Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) powernap


powernap
tag

már harmadszor támadnak úgy meg, hogy egyből a külsö falat "kihagyva", bentről kezdik a támadást, ezt így hogy? nincs jump spelljük, simán gianttal meg barbárokkal, nincs hézag a falon, nincs semmi, be sem robbantják. most ez bug vagy mi?

(#452) nelsonmanian válasza powernap (#451) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Attól hogy falad van nem véd meg, ha belül nagyobb helyek vannak kihagyva tudnak lerakni embert oda is.

(#453) powernap


powernap
tag

na ma is tanultam vmit :D valóban volt ott hely, mert a tesla van ott, de ez mekkora hülyeség így.. na mindegy

(#454) bepken válasza powernap (#453) üzenetére


bepken
veterán

hogyha áthelyezel valamit (vagy belépsz a szerkesztő nézetbe), akkor megjelenik egy fehéres-átlátszó körvonal. ennek segítségével tudod a legkönnyebben ellenőrizni, hogy van e valahol "lyuk".

egyébként ez 1x1-es plusz területet jelent minden építményed és falad körül :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#455) relax@


relax@
csendes tag

sziasztok, tudna valaki segíteni, hogy tudom a falumat átköltöztetni egy olyan tabletre ahol más google felhasználó van regisztrálva, a "link a device" módszerhez gondolom azonos google fiók szükséges,
köszönöm és üdv

(#456) bepken válasza relax@ (#455) üzenetére


bepken
veterán

a Te faludat csakis a Te fiókoddal tudod használni. tehát az egyetlen megoldás az, hogyha a saját account-oddal használod a készüléket.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#457) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Mostanában többször is bejött ugyanez, nem lehet valahol jelenteni?

[ Szerkesztve ]

(#458) bepken válasza FZsolt15 (#457) üzenetére


bepken
veterán

amit anno tanácsoltam, azt kipróbáltad?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#459) FZsolt15 válasza bepken (#458) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Nem :N
Azt hogy tudom megnézni, hogy milyen eszközökről leptek be az accountomba?
A jelszavam elég erős.

(#460) bepken válasza FZsolt15 (#459) üzenetére


bepken
veterán

google.com > Biztonság > Legutóbbi tevékenység

elvileg itt találsz egy logot a legutóbbi bejelentkezésekről. mondjuk ahogy nézem, nekem most épp a telefon aktivitások nincsenek benne...szóval lehet, hogy azokat nem logolja már? (hmmmm :/ )

minden esetre ha itt gyanús dolgot látsz, azonnal változtass jelszót!

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#461) FZsolt15 válasza bepken (#460) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Köszi :R
Nincs semmi gyanús, csak a böngészőt írja, egy várossal arrébb.
Kipróbáltam azt is, hogy a telefonról, az Opera Minibol bejelentkezek, és azt írja, hogy a hely Észtország.
Lehet benne bízni! :DDD

(#462) soultrapp


soultrapp
senior tag

hello!
csináltám egy klánt ès szeretnèk meghîvni valakit..
hogy tudom meghîvni??

[ Szerkesztve ]

(#463) bepken válasza soultrapp (#462) üzenetére


bepken
veterán

sehogy :)

neki kell megkeresnie a klánt a neve alapján, majd csatlakozni (ha megfelel az esetleges feltételeknek)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#464) soultrapp válasza bepken (#463) üzenetére


soultrapp
senior tag

èrtem....
csak sajnos nem lehet megtalálni valamièrt a klánomat...

(#465) bepken válasza soultrapp (#464) üzenetére


bepken
veterán

hülyeséget mondtam amúgy....

tehát van több verzió:

- "anyone can join" (bárki csatlakozhat) - ilyenkor bárki, aki rákeres a klánod nevére, simán csatlakozhat
- "invite only" (csak meghívóval) - valószínűleg a Te klánod ebben az "üzemmódban" van.
a legegyszerűbb, ha a barátaid írnak valamit a "global chat" ablakba, Te ráböksz a nevükre, majd a "send invite" gombra

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#466) bepken


bepken
veterán

Update: CLAN WARS (version 6.56.1)
Clan wars! The biggest update in Clash history is here!

nem bánnám, ha már tényleg meg is kapnánk azt a frissítést :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#467) iwu válasza bepken (#466) üzenetére


iwu
addikt

régebben valahol azt olvastam, hogy mai napra volt írva.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#468) bepken válasza iwu (#467) üzenetére


bepken
veterán

igen, a mai napon fog jönni, ahogy azt kedves "Supercelles" Marika is megmondta :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#469) Chris78


Chris78
aktív tag

Valaki vásárolt már gem-et. Megbízhatò a játèkon keresztül a google fiòkon átt a bankártyaszámmal vásárolni? Van más lehetőség is?

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#470) iwu válasza Chris78 (#469) üzenetére


iwu
addikt

gondolom igen.
van: acsivmentek és kertészkedés

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#471) Chris78 válasza iwu (#470) üzenetére


Chris78
aktív tag

Köszi a gyors választ. :)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#472) bepken válasza Chris78 (#469) üzenetére


bepken
veterán

gemet még nem vásároltam, de a PlayStore-on belül már többször vásároltam. részemről nincs nagyobb bizalmatlanság feléjük, mint amikor mondjuk egy akármilyen számlát fizetek be a jól ismert OTP-s felületről... :D (persze ez én vagyok)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#473) Lacci77 válasza Chris78 (#469) üzenetére


Lacci77
tag

Teljesen megbízható.

Én kertészkedéssel és achievements-el tornásztam fel 492-re. Már csak 8 és jöhet a 3. építész.
Az 1250-es kupás acsi után meg a 4. építész. :)

Az elején sok gem-et elcsesztem. :(

Te is a Squad-ban vagy?

(#474) nelsonmanian válasza Lacci77 (#473) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

4.építész 1000gem, nem lesz az meg olyan hamar.

(#475) Lacci77 válasza nelsonmanian (#474) üzenetére


Lacci77
tag

Hopp, ezt nem tudtam. Akkor nem lesz :(

(#476) bepken válasza nelsonmanian (#474) üzenetére


bepken
veterán

valamennyit "gyorsítottak" egyébként a gem bányászaton :) arányaiban több gem jön össze a kertészkedésből, mint korábban

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#477) bepken


bepken
veterán

WHEN is the update available? Status update
Posted 4.30pm Helsinki time
Yay!! We have pressed The Button about 4,5 hours ago. Pressing The Button means that the update starts rolling out to Apple's servers so that it'll be available on App Stores around the world. This means that the update is out of our hands now, and on its way to Clashers everywhere

Usually an update is visible in App Stores within 30-60 minutes after pressing The Button but now it's taken 4,5 hours, and unfortunately there's no way of telling how long it'll take. As said, it's out of our hands already. (Word on the street says that in some very rare cases it has taken as long as 48 hours, but let's hope that it's not the case this time. Note that this has nothing to do with Apple's review / approval process, it's only related to the update file rolling out to App Store servers.)

What will happen next?
Our team is on full alert, and as soon as the update is visible on the App Store, we'll start maintenance break. After the maintenance break everyone (iOS and Android) will have Clan Wars - forrás

ha jól számolom, ez nálunk 20 óra környékén fog megtörténni :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#478) sztanozs válasza bepken (#477) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem.
Azt mondja, hogy már 4.5 órája kitolták a frissítést a store-ba, de még mindig nem áll rendelkezére. Nem tudni mennyit kell várni, mert az ellenőrzés általában fél-egy óra alatt megvan.
Néha tapasztalták, hogy akár 2 napig is eltarthat az ellenőrzés (ritka estben), de remélik, hogy ez nem egy ilyen eset lesz...

Szal nem marad más csak a tűkön ülés.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#479) bepken válasza sztanozs (#478) üzenetére


bepken
veterán

igaz, félreértelmeztem... :B

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#480) sztanozs válasza sztanozs (#478) üzenetére


sztanozs
veterán

Ja és még azt írták, hogy amint kint lesz, akkor maintenance-be rakják a szervereket, szóval, ha a kliensben kidob (vagy nem tudunk bejelentkezni) akkor lesz csak érdemes megnézni a store-t hogy nálunk is megjelent-e már a frissítés.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#481) bepken válasza sztanozs (#480) üzenetére


bepken
veterán

de elvileg játékon belül is frissíteni magát, nem? legalábbis eddig mindig onnan frissítettem

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#482) sztanozs válasza bepken (#481) üzenetére


sztanozs
veterán

Nekem iOS-en automatikusan frissít a store (sőt szerintem app-on belül nem is lehet frissíteni), szóval passz...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#483) bepken válasza sztanozs (#482) üzenetére


bepken
veterán

úgy értem, hogy amikor frissítés idején próbálod elindítani a játékot, akkor megkér, hogy pár perc múlva próbáld újra.
amikor ez az üzenet eltűnik, betöltéskor megjelenik a "download content" felirat, majd csak ezután kezd el betölteni maga a játék.

nagyvonalakban :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#484) sztanozs válasza bepken (#483) üzenetére


sztanozs
veterán

Feltehetően a régi klienssel nem enged belépni a szerver és architektúra függően elindíja a frissítést - ja kb ennyi.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#485) soultrapp válasza bepken (#465) üzenetére


soultrapp
senior tag

hogy tudom barátnak hozzáadni??
arra már átálîtottam,hogy bárki csatlakozhasson,de a global chaten hiába îr azt èn nem látom....

(#486) Satariaaa


Satariaaa
tag

Sziasztok!

Régóta játszok már a játékkal és a kezdetek óta egy klánban voltam! Most úgy döntöttem szerencsét próbálok és egyedül létrehoztam egy klánt! 74. szintű vagyok, szeretettel várok magyar játékosokat, kellő aktivitással. Szeretnék egy jó hangulatú pörgős csapatot összehozni :) . Az sem kizáró ok, ha kezdő vagy, szívesen segítek tanácsokkal, egységekkel. Max donate nincs, csak annyi, hogy minimum legyen 800kupád! A klán neve Sataria Hungary! Akinek van kedve csatlakozzon! :)

További jó játékot mindenkinek!

(#487) bepken


bepken
veterán

na végre! "Maintenance brake" :)

mondjuk másfél óra ? :DDD

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#488) sztanozs válasza bepken (#487) üzenetére


sztanozs
veterán

:D

Pending updates... done :)

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#489) Satariaaa


Satariaaa
tag

Kíváncsi vagyok nagyon. Bár a szabályokkal nem nagyon vagyok tisztában még! Lehet nem volt jó ötlet pont most új klánt alapítani? :S

(#490) bepken válasza Satariaaa (#489) üzenetére


bepken
veterán

miért ne lenne jó ötlet? :)

amennyire én látom, a rendszer úgy van kitalálva, hogy Te bármikor is kezded el a játékot, ugyanannyi eséllyel indulj, mint mások. nyilván kevés az esélye, hogy valaha mostanában fogsz top klánokkal csatázni, de idővel szerintem az is összejöhet

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#491) Satariaaa válasza bepken (#490) üzenetére


Satariaaa
tag

Értem! :)
Gondoltam azért, hogy ki van ez találva! Már csak játékosok kellenének! Szerettem a klánt ahol voltam, de eléggé inakít volt. Donate ment ezerrel, de semmi beszélgetés, volt 3 ember aki adott tippeket, atöbbi 47 kussol. Több mint fél évig volta ott, voltak olyanok, akikkel egy szót se beszéltem, de nem is láttam, hogy bármikor is írt volna. Pedig egy kis segítség néha elkélne, ami nem csak a donatebe merül ki. Meg az volt a másik, hogy a leader nem rakta ki soha az inaktívokat. Volt olyan, hogy a két hetes periódus végén volt vagy 15 ember aki 0/0 volt és be sem lépett, csak a helyet foglalták. Közbe meg jöttek volna ezerszer táposabb emberek. Nah mindegy. Szeretnék egy jó csapatot összehozni, ahol van valami élet. Nem azt mondom, hogy töbet beszélgessünk, mint játszunk, de hát nah... Szerintem érted (értitek).
Izgatottan várom a frissítést :)

(#492) FZsolt15 válasza bepken (#487) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Pont amikor kész van a 12 napos teszlám. Nem elég, hogy mindig ráhúznak egy-ket órát az építősök. :(((

(#493) gergo5991 válasza FZsolt15 (#492) üzenetére


gergo5991
őstag

ugh, teslta tower 12 napig épül?

(#494) Chris78 válasza bepken (#472) üzenetére


Chris78
aktív tag

Ok köszi. Lehet veszek 1 kis csomagot. Egyébként kezdetnek mennyi gem-et ad? Mert az elején én is elnyomtam párat. :B

Lacci77: Köszi

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#495) sztanozs válasza sztanozs (#488) üzenetére


sztanozs
veterán

...in about 10 minutes :)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#496) bepken


bepken
veterán

végre jön lefelé a frissítés! :) kár, hogy korlátozott mobilnettel vagyok... :DDD

egyébkén tényleg PlayStore-on keresztül frissít, nem a játékon belül, ahogy fentebb írtam...nem tudom, miért emlékeztem másra... :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#497) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Pár kép update után:

Gem box is van:

Az első eltávolítása 25 gemet adott.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#498) gergo5991 válasza Ndruu (#497) üzenetére


gergo5991
őstag

mindenki kapott gem boxot? mert nekem nem jelent még meg.

(#499) Ndruu válasza gergo5991 (#498) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem kapott mindenki, de majd ezek is "teremni" fognak ezután, mint a növények.

Harrrr!!!!

(#500) FZsolt15 válasza gergo5991 (#493) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

6-os szintre 12 nap, 5-ösre 10 nap, 4-esre 8 nap, stb.
A max szint 7-es, ami 14 nap alatt épül át.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.