Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) Bencus88 válasza Sirandrish (#3250) üzenetére


Bencus88
nagyúr

nem sz@rral gurigázok vaze:)

(#3252) Sirandrish válasza Bencus88 (#3251) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahj bocsánat mester :R
amugy te se tudod mitől magas a pingem minden szeron? (magyaron is)
se le se fel nem töltök semmit..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3253) Bencus88 válasza Sirandrish (#3252) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Eddig jó volt?Ha igen milyen programot töltöttél le ami esetleg elronthatta?

(#3254) Sirandrish válasza Bencus88 (#3253) üzenetére


Sirandrish
legenda

eddig a PH!-s szerra is betudtam menni most meg olyan hibaüzit kapok hogy csak alacsony pingel lehet bejutni..külföldi szerokról is ilyet kapok sok helyen..ahva meg beenged ott meg 60as pingel jönnek az én 250esem ellen..hát mit mondjak..kb 60%os esélycsökkenés..
progit semmit se szedtem le azóta..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3255) Bencus88 válasza Sirandrish (#3254) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Biztos nem fut valami alkalmazás?Nemtok segíteni fogalmam sincs mmi lehet

(#3256) Sirandrish válasza Bencus88 (#3255) üzenetére


Sirandrish
legenda

everest...de az eddig is ment..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3257) nasu17


nasu17
csendes tag

Na leírom szépen a problémát.
Mikor elindítom a COD4-t , akkor ezt írja : iw3mp.exe hibát észlel ezért leáll. Akárhányszor indítom el mindig ezt írja...esetleg valami ötlet?

(#3258) Sirandrish válasza nasu17 (#3257) üzenetére


Sirandrish
legenda

ujrainditás? ujratelepités? format C?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3259) dangerzone


dangerzone
addikt

Nekem is ugyanez a problémám van. A játékot számtalanszor újratettem már. De nem megy...Esetleg valaki valami ötlet? (Amúgy a demo simán ment, szóval a minimum rendszerkövetelményeknek megfelel a cuccos)

(#3260) Bencus88 válasza Sirandrish (#3256) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Azt nézd meg, hogy más játéknál is ekkora a ping

(#3261) Tituszazeb


Tituszazeb
tag

Sziasztok!
Elakadtam a CoD4-ben. Oroszországban vok, vmi terrorista után kell kutatni a faluban, már minden házon túl vok, csak egy maradt. Ott áll az egész csapat az ajtó előtt, de sehogy nem tokk bejutni. Már próbáltam szétlőni az ajtót (rpg-vel is), helikoptert hívtam, ugráltam össze-vissza. A 4 társ ott guggol az ajtó mellett, meg azt is látom, h van bent 2 ember...
Nem tok bejutni :(
Tudja vki, h itt mit kell csinálni?

Kérek mindenkit, hogy privátban írjon, mert azt jobban észreveszem! Köszönöm! :)

(#3262) dangerzone válasza nasu17 (#3257) üzenetére


dangerzone
addikt

Na megvan a megoldás az iw3mp.exe hibára...
A cod4/miles mappában a "mssmp3.asi" fájl kiterjesztését írd át ".bak" -ra. Nekem így már működik! Remélem neked is fog! ;)

(#3263) Sirandrish válasza Bencus88 (#3260) üzenetére


Sirandrish
legenda

más gammel nem multizok jelenleg..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3264) Tituszazeb


Tituszazeb
tag

pls vki segítsen!

Kérek mindenkit, hogy privátban írjon, mert azt jobban észreveszem! Köszönöm! :)

(#3265) webdeejay


webdeejay
aktív tag

Hali!

Megszereztem a cod4-et, és sehogy sem akar elindulni a single player-e...segítsetek! 1 g ram, 7300gtddr3...

(#3266) Shodan válasza webdeejay (#3265) üzenetére


Shodan
addikt

kiír valamit?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#3267) v.tom válasza Soak (#3245) üzenetére


v.tom
őstag

Jah már rájöttem.. Jó hülye vagyok :F THX

(#3268) webdeejay válasza Shodan (#3266) üzenetére


webdeejay
aktív tag

nem, semmit se, mármint csak annyit, hogy safe mode-ban akarom-e indítani valami hiba miatt vagy sem...rámegyek a nem-re nem indul el...rámegyek az igen-re akkor sem

(#3269) nasu17 válasza dangerzone (#3262) üzenetére


nasu17
csendes tag

óóó köszi tesó :C

(#3270) Sirandrish válasza webdeejay (#3268) üzenetére


Sirandrish
legenda

próbáltad már ujrarakni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3271) webdeejay válasza Sirandrish (#3270) üzenetére


webdeejay
aktív tag

most teszem épp...

(#3272) ent válasza Bencus88 (#3260) üzenetére


ent
őstag

Nekem a magyar szervereken is 60-70 a pingem, ez gáz. Ahol meg a játékban a lista 70-80 pinget ír, játékban 90-100. nem értem!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#3273) Sirandrish válasza ent (#3272) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem meg mindenhol 200 felett van:(

ennél jobban is sikerülhetne de egyszerüen 80%ban csak gránáttal tudok ölni:(
[link]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3274) Sirandrish válasza webdeejay (#3271) üzenetére


Sirandrish
legenda

helyzetjelentést majd..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3275) ent válasza Sirandrish (#3273) üzenetére


ent
őstag

Ja és 7Mbit a net. E mellett a cod2 ben 20 pingem volt.

Na jó szerkesztek: 34lv ben vagyok 3 nap alatt. Üssünk össze egy csapatot. :DDD

[ Szerkesztve ]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#3276) webdeejay válasza Sirandrish (#3274) üzenetére


webdeejay
aktív tag

óóó nem müxik, pedig több cracket is tettem rá...először azt ami mellékelve volt hozzá a razor1911-es verzióhoz, majd a g**ecopyw**ld.com-ról szedtem le egy másikat, és azzal sem műküdik wááá segítsetek, nagyon szeretnénk már cod4-ezni !

(#3277) ent válasza webdeejay (#3276) üzenetére


ent
őstag

Vegyél eredetit. Hanyagóljuk a warez és ehhez kapcsolódó hsz-okat.ó, főleg a razziák után pár nappal.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#3278) webdeejay válasza ent (#3277) üzenetére


webdeejay
aktív tag

ahan és a csóró kisemberek pedig ne jáccanak ugye?

(#3279) Bencus88 válasza Sirandrish (#3263) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szerintem nézz meg másik játékot is

(#3280) Kanczy válasza webdeejay (#3278) üzenetére


Kanczy
veterán

de játsszanak...csak ne itt :)

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3281) Sirandrish válasza ent (#3275) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem 10Mbit:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3282) Sirandrish válasza Bencus88 (#3279) üzenetére


Sirandrish
legenda

például? most azért rakjak fel valamit?:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3283) ricsy888 válasza webdeejay (#3276) üzenetére


ricsy888
senior tag

PH alapelvek:
- "Wareztevékenység", vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan

* használatának elősegítése (pl. regisztrációs szám, crack megosztása, linkelés ezeket tartalmazó weblapokra)
* használatára buzdítás,
* segítségkérés ezek beszerzésében, használatában;

Csak, hogy tudd :)

mod: nem sértésnek szántam, szal ne haraggudj rám ezért :)

[ Szerkesztve ]

(#3284) v.tom


v.tom
őstag

Állítólag a Tesco-ban már 8k-ért hozzánkvágnak egy Cod4-et. Az annyira nem drága. Én is gondolkodom rajta.

(#3285) Senhi válasza v.tom (#3284) üzenetére


Senhi
aktív tag

Hát ma amikor néztem haverral még a szokásos 9990-ért árulták.

(#3286) v.tom válasza Senhi (#3285) üzenetére


v.tom
őstag

Tesco? Lehet, igazából nekem is csak mondták hogy ennyi. :F

(#3287) Neró válasza nasu17 (#3206) üzenetére


Neró
őstag

Na ebből már kivehető a hiba.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#3288) Sirandrish


Sirandrish
legenda

senki nem tud megoldást a pingre?
így játszhatatlan:(
egy embert nemtudok lelőni 2méterről mert 2 secig nyomom mire elkezd lőni:(:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3289) Sirandrish válasza v.tom (#3284) üzenetére


Sirandrish
legenda

9990et nem ér szerinted?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3290) Bencus88 válasza Sirandrish (#3282) üzenetére


Bencus88
nagyúr

cod2 valamit valamiért

(#3291) webdeejay válasza ricsy888 (#3283) üzenetére


webdeejay
aktív tag

oks, értek én a szóból...

(#3292) feka007


feka007
nagyúr

Valaki bedobhatna egy IP-t, ha játszik most. :)

(#3293) webdeejay


webdeejay
aktív tag

Mostmár új hibát ír ki a cod: ,,DirectX encountered an unrecoverable error." help :))

(#3294) Sirandrish válasza Bencus88 (#3290) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah jó felrakom...nemsoká re.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3295) Sirandrish válasza Sirandrish (#3294) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah felraktam..átlag 60 de valamikor felmegy 100ra..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3296) feka007


feka007
nagyúr

Most toltam egy jó ideig a multit. Hát nagyon ott van. :)

(#3297) v.tom válasza Sirandrish (#3289) üzenetére


v.tom
őstag

Dehogynem, csak a 8000 mégis olcsóbb.

(#3298) Sirandrish válasza v.tom (#3297) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ez tény:)
én lehet eladom majd az enyémet:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3299) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

a topic kezdőlapjára ki lehetne rakni pár ph!-s szerver ip-t, csak az egyszerűség kedvéért :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#3300) Bencus88 válasza Sirandrish (#3294) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Probáld a gamet reinstall

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.