Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#310) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Hehe.Kis kíváncsik.Majd ha nekem lesz,visszatérünk rá ;-) Egyébként a téma része az is,hogy ez a megjelenés UTÁN lehetséges...nem pre...de természetesen ha van,akkor a pre extrákkal.
Aki első nap akar játszani,fizessen csak :DDD Én meg meghagyom az első 2 hetet a bétatesztereknek.
Egyébként volt,amit nem is vettem meg,csak karácsonyi szünetre,mert érdektelen volt...idén is kíváncsi vagyok,mit alkotnak,mert a tavalyi produkció...a BF1 meg ottvan Origin Access-ben...az se biztos,megveszem.Meghát a WaW is elővehető,szoktam is tolni.Egyelőre nagyon nem érzem a pénzköltés szelét...ha új vidkarira nem lesz pénzem,semmiképp,mert tuti nem lesz jobb,mint a tavalyi,azok meg szarul futnak már 6850-en.Akkor meg meggondolom,hogy karácsonykor ruházzak-e be egy konzolba/bundle-be.Én konzolról jöttem át...hát lehet online multiban már csak visszafelé vezet az út :(
A tavalyi 2 gémbe nem tettem együtt 50 órát.A gépet meg fejleszteni kéne,legalább egy 1050TI-vel,de elszálltak a vidkariárak.Konzolra viszont nem lenne csak az új Cod alapból.Nagyon megrágom...
Egyébként decemberben már codot venni féláron nem művészet.Idén nem tudom,a kedvenc helyeimnél mit tolnak ki megjelenés közelében.Tavaly pl.nagyot gurított a dolgon,hogy az eladók berendelték a sok kulcsot,aztán fos lett a játék,a 0.napon meg lehetett venni féláron.Ha viszont idén tényleg valami jó jön ki,lehet decemberben készleten se lesz sehol sem.Lutri,követés,szemnyitvatartás kérdése.Gépigénytől is függ,idén PC-n mit gurítanak,ami elég gáz,mert nem dupla vidkari,és irtódrága egyéb hardverárak mellett kéne kijönni.Lehet sokan idén meg azért nem veszik meg PC-re,mert nem lesz gépük alá,mert hiány meg drágaság van hardverből.
Pár éve még amikor először kellett 6 giga+ a gémhez,akkor még én is bevállaltam a ram mélyrepülés mellett+4 gigát csak ezért.Ha most kéne ugyanezt tennem,nem tenném meg.Főleghogy azóta ott egy Origin Access-em,amiből sokmindennel sose játszottam még,lásd Titanfall2 és BF4,BF1 ami kimaradt eddig.Azok mennek a mostani gépemen is :) Szóval...egyáltalán nem biztos,hogy lesz idén cod meg hardvercsere.Ha meg megszalad,megyek a fenébe konzolra.Elegem van a multiból PC szinten,és amim van,nem veszik el,CSAK egy új szintről indulok az új dolgokkal.Meg végre nem csalnak,és lesz játék minden módban.+a régen szeretett random emberkékkel is a mikrofonhasználat,ami szintén hiányzik a 360-ból.
Nomeg a közösség.OK,a PH-n is létezett valami...igen,kábé az MW3 idejében talán,a WaW-hoz még béreltem is szerót,mindig televolt.Pedig az már nem volt törtben...

Valami elveszett az MW3 óta itt.
Sokszor is nézegetem a többszázfős barilistám.A Borderlands óta talán nem játszottam senkivel onnan nagyobb számban...Az Advanced Warfare-nél még nyitottam Blogoutot összeszedni a játékosokat,group a Steamen...semmi nem lett belőle.Hetek alatt lett oda a lelkesedés,egyetlen közös partit SEM sikerült összehozni.Maximum 1-1 ide-oda csapódást :(
A konzol meg menne is.Ember van.Cod3-ban a világ 79.legjobb riflése voltam(ennyit a célzásról kontrollerrel...és 600ezres volt a ranglista...),mikor a legjobban ment,és nem toltam csak napi 1-2 órát.2-3 klánba is invitáltak/kör,de megvolt a haveri csapat.És nem volt gond,hogy nemzetközi,pl.volt velünk ukránlány,osztrák házaspár(igen,mindketten,egyszerre!),amerikai apa-lánya páros...és működött.Angolul kell tudni.Na ez nem volt soha PC-n.
Most,hogy ezt így leírtam,az idei codhoz megint,meg is rágom egy box vásárlását...a PS kontrollertől 1 óra múlva kivan a csuklóm,versenyszerűen röplabdáztam,kicsit leharcolt.

Jaés most nézem csak,az Access-em működne XO alatt is...hát akkor no comment,guys...azt hiszem,eldőlni látszik... :U

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.