Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) priti válasza iZed (#3795) üzenetére


priti
addikt

Felbecsülni sem lehet mekkora kárt okoznak napi szinten a cégeknek a vírusok, csak ez pont olyan téma, mint az olaj. Óriási üzlet, csak nem az üzlet teremti meg az életet, hanem az élet teremti meg az üzletet, csak ezt hajlamosak megfordítani a magukat Istennek képzelő milliárdosok. A téma tényleg messzire visz, hagyjuk.

Hardverlesen

(#3802) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Mi a pontos száma a mostani verziónak?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#3803) danilla válasza kovacsroli (#3802) üzenetére


danilla
őstag

1.0.159 és nem műkszik.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#3804) kovacsroli válasza danilla (#3803) üzenetére


kovacsroli
senior tag

de most nem valami újat csináltak? vagy az még nincs?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#3805) >Dragon> válasza jegenye77 (#3799) üzenetére


>Dragon>
tag

Mi lenne szép?

★★★★Nem hallotta hogy integettem????!!!★★★★

(#3806) danilla válasza kovacsroli (#3804) üzenetére


danilla
őstag

Még nincs, vagyis még nem került fel általam ismert oldalra.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#3807) iZed válasza priti (#3801) üzenetére


iZed
aktív tag

lol... a virust mindig a huje user telepiti. nekem miernincs ezereve virusom? a csajom mer sezd ossze egy delutan alatt 3 virust a notira? a user a hulye es ezt a szolgaltatok b.szhatjak. egyebkent ha ezt bevezetnek a szolgaltatok amit te mondasz akkor en inditanek egy uj netszolgaltatot es en nem kovetnem ezt a tendenciat, mi tortenne? hozzam jonne minden user:] bukott ugy.

talan ha a fejlesztok nem felmilliardot akarnanak vele keresni hanem eleg volna mondjuk 100-150millio ($), akkor lehetne harmadaron arulni es meg talan en is megvennem.

(#3808) Malachi válasza kovacsroli (#3802) üzenetére


Malachi
addikt

1.0.166 az eredeti

[ Szerkesztve ]

(#3809) kovacsroli válasza Malachi (#3808) üzenetére


kovacsroli
senior tag

be lehet szerezni? vagy majd auto?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#3810) iZed


iZed
aktív tag

egyebkent nemertem miert igy csinalja az IW. ha steamre kell csatlakozni igyisugyis akkor kiszurhetne a werziot. mittom csatlakozaskor ellenorizze le a steam az exe-t. ha karakterre pontosan ua mint az eredeti exe akkor foljohet, hanem akkor connection failed go buy origi. ugyanugy mint minden mas multis gamanal, torttel nem jatszhatsz gyari szerveren. a steam is csak egy szuerver, leellenorizhetne.

(#3811) Malachi válasza kovacsroli (#3809) üzenetére


Malachi
addikt

nekem már frissült, ment is

(#3812) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

miért nem jó ez úgy ahogy tegnap volt-.- legegyszerűbb

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#3813) >Dragon> válasza kovacsroli (#3812) üzenetére


>Dragon>
tag

Köszi a segítséget :F :F :F :F

★★★★Nem hallotta hogy integettem????!!!★★★★

(#3814) kovacsroli válasza >Dragon> (#3813) üzenetére


kovacsroli
senior tag

parancsolsz? :U

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#3815) priti válasza danilla (#3800) üzenetére


priti
addikt

Nincs ilyen hogy azt mondja hogy ebbe nem megyünk bele. Úgy állítod be, mint ha ez szemben állna a jogállammal. Olyan mint ha azt mondanád, hogy a vezetést oktató cégek abba nem mennek bele, hogy személyhez kötött legyen a jogosítvány, mert eddig nem volt az. Attól, hogy Ford jogsi nélkül vezette a t-modellt mert akkor még nem volt szabályozva kitünően lehetett szabályozni a jogosítványszerzés jogi kereteit egy jogállamban miután elterjedt az autó minden államban. A szabályozás elmaradásához semmi köze a piacnak. Ha csak úgy lehet eladni egy internet kapcsolatot, hogy ahhoz fix ip címet rendelnek ami hatóságilag nyilvántartott személyes adat, mert ez a törvény minden államban egységesen akkor ehhez fognak alkalmazkodni a szolgáltatók. Esetleg az államoknak kellene szerződést kötni egymással az egységes bevezetésről, de még ez sem kötelező, mivel itt is el lehet bújni a nemzeti szuverenitás mögé, persze értelemszerűen egységesen kellene lépni.

Hardverlesen

(#3816) kovacsroli válasza priti (#3815) üzenetére


kovacsroli
senior tag

vagy 14 évesen mindenki kap a személyi igazolvány és lakcímkártyája mellé egy IP címet :DDD :DDD

off--->off :B

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#3817) danilla válasza priti (#3815) üzenetére


danilla
őstag

Ha jól értelmezem: állami törvényt kell létrehozni, hogy csak fix IP-s internet lehessen, és ha valaki csal egy számítógépes játékban (pl cod6) vagy warezzal játszik, akkor annak az internetét IP alapján meg lehessen szüntetni. Ezt az egész világon, minden országban bevezetni.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#3818) jegenye77 válasza >Dragon> (#3805) üzenetére


jegenye77
addikt

Hogy kétnaponta frissit /javit/!Mindig lefog állni az egész fél napra?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3819) iZed


iZed
aktív tag

ahhhh.. valtozo ipvel is meglehet talalni barkit, nem veletlen bujkalnak tobb proxy moge a "rosszfiuk". egy haverom admin egy netszolgaltatonal (Hiperkom) es kb ket honapja a vateran vki "kamuarut" tett fel, benyelte a penzt es nemkuldte amiert a user fizetett. vatera micsinalt? megnezte mi volt az ip, szolt a hiperkomnak hogy milyen datummal volt az az ip, hiperkom meg datumbol es ipbol megtalalta a usert. ezt pont a haverom csinalta. az, hogy fix vagy nem fix a megtalalhatosag szempontjabol tok lenyegtelen. akkor a hekkerek se proxyznanak kulfoldre ha mar a dinamikussal is megtalalhatatlanok lennenek. csak gondoljatok bele, ha dinamikus IP-krol DOS-olsz nemkapnak el? ugyan mar:) fel internet halott lenne annyifele menne a DOS.

(#3820) priti válasza danilla (#3817) üzenetére


priti
addikt

Bármilyen jogellenes cselekmény esetén, mint a bűncselekmény elkövetéséhez felhasznált eszközt a számítógépét is le lehet foglalni. Ma is, számos példa van rá. Itt tisztán a felderítés hatékonyságának fokozásáról van szó, illetve óriási jogvitáról, hogy ez mennyiben sérti a személyiségi jogokat, de ez a jogvita csak az érdemi lépés elodázásáról szól szerintem és nem a személyiségi jogokról.

Hardverlesen

(#3821) rup1u5 válasza danilla (#3817) üzenetére


rup1u5
nagyúr

1984

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#3822) iZed válasza priti (#3820) üzenetére


iZed
aktív tag

latom nagyon faj neked az a 10ezer :))

(#3823) danilla válasza iZed (#3822) üzenetére


danilla
őstag

Úgy tűnik.

priti: jól értelmeztem?

rup1u5: :B ?

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#3827) rup1u5 válasza danilla (#3823) üzenetére


rup1u5
nagyúr

link ;)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#3834) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ma voltam Allee electro World-ben ott 11.000HUF a játék!

Üdv: Csabee.

(#3835) feka007 válasza kovacsroli (#3792) üzenetére


feka007
nagyúr

Eredetivel csak nem fognak annyit kockáztatni, hogy esetleg kib.sszák a 30-100k értékű játékaival együtt Steamről, IQ blaster.. :DDD :U
Egyébként nem csak a csalókra értettem, az IWNet is sokkal lassabb ha megszállják kétszer annyian, és ezzel csak az szív aki megvette persze..

[ Szerkesztve ]

(#3840) adam320 válasza adam320 (#3615) üzenetére


adam320
senior tag

Hát srácok semmelyik nem segített...win7 reinstall is megvolt..első pályán megy..aztán a második pályát kb 7percig tölt..és van rajta kb 0-1 fps..

[ Szerkesztve ]

(#3844) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

A topik takarítva, legközelebb ne a warez legyen a téma, bármennyire is akadályoz pro és kontra.

lamasz utolsó figyelmeztetés, itt tilos a warez ! :(((
lajosx szintén.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3845) iZed


iZed
aktív tag

jaja no wrz sracok;)

amugy hanyas szintuek vagytok ?

(#3846) kovacsroli válasza iZed (#3845) üzenetére


kovacsroli
senior tag

11el csöveskedek :B

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#3847) danilla válasza iZed (#3845) üzenetére


danilla
őstag

21-ig jutottam, de holnap elölről kezdem.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#3848) priti válasza iZed (#3822) üzenetére


priti
addikt

Jól látod. Így nagyon fáj, hogy a warez miatt nem lehet normálisan használni az eredetit. Remélem nem muszáj frissíteni a verziót és továbbra is tudnak a régi verzóval multizni egymással a törtet használók, így idővel elszeparálódnak legalább tőlünk a csalók és a warezosokat boldogítják, nem minket. Legalább ennyi lehetne, ha már a rendszert túlterhelik, most állítólag jobb lett, remélem estig kihúzza és használható lesz még, tegnap este katasztrófa volt, persze hogy a guta üt meg, hogy kicsengetem és szívok.

Hardverlesen

(#3849) iZed válasza danilla (#3847) üzenetére


iZed
aktív tag

elorol? miert? lehet elorol kezdeni?:D

(#3850) Fortissimus


Fortissimus
őstag

beleptem a ph group-ba
tetszik az mp eddig, 1.5 ora alatt leptem 10 szintet :)
de konyorgom, kihajolast a nepnek!!! anelkul nem az igazi :((

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.