Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Sirandrish válasza Bencus88 (#1448) üzenetére


Sirandrish
legenda

aha értem..én régen szintén nagyon vágtam de beleuntam a sok csiter köcsögbe azóta hozzá se nyultam a multi részéhez...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1452) Kecuhun válasza tkesy (#1450) üzenetére


Kecuhun
senior tag

A tár állapotát jelzik a jobb alsó sarokban. (Sok kis csíkocska egymás mellett) :D

(#1453) Bencus88 válasza Sirandrish (#1451) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mondjuk klánba jó játszani elhülyéskedni

(#1454) Pubszon válasza Sirandrish (#1451) üzenetére


Pubszon
veterán

CoD <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek CHEATerek!!!''By: PubszoN '' :R :C

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1455) Sirandrish válasza Bencus88 (#1453) üzenetére


Sirandrish
legenda

régen állandűn hívtak klánokba de valahogy nemtudtak elcsábitani:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1456) Sirandrish válasza Pubszon (#1454) üzenetére


Sirandrish
legenda

régen állandóan ezt hajtogattam..kár hogy nem védettemle mert uylátom másnak is eszébe jut:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1457) athomi válasza Sirandrish (#1451) üzenetére


athomi
veterán

Ha lett volna eredeti kulcsod, akkor járhattál volna eredeti szerókra. Ott nem lett volna ilyen problémád.
Amúgy sajnos sokkal több emberről hiszik azt hogy cheater, mint amennyi valójában van.

(#1458) Sirandrish válasza athomi (#1457) üzenetére


Sirandrish
legenda

öö én csak olyanra mondtam aki tuti hogy az volt...csak voltak fura dolgok de mindegy...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1459) F3@R


F3@R
tag

Hi all!
mivel lehet előhozni a konzolt illetve azon belllül melyik parancsal lehet berakni az fps-t?
vagy single-be nemlehet??? :F

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#1460) athomi válasza F3@R (#1459) üzenetére


athomi
veterán

Konzol előhozása a "0"-ás gomb.
FPS jelzéséhez a következőt kell beírnod: /cg_drawfps 1

(#1461) Bencus88 válasza Sirandrish (#1455) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem meg az a véleményem a multit nem lehet klán nélkül játszani kivétel, ha 14 év alatt vagy vagy anyira unatkozol nem tudsz mit csinálni.

(#1462) Sirandrish válasza Bencus88 (#1461) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én vagy 2 évig megvolram klán nélkül..nemértem mi köze a multinak a klánhoz...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1463) fpeter07 válasza athomi (#1460) üzenetére


fpeter07
veterán

és /com_maxfps 125 (vagy bármennyi) <- nekem csak így írja ki

(#1464) fpeter07 válasza Sirandrish (#1462) üzenetére


fpeter07
veterán

ezt én se értem :F

(#1465) Sirandrish válasza fpeter07 (#1464) üzenetére


Sirandrish
legenda

de most komolyan..klán nélkül is lehet játszani és szerintem jobb is mint klánnal...meg amugyis..nehogymár már mondja meg mikor kéne játszani mert war van..sz*rom le..majd ha kedvem lesz akkor játszok:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1466) Bencus88 válasza Sirandrish (#1462) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Sokkal nagyobb élményt nyújt ha többiekkel tudsz egy klánt elverni meg ráadásul közbe ts-en kommunikálni is.De ha nem voltál klánba nem tudhatod sztem probáld ki egyszer:) ;)

(#1467) Sirandrish válasza Bencus88 (#1466) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát engem valahogy nem mozgat az egész klán dolog..tdm-be ismással vagyok egy csapatba..nekem annyi elég:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1468) Bencus88 válasza Sirandrish (#1467) üzenetére


Bencus88
nagyúr

te tudod. :DD

(#1469) Sirandrish válasza Bencus88 (#1468) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem jó ugy is..bár mint már mondtam mostanásg nem játszok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1470) Pubszon válasza F3@R (#1459) üzenetére


Pubszon
veterán

Ahogy athomi leírta csak ezek előtt engedályezd a console-t a beállításokban.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1471) Remington


Remington
őstag

sziasztok
egy olyan oldalt keresek ahonnan le tudom egyben szedni az összes cod4-es videót. tudtok ilyenről?:R

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#1472) Sirandrish válasza Remington (#1471) üzenetére


Sirandrish
legenda

hivatalos oldal? or jutub?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1473) STC Speed válasza Remington (#1471) üzenetére


STC Speed
őstag

1 h.sz

(#1474) fpeter07 válasza Remington (#1471) üzenetére


fpeter07
veterán

vagy gametrailers.com

[ Szerkesztve ]

(#1475) CoD4


CoD4
csendes tag

http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=11442824
Igényesen megszerkesztett Call of Duty 4 Modern Warfare iwiwclub,ha van kedved bejelölhetsz;)
THX,sry az offér.

(#1476) Sirandrish válasza CoD4 (#1475) üzenetére


Sirandrish
legenda

Cod4esek gyűjtőhelye?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1477) Detox!


Detox!
senior tag

Kipróbáltam a demot... minden eddigit üt amit láttam.

A grafika..., a hangok..., a hangulat..., a fegyverek..., a mozgás..., minden a helyén van, és külön örülök hogy elszakadtunk a 2. vhtól.
Már naggyon régóta nyomom a FEAR Combatot és eddig nem találtam olyan játékot ami multiban jobban tetszene, de ez... hát kiváncsi leszek rá, de az eddig látottak alapján megvan a köv 2év multis gameje :U

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#1478) Detox!


Detox!
senior tag

dupla..

[ Szerkesztve ]

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#1479) Sirandrish válasza Detox! (#1477) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahj a Grafikát ne dicsérd mert meglincselnek:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1480) Detox! válasza Sirandrish (#1479) üzenetére


Detox!
senior tag

jahh most olvasom hogy egyeseknek vannak vele gondjai, hogy mosottas bitmap a messzi távol stb. Erre csak annyit, hogy a magamfajta csóró gémer (mi vagyunk többségben..) valszeg nem panaszkodik, örül annak hogy normálisan fut a gépén. (egyébkén meg a mosottas távolt csak akkor vettem észre miután elolvastam a hsz-t és direkt megnéztem...)
Én szívesen veszem az ilyesfajta kompromisszumokat a futás javára, és leborulok a fejlesztők előtt akik egy ennyire profin optimalizált, játékot-motort írtak.
A neves és futtatott játékok manapság mind (95%) csak a grafra mennek és baxnak optimalizálni őket, és persze takaróznak azzal a fejlesztők-kiadók: "mos mé mongyák? egy 88GTX-el tükörsimán fut". Hát a ***** ****** :(((

[ Szerkesztve ]

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#1481) Sirandrish válasza Detox! (#1480) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát én egyáltalán nem vagyok elégedetlen a grafikát illetően.

Nekem picit hiányzik a 2.világáborus környezet de így is nagyon jó.
Jah és énis örülök hogy inkább a játékélménnyel foglalkoztak a grafika helyett...nekem sincs pénzem 2-3 havnta 100k-ért megvenni a legujabb VGA-kat...nekem ez a Grafika tökéletesen megfelel és megfelelne akármelyik játéknál.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1482) Detox! válasza Sirandrish (#1481) üzenetére


Detox!
senior tag

most hogy így mondod, elképzeltem 2vh-s környezetben a gémet, hát ezekkel az effektekkel-füsthatásokkal én is megnéznék egy Omaha beachet :U (persze szigorúan M4Carbine-el :D)

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#1483) Sirandrish válasza Detox! (#1482) üzenetére


Sirandrish
legenda

bizts hogy nagyon klafa lenne dehát most ez kimarad:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1484) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

más is észrevette már hogy az fps brutális módon ingadozik?
24-150, meg ehhez hasonlók.. fraps ezt nem érzi erre kihoz egy átlagot, de aki a game beépitett fps méröjével nézi az láthatja hogy valami nem kóser..
konzol: /cg_drawfps 1

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1485) kircso13 válasza jaffa 2843 (#1484) üzenetére


kircso13
senior tag

Nekem 80-120 fps között mozog! Semmi akadás full grafikával (1950xt) . Szerintem jól összerakták eddig ezt a programot (demo)

..,

(#1486) Sirandrish válasza jaffa 2843 (#1484) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem 30alá nem megy...nagy akciójeleneteknél 30-50 amugy 60-100 körül mozog..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1487) Richter36


Richter36
őstag

Végigjátszottam a demot és nagyon tetszett.Külön örűltem annak,hogy jól optimalizálták a játékot és némi kompromisszummal az is tud vele játszani akinek nincs gigabrutál gépe.

(#1488) Mz/ts250@300


Mz/ts250@300
tag

Egyre jobban tetszik a játék,igy a demo alapján
A nyomkövető rakéta használata nagyon király :C
Most már jöhetne a teljes game .

A világ egy játszótér, és ezt tudod, amikor gyerek vagy, de valahogy idővel mindenki elfelejti.

(#1489) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

tiszteletből végignyomós, airborne jobban bejövős - szerintem...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1490) fpeter07 válasza Detox! (#1482) üzenetére


fpeter07
veterán

Jobb hogy modernkorba van :U

(#1491) STC Speed


STC Speed
őstag

2 map gameplay videó jelent meg,természetesen HD:[link]

(#1492) Berényi Miki


Berényi Miki
csendes tag

Sziasztok !
Ha szeretnétek nyerni egy eredeti Call of Duty 4 Modern Warfare játékot, látogassatok el az alábbi oldalra: [link]

(#1493) F3@R válasza athomi (#1460) üzenetére


F3@R
tag

Köszi az infót!

Am van már előrendelés???? vagy esetleg lehet tudni hogy mennyi ezresbe fog fájni?

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#1494) Sirandrish válasza Berényi Miki (#1492) üzenetére


Sirandrish
legenda

köszi a linket "Miklós":DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1495) Kecuhun válasza STC Speed (#1491) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Köszi a linket Speed! Csak egy bajom van: hiába vagyok regisztrálva és bejelentkezve az IGN oldalára, nem engedi letölteni a videót HD-be! Vmi olyasmit ír, hogy jelentkezzek be, dehát már bevagyok... :W

(#1496) STC Speed válasza Kecuhun (#1495) üzenetére


STC Speed
őstag

nekem is sajna remélem megjavul :K

(#1497) STC Speed válasza F3@R (#1493) üzenetére


STC Speed
őstag

1 h.sz ben

(#1498) Kecuhun válasza STC Speed (#1496) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Szerintem ugyanúgy fizetni kell, mint a Fileplanet.com oldalon! :W Amúgy jó kis videók! :R

[ Szerkesztve ]

(#1499) STC Speed válasza Kecuhun (#1498) üzenetére


STC Speed
őstag

Nah,akkor keresek neked linket :DD

(#1500) Kecuhun válasza STC Speed (#1499) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Én is azon vagyok! Ki talál hamarabb? :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.