Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10051) Sirandrish válasza SipiBcs (#10050) üzenetére


Sirandrish
legenda

lehet nem rakott mellé a hajszálamból mert még nem érzem:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10052) kavicssli válasza Sirandrish (#10049) üzenetére


kavicssli
addikt

Most értem gép elé! :DD
Az ötlet jó és támogatom! :R
Először befejezem a hibákat a mostani weblappal kapcsolatban és utánna nekiállok megcsinálni ezt a 2 nyelvű izét :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10053) Sirandrish válasza kavicssli (#10052) üzenetére


Sirandrish
legenda

vágod egyltalán hogy miről beszélek?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10054) kavicssli válasza Sirandrish (#10053) üzenetére


kavicssli
addikt

jaja!
a nyitóoldalon két zászló! HUN and ENG
A hun zászló alatt sima WARos Team az ENG alatt a CB-s team és angol nyelvű oldal! :U

Nyugi nem vagyok hűűűűűűűűűje! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10055) Sirandrish válasza kavicssli (#10054) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem pont zászlókra gondoltam de az is tökéletes lenne:)
Én két feliratra gondoltam de a zászlajos mégjobb lenne...áá tudsz te ha akarsz:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10056) kavicssli válasza Sirandrish (#10055) üzenetére


kavicssli
addikt

mindjárt feldobok egy próbát neked! 10 perc!
Hirtelen a zászló jutott eszembe de van jobb ötletem is! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10057) Sirandrish válasza kavicssli (#10056) üzenetére


Sirandrish
legenda

jobb ötlet mégjobb..jöhet:)
csináld csak csináld..mostmár kivi vagyok:)
Persze nem hajt a tatár..szépen be kell fejezni amikor ráérsz akkor csinálod...ráérünk még a klánregizéssel 1-2 hétig..azon már nem fog mulni szerintem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10058) kavicssli válasza Sirandrish (#10057) üzenetére


kavicssli
addikt

5 perc és adom a linket! a lényeg látszódni fog :K

először a magyar nyelvű részt szeretném befejezni mert utánna onnan csak copy-paste lesz az angolra és a szöveget kell átírnom! most a magyar a lényeg!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10059) kavicssli válasza Sirandrish (#10057) üzenetére


kavicssli
addikt

Ment PÜ!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10060) Sirandrish válasza kavicssli (#10058) üzenetére


Sirandrish
legenda

nagyon faintos lesz...estelg a kezdő oldal ahol a két zászló van oda lehet rakni valami képet? hogy ne csak a nagy feketeség legyen:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10061) kavicssli válasza Sirandrish (#10060) üzenetére


kavicssli
addikt

amit szeretnénk! :DD ezt csak azért raktam fel hogy megnézd a dolgokat! de mondom van egy elképzeléem! nagyon fain lesz! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10062) Sirandrish válasza kavicssli (#10061) üzenetére


Sirandrish
legenda

kiváncsian várom..én még mindig a wabtedes képnél vagyok leragadva..nagyon zsir..a betűtipus..áá..fasza:)
Klántagok menü?:)
szóljál ha sok vagyok csak uncsiztam és sokat gondolkoztam a dolgon..de pihentethetjük:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10063) Sirandrish válasza kavicssli (#10061) üzenetére


Sirandrish
legenda

van ötlet van öltet van öltet csak már nem merem mondani:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10064) kavicssli válasza Sirandrish (#10062) üzenetére


kavicssli
addikt

mondjad nyugodtan!

ja és ajénlom figyelmedbe a ezt az oldalt! válogass
ha hiszed hanem előttem van egy füzet abba jegyzetelem az ötleteket! ;) :B

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10065) Sirandrish válasza kavicssli (#10064) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor:)
Kapcsolat..oda felkerülhetnének a tagok adati mint msn,mail,skype,irc nick meg ami kell:)
Plussz mondjuk egy letöltés fül ahonnan mapokat modokat patcheket lehetne leszedni..a feltöltében esetleg segithetek is mert nekem 120K a feltöltésem..tehát ha elmondod hogy kell még fel is töltöm:)

Jaah..betüstilusok..nem válogatok..az a wantedes TÖKÉLETES:))

de ha eltudod mondani hogy kell ezeket msn-be beszurni akkor zsir lenne:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10066) kavicssli válasza Sirandrish (#10065) üzenetére


kavicssli
addikt

msn-enbe sajnos nem lehet mert csak akkor látszódik a partneredmél ha neki is felvannak rakva a betűtipusok! A feltöltést meg csajomnál megcsinálom! :K
na mostmár meek mert sosem jutok a dolog végére! vagyis a weblap végére! :B :R

Este írj rám X en a WAR miatt de csak 20.00-20.30fele leszek

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10067) Sirandrish válasza kavicssli (#10066) üzenetére


Sirandrish
legenda

20.00-20.00 fele? akkor sok időd nem lesz:DDD
Nemhiszem hogy 40-50sec alatt lezavarunk valamit:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10068) kavicssli válasza Sirandrish (#10067) üzenetére


kavicssli
addikt

20.00 után leszek de legkésőbb 20.30 után 100% hogy leszek! :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10069) Sirandrish válasza kavicssli (#10068) üzenetére


Sirandrish
legenda

okés..azé irj PÜ-t ha haladsz valamivel had nézzem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10070) CséZé válasza Sirandrish (#10036) üzenetére


CséZé
őstag

Nálam a csipafix kiverte a biztosítékot.

(#10071) Sirandrish válasza CséZé (#10070) üzenetére


Sirandrish
legenda

most az az uj modi a promodba hogy a csipánál elmegy a zoom minden lövés után:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10072) kavicssli


kavicssli
addikt

Na Kiflee mostmár csak neked hiányoznak az adatok a weblapról! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10073) kavicssli


kavicssli
addikt

http://www.blizzard-clan.extra.hu/ tessék nézegetni!Ötleteket várunk mivel ehetne jobbá tenni!
A hibákért elnézést kérek :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10074) kavicssli


kavicssli
addikt

Szép jó reggelt!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10075) kavicssli


kavicssli
addikt

Tegnap már TS-en elkezdtük beszélni ezt a 2 klános dolgot!
Az én véleményen a következő! Szerintem nyugodtan összeszedhetünk pár embert akinek csak virágbolti verzió van meg és tudna sima WARokat nyomni...
Szerintem lenne előnye a dolognak!
-A BlizZarD klánnevet mégtöbben fogják megismerni ha nem csak CB-n nyomjuk!
-Nem hiszem hogy mindig csak CB-t fogunk nyomni ezért ha van kedvünk mi is betudnánk "segiteni" sima WAR meccsekben!
-Public WARos csapat legalább igy "gyakorol,edződik" és ha Origit vesz akkor mehet a CB-s klánban!
-ha összejönne pár ember nyugodtan indithatnénk egy SD PAM modos Public 16 slotos szerót! Akik a Public WAR csapatban lennének ők elosztanák azt a pár ezer forintot egymás között!

Személy szerint gondolkozok hogy egyedül fizetnék egy szerót 3 hónapig hátha bejönne a népnek! Mivel elég kevés SD PAM szeró van ami nem Origi úgy érzem lenne forgalom a szerón! Ha meg nem jönne be akkor meg visszamondom! Nem vágna anyagilag földhöz ez a pár ezer forint amit kifizetnék a szeróra egyedül... :K

Esetleg ha valakinek ellenvetése van a dologgal kapcsolatban kérem jelezze!
Ez az én állásponton. :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10076) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Grat Kavics a honlapért! Tetszetős, pofás, áttekinthető. Szerintem.... :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#10077) Boci_83 válasza kavicssli (#10075) üzenetére


Boci_83
őstag

Volt már rá próbálkozás. Mindenre. Nyeveseknek sem megy a szerverük, ők is próbálták PAM SD--t is.
Szerverért fizetni nem mindenki akar, nem dobnák össze a pénzt, hidd el! Valaki még 10 gombot sem nyom le, hogy válaszoljon arra a kérdésre hogy akarod e hogy fizessük a szervert tovább...! :((( Tisztelet a kivételnek! :R
Kiket akarsz a Blizard nem origi teambe? :F Őszinte leszek, nekem nincs kedvem hozzá. Mindíg csak a bonyodalom van az ilyenből. Nem kell ezt túl bonyolítani!
Akiknek van eredetije, azokkal mehetünk külföldi szerverekre is, akinek nincs, azokkal nehéz. Látod milyen nehéz korrekt, fair play ellenfeleket találni igy is... :U
Nem akarok egy szétszórt, feszültségekkel teli klán tagja lenni, a Ph-s klán is addig ment amig nem kezdtünk warozni, mert ahogy kezdődtek a warozások, úgy jöttek a megsértődések, meg a szúrkálódások.
Az meg teljesen mindegy mi van a neve elé irva. Van egy közösség, aki mindegy hogy milyen klán nevet visel, ismerjük egymást, innen-onnan, valakit a ph-ról, valakit a volt szerverünkről, valakinek az ismerőse vagy a szomszédja, tök mindegy. Ez egy közösség.
Vannak emberek akikkel szivesen megyek játszani, vannak akikkel nem annyira. Ritka az az eset mikor annyian jövünk össze hogy lehetne 2 wart is játszani. Néha még az egy is nehéz, lásd szombat este pont Te is megjegyezted, és András is irta a fórumban. Ha meg mégis összejön 4-5 ember vegyesben, teljesen mindegy kinek mi van a neve elé irva, ha jó a játék akkor jó, ha nem akkor megette a fene. Nekem abból van elegem ami tegnap is volt, hogy vagy lelőhetetlen, vagy lealázhatóak. Én abban bízom, ha CB-zünk, lehet hogy találunk ellenfeleket is, akikkel élvezetes játékot lehet játszani...!
Szóval részemről ennyi az elvárás az egésszel kapcsolatban!

**********

(#10078) kavicssli válasza Boci_83 (#10077) üzenetére


kavicssli
addikt

SipiBcs Köszönöm :R

Boci_83 Teljesen megértelek és megpróbálom "átérezni" a dolgot! Ezzel a WARozással kapcsoltban ..hááát igen..nagyon ritka az hogy végig nyomjuk mind a 2 mappot! De remélem mihamarabb tudunk már egy jó pörgős izgalmas WAR-t nyomni!

Ezért is irtam le a véleményem illetve a gondolataimat hogy inkább most "vitassuk" meg és lássuk tisztán a dolgokat mint késöbb! :K :U Ezért is jók illetve kellenek ezek a visszajelzések szerintem mindenkitől!

Viszont azt mondod ez a szeró bérlés teljesen halott project lenne?! :F
Mennyi most egy 14-16 Slotos szeró? :B

Ja mellesleg tőled is kérnék adatokat illetve képelet ,videókat amiket feltudok majd tölteni ! :K De csak ha szeretnél kirakni magadról infot! ;]

Köszönöma figyelmet mindenkinek! :R

Még annyit kérdeznék hogy ebbe a CB-s klánba most akkor hény embert képzeltetek el? Esetleg a weblapra irjam ki hogy van TGF? Persze a feltételekkel 1ütt! :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10079) Sirandrish válasza Boci_83 (#10077) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jahjah..az mindenképp előny hogy a CB-n van pont és van Ranglista...így az nem fordulhat elő hogy low teamet keresve HIGH-okkal állunk ki mert ugyis küldeni kell war előrr egymásnak a Linket és ott meglehet nézni hogy az adott csapatnak hány pontja van..hanyadik,hányat nyert vesztett stb:)
Tehát remélhetőleg ott nem esünk a "highok vagyunk de olyan jó érzés alázni" csapatok áldozatává...

a Bog meg jó elrettentésnek...ha esetleg elmennek? hát istenem...van egy nyert meccsünk plusszba:)

Cb wart könyebb találni amugyis..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10080) Sirandrish válasza kavicssli (#10078) üzenetére


Sirandrish
legenda

És kinek irnád ki? aki felmegy az oldalra (egyelőre) az mind PH forumozik és tudja hogy van TGF...

a Két klános dolog ugylátom zátonyra futott ugyhogy elég lesz egy oldal...vagy ugyanigy a linkes téma de csak a nylev változik..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10081) kavicssli


kavicssli
addikt

Sirandrish Várom a további ötleteket a weblappal kapcsolatban! Ma egy letöltés oldalt szeretnék csinálni! :U

Ötleteket várok milyen dolgokat töltsünk fel? Milyen progikat? :R

10080hsz! Oksa akkor meglesz majd a sima 2 nyelvü oldal! :K

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10082) Sirandrish válasza kavicssli (#10081) üzenetére


Sirandrish
legenda

peccsek szépen sorba például...costum mapok...modok...:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10083) kavicssli válasza Sirandrish (#10082) üzenetére


kavicssli
addikt

TS.Xfire..na mindjárt utánna nézek miket lehetne felrakni!

Ma és holnap még sokat dolgozok a weblapon mert péntektől-jövőhét közepéig elruccanunk párommal pihenni!

Mod: Most nézem a CB oldalán hogy van vagy 5 Cupa :DD Tuti nem fogunk unatkozni
CoD4 TDM OpenCup Spring 2008 :D itt lehet 1 vs. 1be is nyomni :D :))

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10084) kavicssli


kavicssli
addikt

Ilyen lesz a profiloknál a szöveg helyett!

Természetesen a cowboy betütipussal és szépen megformázva :D csak melóban vagyok és nem tudom felrakni... :O

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10085) gyerpi válasza Boci_83 (#10077) üzenetére


gyerpi
aktív tag

minek annyi szeró ott van nekünk is 2 ha nem CB-t akarunk - akartok játszani tessék úgy is többnyire együtt játszunk sőt te a rcont is tudod úgy hogy ez nem gond és különben is mi is azon gondolkozunk, hogy egyiket lemondjuk vagy min. Obinetesre átrakjuk, hogy lehessen cod2-őzni is
a PUB-on vannak azért esténként sőt még kora délután többen vannak ( gyerekek, de nem baj az - lehet elkezdődik az iskola kevesebben lesznek )
uborkaszezon van mint mindenben és mindenhol azért is írtam, hogy origim csak augusztus végére lesz - meg ugye fizu is csak 15.-én van :U. de megígértem akkor lesz és ha kellek megyek veletek CB -re és természetes, hogy adok lét a szeróba is ha kell

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#10086) Sirandrish válasza kavicssli (#10084) üzenetére


Sirandrish
legenda

Faintos lesz:))
És a nyelvválasztóra mikor rakod ki az ötleted ;)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10087) kavicssli válasza Sirandrish (#10086) üzenetére


kavicssli
addikt

HA végeztem a weboldallal mert nem akarom 1000 szálon belefogni az egészbe!De hallgatom az ötleted! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10088) Sirandrish válasza kavicssli (#10087) üzenetére


Sirandrish
legenda

előbb megvárom a tied:)
a kapcslathoz meg odairhatod az elérhetőségeinket..az enyémek meg vannak itt adva..gondolom a tiedidet tudod Tomi meg majd megirja:)

jah várjál már..nemis lesz nyelvválasztó mi?:D
a sima 2nyelvü lapot csinálod nem?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10089) kavicssli válasza Sirandrish (#10088) üzenetére


kavicssli
addikt

Először a magyar nyelven szeretném megcsinálni..mindent feltölteni,megformázni hogy teljesen készlegyen legyen és csak utánna az angol nyelvü oldalt!

Kezdőlap majd olyan lesz hogy kilehet választani hogy az angol nyelvü Blizzard honlapot böngészed e vagy a magyar nyelvüt de minden ugyan az lesz! Copy Paste és csak a szöveget cserélem le angolra! :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10090) Sirandrish válasza kavicssli (#10089) üzenetére


Sirandrish
legenda

okés vágom..nah majd gondoldokodom mit kéne még..csak már nem akarlak téged se baszogatni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10091) kavicssli válasza Sirandrish (#10090) üzenetére


kavicssli
addikt

:DDD
most baszogass amig ráérek és tudom csinálni a dolgokat mint amikor nem érek rá! :D most klánweblapokat nézegetek hátha eltudok lesni 1-2 hasznos dolgot!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10092) Sirandrish válasza kavicssli (#10091) üzenetére


Sirandrish
legenda

és hol nézegeted? mit irsz be keresőbe..mert ugyan énis találtam de mind nagyon alap...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10093) kavicssli válasza Sirandrish (#10092) üzenetére


kavicssli
addikt

google! :D
Pl most a CB-n regizett klánokat nézegetem meg a weboldalakat! :DDD
http://www.cod4central.com/ itt elég sokminden van ami COD4el kapcsolatos :D és még angol is :DDD kicsikét átirom a szöveget és voliláááá :DD

http://game-violations.ggl.com/ WAR szerónkon ez felvan téve?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10094) Sirandrish válasza kavicssli (#10093) üzenetére


Sirandrish
legenda

nincs..mert pl a NYEV-eseknél fenntvan vagy volt és war közben irogaott olyanokat hogy ezt meg azt kivágta AIM-mal holott mindenki a szeron maradt stb...így elég érdekes..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10095) PyroS válasza Sirandrish (#10094) üzenetére


PyroS
senior tag

Ezt azóta Lorenzo kikapcsolta,szóval már nem írogat ki ilyeneket.Amúgy elég sok emberkét megfogott különféle cheatekkel.Lehet,hogy nem lenne rossz ötlet felrakni hozzátok.

(#10096) athomi válasza gyerpi (#10085) üzenetére


athomi
veterán

"meg ugye fizu is csak 15.-én van"

helyesen írva: 15-én :P

[ Szerkesztve ]

(#10097) kavicssli válasza PyroS (#10095) üzenetére


kavicssli
addikt

Szerintem egy próbát vagyis pár napra fellehetne tenni! Tudjátok az ördög sosem alszik

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10098) Sirandrish válasza PyroS (#10095) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát lehet..de ezeket a dolgokat Tomi intézi..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10099) Boci_83 válasza athomi (#10096) üzenetére


Boci_83
őstag

Mindkettő helyes! :K :P

**********

(#10100) Sirandrish válasza Boci_83 (#10099) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem mert ugy ekll írni hogy "10en5öDIKén":D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.