- Gurulunk, WAZE?!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mr. Y: Motoros sztorik #06
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- hdanesz: Elektromos autózás - első élmények
- Lalikiraly: SÜNI energiaital.
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
-
LOGOUT
"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!
Új hozzászólás Aktív témák
-
askja
csendes tag
válasz
blattida #4033 üzenetére
hát nem tudom mi van.
installáltam a cis5-öt de a helyzet ugyanaz.
a tűzfal nem enged ki a netre. ha kikapcsolom, de a többi modul aktív, úgy viszont minden oké.ha valakinek van elképzelése miért lehet ez, illetve hogyan lehetne megoldani, kérem írja meg.
leszedtem pár napja a 3.14-et, és mind a 4, mind az 5 blokkolja a nethozzáférést. a házirendekben megbízhatónak adtam az egész modemet (mobilinternetem van).
a cis nem ismer fel hálózatot viszont. és a tűzfal ha tanul, ha bekapcsolt, nem szól semmiért, csak blokklja a netet, mintha be lenne állítva a tiltás, és automatikusan tenné. de a tűzfal eseményeknél nincs semmi.mi a bánatért van ez? a 3as verzió nagyon kafán müködött.
akinek szintén mobilnetje van, ott mi a helyzet?
nagyon megköszönöm a tippeket!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● olvasd el a topic összefoglalót!
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Gyermek PC játékok
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - NYÁRI AKCIÓ!
- Bontatlan - BATTLEFIELD 1 Collectors Edition - Játékszoftver nélkül
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest