Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Gurulunk, WAZE?!
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- sh4d0w: Amikor az ostobaság szorgalommal párosul
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Pajac: Szinte mindene megvan
- sz_tibor: Fekete, kerülendő cégek
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 05:19 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Spizzi
aktív tag
Szerintem is nagy ugrás lesz, már csak az engine váltás miatt is IW9 -> IW10, illetve hivatalosan megerősített, hogy ez a rész kizárólag jelen gen. konzolokra érkezik csak, az Xone és a PS4 nem fogja vissza a fejlődés lehetőségét.
Még ezzel együtt is, hogy lesz ismét egy látványosabb ugrás szerintem legalább úgy de lehet jobban fog futni PC-n mint a BO7 a hard reset miatt, a jelenlegi IW9 platform már nagyon kitchen sink, 4 játéknyi assetből áll. (MWII is jobban futott nálam annó mint a Vanguard-féle WZ)
-
Dave567
veterán
-
Dave567
veterán
"Eddig melyik volt jó????"
Az elmúlt két IW által fejlesztett rész pl. kva jó volt, az MW2019 és az MWII. Személy szerint 1000+ óra van belerakva mind a kettőbe."1 hónap után mindig eltűntél az elején, húúú remek játék, annyira várós, aztán áá még se"
MW2019 topikba nem voltam ott mert régebbi a játék mint ide a regisztrációm, MWII topikban (ebben) pedig elejétől a végéig voltam, elég csak 4 hsz-t vissza pörgetned, hogy lásd. A többi, azaz nem IW által fejlesztett CoD topikjában pedig mindig elég bőszavúan kifejtettem, hogy mi a gond a játékkal a release után, aztán mivel nem tetszik a játék és emiatt nem is játszok vele ott hagyom a topikot is, legalább én nem járok fel feleslegesen puffogni 24/7.
Abban hibás vagyok, hogy mindig elkap a hype... de mostanra beláttam, hogy csakis az IW által fejlesztett CoD-ok tetszenek és kötnek le már rövidtávon is, ne aggódj, a jövő évi CoD topikjában nem igazán leszek jelen, még bőven az MW4 fog pörögni nálam.
Picit kezd átcsapni személyeskedésbe ez a vita, amelyben úgy érzem én vagyok a hibásabb, hogy erre indult el a beszélgetés.... szóval szerintem fejezzük be, nincs semmi értelme. Főleg úgy, hogy tudjuk szerintem jól, te is és én is ott leszünk az MW4 topikba, legyen bármilyen is a játék.
Igen a hype miatt írtam, amit írtam, nem akartam személyeskedni bocsánat.

Ott leszek a topicban, mert kizárólag csak MW-ket veszem a single miatt, bár az utolsó egy... Nem írom le......
Mi nap kaptam egy beszólást, Bf6 topicban, hogy megkeseredett ember vagyok, el meséltem a játszós barátomnak, csak röhögött, hogy emiatt, mivel minden évben el cseszik a competetív játékokat, nem játszik már ilyenekkel, MW is csak én vettem neki, mert nem adott volna ki rá pénzt... Na meg a BF6-ot, mind 2-ben összesen van neki 100 órája, ez már csak a pénzről szól, nem a minőségről, mint amit adott a COD4 MW1/2.. A befektetőknek kell meg felelni, meg a játékosoknak, és ha bármelyik gyenge a játékban, hozzá kell igazítani, rombolni kell, aki meg profi, az mehet a szemétbe.....
Igaz, én ki mondom a dolgokat, és mindenkit le nézek, szidok, aki nem tud játszani, vagy nem segít a másikon, orrba, szájba veszi a a cuccokat, és pumpája a pénzt a szarba, azokat mind gyűlölöm, IGEN, TOXIC vagyok... El keserítő, hogy mivé lett a játék ipar....
Már úgy állok a játékhoz, hogy tuti nem lesz jó, lesz SBMM, meg minden ami nem egy játékba kell..
És tényleg bocsánat. -
hadam98
senior tag
Azért mert valaki már nem ír a COD topikba mert bele unt a sok hülyeségbe még aktívan játsza. A következő rész egy hatalmas ugrás lesz. Majd meglátjátok.
-
Spizzi
aktív tag
"Eddig melyik volt jó????"
Az elmúlt két IW által fejlesztett rész pl. kva jó volt, az MW2019 és az MWII. Személy szerint 1000+ óra van belerakva mind a kettőbe."1 hónap után mindig eltűntél az elején, húúú remek játék, annyira várós, aztán áá még se"
MW2019 topikba nem voltam ott mert régebbi a játék mint ide a regisztrációm, MWII topikban (ebben) pedig elejétől a végéig voltam, elég csak 4 hsz-t vissza pörgetned, hogy lásd. A többi, azaz nem IW által fejlesztett CoD topikjában pedig mindig elég bőszavúan kifejtettem, hogy mi a gond a játékkal a release után, aztán mivel nem tetszik a játék és emiatt nem is játszok vele ott hagyom a topikot is, legalább én nem járok fel feleslegesen puffogni 24/7.
Abban hibás vagyok, hogy mindig elkap a hype... de mostanra beláttam, hogy csakis az IW által fejlesztett CoD-ok tetszenek és kötnek le már rövidtávon is, ne aggódj, a jövő évi CoD topikjában nem igazán leszek jelen, még bőven az MW4 fog pörögni nálam.
Picit kezd átcsapni személyeskedésbe ez a vita, amelyben úgy érzem én vagyok a hibásabb, hogy erre indult el a beszélgetés.... szóval szerintem fejezzük be, nincs semmi értelme. Főleg úgy, hogy tudjuk szerintem jól, te is és én is ott leszünk az MW4 topikba, legyen bármilyen is a játék.
-
Dave567
veterán
Milyen "futurisztikus szar"? Hivatalosan megerősítette az IW, hogy a következő Modern Warfare címen dolgoznak. Az MW játékok mindig plusz-mínusz 1-2 év kilengéssel játszódtak a tárgyévhez képest.
Ismét árad belőled a negativitás mint mindig... egy képkockát nem láttunk még a játékból de szerinted már szar.
Eddig melyik volt jó???? 1 hónap után mindig eltűntél az elején, húúú remek játék, annyira várós, aztán áá még se...
PL MW3
-
Spizzi
aktív tag
Milyen "futurisztikus szar"? Hivatalosan megerősítette az IW, hogy a következő Modern Warfare címen dolgoznak. Az MW játékok mindig plusz-mínusz 1-2 év kilengéssel játszódtak a tárgyévhez képest.
Ismét árad belőled a negativitás mint mindig... egy képkockát nem láttunk még a játékból de szerinted már szar.
-
Dave567
veterán
-
Spizzi
aktív tag

Kezdődik
IW bácsi beköszönt egy levéllel. Hamarosan vége a Treyarch pusztításának.
-
Spizzi
aktív tag
Ground War illetve Invasion módokkal már a kutya se játszik ? Akár hányszor próbáltam meccset találni sose talált, és inkább átrakott mondjuk egy TDM-be.
Elég szomorú, pedig igen adtam azt a két játékmódot.Szia!
Nem nagyon codozok már tekintve, hogy ez az MWII az utolsó rész ami tetszett és már 3. éve, hogy megjelent és már minden ki van maxolva a karin. Ha nagynéha előveszem pont szoktam játszani GW & Invasion-t, igazából 10 percen belül nekem talál meccset mindhez.
De igaz, hogy jelentősen megfogyott a létszám, leginkább DM, TDM, Hardpoint-ra találsz embereket gyorsan, magyarán a szokásos Core módokhoz, ami picit inkább ilyen "epizód specifikus" volt mint a raid, invasion, gunfight stb. azokra várni kell, de előbb-utóbb talál, szóval amúgy a játék nem halott.
-
KaitouP
nagyúr
Nem igazán játszanak már ezzel a résszel, legalábbis abból a kis létszámból, aki jelen volt a topikban.
-
Kalacskepu
őstag
Jó kihalt ez a topik is, jólvan!
-
Kalacskepu
őstag
Ground War illetve Invasion módokkal már a kutya se játszik ? Akár hányszor próbáltam meccset találni sose talált, és inkább átrakott mondjuk egy TDM-be.
Elég szomorú, pedig igen adtam azt a két játékmódot. -
zozika84
őstag
-
Dave567
veterán
-
zozika84
őstag
-
Deck
titán
-
zozika84
őstag
-
Dave567
veterán
Nincs kedve valakinek DMZ-re jönni? Egyedül már játszhatatlan, bemegyek és már a spawnál végem van, ez nem ilyen volt.
-
Dave567
veterán
Vissza mentem kicsit a 2019-re, hát ég és föld az a játék, sokkal jobb volt a játékmenet....
Azért tolhatnának néha egy dupla xp-t, mert siralmas a haladás így. -
GAbre
veterán
Egyáltalán van még ennek a fórumnak értelme?
Mert ugyebár nincs már olyan,hogy mw2,csak simán "call of duty". Még ha elvileg shopban persze vehető ez is meg az is.De azért elvileg "1 kalap".
Más:
Gondoltam megnézem új seasonben mi a helyzet(2 hét után kb):
Össze-vissza droppoló fps,vagy legalábbis rosszabb.
Betöltő képernyő állandóan vibrál(mintha v-sync probléma lenne).
Rendszeres napi/heti bugos küldetések.Ugyan úgy az új rész a főmenü.
Mondom ok, jobb nem lett.De legalább nem még szarabb.
A mai nappal,legalább ezt is sikerült elérniük!
Örülj neki,hogy voltak bugos küldetések,mert most már semmi sincs.Napi nincs,hetiek lakatolva vannak.
Jah és battlepass nem elérhető.
És megtehetik,mert a kutyát nem érdekli,így is úgy is megveszi a nép.
Vagy épp játszik vele ingyen.Mert nincs más alternatíva se. :S
Még a the final is elvileg hamar kivérzett.
Szóval így még aki normális game-t rak össze az sincs ösztönözve,hogy foglalkozzon a játékéval.
Szóval a jövőben ez a minőség lesz az fps multik jövője?
Javult a színtprobléma,meg battlepass.
Erre 1 új bug jött be,visszafelé számol a napi küldetés.
Újra és újra meglep(ne) a játék,ha nem tudnám már,hogy kb már csak negatív újdonságokkal szolgál. 
Mondjuk nem értem miért kell összevissza helyezgetni küldetéseket,1x így van sorban,máskor meg úgy.Nehezen követhető,de ez lenne a legkisebb baj.
Örüljünk,hogy ma végre van nem?
-
Corsa02
őstag
-
Spizzi
aktív tag
Nekem ez az epizód sokkal jobban bejön mint az MWIII, szóval én maradtam ezen. Nagyon nincs már mit csinálni, camo-k, challange-ek kész, igazából DMZ-be maradt már csak pár teljesítetlen feladat. Jelenleg 1040-es szint körül vagyok, mire jön az idei Black Ops addigra biztos ki is lesz fullozva 1250-re a kari.
-
abridabri
veterán
-
petymeg
addikt
Mi ez hogy 1. szinten kell kezdenem? Meg minden játékos 1. szintű? 695. voltam még tegnap.
-
lowzor
veterán
Egyáltalán van még ennek a fórumnak értelme?
Mert ugyebár nincs már olyan,hogy mw2,csak simán "call of duty". Még ha elvileg shopban persze vehető ez is meg az is.De azért elvileg "1 kalap".
Más:
Gondoltam megnézem új seasonben mi a helyzet(2 hét után kb):
Össze-vissza droppoló fps,vagy legalábbis rosszabb.
Betöltő képernyő állandóan vibrál(mintha v-sync probléma lenne).
Rendszeres napi/heti bugos küldetések.Ugyan úgy az új rész a főmenü.
Mondom ok, jobb nem lett.De legalább nem még szarabb.
A mai nappal,legalább ezt is sikerült elérniük!
Örülj neki,hogy voltak bugos küldetések,mert most már semmi sincs.Napi nincs,hetiek lakatolva vannak.
Jah és battlepass nem elérhető.
És megtehetik,mert a kutyát nem érdekli,így is úgy is megveszi a nép.
Vagy épp játszik vele ingyen.Mert nincs más alternatíva se. :S
Még a the final is elvileg hamar kivérzett.
Szóval így még aki normális game-t rak össze az sincs ösztönözve,hogy foglalkozzon a játékéval.
Szóval a jövőben ez a minőség lesz az fps multik jövője?
Nincs konkurencia.
-
GAbre
veterán
Egyáltalán van még ennek a fórumnak értelme?
Mert ugyebár nincs már olyan,hogy mw2,csak simán "call of duty". Még ha elvileg shopban persze vehető ez is meg az is.De azért elvileg "1 kalap".
Más:
Gondoltam megnézem új seasonben mi a helyzet(2 hét után kb):
Össze-vissza droppoló fps,vagy legalábbis rosszabb.
Betöltő képernyő állandóan vibrál(mintha v-sync probléma lenne).
Rendszeres napi/heti bugos küldetések.Ugyan úgy az új rész a főmenü.
Mondom ok, jobb nem lett.De legalább nem még szarabb.
A mai nappal,legalább ezt is sikerült elérniük!
Örülj neki,hogy voltak bugos küldetések,mert most már semmi sincs.Napi nincs,hetiek lakatolva vannak.
Jah és battlepass nem elérhető.
És megtehetik,mert a kutyát nem érdekli,így is úgy is megveszi a nép.
Vagy épp játszik vele ingyen.Mert nincs más alternatíva se. :S
Még a the final is elvileg hamar kivérzett.
Szóval így még aki normális game-t rak össze az sincs ösztönözve,hogy foglalkozzon a játékéval.
Szóval a jövőben ez a minőség lesz az fps multik jövője?
-
RMZ250
senior tag
-
nutella1
őstag
Alap órajelen, játék közben 360w-ot fogyaszt a procid, ha oc akkor többet. A kártyád 320 körül, és ebben még nincs benne a többi periféria. Ezért nem jön ki a matek.
-
Dave567
veterán
Nem szabad a Tápon spórolni basszus, az is lehet, hogy kevés, de nem biztos, nekem 800w volt az ajánlott, mondom inkább az 1000w veszem, nehogy gond legyen.
-
RMZ250
senior tag
Igen bocsi, az procit nem írtam át. 5800X van a gépben.
És valóban az eseménynapló szerint áramkimaradás hiba van. Szóval lehet kevés az 550-es FSP tápom.
Köszi a tippet.
-
Bib
addikt
Hú ez érdekes. Aida cpu stressz Fpu-val karöltve is csak 68 fok? Kikapcsolás inkább táphiba szokott lenni. Eseménynapló mutat valamit,hogy miért kapcsol ki? Hűtő rajta van rendesen? Nem értem az adatlapodon a proci Am5 de az alaplap Am4?
-
RMZ250
senior tag
Hwinfóval nézem a proci hőfokot. Még a főmenüig se jut el mikor proci beugrik 80 fokra abban a pillanatban kikapcsol a gép.
Majd ránézek a biosban a vész leállásra és feljebb viszem kicsit. -
Bib
addikt
Először a shader előtöltés megy ami terheli a procit. 80 foktál mi kapcsol le? Amd-nél 90 fok szokott lenni amikor visszavesz a boost órajelből. De nem kapcsol ki meg hasonlók.
-
kill_switch
senior tag
-
RMZ250
senior tag
Üdv.
Procit cseréltem a gépembe és azóta ha inditom a játékot már a menüben kiakad minden mag 100% ra és néhány másodperc után 80 foknál lekapcsol a védelem.
Futtattam pár CPU stresszelő progit és 65-68 foknál nem megy feljebb.
Van ötletetek?
Minden driver friss. -
tomas9320
tag
Új ingyenes bundle amazon prime-hoz.

Ez most Mw3-hoz is jó vagy csak a 2-höz? néztem én is,de ezért kár elő fizetni újra

-
kill_switch
senior tag
Új ingyenes bundle amazon prime-hoz.

-
GAbre
veterán
Ez sztem nem fontos.
1 Mivel aki akarta már előrendelte,vagy megvette megjelenés körül.
2 Akinek nem tetszik a prémium dlc mw3,az ennyiért se veszi meg.
3 Black friday akcióban volt nem is olyan rég.Ott is axem 40-50 valuta körül.
Talán nem korrekt kivételezni,de ez mindíg volt és lesz.
Ha meg nem értenéd,azok szinte biztos nem kaptak ajánlatot akinek megvan már.(De mondjuk ha tévedek,akkor is gift-be meg tudják venni annak akinek nincs meg)
Bár mondjuk ez a teljesen láthatóan pénzéhségből kiadott mw3 esetében azon se lepődnék meg,hogy direktbe azoknak adtak kedvezményt,akinek megvan,hogy jó fejnek tűnjenek,de attól még mások a 100%-ot fizessék.
Csak ez a szemét húzásuk,hogy alapból a 3at tölti be ha megvetted ha nem,azt hiszi az ember megvan neki.Lásd aricogsm esetét. -
ricogsm
őstag
-
Dave567
veterán
-
Mr X
veterán
az miért van hogy le van töltve a játék kb 1 hónapja játszottam vele utoljára de most ha akarnák warzonet játszani töltsek le megint kb 30 gigát?
4 napja frissült a wz új mappal a mw3-as assetre.
-
nincsnév007
addikt
az miért van hogy le van töltve a játék kb 1 hónapja játszottam vele utoljára de most ha akarnák warzonet játszani töltsek le megint kb 30 gigát?
-
Franklin
addikt
-
Dave567
veterán
-
ricogsm
őstag
A 3 és a 2=1be van integrálva,így ezeknek a neve sima call of duty.(de az 1 mondjuk külön van)
A 3ban season 1 óta tudsz játszani 1 pályán warzone-t ennyi azt hiszem ami új.
2vel is tudsz játszani de külön lépeget 3-ból 2be és vissza.És a 2nek a főmenüje(cod hq) a 3as játék,szóval 1 dmz után nem maradhatsz és nyomhatsz mw2 multit vagy warzone-t stb.
Hanem betölti 3at,aztán onnan kell választani kívánt módot,és utána újra betölti 2öt!
Szóval kedvezményed tényleg a játékra van,ha megvennéd,de még kedvezménnyel se ajánlom.Főleg,ha ritkán játszol.
igen néztem, hogy azon belül kell lépegetni.
Multizni szoktam nagy néha. Tavaly nagyon rámentem a játékra.
Most jön a szünet ,gondoltam játszok egy picit. Akkor marad az MW2 multi.
Most 48.99€ a standard játék. -
GAbre
veterán
Sziasztok!
Ritkán játszok mostanában, időnként ráengedem a frissítést a gépre.
Most szeretettem volna játszani a 2-es játékkal azt meglepődve nézem , hogy a 3 as játék van fent és fel kell telepíteni a kettest!
Viszont kaptam mailt, hogy kedvező áron előfizethetek a III-s játékra.
Ez hogy?A 3 és a 2=1be van integrálva,így ezeknek a neve sima call of duty.(de az 1 mondjuk külön van)
A 3ban season 1 óta tudsz játszani 1 pályán warzone-t ennyi azt hiszem ami új.
2vel is tudsz játszani de külön lépeget 3-ból 2be és vissza.És a 2nek a főmenüje(cod hq) a 3as játék,szóval 1 dmz után nem maradhatsz és nyomhatsz mw2 multit vagy warzone-t stb.
Hanem betölti 3at,aztán onnan kell választani kívánt módot,és utána újra betölti 2öt!
Szóval kedvezményed tényleg a játékra van,ha megvennéd,de még kedvezménnyel se ajánlom.Főleg,ha ritkán játszol.
-
ricogsm
őstag
Sziasztok!
Ritkán játszok mostanában, időnként ráengedem a frissítést a gépre.
Most szeretettem volna játszani a 2-es játékkal azt meglepődve nézem , hogy a 3 as játék van fent és fel kell telepíteni a kettest!
Viszont kaptam mailt, hogy kedvező áron előfizethetek a III-s játékra.
Ez hogy? -
hitchins
őstag
-
GAbre
veterán
He?
Milyen számtani problémád van?
Talán te ne igyál,mert 1 összeadást/eredményt nem írtam... -
hitchins
őstag
Olyan kérdésem van a szokásos haragszom a blizzard húzásaira amiket folyamatosan művel mostanság!Ez az irány lesz microsoft vásárlástól?

Bár ez úgy látszik a kutyát nem érdekli,csak pár embert zavar. [link] Itt pl 1 embert!
Illetve, nemrég csináltam a blizzard fiókot havernak:
Ott az emberi megerősítésre 16-20 db között kellett számolni dobókockát basszus?
Tehát kiírta,hogy 16nak kell lennie pl,és berakott 3+ dobókockákat és számolj.Múltkor is ez volt.És nem is ez a szar része,meg az embertelen sok 15+feladat,hanem,ha elcsesztél 1et,akkor elölről kezdhetted,és csak növelte a feladatszámot.
És másik ismerősnek is ezt dobta feladatul!És hiába van frissítve csak ez van!Nincs másmilyen feladat!
Ritka 1 szívatós,időrabló fos,mindamellett,hogy még telefonszám is lett fiókhoz írva!
Mellesleg mennyire van/lesz értelme,az ilyen emberi megerősítésnek a kezdődő Ai art stb világában?
Vagy ennél komplexebb egyenleteket kell majd megoldani?Azta k..va.
Ne haragudj, tenyleg nem akarlak megbantani de ez a hozzaszolas hogy sikerult? Ittal valamit?
Legkozelebb iras utan idd a felest (lehet akkor megy a 3 egyjegyu szam osszeadasa ia) -
GAbre
veterán
Olyan kérdésem van a szokásos haragszom a blizzard húzásaira amiket folyamatosan művel mostanság!Ez az irány lesz microsoft vásárlástól?

Bár ez úgy látszik a kutyát nem érdekli,csak pár embert zavar. [link] Itt pl 1 embert!
Illetve, nemrég csináltam a blizzard fiókot havernak:
Ott az emberi megerősítésre 16-20 db között kellett számolni dobókockát basszus?
Tehát kiírta,hogy 16nak kell lennie pl,és berakott 3+ dobókockákat és számolj.Múltkor is ez volt.És nem is ez a szar része,meg az embertelen sok 15+feladat,hanem,ha elcsesztél 1et,akkor elölről kezdhetted,és csak növelte a feladatszámot.
És másik ismerősnek is ezt dobta feladatul!És hiába van frissítve csak ez van!Nincs másmilyen feladat!
Ritka 1 szívatós,időrabló fos,mindamellett,hogy még telefonszám is lett fiókhoz írva!
Mellesleg mennyire van/lesz értelme,az ilyen emberi megerősítésnek a kezdődő Ai art stb világában?
Vagy ennél komplexebb egyenleteket kell majd megoldani? -
zozika84
őstag
Azért a "Vigyél ki egy damascus dog tag-et" eléggé PvP-re kényszerítő dolog.
Szombaton leültem játszani kb 1 hónap kihagyás után. Nem voltam pro player korábban sem, de béna sem voltam soha. Kb a 6. menetet sikerült exfillel befejezni, mert mindig megtalált egy köcsög banda, aki levadászott. De nem csak összefutottam velük, hanem konkrétan vadásztak. Abban a körben is csak úgy sikerült az exfil, hogy levadásztak, de egy másik csapat felszedett. Én úgy érzem, hogy megnövekedett ezen kretének száma.
Nekem sem tetszik, hogy ezt csinálják, nagyon nem... De elfogadom, mert el kell fogadnom.Ez mindennapos sajna. Oda mennek ventillálni és vadászni azok, akiket multiban és BR-ben az első 10 percben inasba raknak
-
BerserkGuts
addikt
Azért a "Vigyél ki egy damascus dog tag-et" eléggé PvP-re kényszerítő dolog.
Szombaton leültem játszani kb 1 hónap kihagyás után. Nem voltam pro player korábban sem, de béna sem voltam soha. Kb a 6. menetet sikerült exfillel befejezni, mert mindig megtalált egy köcsög banda, aki levadászott. De nem csak összefutottam velük, hanem konkrétan vadásztak. Abban a körben is csak úgy sikerült az exfil, hogy levadásztak, de egy másik csapat felszedett. Én úgy érzem, hogy megnövekedett ezen kretének száma.
Nekem sem tetszik, hogy ezt csinálják, nagyon nem... De elfogadom, mert el kell fogadnom.én ezért szoktam full ragelni ha gyökér valaki megérdemli ennyi DMZ-be nem kéne
inkább lehetne olyan mint a zombis ott teljesen béke van meg noobok a belső zónába nem bírnak eljutni a küldetést megcsinálni xD szóval volna a botok ellen is kihívás és jöhetne csapat munka meg nem kell 50-100 ember minek
-
protegum
aktív tag
Én már kérdésessé teszem , hogy egyáltalán meg vegyem -e a következőt ( mostani MW3 )
A kiadók ellenében, mivel lehet írni nekik bármit, úgysem érdekli őket, az ember a pénztárcájával szavaz. Ez bejött a bf-sorozatnál is, még mindig a 2044-t hegesztgetik. Csak hát a sok elvakult fanatikus megveszi akár ugyanazt minden évben.
-
viperabácsi
addikt
Azért a "Vigyél ki egy damascus dog tag-et" eléggé PvP-re kényszerítő dolog.
Szombaton leültem játszani kb 1 hónap kihagyás után. Nem voltam pro player korábban sem, de béna sem voltam soha. Kb a 6. menetet sikerült exfillel befejezni, mert mindig megtalált egy köcsög banda, aki levadászott. De nem csak összefutottam velük, hanem konkrétan vadásztak. Abban a körben is csak úgy sikerült az exfil, hogy levadásztak, de egy másik csapat felszedett. Én úgy érzem, hogy megnövekedett ezen kretének száma.
Nekem sem tetszik, hogy ezt csinálják, nagyon nem... De elfogadom, mert el kell fogadnom.Én már kérdésessé teszem , hogy egyáltalán meg vegyem -e a következőt ( mostani MW3 )
-
SafE84
tag
Ez a reset óta nem jellemző. Fegyver slot feloldásoknál volt olyan, hogy ki kellett vinni x mennyiségű ellenséges operátori fegyvert (nem volt feltétel, hogy meg kellett ölni az operátort). Hirtelen nem is rémlik olyan mission, ami pvp-re kötelezne.
Az elején volt bőven ilyen mission, de ezeket kivették pár szezonnal ezelőtt a resetnél. Azt meg kötve hiszem, hogy minden ilyen vadász szakasz most kezdte el kinyitogatni a fegyver slotokat.
Asszony irtotta az ilyeneket DMZ-ben, volt olyan, hogy 7 operator kill-el jött ki, pedig ő csak küldizett bent. Én nem voltam ilyen türelmes, otthagytam a DMZ-t. Ha pvp-zni akarok, arra ott a warzone.
Azért a "Vigyél ki egy damascus dog tag-et" eléggé PvP-re kényszerítő dolog.
Szombaton leültem játszani kb 1 hónap kihagyás után. Nem voltam pro player korábban sem, de béna sem voltam soha. Kb a 6. menetet sikerült exfillel befejezni, mert mindig megtalált egy köcsög banda, aki levadászott. De nem csak összefutottam velük, hanem konkrétan vadásztak. Abban a körben is csak úgy sikerült az exfil, hogy levadásztak, de egy másik csapat felszedett. Én úgy érzem, hogy megnövekedett ezen kretének száma.
Nekem sem tetszik, hogy ezt csinálják, nagyon nem... De elfogadom, mert el kell fogadnom. -
Mr X
veterán
Ez abban a tekintetben vicces igazán, ha azt nézzük mennyi küldetés szól arról, hogy más játékosokat kell levadásznod.
Tehát még a küldetések egy része is azt várja, hogy másokat ölj.Ha óvatos vagy és felkészült, akkor meg lehet oldani. Messze van már az az időszak, amikor 6-os csapatok terrorizálták a népet MWRAP-pel, mégis meg lehetett oldani akkoriban is amit akartál. Frusztráló tudom, de előbb utóbb meglesz.
Ez a reset óta nem jellemző. Fegyver slot feloldásoknál volt olyan, hogy ki kellett vinni x mennyiségű ellenséges operátori fegyvert (nem volt feltétel, hogy meg kellett ölni az operátort). Hirtelen nem is rémlik olyan mission, ami pvp-re kötelezne.
Az elején volt bőven ilyen mission, de ezeket kivették pár szezonnal ezelőtt a resetnél. Azt meg kötve hiszem, hogy minden ilyen vadász szakasz most kezdte el kinyitogatni a fegyver slotokat.
Asszony irtotta az ilyeneket DMZ-ben, volt olyan, hogy 7 operator kill-el jött ki, pedig ő csak küldizett bent. Én nem voltam ilyen türelmes, otthagytam a DMZ-t. Ha pvp-zni akarok, arra ott a warzone.
-
kill_switch
senior tag
Ez abban a tekintetben vicces igazán, ha azt nézzük mennyi küldetés szól arról, hogy más játékosokat kell levadásznod.
Tehát még a küldetések egy része is azt várja, hogy másokat ölj.Ha óvatos vagy és felkészült, akkor meg lehet oldani. Messze van már az az időszak, amikor 6-os csapatok terrorizálták a népet MWRAP-pel, mégis meg lehetett oldani akkoriban is amit akartál. Frusztráló tudom, de előbb utóbb meglesz.
-
protegum
aktív tag
A warzone-hoz noob-ok, itt meg max 2-3 fős squadokkal futthatnak össze, mióta kiszedték a hatost.
Questeket, missionokat nem lehet tőlük csinálni. Vondel, Ashika felejtős már, s általában kifigyelik a kisebb csapatokat és rájuk mennek, mert egyébként másra nem alkalmasak. Lehet ellenük vékezni 3-as rejtő páncéllal, olyankor jól pofára esnek, ha mégse kis csapatot pécéztek ki. -
Mr X
veterán
-
csibe1
veterán
Ez olyan, mint amikor a vadászoknak beetetnek a szóróra; csak ülni kell, és várni a célpontokat. Itt is ez megy.
-
bager13
senior tag
Valóban nem értünk egyet, de ez nem baj. Legalább jól kitárgyaltuk a témát.
-
Mr X
veterán
Továbbra sem értünk ebben egyet. A DMZ-ben is belefér a pvp, ha összefut két ellenséges csapat, ez tiszta sor. De egy mission alapú játékmódban csak és kizárólag a player-vadászat miatt jelen lenni, tartom, hogy gyökérség. A Warzone pont erre való, csak gondolom itt könnyebb dolguk van.
-
bager13
senior tag
Szerintem nem gyökérség. Mindenki úgy játszik, ahogy akar, ha ez nem ütközik semmilyen szabályba. Ez ennek a játékmódnak egy része. Hogy kinek mi tetszik és mi nem, az teljesen más kérdés.
-
viperabácsi
addikt
Igen teljesen egyet értek veled
-
Mr X
veterán
A tömött liftben szellenteni sem törvénytelen, mégis a többség szerint büdös paraszt, aki ezt csinálja.
Attól, hogy van rá lehetőség, még gyökérség csak azért menni DMZ-be, hogy player-ekre vadásszon. Legalább egy bounty contract-ot vegyen fel. De sokan WZ Lite-nak használják a DMZ-t.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Microsoft Rewards
- Könyvajánló
- Suzuki topik
- Projektor topic
- Facebook és Messenger
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- Bomba ár! Fujitsu Lifebook E548 I i5-8350U I 8GB I 256SSD I 14" FHD I Cam I W11 I 6 hó gari
- Apple iPhone SE 2020 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG UltraGear 27GR95QE-B OLED Monitor! 2560x1440 / 240Hz / 0.03ms / G-Sync / FreeSync
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HP ProDesk 600 G2 MT, i7-6700,8GB DDR4,256GB SSD,DVD-RW,WIN11
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Elég szomorú, pedig igen adtam azt a két játékmódot.
Jah és battlepass nem elérhető.
Újra és újra meglep(ne) a játék,ha nem tudnám már,hogy kb már csak negatív újdonságokkal szolgál. 


