Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10101) kavicssli válasza Sirandrish (#10098) üzenetére


kavicssli
addikt

Hátha az ilyen buzeráns configos gyökereket is megfogná :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10102) kavicssli válasza Sirandrish (#10100) üzenetére


kavicssli
addikt

tizen5.én :DDD Nyeeeeeeeeeeeeeeeee :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10103) athomi válasza Boci_83 (#10099) üzenetére


athomi
veterán

Nem, ahogy gyerpi írta úgy nem helyes. A tizenötödike (15.) és a tizenötödikén (15-én) nem ugyanazt jelenti. ;)

(#10104) Sirandrish válasza kavicssli (#10101) üzenetére


Sirandrish
legenda

sajna azt én biza kétlem:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10105) Sirandrish válasza athomi (#10103) üzenetére


Sirandrish
legenda

dé ákkúr mi mutaSSa a dik szócskát ha nyetu petty?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10106) athomi válasza Sirandrish (#10105) üzenetére


athomi
veterán

Azért van, mert pettyet és kötőjelet nem tehetsz egymás után, főleg nem ugyanabban a szóban.

[ Szerkesztve ]

(#10107) kavicssli


kavicssli
addikt

Fentebb kérdeztem de nem nagyon kaptam választ!
A CB-re hányan leszünk?4en?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10108) athomi válasza kavicssli (#10107) üzenetére


athomi
veterán

Gondolom Andris és Kiflee dolgozik az ügyön és később többen lesztek.
Az előző csapatban én is lettem volna, de idő közben felhagytam a Cod4-el.

[ Szerkesztve ]

(#10109) gyerpi válasza athomi (#10096) üzenetére


gyerpi
aktív tag

:R :R :R

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#10110) kavicssli válasza athomi (#10108) üzenetére


kavicssli
addikt

Igen azt gondoltam hogy többen leszünk.. :D
...miért hagytál fel a COD4el? :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10111) kavicssli válasza gyerpi (#10109) üzenetére


kavicssli
addikt

nye :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10112) gyerpi válasza athomi (#10108) üzenetére


gyerpi
aktív tag

nem is fogsz játszani vagy mi :Y

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#10113) Sirandrish válasza kavicssli (#10107) üzenetére


Sirandrish
legenda

4en kevesek vagyunk..laddere pl 5nél kevesebb ember nem is mehet...azaz egyelőre még nincs csapat:(
Ha van ismid akinek van Origija és jönne szívesen megnéznénk:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10114) Sirandrish válasza athomi (#10106) üzenetére


Sirandrish
legenda

okéoké...én ilyenekhez nem értek csak kérdeztem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10115) gyerpi


gyerpi
aktív tag

más de jó :DDD
József felvevé nemzőköpenyét, s elméne Máriához. Így szóla hozzá:
- Jer Mária, légy az enyém, nemzzünk!
- Most inkább ne József, nincs hozzá kedvem. - felelé Mária. S lőn, József rosszkedvűen elballaga. Másnap József ismét felvevé nemzőköpenyét, s elmenvén Máriához, így szóla hozzá:
- Mária, légy az enyém, nemzzünk!
- Most ne, József, fáj a fejem.
S lőn, József mérgelődvén elballaga. Másnap József ismét felvevé nemzőköpenyét, elméne Máriához, s így szóla hozzá:
- Mária, légy az enyém, nemzzünk!
- Most inkább ne, József, majd talán holnap.
Erre József dühösen megszólala:
- Akkor az Isten ...sszon meg!!!
S lőn.

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#10116) Sirandrish válasza gyerpi (#10115) üzenetére


Sirandrish
legenda

:DDD :C :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10117) kavicssli válasza Sirandrish (#10113) üzenetére


kavicssli
addikt

Nem sok ismerősömnek van origi játéka :(

De azért remélem sikerül még 1 embert valahonnan beszervezni! :F (minimum)

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10118) Sirandrish válasza kavicssli (#10117) üzenetére


Sirandrish
legenda

kellenénk vagy 8an szerintem legalább...5ből 5 nem lesz mindig elérhető az tuti..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10119) kavicssli válasza Sirandrish (#10118) üzenetére


kavicssli
addikt

Végülis akkor most Tagokat kellene "vadászni"? :U :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10120) Sirandrish válasza kavicssli (#10119) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát nem ártana..Tomi a Multkor majdnem szerzett egyet..játszottunk is vele..nem is volt rossz de annak meg már van klánja:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10121) ent válasza Sirandrish (#10120) üzenetére


ent
őstag

Sziasztok, szia Andrish! (tartozom még neked egy telcsivel)

Ezúton szeretném bejelenteni, hogy személyem, mint a -=PH!=- utolsó kilépet tagja, összejött egy másik társasággal. Ezzel a kilépéssel véglegesen megszünt a PH! előtagot viselő csapat.

Itt szeretném megköszönni azoknak a tagoknak, személy szerint SirAndrishnak, Kiflinek (alias Boci), Bagarjának, Saintnek, Zeeenek, Kisanak, Tsunaminak, Napsternek, CsZnek és azoknak akik véletlenszerűen és lelkesen csatlakoztak eme REMEK TÁRSASÁG-hoz, hogy szereztek számomra sok-sok elfelejthetetlen percet, napot, hetet, hónapot, ~évet. Voltak kisebb nézeteltérések, melyek szinte azonnal el is felejtett az ember. Visszatekintve buta, hisztis gyerekre emlékeztető magatartások voltak, semmi más, biztos vagyok benne.

Borzasztó érzés belegondolnom, hogy nem igazán fogunk már nagyokat együtt kacagni. Együtt kacagni pl Andrish szabad-szájúságán (természetesen jó értelemben), Kifli hátán, Saint lelkesedésén, Zeee lagzásán, Tsunami fejetlenségén (megyek és ölök!), Napster (húú ezen most gondolkodnom kell, kacagtunk Napsteren vha? segítsen vki), CsZ vicces!! tájszólásán és nem utolsó sorban Bagarja gyötrelmén. Az a baj, hogy nektek nem biztos, hogy volt olyan ami miatt rajtam nevettetek volna, én nem vagyok olyan jó fej mint ti. De ha van vkinek ilyen infója az gyorsan vesse a monitorára.

Ha lehetett volna, akkor a kacagások helyett óriásit röhögtem volna, de tudjátok a család felébred...

Összekovácsolt minket az éter és úgy érzem olyan barátok lettünk, akikkel remélem itt a fórumon vagy esetleg ts-en beszélhetek még. Barátként mindenképpen szeretném ha nem vetnétek meg a lépésem miatt (csapatváltás). Félreértések elkerülése végett nem azért nem a blizárdot választottam mert vmely személy nem megfelelő, hanem csak egy kis tapasztalat szerzésr vágyom.

És legutoljára egy komoly kérdés gyötör napok óta: vagytok e olyan jó cimbik, hogyha egy 3nT nevezetű nikk rátok ír: visszatérhetek-e?, akkor visszafogadjátok-e? Hasonló érzéssel néztek felém is mint én rátok? Na jó ez már két kérdés, de összekapcsolódik. Ez fontos számomra, fontos mert ez mindent elárul az itt töltött időkről, bárkitől is jöjjön válasz.

Még egyszer fasza csávók vagytok, remélem élőben is megismerhetlek benneteket életemben, sőt remélem első cbs wárotok a mostani csapatom ellen lesz. Nem is lenne rossz ötlet!!! 4vs4 a mostni beregelt felállás (Andris ezt te neked kell választani, hogy ?v? cbs warokon akartok részt venni, melyet növelni és csökkenteni is lehet szabadon, bármikor).

:R
Jó lenne, ha mindenki leírná, hogy érezte magát együtt a csapatban.

Sok sikert az új csapathoz és kívánom, hogy minél több klán tartson benneteket csíternek!!!!!! Ez egy mutató arra vonatkozóan, hogy jól játszotok!

szerk: bocsánatot kérek Csypaa tól, őt kihagytam a felsorolásból, neki is köszönöm...

[ Szerkesztve ]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#10122) CséZé válasza ent (#10121) üzenetére


CséZé
őstag

CsZ vicces!! tájszólásán

hm, ennyire előjött az újvárosi beszéd? :F Pedig nem szoktam úgy beszélni még itthon sem, biztos az adrenalin hozta elő :DDD

(#10123) Sirandrish válasza ent (#10121) üzenetére


Sirandrish
legenda

remek kis szösszenetet hoztál össze ismét:)

Hát énis nagyon jól éreztem magam a PH-val..és az igazat megvalva nagyon bánom hogy megpróbáltunk rálépni a CB-s WARok rögös utjára mert talán ott kezdődött a csapat vége....de ezen már nem lehet és nem is szabad változtatni...Tsunami ugyis melózik meg PUBol inkáb..Kisa is más Klánba találta meg azt amit nálunk nem....Zeee szintén uj Cod4es srácokra lelt uj munkatársai személyében, Saint ugye nem tud mostanság játszani....CsZ is inkább CoD2....Napster szintén zenész...Bagarja...hát igen..Bagarja...ő vele vajon mi lehet?:)..te pedig...hát reméljük az a csapat csupa olyan elszánt tagból áll mint te:)

Tomi(kiflee) és én azért még együtt maradtunk ha a többeik szét is szoródtak és ugye ki is egészültünk eddig 2 emberkével...Force és kavics személyében...

A vicces jelenetek nekem is rengeteg felejthetetlen percet okoztak és Ent nyugodt lehetsz rajtad is kacagtunk eleget...TÁBORNOK...csak egy a sok közül..."teszem B, teszem B teszem B":DDD

Az hogy néha beugranál warozni szvsz nem gáz és szívesen lát mindenki..

1 szó mint 100...hiányzik a régi csapat de talán mindenkinek ugymond ugródeszka volt az első PH-s klán és talán mindenki meg is tudta mit is szeretne ebben a játékban ugymond elérni...és azt is remélem hogy minden volt tag hasonló szép emlékekkel zárja le ezt a fejezetet...

a Béke legyen veletek!

ui.: Nem is vagyok szabad-száju:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10124) Sirandrish válasza CséZé (#10122) üzenetére


Sirandrish
legenda

de csak ögy ögészen picit:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10125) kavicssli


kavicssli
addikt

Nagyon szép hsz-ok voltak! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10126) Sirandrish válasza kavicssli (#10125) üzenetére


Sirandrish
legenda

:U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10127) szabozeee válasza Sirandrish (#10123) üzenetére


szabozeee
aktív tag

"Zeee szintén uj Cod4es srácokra lelt uj munkatársai személyében"..... tényleg... A fiúk kb 2 hét alatt megunták a cod4-et, úgyhogy mostanság egyedül játszom... ÉS A TS-T IS ÖSSZE VISSZA VÁLTOGATJÁTOK HOGY VÉLETELNÜL SE TALÁLJAK FEL VALAMELYIKRE... :F

Hala Madrid :)

(#10128) Sirandrish válasza szabozeee (#10127) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát akkor te vagy az 5. emberünk :U
Pörsze ha érdekel a dolog és nem tetted pénzé az origi cod4edet:D

a TS változatlan..csak az IP más.:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10129) Boci_83 válasza szabozeee (#10127) üzenetére


Boci_83
őstag

Aham. Biztos x fire-n nem tudsz ránkirni, hogy hé b@zdmeg,,,
Meg a topicot is olyan gyakran látogatod...!

[ Szerkesztve ]

**********

(#10130) szabozeee válasza Sirandrish (#10128) üzenetére


szabozeee
aktív tag

bekapod-e...? "a TS változatlan..csak az IP más" Jah hogy ts-t használtok??? baz+, és az ip-t meg a passzt az ujjamból szopjam ki??? :D

Hala Madrid :)

(#10131) szabozeee válasza Boci_83 (#10129) üzenetére


szabozeee
aktív tag

mindig el szoktam olvasni ha van egy kis időm
méér a pass az mindig ugyanaz?

Jah és kb 10 esetből kilencszer amikor bekapcsolom, a gépet már waroztok akkor minek irkáljak rá akár kire is, hogy war közben irogasson a képernyőre??

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#10132) Sirandrish válasza szabozeee (#10130) üzenetére


Sirandrish
legenda

:DDD
Xfire?:) hm?
amugy a pass mindig ugyanaz...de államtitok majd Xfiren elmondom ha fenntvagy:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10133) Boci_83 válasza ent (#10121) üzenetére


Boci_83
őstag

Hát én igazából számítottam rá, hogy velünk tartasz most is, de ismét nem voltál köreinkben fellelhető gyakorlatilag a nyaralásodból visszatérve sem. Nem tartalak vissza, de sajnálom, és egyben lehet meg is értelek.
Egy valamit szeretnék tisztázni, hogy bármikor is összeszólalkoztunk, az hirtelen felindulásból adódott, én nem haragszom rád, sőt hasonlóképpen örülök hogy megismertelek. A pénzt a mit a szeróra küldtél, visszautalom, majd küld el a számlaszámodat kérlek!
Remélem sokerül beilleszkedned az új klánba, és szivesen játszunk ellenetek.

Ja, remélem hogysenki sem veszi úgy ezt a klánmegszűnést hogy valakivel is bármi bajomlenne, csak egyszerűen elfogytunk. Nem kivánok kitérni rá hogy ki mi miatt nincs, de hozzá kell tennem hogy az mai napig nagyon rosszul esik, hogy a klán nagyrésze nem volt képes válaszolni a privát üzimre, onnantól fogva nekem megváltozott valami. Valami amit előtte úgy hivtak hogy tisztelet, becsület, és bizalom. Nekem a klán onnantól nincs!

Mégegyszer mondom, nincs senkivel sem személyes bajom!

**********

(#10134) Boci_83 válasza ent (#10121) üzenetére


Boci_83
őstag

Gránát-füst, füst-gránát! :))

**********

(#10135) CséZé válasza Sirandrish (#10124) üzenetére


CséZé
őstag

Maximum Önt :D böszélhet úgy mivel ő szögödi, nem ííín :DDD

(#10136) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nem akarok menőzni de nézzétek csak azt a gyilkolási rátát:))
[link]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10137) Sirandrish


Sirandrish
legenda

egyábként alakul a dolog:)
Már vagyunk páran CB-re.
Én,Kiflee,Kavics,Force,Zeee,Booz és holnap jön egy srác gamelni szvsz...

Tomi az akit szermányoltál..rákérdeztem hogy most kere vagy mi...bár HIGHskill-re keres TGF-et..hát nemtudom...a multkor tuti ő játszott?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10138) athomi


athomi
veterán

egész pofás lett a honlap :-)

[ Szerkesztve ]

(#10139) Richard


Richard
őstag

Nocsak hát itt mi történt?!:) Blizzard meg mifene. nem igazán olvastam vissza meg nem tudom hogy ezitt ezmiez de sok sikert hozzá:) Remélem sikerül egy értelmes csapatot összehozni!! :R

[ Szerkesztve ]

(#10140) kavicssli válasza athomi (#10138) üzenetére


kavicssli
addikt

Na most kell megnézni! :D még vannak "gyerekbetegségei" az oldalnak de minden nap javul 1 kicsikét! :K majd lassan kezdem az angol részét! Egyenlőre egy nagy feketeség van!Még arra is lusta voltam hogy egy "dolgoznak a weboldalon" képet beszúrjak! :U :B

...és üdv a 2 új tagnak a klánban! :R

http://www.blizzard-clan.extra.hu/

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10141) Sirandrish válasza Richard (#10139) üzenetére


Sirandrish
legenda

alakulgat:)
Aztán majd kiderül...ha beborul:)
Megy még az Archlord?:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10142) Sirandrish válasza kavicssli (#10140) üzenetére


Sirandrish
legenda

nagyon szép..és egyre szebb és szebb:))

a két tag nem kap helyet a wantedes képen?:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10143) Richard válasza Sirandrish (#10141) üzenetére


Richard
őstag

Megyeget:)
Mondjuk mostanában inkább warozok / fogok warozni mint archlord.

(#10144) Sirandrish válasza Richard (#10143) üzenetére


Sirandrish
legenda

mit warozol?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10145) kavicssli


kavicssli
addikt

Naén léptem mert 4.15kor kelés mert meló! :DDD

10142hsz! Majd holnap ;) de ott van a friss infóba! :D :R

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10146) Sirandrish válasza kavicssli (#10145) üzenetére


Sirandrish
legenda

előre is jó munkát:) :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10147) Richard válasza Sirandrish (#10144) üzenetére


Richard
őstag

Élőben. Airsoft powa. Itt nincs cfg, csak kék folt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10148) Sirandrish válasza Richard (#10147) üzenetére


Sirandrish
legenda

de WH sincs? :Y :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10149) Richard válasza Sirandrish (#10148) üzenetére


Richard
őstag

Hát nincs sok:D Mondjuk vannak akik nagyon jol kenik:) Viccen kívül sok codos mozzanatot lehet hasznosítani:D csak ugye itt nem az R betű a tárazás meg hasonlok:) E

(#10150) Sirandrish válasza Richard (#10149) üzenetére


Sirandrish
legenda

meg gondolom Jumpolni se nagyon szoktatok háztetőröl háztetőre:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.