Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) SzalaiG válasza boogie84 (#3950) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ja. Ez is egy fajta hozzáállás csak akkor nem kéne sírniuk a kalózverziók miatt.

(#3952) Hunter2


Hunter2
addikt

Ez mekkora szopás hogy a hullákból nem tölti vissza a lőszert, pláne hogy személyenként egy tárat bele kell engedni. :W

(#3953) F e Z o válasza priti (#3946) üzenetére


F e Z o
veterán

"full király, állt a farkam egy napig mert ezer éve nem játszottam szimulátorral"

Olyat jó nevettem igy korán reggel. Teljes mértékben igazat adok neked. Én is inkább a PC -t favorizálom. A grafika azért még mindig szebb. Lehet, hogy anyagilag drágábban jövök ki, de mivel nem csak játékra használom, ezért lehet beőle bevételt is csinálni. Ha valamelyik alkatrész esetleg tönkremegy, cserélem, s minden megy tovább. Egyik munkatársam tegnap mondta kilvadtak az XBOX360 GPU chip lábai, küldi fel Pestre, mert ott ónforrsztással meg tudják csinálni. Ez is benne lesz neki van 10k-ban javitással, meg postaköltséggel. Most nincs neki legalább egy hétig gépe. Talán egy Nintendo Wii-t tudnék elképzelni, de olyan kis lakásban élünk, hogy sztem a szétverném a szobát kb. 1 óra alatt.

#3952 : csak a scavenger perk használata tölti fel a készleteket, ebből a szempontból jobb a COD2

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#3956) iZed válasza Hunter2 (#3952) üzenetére


iZed
aktív tag

celozz vital pontokra:) ha a serules elettel osszeegyeztethetetlen akkor nemkell egy tar:)

(#3957) Motaba78


Motaba78
őstag

Nekem tetszik a Mw2, az MW1-el még a mai napig játszok szervereken a megjelenése óta.

Ha össze kellene hasonlítani a kettő verziót, akkor azt mondanám, hogy a az Mw1 abból szempontból "jobban tetszik", hogy vannak dedikált szerverek, igaz van sok csaló is ,de nem érdekel, a játék a fontos nekem nem az hogy a tabellán az első legyek, rengeteg új pálya helyezhető alá ezzel növelve a változatosságot,

a mw2 inkább újdonságnak számít, új fegyok, megjelentek a színek a játékban, de sajna nincs lan, nincs dedikált szerver valószínű nem is lesznek új pályák sem.

Persze értem én, hogy valahogy próbálnak keresztbe tenni a "werziót" használó emberkéknek, de ezt meg lehetett volna oldani szerintem máshogy is pl. az elképzelésem szerint: marad az online regisztráció, és ha minden oké akkor feloldódik a lan és a dedikált szerver kereső funkció, így egy teljesen konfigurálható, időtálló játékot kapsz mint pl a mw1 esetében, nem pedig egy kiherélt verziót amit ráadásul ugyanúgy tud használni aki megvette, meg aki letöltötte.

Én még nem látom mit tudnak majd tenni, a weziót használó emberek ellen, de ha semmit akkor effektív minek vegye meg a játékot aki áldoz rá, ha letölti és ugyanott van.
(nekem sem ez az első játék ami megvan origiba pl. crysis, crysis warhead, far cry 2, C&C3-Tiberium wars, C&C-Generals, COD-MW1, C&C-Red alert 3 stb.), de nekem is rosszul esik hogy semmilyen előnyöm nincs a werzióval szemben. :(((

[ Szerkesztve ]

(#3958) Hunter2 válasza Motaba78 (#3957) üzenetére


Hunter2
addikt

Az általad említett okokból nem vettem meg a COD4-et, ugyanis semilyen előnnyel nem jár ha tisztával játszol. A másik meg hogy az MW1-et nem lehet beregelni a Steam fiókba pedig azzal oprendszer újratelepítéskor sok bosszúságtól lehetne megkímélni a felhasználót.

iZed
Felmentem HC szerverre, az is majdnem ugyanolyan szar. Az is szép volt hogy respawn 15mp és még killcam se volt. :S

[ Szerkesztve ]

(#3959) Motaba78 válasza Hunter2 (#3958) üzenetére


Motaba78
őstag

nem kötekedésképp, de profile backup létezik mw1 alá, 3 katt és a profilod le van mentve a rankoddal együtt.
újra telepítés után meg vissza és nem változik semmi, ehhez nem kell steam

de az eredeti problémát még mindig nem tudták(ják) megoldani

(#3960) iZed válasza Hunter2 (#3958) üzenetére


iZed
aktív tag

en altalaban 2-3 talalatot szoktam bevinni mire kifexik. persze van h a labat sorozom olyankor kell vagy 6 loves. A burst kifejezetten jo erre a celra mert mellkasra celzol, de a visszarugastol a 3. golyo mar fejmagassagba repul:)

(#3961) Kr/\toS válasza Hunnia (#3943) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Ott a pont.

(#3962) petymeg válasza Hunter2 (#3952) üzenetére


petymeg
addikt

ez engem is zavar hogy vagy 10 golyó eltalálja az ellen ő meg vigan elszalad majd visszakézből egy lövéssel kiterít... :( de lehet én nem célzok elég jól.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#3963) F e Z o válasza petymeg (#3962) üzenetére


F e Z o
veterán

Ilyenkor az is lehet a probléma, hogy túl magas a szerverelérési idő a különböző játékosoknál. 80 felett már elég idegesitő dolgokat tud művelni.

H2O über alles!

(#3964) eladohardver válasza Hunter2 (#3949) üzenetére


eladohardver
őstag

Nem tudok pontosítani a kérdésen, mert az admin törli 1ből a hozzászólásom... Teccikérteni? :))

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#3965) v!ct0y válasza eladohardver (#3964) üzenetére


v!ct0y
veterán

AKkor inkább ne kérdezz!

(#3966) Gomez86 válasza Motaba78 (#3957) üzenetére


Gomez86
őstag

"de sajna nincs lan,"

Én úgy tudom hogy van, a private match-en belül...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#3967) flurider válasza Undoroid (#3884) üzenetére


flurider
aktív tag

Mert egyébként jó a pinged?
Megpingelsz egy akármit..pl extra.hu-t, akkor milyen időket kapsz?
(nekem is laggos néha, de az a szerver miatt van.. ;< )
Meghogy milyen az fps-ed? (fogalmam sincs hogylehet kiiratni konzol nélkül ;< )

Csillagkörü Litér

(#3968) DonMedve válasza Gomez86 (#3966) üzenetére


DonMedve
addikt

De offline nincs!Próbáltam tegnap,de ha offline vagy akkor nem jutsz el odáig,hogy indits privát meccset! :( :W

flurider:konfigfájlból is kilehetne,de nem működik.Egyedül a snapshotot lehet kiiratni a játékkal,meg a lagometert!FPS-t felvenni sem lehet mindenkinek fix 85-re van belőve,szerintem azt viszi mindenkinek! :K

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#3969) F e Z o válasza flurider (#3967) üzenetére


F e Z o
veterán

Fraps nevű progival megtudod nézni, mennyi fps-el játszol.
Egyébként külföldi szerverekkel nagyobb a ping, mint mondjuk extra.hu-val.

H2O über alles!

(#3970) DonMedve válasza F e Z o (#3969) üzenetére


DonMedve
addikt

De akár Xfire-vel is!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#3971) flurider válasza F e Z o (#3969) üzenetére


flurider
aktív tag

Persze, csakhogy nincs e valami eredendő gáz a pingjével.

Csillagkörü Litér

(#3972) dunc


dunc
nagyúr

Sokan kérdezték,hogy ha újrarakod a wint stb,hogy marad meg a multi profil,annyi,hogy a players könyvtárat kell elmenteni,és ha újra rakod simán visszamásolni,a telepitett könyvtárba.

(#3973) Polllen válasza F e Z o (#3963) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem 100-g nem vészes, de nem vagyunk egyformák...mondjuk az olyan szerókról pánikszerűen menekülök, amin lmgvel megsorozok vkit, ő megáll és 2 golyóval leterít (közben lövöm és hittelem)... ;]

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3974) Mappa


Mappa
addikt

#3956 célozz a vital pontokra ??? ...mit értesz vital pontokon? :B

Olyan már velem is előfordult,hogy rengeteget kellett lőni az illetőbe...

feküdt egy helyben meg se moccant ..gondoltam felszántóm a késsel..de inkább fejbe lőttem M4A1 kb 4m lehetett ...és csak második golyóba hót mög...pislogtam is nagyot ..azt le is lőttek :DDD

Ja és végre sikerült átírnom a nevem most már Hayabusa-lént tolom ...a mihez tartás végett :C

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#3975) v!ct0y válasza dunc (#3972) üzenetére


v!ct0y
veterán

Multit a steam profilod menti el!
Viszont a single az odalett nekem és a spec ops is mert tegnap húzam fel a win 7 et.

(#3976) F e Z o válasza Polllen (#3973) üzenetére


F e Z o
veterán

Ebből a szempontból jók a magyar dedikált szerverek, 30-50 pingekkel nincs laggolás.
Nem egy haverom van, akik még mobilnettel is játszottak, ott már azért volt némi lagg.
Nekem volt olyanom, hogy last stand-en voltam shotival. kb 3 méterre volt tőlem az ellen, elkezdtem sorozni, "meghaltam", még mindig lőttem, s végleg kimúltam. Hozzátenném valami kis pisztollyal szedett le. Aznap reggel nem kellett kv-t innom.

#3974 : Gondolom, fejre és szivre gondolt.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#3977) iZed válasza Mappa (#3974) üzenetére


iZed
aktív tag

vital pontok: fej, nyak, sziv. de mivel itt katonakrol beszelunk, igy a sziv jelen esetben nem vital mert a golyoallo miatt csak a masodik szivlovestol halnak meg. marmint a jatekban, eloben valtozo:) kiveve persze a sniper.

mondjuk az nemtom h gameban eleg-e egy nyakloves de egy komam megjarta a francia idegenlegiot es szerinte a nyakloves azonnali siker, meg ha nem is azonnali halal. az ellenfel azonnal harckeptelenne valik es az is marad. az h mennyi ido alatt hal meg ugyis tokmindegy ha nem tamad:)

(#3978) Polllen válasza F e Z o (#3976) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azért a mobilneteseket nem komálom...100-120-s ping és ott már van baj...néha teleportálnak kicsit...Egyszer én is kipróbáltam, de elég zavaró volt még nálam is.

Mondjuk cod4-ben messziről ki lehet őket szúrni :DDD

Viszont ETQW még mobilnettel is nagyon szépen fut.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3979) Polllen válasza iZed (#3977) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azért a valóságban a golyóálló mellény nem sokat segít egy 7.62-s AK ellen szvsz :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3980) Mappa válasza iZed (#3977) üzenetére


Mappa
addikt

Igen alapvetően ez jött le, csak pontosan ahogy leírtad ezek védett testrészek....de gondolom nem mondok újat hogy láttunk már érdekességeket cod-okban ..comb lövés egyből halt,fejnél meg pl. 2 lövés.....na persze tényleg nem mind1 mivel lövi azt az ember :)

nem kötelező megadni

(#3981) iZed válasza Polllen (#3979) üzenetére


iZed
aktív tag

valo igaz, de mivel a legisoknal a FAMAS a rendszeresitett fegyver, igy golyoallo eseten a sziv nem vital pont. terrorista haverom nincs, igy azt nemtom h ok mit neveznek vitalnak, bar igaz, h ak-val a vegtagokon kivul majdnem minden vital:)

(#3982) iZed válasza Mappa (#3980) üzenetére


iZed
aktív tag

eloben a sisak nem nyujt komoly vedelmet. van egy minimalis szog, ha abban esik be a golyo akkor elcsuszik rajta de talan 100bol egyszer jon be. valojaban csak a granatok robbanasa ellen jo, ha 5meterre elotted robban a (vedekezo)granat es hasalsz akkor a tormelek nem lyuggatja ki a fejed.:)

(#3983) Mappa válasza iZed (#3982) üzenetére


Mappa
addikt

hát igen ennek elég csekély az esélye,hogy így terítek le akárkit...voltaképp idő nincs rá,meglátod rácélzol és lösz,próbálsz minél pontosabban célozni.... de ha mód van rá akkor megpróbálja az ember minnél "szebben" véghez vinni a befejezést....mondjuk ez csak játék :)

nem kötelező megadni

(#3984) F e Z o válasza iZed (#3981) üzenetére


F e Z o
veterán

Magyar AMD65-el lőttem, na nem emberre, de azért meg kell hagyni szépen rombol. Minden bizonnyal lefektetne bárkit, még akkor is, ha golyóálló lenne rajta.
Sajnos más hasonló fegyverrel még nem sikerült, igy nincs viszonyitási alapom.

H2O über alles!

(#3985) iZed válasza F e Z o (#3984) üzenetére


iZed
aktív tag

jaja, az a cucc keresztulszaggat. lenyegeben az egy modositott AK.

(#3986) priti válasza F e Z o (#3953) üzenetére


priti
addikt

A PC mindig is komplexebb szolgáltatást fog nyújtani, mint egy box, de én már csak emiatt az átalakító miatt is úgy vagyok vele, hogy ennél pofátlanabb rablás nincs. Felmentem az apróra és 4000Ft-ért ez a joy teljesen über, oké hogy boltban újonnan 10k körül van, de itt most nem ez a lényeg, hanem az, hogy mik a valós lehetőségek. Egy BOX-ban minden olyan, amilyen, ha nem tetszik a hangminősége például akkor vehetsz mellé HiFi-t, a gépbe meg veszek egy szép hangú hangkártyát és megoldva. Én nagyon úgy látom, hogy az alapgép ára csak egy csali amire ha ráharapsz ugyanúgy elköltöd a PC árát és még mindig csak egy BOX-od van, és ha teszem azt elkoszolódik a dvd olvasója már meg vagy lőve, meg az ilyen teljesen alap dolgok, hogy akarsz bele egy HDD-t és olyan horror pénzért adják az ilyen kis szarokat amiket PC-hez már úgy dobnak utánad ezerért hogy őrület. Az egész egy vicc, az összes létező kiegészítő horror drága úgy hogy közben a játékok is a duplájába kerülnek és akkor kezdi nekem haverom hogy a box az jobb, amikor ott van neki egymás mellett kettő, az egyik feltörve a másik meg gyári, kiváncsi vagyok összesen mennyit költött idáig box-ra de ha rákérdezek persze hantázik. :DDD Nekem hiába mutogatja a játékokat, egyik se tud lekötni max ilyen 20 percre, csak az ilyen COD-os multis hentelés tudja elvonni a figyelmem, a BOX-ban inkább az tetszik, hogy sokkal inkább ki van találva arra, hogy élőben játszanak rajta ketten, az ember barátokkal legyen és ne kockuljon be otthon egyedül. Ezt nem lehet elvitatni tőle, az más kérdés, hogy én annyira alkalmatlan vagyok azzal a görbe fütyivel való operálásra, hogy szabályosan szenvedek attól, ha nekem játszanom kell egy XBOX-al.

Hardverlesen

(#3987) danilla válasza priti (#3986) üzenetére


danilla
őstag

Felesleges, a konzolt és a pc-t összehasonlítani, mert teljesen más a kettő, mindegyiknek megvan a hátránya és előnye. Ez egy olyan téma amit nyáron egy jó hideg sör mellett barátokkal lehet kitárgyalni, de vitatkozni róla felesleges (de az már biztos, hogy következő gépújításom az kiesik, nem fogok még egyszer annyit a gépbe ölni, mint most szeptemberben, inkább veszek egy ps3-at, szerintem időtállóbb, NEKEM)

https://twitch.tv/ddplayzone

(#3988) flurider válasza iZed (#3982) üzenetére


flurider
aktív tag

ahah
vedekezo)granat :)
Ez olyan mint a szívküldi királyvíz vagy a barátságos napalm :)

Csillagkörü Litér

(#3989) iZed válasza flurider (#3988) üzenetére


iZed
aktív tag

:DD ez tetszett.

de amugy nem teljesen, a vedekezo granat nagyobbat durran mert a gazdaja valszeg loveszarokban csucsul. a tamado valamivel kisebbet mert a gazdaja tobbnyire csak hasalni tud de elbujni nem mindig.

(#3990) priti válasza flurider (#3988) üzenetére


priti
addikt

:DDD

Védekező gránátról jut eszembe, tegnap este hallottam a tényekben, hogy valahol hanggránátot vetettek be a tüntetők ellen, az faca lehet, akkor nálunk baráti a szemkilövés, úgy az egyik megmarad így meg mindkét füledre süket leszel :DDD

(#3989) iZed

Nagyobb hatósugarú repeszgránát gondolom.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#3991) D1Rect


D1Rect
félisten

(#3992) priti válasza F e Z o (#3976) üzenetére


priti
addikt

Az nem kp, valahol lvl35 körül kapod meg, ilyen válltámaszos automata, rövid sorozatokat lő, nekem nagyon tetszik, gyakran át is váltok rá a főfegyóról amikor a főfegyón lévő radar szerint van időm az átváltásra, mert az olyan hogy ha rendesen célzol vele, akkor egy sorozat elég, így egy klikkel szeded le, lehet vele pörögni

(#3991) D1Rect

Várd meg az enyémet ha nem sürgős, ha nem lesz lean a nagy patch-ben amit még megvárok, akkor én odaadom neked 7k-ért, a steam-en meg tudod változtatni a nevet, jelszót, erről nem küld e-mail-t, de ha az megnyugtat a freemail címet is nekedadom amivel regeltem a steam-re azt is magadévá teheted megváltoztatva a jelszavát mielőtt a steam-en átírod a jelszót, aztán ha megváltoztattál mindent és meggyőződtél róla hogy azt a mail-ből sem tudhatom, akkor majd visszaadod a freemail címet úgy hogy itt priviben megírod a jelszavát, ha meg a steam-es jelszót nem ismerem nem fogok tudni multizni vele hiába ismerem az eredeti key-t, mivel nem fogok tudni belépni a steam-be, így kvázi a tiéd lett a játék. A multiban meg újat lehet kezdeni lvl70 után, így az sincs hogy megfosztalak a fejlődés örömétől, 100%-os a gém :K

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#3993) Haart válasza D1Rect (#3991) üzenetére


Haart
addikt

Mostmár igen :D

(#3994) flurider válasza danilla (#3987) üzenetére


flurider
aktív tag

FPS-en kívül biztos jó a konzol.

De:
Egy HQ-n játszottam, nemtom hogy, de vagy konzolos emberke keveredett oda, vagy joy-jal nyomta a szerencsétlen (a célkereszt a bal fölső sarokban, ő meg próbált százfelé menni, nagyon nevetséges volt) Tuti nem egérrel nyomta, játszottam konzolonis medalofhonort, tisztasitt ;<
Konzollal kevésbé pótolható érzés az autista módon, kb odanézés nélküli idegből fejrerárántás és lelövés. Ezt konzolos szarirányítóval nemlehet ;<

Csillagkörü Litér

(#3995) danilla válasza flurider (#3994) üzenetére


danilla
őstag

Anno még pár volt osztálytársammal egyszer suli után összeültünk egy ""konzolklubba", több összekötött xbxon toltuk a halo-t, nagyon élveztük, annyira jó volt. Szerintem a konzol tökéletes arra, hogy haverokkal összeülj sörözni, és elszórakozzatok, akár FPS-el (nekem bejön).

https://twitch.tv/ddplayzone

(#3996) D1Rect válasza priti (#3992) üzenetére


D1Rect
félisten

Van STEAM accom, és a STEAM egyébként sem engedi az acc továbbadást. ;)
Azért köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#3997) priti válasza D1Rect (#3996) üzenetére


priti
addikt

Most ezt nem értem, mi köze ennek ahhoz hogy neked van e Steam acc-od? Odaadom az enyém nevét jelszavát, te belelépsz megváltoztatod a nevet meg a jelszót és a tiéd lesz, azaz lesz két steam accod, hol itt a probléma? Nem vágom :F

Hardverlesen

(#3998) Fix


Fix
tag

Srácok valakinek van problémája a Call of Duty: Modern Warfare 2 single részén játék közben? :(((
Mert nekem játszhatatlan pedig nincs szar gépem 1280x1024-ben akad a gép vagyis elég darabos. De még 1024x768-ban is. :O
Valakinek hasonló probléma, meg oldással? :F
Ja ami az érdekes multi player-en nincs ilyen. :))

[ Szerkesztve ]

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#3999) priti válasza Fix (#3998) üzenetére


priti
addikt

A textúrát vedd le extra-ról high-ra, mert extra-n egyszerűen gondok vannak a játékkal, nem a VGA az oka.

Hardverlesen

(#4000) D1Rect válasza priti (#3997) üzenetére


D1Rect
félisten

1. Nem tudom hozzárendelni a saját accountomhoz
2. A STEAM nem engedi az accok árusítását.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.