Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10451) kavicssli válasza Sirandrish (#10450) üzenetére


kavicssli
addikt

Hékás!Te miért nem játszol? :F na most meg mi van? miért lett üres a szeró? :F
e.games srácok nem voltak jók?

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10452) kavicssli válasza Sirandrish (#10450) üzenetére


kavicssli
addikt

Mire rájöttem hogy a panitel=paint :DDD megszültem
Simán ott van hogy szöveget szeretnék a képre irni és kész! :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10453) kavicssli


kavicssli
addikt

NA látom lelépett az ellen! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10454) Kavicsusz


Kavicsusz
tag

Hát ezek is fura szerzetek voltak... Nem kell bele 3-5 lövés de ő falon keresztül AK-47-sel 2 lövéssel simán megölt... Meg nem tudom hogy, hogy lehet ilyen gyorsan futni hangtalanul... Ja meg az, hogy csipával meglövi Sirandris és semmi, de az ellen 2 lövés falon keresztül és halott.

De végül is nem voltunk rosszak, de...

Na meg csináltam képeket.

[ Szerkesztve ]

Ston3 --->http://www.blizzard-clan.extra.hu/<---Ston3 :White Wolf:--->http://whitewolfclane.extra.hu/news.php

(#10455) kavicssli válasza Kavicsusz (#10454) üzenetére


kavicssli
addikt

Na jóvan tesókám!Nyúgódjá le! :D Ez csak játék! :K
A képet majd holnap publikálom!De amúgy remélem nyertetek!Láttam Forc3 még mindig aludt! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10456) Sirandrish válasza kavicssli (#10451) üzenetére


Sirandrish
legenda

meguntam..és van egy olyan sanda gyanum hogy lefogom épiteni szépen lassan ezt a gamet..hát bazzeg elbujik a csóka a fal mögé..lövöm csipával..semmi...ő fel se áll ugy ahogy el van bujva lő 2-t AK-val és fekszem..és ez nem csalás ez kibaszott bug...

a másik..egy csipa nem elég az emberbe de 2 Desert igen (ugyanolyan messziről) hát peeeersze...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10457) kavicssli válasza Sirandrish (#10456) üzenetére


kavicssli
addikt

:Y :W ezekbúl max annyit lehet tanulni hogy kikell használni a játék bugos oldalát! :U :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10458) Sirandrish válasza kavicssli (#10457) üzenetére


Sirandrish
legenda

én kihasználom majd az uninstall lehetőségét Október 2-ától mikor megjelenik a Sacred 2...
Meg mindjárt felrako a beowulfot hátha azzal is elleszek 1 hétig..

jah meg nemsoká indul egy MMO Betatesztje amire jelentkeztem..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10459) Kavicsusz


Kavicsusz
tag

Én is adtam azért 1-2 BUG-ot meg 1-2 MAKK-ot :K

Tesóm: Szerintem majd ha ki jön a COD-5 akkor el kellene adni a COD-4-et és megvenni a COD-5, de ez csak az én gondolatom, mert ha majd hazajössz és nyomsz majd 3-4 WAR-t akkor meglátod, hogy itt mennyi CFG-s van meg mennyi BUG-os ember létezik...

(De az csak az én elgondolásom)

Lehet, hogy neked nagyon bejön a COD 4 csak én már "lehet", hogy túl sokat játszottam vele és jót tenne 1-2 hetes "no game" kúra, meg ha majd hazajössz akkor mutatok olyan BUG-kat, hogy...

[ Szerkesztve ]

Ston3 --->http://www.blizzard-clan.extra.hu/<---Ston3 :White Wolf:--->http://whitewolfclane.extra.hu/news.php

(#10460) kavicssli válasza Sirandrish (#10458) üzenetére


kavicssli
addikt

na akkor CB is nuku! :F :W Pár napja nem ezt mondtad hogy letörlöd ezt a gámét! Mert akkor a f@szom kinlódik ezzel a g3ci weblappal! :U :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10461) kavicssli válasza Kavicsusz (#10459) üzenetére


kavicssli
addikt

:DDD
Bugos ember? :D Azt tudom hogy többet nyomtad mint én! :K
Elhiszem tesókám hogy milyen emberek vannak!De tudod szerintem a COD5 se lesz másképpen! Az is dettó ugyanez lesz!PB k@k@ és tele buggal! :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10462) Sirandrish válasza kavicssli (#10460) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem azt mondtam hogy soha többé nem fogok ezzel játszani de amint kijön egy értelmes játék az biztos hogy ezt hanyagolni fogom..csak a fejem fájdul meg...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10463) kavicssli válasza Sirandrish (#10462) üzenetére


kavicssli
addikt

értelmes játék? :DDD az nem mostanába lesz! :DDD

Csak érted sz@r az hogy pár hete igy úgy CB meg f@szom most meg mindenk a pokolba kivánja a játékot!Nagyon jól tudtuk hogy milyen g3ci emberek illetve csalók vannak...elkell fogadni és kész! Vagy egyszerüen csak rossz ellenfélbe választunk bele!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10464) Kavicsusz


Kavicsusz
tag

Lehet, mert rengeteg klán van most csak mondok egy számot, hogy pl. 10.000 klán van és abból 2.000 csal meg CFG, de valamikor nagyon jó a játék mert tényleg vannak MAKK-ok ezt el kell fogadni (sajnos). De amikor :.WW:vagyok akkor is 10-ből 2 tuti, hogy valami át állított... De amikor játszok velük akkor nem szoktak semmit csítelni meg ilyenek de azért mindig vannak MAKK-ok... De amikor Sirandris-sal vagyunk WAR-ni akkor nagyon kevés van aki nem 1 lövések vagyunk hanem 4-6 de azért vannak jó klánok és rossz klánok meg MAKK-ok...

De ez is csak az én véleményem...

De jó érzés, hogy győztes oldalon állok úgy, hogy nem csalt az ellenfél, és mi se :)

[ Szerkesztve ]

Ston3 --->http://www.blizzard-clan.extra.hu/<---Ston3 :White Wolf:--->http://whitewolfclane.extra.hu/news.php

(#10465) kavicssli


kavicssli
addikt

Na én is átgondoltam ezt az egészet és az a legrosszabb hogy Andrish ha te mint "leader" úgy gondolkozol már most hogy szar a COD4 meg csitt csatt faszom ez ellenfélbe mert csaló,bugos,cfg-s akkor hagyjuk ezt az egész klános dolgot! Ezt a kibaszott CB-t kellene megcsinálni utánnajárni mert persze hogy sir a szátok egy olyan WAR után ahol tele van nyomorékokkal..Nem azt mondom hogy a CB az jobb lesz de szerintem másabb (sajnos még nem játszottam CB-t :B )

Ezt meg most kellene megbeszélni hogy mi lesz ennek az egész "klánnak" a jövője...
Ez csak vélemény illetve OFF és NO Offense! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10466) kavicssli válasza Kavicsusz (#10464) üzenetére


kavicssli
addikt

Ezt jól megirtad! :DD én meg leirtam a véleményem az előző hsz-ba! :K

inkább megyek lenyugszok iszok egy kolát és af@szom fog szenvedni!
Tiszta WW Kristóf itt mindenki!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10467) Kavicsusz


Kavicsusz
tag

Az biztos :DDD De most már javult :K

Ston3 --->http://www.blizzard-clan.extra.hu/<---Ston3 :White Wolf:--->http://whitewolfclane.extra.hu/news.php

(#10468) forceberg válasza kavicssli (#10457) üzenetére


forceberg
veterán

Arra akarsz célozni, hogy ki kellene használni, pl. az fps cfg előnyeit?
Mondjuk, amit a NYEV-es topikban is olvastam:
Gyerpi írta: "én már személy szerint el sem tudom dönteni mi a csalás és mi nem és ha elfogadod a CB szabályokat és ezek beleférnek akkor nem sok mindent lehet tenni,
lehetnek elveink a cfg használatról csak nem sokat érnek - ez van"

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#10469) Sirandrish válasza kavicssli (#10463) üzenetére


Sirandrish
legenda

de szvsz nélkülem is lehet CB-zni..és mint már mondottam nem teszem le végleg csak pihentető szériás lesz mint az archlord...most ez a beowulf pl tetszik..jön egy Beta tesztes MMO amire elég hamar jelentkeztem szoval szerintem az is meglesz..Okt eleje sacred 2..utánna FC 2...hohoo..lesz itt game dögivel..jön a Stalker is...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10470) Sirandrish válasza kavicssli (#10465) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van még egy lider rajtam kivül is..sőt ha kapok tőled ID-t a CB-re téged is azzá teszlek..legalábbis a CB-s dolgokhoz ugyanugy lesz hozzáférésed mint nekem..kezdek belefáradni ebbe a sok szarságba..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10471) CséZé válasza Sirandrish (#10456) üzenetére


CséZé
őstag

A cod5 is ilyen lesz feltehetőleg, az engine-ből következtetve. Reméljük a cod6 teljesen új engine-t kap, mert addig az összes codba benne lesznek ezek a bugok :(

(#10472) kavicssli válasza forceberg (#10468) üzenetére


kavicssli
addikt

Soha Soha Soha ilyen megsem fordult a fejembe hogy csaljak!
és amit irt az sajnos teljesen jogos!

Mégegyszer sorry hogy kiborult a bili nállam de anniyra jó kis társaság vagyunk és jókat játszunk de megint a csalók illetve a "gyanús" emberek miatt van ez az egész!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10473) kavicssli válasza Sirandrish (#10470) üzenetére


kavicssli
addikt

Elhiszem!
Mondjuk lehet azért mert én csak március óta játszok ilyen multis játékokkal elhiszem hogy te/ti sokkal tapasztaltabbak vagytok illetve jobban beleláttok ebbe a CODos multis világba! NEkem még ezek a dolgok ha lehet igy fgalmazni "újak"....
..én most nagyon rákattantam erre a CB-s dologra és ha elmagyarázod hogy mit merre kell akkor szivesen besegitek neked vagy ha nem leszel átveszem a dolgokat! Mellesleg a szeróba majd megy egy kis pénz Kifleenek!

Illetve a későbbiekben a szeró kezelését is szeretném ha megmutatnád hogy mit kell merre csinálni ha nem nagy gond!! :K Szeretnék majd egy PUB SD szerót rendelni próba képpen! :K

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10474) kavicssli


kavicssli
addikt

NA lépek haza! Jók legyetek!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10475) Sirandrish válasza kavicssli (#10473) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha tudnám már a CB-t nyomnánk..de nemtudom..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10476) Kavicsusz


Kavicsusz
tag

Na amit most WAR-tunk nagyon jó volt, mert ezek "tiszta" emberek voltak...

Ston3 --->http://www.blizzard-clan.extra.hu/<---Ston3 :White Wolf:--->http://whitewolfclane.extra.hu/news.php

(#10477) forceberg válasza Kavicsusz (#10476) üzenetére


forceberg
veterán

Mondjuk én a (mai :D )Crasht elfelejteném, Backlottal együtt ledózerolnám a CoD térképekről! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#10478) kavicssli válasza Sirandrish (#10475) üzenetére


kavicssli
addikt

na este utánna nézek minden infónak és holnap délután szentelünk rá egy kis időt és megcsináljuk ketten! :K :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10479) kavicssli


kavicssli
addikt

...és még mindig a weblappal szöszölök! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10480) kavicssli válasza kavicssli (#10479) üzenetére


kavicssli
addikt

Jó rggelt!
Frissítve a weboldal!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10481) Boci_83


Boci_83
őstag

Halihó. Na csak beköszöntem... :D
Majd jövök, még tarta lakásfelújtás. :W

**********

(#10482) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah jó reggelt mindenkinek:)
Skubizom az oldalt..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10483) Sirandrish válasza kavicssli (#10480) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nadon szupi lett:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10484) forceberg válasza Boci_83 (#10481) üzenetére


forceberg
veterán

Este ülj ki egy warra a teraszra! :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#10485) kavicssli


kavicssli
addikt

Nézze már meg mindenki hogy a weblapon Stone-Cloud-illetve Chivas adatlapján van e zene +képek!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10486) forceberg válasza kavicssli (#10485) üzenetére


forceberg
veterán

Nálad pl. csak a "Wanted"-es képek láthatóak, az alul lévőknek csak a kerete. :F
+ a zene se indul el...
A Wanted alapképet küldted mélben?
Mod: Ma ki, mikor lesz fent?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#10487) forceberg


forceberg
veterán

Klódnak a nehezebb napokra! :DDD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#10488) Sirandrish válasza forceberg (#10487) üzenetére


Sirandrish
legenda

én gyogyó nélkül is leszarom:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10489) Sirandrish válasza forceberg (#10486) üzenetére


Sirandrish
legenda

mi már nyomtunk 1et..gyere amint tudsz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10490) kavicssli válasza forceberg (#10486) üzenetére


kavicssli
addikt

na mi rég fent vagyunk!
Majd átküldöm a képet csak elfelejtettem!
De neked a képek bejönnek? Nekem nem jeleníti meg valamiért! :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10491) forceberg válasza kavicssli (#10490) üzenetére


forceberg
veterán

Most bejöttek a képek. Dógozdában nem, igaz ott Dundee-i szerveren keresztül van net.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#10492) kavicssli válasza forceberg (#10491) üzenetére


kavicssli
addikt

Ment mail!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10493) zsid


zsid
senior tag

Lenne egy technikai kérdésem. Egy szerverre se tudok felmenni játszani, mindenhol Server connection timeout üzenet fogad.Tegnap még javában játszottam.. meg eddig minden nap az éven. Vkinek vmi ötlete?

<tRucKdriFteR>

(#10494) Csyppa válasza zsid (#10493) üzenetére


Csyppa
senior tag

Van faintos COD4 topik, ott kérdezz.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#10496) kavicssli


kavicssli
addikt

Na erre az estére nem írok semmit inkább! Force,Zee és én csak ültünk és néztünk mert se WAR se Szeró! :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10497) Sirandrish válasza kavicssli (#10496) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lorenzo mikor átjött aztmondta keressünk 5re 4 helyett mert ti nem akartok játszani :(((
akkor ez most hogy van?

Jó mint időközben megtudtam én voltam megint a hibás mert kiválasztottam magam mellé 3 embert és a töbieket leszartam...ok..az se baj hogy megkérdeztem mindenki jelenlétébe hogy jó-e így senki se mondott semmit..plussz Lorenzo nekem azt mondta hogy ti nem játszotok mert az egyik fürdik a másik eszik a 3. meg netezik..de nembaj...ismét minden az én hibám... :O

Holnap szvsz kihagyom a warokat...akkor hátha nem lesz ilyen probléma...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10498) szabozeee válasza Sirandrish (#10497) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Ne hisztizz már megint... Csak mikor átjöttél hogy elosztottátok a csapatot 2 felé akkor kamilláztunk hogy mi van? Az volt a problem hogy én pl mondtam lorenzonak hogy 10 perc múlva megyek csadk előbb fürdök, átment a másik csapatba, és se szeró semmi nem volt utána csak néztünk mint a moziban..

Hala Madrid :)

(#10499) athomi válasza kavicssli (#10496) üzenetére


athomi
veterán

Írhattál volna nekem, én is játszottam volna, szerver meg nem gond, mivel a NYEV-es ott áll 24 órában tök üresen.

[ Szerkesztve ]

(#10500) mr.saint


mr.saint
tag

Hali hó emberek tudom hogy nem ide való de ennyi pénzért ez nagyon megéri!
[link]
Egy probát megér :K Mégegyszer bocsi az off-ér Sziasztok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.