- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Rap, Hip-hop 90'
- Luck Dragon: MárkaLánc
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- vrob: Az IBM PC és a játékok a 80-as években
- hdanesz: Elektromos autózás - első élmények
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- zebra_hun: Hűthető e kulturáltan a Raptor Lake léghűtővel a kánikulában?
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
-
LOGOUT
--- Még az új vizsgarendszer előtti információk, majd frissítjük! ---
Gyakran ismételt kérdések
Olvasd el a cikkeket itt.
Új hozzászólás Aktív témák
-
soma314
tag
válasz
FecoGee #12779 üzenetére
a francba, pedig az volt a taktikám, hogy ha egyszer odajutok és a troubleshootingon elvérzek, akkor leeszem rajtuk a vizsgadíjat, de még az utazási és szállásköltséget is!
Upgradelnem kell a stratégiámat: akkor simán lehet érdemesebb előrébb hoznom az írásbeli próbálkozás időpontját, mert utána 1,5 évem lenne az első laborra és további 1,5 a sikeresre
Szerintem valami olyan vizsga policy lenne igazán fair dolog, ami egyben kiszűrné brain dumperek adatgyűjtőit is
Elvileg bárki mehet CCIE írásbelire minden előfeltétel nélkül. Nem kell valid CCNA/NP.
(Ez valahol logikus, mert valaki dolgozik a szakmába már hosszú évek óta és lejárt a CCNA-je, CCNP--je mert nem volt szükség a megújítására. Viszont eljutott odáig, hogy a CCIE lehetne a reális célja. akkor ne kelljen újra CCNA-t meg CCNP-ket letennie, hogy CCIE-ra mehessen.)Viszont ez a szitu kedvez a brain dump-erek adatgyűjtőinek. Egyrészt, ha valami simlisségen kapnak valakit, akkor nincs meg az a szankció, hogy törlik a valid CCNP-jét, másrészt nyilván sokkal olcsóbban lehet mókusokat találni erre.
Én megkövetelném a CCIE írásbelihez hogy az illető valamikor valamilyen CCNP vagy CCDP Cisco tanúsítvánnyal rendelkező személy legyen. Nem kérném ugyanakkor, hogy az érvényes legyen még. Az illetőről eleve akkor már van valamilyen record a Cisco-nál (pl, hogy elkövetett-e valamilyen violationt). Másrészt nemelég angolul tudó és jó memóriával rendelkező mókusokat szerződtetni a harmadik világból. Ezek az emberek ugyanis nagyobb valószínűséggel szakmabeliek, akiknek érdeke a tanúsítványok értékének fenntartása.
Szóval én azt csinálnám, ami lehet pedagógiailag is indokolt lenne, hogy attól tenném függővé mikor mehet a következő vizsgára, hogy az adott vizsgán milyen eredményt ért el. Pl. ha 900 pont kell az átjutáshoz, de az illető 870-et ért el az simán lehet egy rossz nap, idegesség eredménye ezért miért ne próbálhassa meg újra egy hét múlva.
Ha viszont csak 300-at ért el az nyilván még messze tart attól a felkészültségtől ami a vizsgához kell.Persze ez a vizsgaközpontok bevételét jelentősen csökkentené. Viszont kevesebb csalódott ember is lenne és a megszerzett Cisco tanúsítványok biztosabb alapokon nyugodnának (brain dumping megnehezítve).
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kérlek használd a keresőt, mielőtt kérdezel!
- Olvasd el a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!
- A dumpok és a warez tiltott témának számítanak!
- PlayStation 5
- CNC topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Starlink
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- IGP nélküli processzorokkal készül az Intel és az AMD
- Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Házimozi belépő szinten
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Series X
- Lenovo S10-2 Intel Atom retró csajszis netbook eladó
- 129 - Lenovo Legion Pro 7 (16ARX8H) - AMD Ryzen 9 7945HX, RTX 4080
- Apple iPhone 12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest