- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- MasterDeeJay: Alacsony fogyasztású házi szerver a korábbi projektekből összeépítve
- sziku69: Szólánc.
- Argos: Adjátok vissza a netet! - szeretnék elaludni!
- Geri Bátyó: Megint tahó voltam – SZEMÉLYISÉGFEJLŐDÉS
- weiss: Logi MX Master 3S FW NEM frissítés
Hirdetés
Aktív témák
-
andorpapa
őstag
Erre van kicsit egyszerűbb megoldás is: lehet kapni 12 centis ventiket. Egy natúr 8 centis nagyjából 35 CFM (köbláb/perc) levegőt nyom be, egy 12 centis pedig 110 CFM körül kepeszt. 2 ilyet beszerelsz (12 Voltról mennek), és máris percenként 6.2 köbméter jut a gépházba.
Na meg kaphatók olyan ventik is (én eddig csak 8 centis méretben láttam), amelyek totál fémből vannak, 220 Voltról mennek, nagyon kicsik a lapátok (hatalmas a motor), ugyanolyan vastag, mint egy natúr 8 centis, de eszméletlenül sok levegőt képes benyomni.
Nem túl drágák, 5 rugóból ki lehet jönni, de a hang az nagyon brutál a 12 centisnek és a 220 Voltos 8 centisnek is. -
andorpapa
őstag
Az viszont már mod, ha egy Bill Gates képpel torzítod el a ház oldalát! :D
BoGár! Nyugodtan küldjed az anyagot, ha csak a külső van kész, az sem baj! Lehetőleg jó sok képet küldj, ezek közül fogunk csemegézni. Meg kellene egy rövidke összefoglaló, ahol csupán annyit kell leírnod, hogy mi mennyibe került, mennyi idő volt megcsinálni, és mit hogyan csináltál meg. Mi majd cikk formába öntjük, ahogyan Wick háza esetében is tettük!
Egyébként az oldalunkon található IDE mod eléggé kezdetleges, az még az oldal kezdetekor készült, azóta finomítottunk a technikán. Viszont nem veszélyes, nem okoz problémát, nem veszik el az adat meg semmi ilyesmi. Egyedül arra kell ügyelni, hogy ne sérüljön a fémszálakat körülvevő műanyag bevonat, és akkor semmi baja sem lesz.
Tesztprogrammal lemértük a vinyó sebességét natúr és házilag rounded IDE kábellel, és nem volt eltérés, csak amennyit a tesztprogram bakizhat (Sandrával mértük, 27024 volt natúr, 26789 volt rounded). -
andorpapa
őstag
BoGár! Szóval te vagy az ott a HWSW fórumán? Láttam a hozzászólásaidat és a képeket! Tényleg kicsi a világ.
Wick jó arc, a háza eléggé fullos! Amúgy van valakinek kedve elküldeni a CoolNESS-nek a saját modját? Mi szívesen kitesszük! Lehet az bármi, ami szép, hasznos vagy poénos! -
andorpapa
őstag
A www.extra.hu/coolness oldalon mi pont ilyesmi témával foglalkozunk, ami téged érdekel, az a Mod kategóriában található.
Aktív témák
Hirdetés
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Plus 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3068
- HIBÁTLAN iPhone SE 2020 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2192, 100% Akkumulátor
- Audio-Technica ATH-M20x fejhallgató
- Microsoft Surface Pro 6 i5-8350U 8GB 256GB 1 év garancia
- Huawei P20 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest