Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-30 20:26:58

LOGOUT.hu

A Chakra OS megszűnt, tegnap jött a hivatalos hír. Hogy a jövőben látjuk-e még, azt nem tudni. Szép volt, de nincs tovább. Most a hozzá legközelebbi disztró az a Manjaro KDE...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------v

ChakraOS - korábban Chakra Project - asztali Linux disztribúcióval kapcsolatos alapvető információk:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) chab7


chab7
addikt

Hello

Rávettem magam, hogy kipróbáljam a Chakra-t. Tetszene is amit a livecd-vel elindítva láttam, de sajnos nem ismeri fel a laptopban levő wifit. Úgy sem ha a nem nyitott akármire megyek az indításnál. Régi IBM R52-es laptopom van és ugyanez volt már a Debian alatt is, de ott egy ipw2200-bss.fw nevű fájlt pendriveról betolva felismerte a wifit.
Hogy tudnám ezt ide is bevarázsolni? Nem taálok erre a neten sem infót, hogy Chakra alatt mi van ha nem ismeri fel a wifit. :(
Pedig ilyen meggyőző kde felületet még nem láttam. Sőt, régi kis gépem miatt távol is tartottam magamtól, de most azért megnézném itt hátha mégis együtt tudnának dolgozni ha ezt az első nagy akadályt leküzdöm.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.