se mondtam, hogy nagymenők voltak ott :) Csak azért csinálták, hogy megmutassák meg lehet csinálni :)

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#311) bakesz23 válasza bepken (#302) üzenetére


bakesz23
tag

Igen én is azt a taktikát használtam, hogy a kinti th-sokat támadtam. Aztán egyszer véletlenül 100% lett, azóta sem tudom, hogy hogyan csináltam de szereztem 90 darck elixirt :DD

(#312) malphitee válasza malphitee (#309) üzenetére


malphitee
senior tag

Level 18 828 kupa az jó ? Valaszoljatok az előző kérdésemre is.

(#313) Norbimeno3 válasza malphitee (#309) üzenetére


Norbimeno3
csendes tag

Jelentkezz be Gamecenterbe utána automatikusan vissza tölti

(#314) Norbimeno3 válasza bakesz23 (#311) üzenetére


Norbimeno3
csendes tag

Én az egyik támadásomnál 5000 dark e.-t szereztem :)

(#315) Norbimeno3 válasza malphitee (#312) üzenetére


Norbimeno3
csendes tag

Ha nem zuznak le esténként akkor jó, de ha lezuznak akkor nem

(#316) malphitee válasza Norbimeno3 (#313) üzenetére


malphitee
senior tag

Be vagyok elvileg van fent 3 barát is, ha belepek a jatekba, legfelül közepén kiírja hogy üdvözöl és a felhasznalonevem. Akkor sínen van minden?

(#317) bakesz23 válasza Norbimeno3 (#314) üzenetére


bakesz23
tag

Jó, de én csak 27-es szintű voltam :DD 1015 kupával :DD

(#318) Norbimeno3 válasza malphitee (#316) üzenetére


Norbimeno3
csendes tag

Jaja, elvileg kiirja hogyha bejlentkeztél , hogy akarsz-e erre nevü profilra váltani aminek level? townhallja van

(#319) Norbimeno3 válasza bakesz23 (#317) üzenetére


Norbimeno3
csendes tag

Na igen én lvl71-es vagyok 1800 kupával :D

De gondolom neked akkor mind kifolyt, mivel nincs dark e. tárolod

[ Szerkesztve ]

(#320) malphitee válasza Norbimeno3 (#318) üzenetére


malphitee
senior tag

Most a beallitasoknal megnéztem a game center fülön és az Apple id m hozza van adva a game center hez , ha belepek a játékba fent kiírja hogy udvozollek és a felhasznalonevem. Nem kérdez semmit.

(#321) #13908480


#13908480
törölt tag

Skacok reggelre befejlodik a TH 4es szintre (juhuuu), ugye kapok plusz falakat es epitmenyeket amiket lerakhatok, de atkellene majd epitenem mert lefog jarni a kezdeti 3napos immunitasom, a kerdesem, hogy az elixir collectort es a banyakat lehet a falakon kivulre tenni, vagy erdemes azokat is befalazni, miket erdemes jobban vedeni? Valaszokst elore is koszonom :R

[ Szerkesztve ]

(#322) madmike válasza #13908480 (#321) üzenetére


madmike
őstag

Itt nézelődj. Nagyon jó falu tervek vannak minden szintre. Érdemes a hozzászólásokat is átnézni. Az én falumat (td7) már hetek óta nem tudták 60-65%-nál tovább rombolni és az enyém is innen van.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#323) FZsolt15 válasza Norbimeno3 (#304) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Nem szabad elsietni a TH átépítését, mert akkor tőled mindenki többet rabolhat, te meg mindenkitől kevesebbet.
Nekem meglett a 4. builder, és csak 2000 kupáig kellett felmenjek.

(#324) bakesz23 válasza Norbimeno3 (#319) üzenetére


bakesz23
tag

Hát úgy könnyebb :DD igen nem ért semmit :W

(#325) bepken válasza #13908480 (#321) üzenetére


bepken
veterán

azta....Neked még bőven jó lett volna a TH2 is, de nagyon max a TH3... :)

én is elsiettem, mondjuk én a TH7-es szintet siettem el Lvl37 mellett :D
de most mindent (kivéve a bányákat) kimaxolok, amennyire csak lehet ezen a szinten, csak utána fogok újra szintet lépni.

úgy érzem, elég jó falvam van, egész komoly sereggel is támadtak már meg és nem tudtak letarolni. (na jó a múltkor pár sárkánnyal meggyűlt a bajom :D ) - viszont a tornyaim és ágyúim elég alacsony szinten vannak, ezért egyre többet tudnak rabolni tőlem, ami ugye nem jó...
szóval én behúztam a kéziféket, és innentől nem sietek sehova :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#326) #13908480 válasza madmike (#322) üzenetére


#13908480
törölt tag

Koszonom, fogom majd nezegetni :R

bepken: Oooo mos en is ugy tervezem, hogy befejlodik a TH4esre es mindent hozza fejlesztek amit csak tudok es ugy lepek tovabb :)

(#327) Tuzmester


Tuzmester
csendes tag

Én még azt szeretném kérdezni, hogy ha harcba küldöm a katonáimat és győzök, akkor azok a katonák nem térnek haza? Minden csata után újra kell gyártani őket?
3-as TH-m van, 14-es szinten állok. A védelmem körbe: lvl 2-es fal, 2 db 4-es ágyú, 1 mortar és egy 3-as íjász torony.

(#328) sztanozs válasza Tuzmester (#327) üzenetére


sztanozs
veterán

Igen, minden, amit leraksz az elveszik (ha megnézed kipukkadnak a magmaradtak a csata után)..

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#329) #13908480


#13908480
törölt tag

Igen azt hiszem amiket leteszel es nem halnak meg attol meg nem maradnak meg.

(#330) bepken válasza sztanozs (#328) üzenetére


bepken
veterán

még nem próbáltam ki, de ha marad még seregem és kilépek a csatából, akkor azt a maradékot elveszítem?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#331) sztanozs válasza bepken (#330) üzenetére


sztanozs
veterán

Csak az marad meg, amit nem tettél le, akármikor lépsz ki a csatából.
Van egyébként egy olyan bug/fícsör, hogy ha Wifi-n vagy és csata közben elmegy a Wifi jel és nem tud az eszköz leszinkronizálódni, akkor ha kilövöd csata vége előtt a programot, akkor visszarak a faluba és csak annyi sereg veszik el, amennyit le tudott még szinkronizálni (viszont asszem a csatát elveszted, így kupát is buksz).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#332) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok
Nem rég csináltam egy klánt:[NEST]Hun
Aki szereti a játékot és nincs klánja várjuk szerettel.
Üdv kovi

(#333) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Gyertek a HUN brodherhood klánba!
Baráti közösségünk, de kevesen vagyunk, szeretnénk kicsit fellendíteni.
400 trófeára van szükség a belépéshez és persze hogy magyar legyél! :)

(#334) Dreamie


Dreamie
őstag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy ha androidon tolom, és átmegyek IOS-re, akkor valahogyan össze lehet szinkronizálni?

köszi!

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#335) malphitee válasza Dreamie (#334) üzenetére


malphitee
senior tag

Fel kell tenni egy 4.4.2 és akkor nem lehet baj.

(#336) Dragster72


Dragster72
csendes tag

Sziasztok,

Ha van kedve valakinek csatlakozni erős magyar klánhoz, lvl 70 minimum és elmult 18 éves, akkor jöjjön és keresse a Magyarok klánt (23907 kupa most), majd jelentkezzen be magyarul. Az elderek feltesznek pár kérdést és ha szimpatikus vagy akkor felvesznek, nem kell félni mert lágyszívűek.

Várunk mindenkit szeretettel.

(#337) nonee válasza Dragster72 (#336) üzenetére


nonee
aktív tag

level 35 nem ok?:)

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#338) Dreamie válasza malphitee (#335) üzenetére


Dreamie
őstag

4.4.2-es androidom van... Ha Ipadra szedem le a gémet, akkor hogy viszem át a mentésem? Egyáltalán át lehet-e vinni?

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#339) Ndruu válasza Dreamie (#338) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Erre találták ki a linkelhetőségi opciót.
Megjegyzés: az új eszközön végig kell csinálni a tutorialt, utána jelenik csak meg ez az opció.

Harrrr!!!!

(#340) Dreamie válasza Ndruu (#339) üzenetére


Dreamie
őstag

Nagyon köszönöm Uram! :R

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#341) Navonmizu2


Navonmizu2
csendes tag

Annak mi értelme, hogy mindenki saját klánt csinál? Van 1000 "HUN" és/vagy "MAGYAR" nevű klán, de mindegyik 1, max 2 tagú. Ez valami kényszer a játékosokban, h klánt csináljanak, ahelyett h társulnának? Vagy mindenki leader akar lenni, h bannolhasson? :)

Másik kérdés. Éppen épül a váram, lvl 3-ról 4-re. De egész nap szinte csak lvl 5-ös (vagy följebbi) falukat dob a gép, amiket meg nem tudok legyőzni. 700 trófeám van és 16-os szinten állok. Ez miért van?

(#342) Ndruu válasza Navonmizu2 (#341) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Bárkit kidobhat a gép, aki ugyanabban a ligában van, mint te. Ha 700 kupád van, akkor a Bronz I ligában vagy, tehát dobhat 600 kupás, vagy akár 799 kupás ellenfelet is. Viszont a város szintje nem függ a kupák számától, akárki lehet fentebb, vagy lentebbi ligában. Én például 1700-1800 körül mozgok, de van, hogy lemegyek 1200-1300-ig, mert annyira erősek a fentebbi körökben, hogy állandóan letarolnak.

Tehát kifoghatsz akár egy 10-es szintű TH-jú ellenfelet is, ha ő abban a ligában van, amiben te.

Harrrr!!!!

(#343) Laci.M válasza Ndruu (#342) üzenetére


Laci.M
senior tag

Én eddig úgy tudtam, hogy csak egyel magasabbak és gyengébbek támadhatnak, de akkor ez lehet mégsincs így.

Amúgy nyugi, a helyzet csak egyre rosszabb lesz! :D

Aláírás

(#344) FZsolt15 válasza Laci.M (#343) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Azért van úgy, mert kettővel kisebb szintűtől szinte semmit nem lehet rabolni. Ha valakinek 7-es TH-ja van és van 2 millió aranya, akkor egy TH8as 225 ezret rabolhat tőle, de mar egy TH9es csak 125 ezret.

(#345) bakesz23 válasza Navonmizu2 (#341) üzenetére


bakesz23
tag

Én azért csináltam a TheKillerS klánt hogy a barátaimmal együtt legyünk, eleinte 20 voltunk aztán abbahagyták egy csomóan a játékot és 5en maradtunk de nem akarunk elmenni :)

(#346) Norbimeno3


Norbimeno3
csendes tag

Olvastam hogy bányákról beszégetettek, ha a bányát vagy az elixir gyüjtőt lerombolják a termelés folytatodik attól még

(#347) Laci.M válasza Norbimeno3 (#346) üzenetére


Laci.M
senior tag

A bányák NEM termelnek! Ez 100%, ma újra megbizonyosodtam róla.

Aláírás

(#348) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Nekem egy spell volt félig kész mikor betámadták és el is tűnt.

(#349) Norbimeno3 válasza Laci.M (#347) üzenetére


Norbimeno3
csendes tag

Dehogynem!! Nézd meg ha valakinek lerombolod bányáit támadás közben és vége a csatának az attack logban a játékost megtudod nézni és ott lesz lerombolt bánya vagy elixir gyüjtő arra rámész info gomb és ott majd meglátod ;)

(#350) Ndruu válasza nelsonmanian (#348) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Pedig annak nem szabadna elvesznie.

"You will not lose your spells if your Spell Factory is destroyed during the defense of your village, nor will its destruction disrupt or pause spell creation in any way." - forrás

Harrrr!!!!

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.