Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:41:32

LOGOUT.hu

Minimum konfiguráció:
1, 4 GHz Prozessor (Celeron / Duron)
512 MB RAM
ATi Radeon 9200 / GeForce 4
1.5 Gb szabad hely a Winchesteren

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) athomi válasza chungee (#2950) üzenetére


athomi
veterán

Inkább játsz alap konfiggal. Az a tiszta. ;)

Nem kell ahhoz 38 kb-os cfg, hogy durva legyen. Mostanság kicsit feljött ez a cfg-zés dolog. Általában kétfajta vélemény volt. Az egyik, hogy csalás, a másik meg az, hogy ez csak ürügy a gyengébbek részéről (úgymond ''személyes beállítás'' :DDD ). Saját tapasztalatot akartam. Egy 9kb-os cfg járt nálam. A grafika olyan volt, hogy bárkit bárhol kiszúrtam aki a képernyőmre bemerészkedett, de nem ez volt amin igazán meglepődtem. Több megdöbbentő dolgot tapasztaltam. Jött a gyerek és Thomsonnal sorozott. Kilőtt rám 1 teljes tárat. Egyértelmű volt, hogy kaptam belőle rendesen, de az az igazság, hogy meg sem kottyant. Garandal olyan fejeseket lőttem amit egyszerűen szégyeltem. Sztem nem sok köze volt a fejhez. A puskával meg állandóan nozoomba beadta a lövéseket. 20 perc játék elég volt hozzá, hogy meggyőzzön. Marha nagy hátrányban vagyunk azok akik alapkonfiggal nyomjuk!!! Soha többet nem lesz alapkonfigon kívül másom! Szó szerint szégyeltem magam...

[Szerkesztve]

(#2952) Balancee válasza chungee (#2950) üzenetére


Balancee
aktív tag

Nem probáltam, csak érdekeség képpen raktam fel. Én is az alap config hive vagyok. Igaz a netkapcsolatom megvan mahinálva maxpacket 100 snaps 40 packetdup 0 enyi más nincs.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#2953) chungee


chungee
addikt

Te atya ég :( hát igen szomorú ha ilyeneket lehet csinálni a konfiggal. Kapja be az összes konfigos :DDDD

(#2954) oxox


oxox
addikt

sziasztok!
Lenne egy próblémám, és már csak bennetek van minden bizodalmam. Nem volt semmi gondom a játékkal több hónapig, most meg elkezdett a punkbuster vacakolni.
Már uninstaláltam a játékkot többször, letöltöttem egy csomó pnkbstrt, próbáltam minden egybet inaktíválni játék közben (tűzfalat is, mely egyébként keiro), de továbbra is kickel automatikusan. Lehet már volt korábban is ilyen feladvány.

hibaüzenetem
PunkBuster PB INIT FAILURE... egynéhány másik szerveren valami pocket flow.

pls segítsetek!!!
:R
oxox

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2955) chungee


chungee
addikt

Balancee!

Amióta az Obinet csinálta ezt a rendszerújítás, azóta majdnem minden Obinetes serón 10-25 a pingem. DE! Egyszerűen nem találom el senkit rifle-vel. Pedig egy az egybe benne volt a célba és tovább sétál, ez nagyon zavar (főleg war-on). Észrevettem, hogy akik hasonló pingűek mint én azokat egyből letudom lőni. Van vmi megoldás erre? Pingkorlátozás, hamár fps-hez is van :)

És vhol hallottam, hogy az fps korlátozás és maxpackets arányba kell hogy legyenek akkor nincsenek ezek a ''vaktöltény'' effektusok? Én maptól függően vmikor 75 vmikor 125 fps-es max korlátozással jácom. Még az fps korlátozást is be lehetett bindelni :D, most nem rég jöttem rá

(#2956) athomi válasza chungee (#2955) üzenetére


athomi
veterán

Én kb. 3 hete bindeltem be az FPS-eket. Ki is használom.

(#2957) Balancee válasza chungee (#2955) üzenetére


Balancee
aktív tag

Csaotok! Itt egy kis segitség:[link]
Ha viszont gondolod oda adom a configom. Nem egy nagy ász 8kb :)
A netkapcsolat van kihegyezve meg egy két bind pl váltogatás az fps korlátok közöt. Tunkra 250 riflére 125. stb stb...

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#2958) Remington válasza Balancee (#2942) üzenetére


Remington
őstag

huh kipróbáltam elég faja:D jobban nem játszok tőle szvsz de az tetszik benne h csipánál ha zoomolok nem megy le az fps-em, ú.úgy 250 marad :))

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#2959) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Szurkoljatok a d2t-nek m.o legjobb csapatának a Wonderbase-n svédbe.

(#2960) whYz válasza chungee (#2953) üzenetére


whYz
addikt

nemertem mi a bajotok a configgal.. hogyha mar ilyen enginnel jatszotok amiben ilyen bugok vannak megengedve akkor ne csodalkozzatok.. megtiltani nemlehet a hasznalatat ugyhogy csak 1 lehetoseg van.. minel tobb bugot kihasznalni :) ez a cod2, ÉLJEN!

(#2961) laceeek


laceeek
aktív tag

nah nekem az a meglátásom h a config az nem csalás de az tényleg zavaro h waroztunk és a gyerek kapott egy sotit telibe me a társammal szembe futott és nem döglött bele(ez a túlélö cfg) és azb zavar még h van egy csomo fps huszár mostanában és akinek kiakadna a 600 az átlát a füstön( a történet az hogy álltam a füstbe és a srác akinek kiakad a 600 az headsotot kaptam töle karral én meg tunkoltam a füstöt és a 19 fpsel nem találtam el:DDD
és erre azt mondta h látja az alakomat:S
én például haasználok cfg-t stormynak az egyik cfg-jét gondolom a codosok tudják h ki ő
me nekem a rizo cfg-k nem jöttek be

(#2962) laceeek válasza athomi (#2951) üzenetére


laceeek
aktív tag

amugy nekem elküldenéd azt a 9 kb-s cfg-t? ha szépen kérlek adok akkor priviben msn-t

(#2963) cor


cor
őstag

ezek aztán a szemléletbeli hozzáállások... :U :W

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#2964) whYz válasza laceeek (#2961) üzenetére


whYz
addikt

600-ra nemlehet kiakasztani az fpst es 500al meg nemlehet ugrani 1000-el meg laggolgat a game majd ledob szal marad a 333 es a fustbe latszik az ember alakja 20fps-el is :)

(#2965) athomi válasza laceeek (#2962) üzenetére


athomi
veterán

Nem küldöm el. Undorító egy konfig volt. Miért nem lehet alap konfiggal nyomni? Tudom nehéz vele érvényesülni, de én is azzal nyomom és szerencsére vagyunk még jópáran. Sztem a konfigba csak olyan dolgok állíthatóak be, amiket Balancee is leírt (netkapcsolat, töltényhüvely eltüntetés, nap vakító hatása...).
Igen valóban van ''túlélő'' konfig is. 3-man durrogtattuk Thomsonnal a gyereket, de igencsak nyögvenyelősen akart meghalni. Büszke lehet magára.

[Szerkesztve]

(#2966) oxox válasza athomi (#2965) üzenetére


oxox
addikt

PLEASE HELP ME #2953/ES hozzászólás !!!

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2967) athomi válasza oxox (#2966) üzenetére


athomi
veterán

Inkánn a 2954-es hozzászólásra gondoltál nem? :)
Nem tudom rá a választ. Az ilyesmiben Balancee a járatos.

(#2968) whYz válasza athomi (#2965) üzenetére


whYz
addikt

ha nem hasznalod magadra vess de ne szidj olyanokat akik hasznaljak teljesen legalisan... ha nemtetszik hasznald te is es ne sirj... kezd mar ezis ilyen alma publik flame szinthez hasonlitani config csiter bla bla... eleg szanalom hogy van egy legalis elony de vannak olyan emberek akik vagy lustak hozza vagy nemtudom miert de nem hasznaljak es sirnak mindenert
hat szanalom mar bocs :(

(#2969) oxox válasza athomi (#2967) üzenetére


oxox
addikt

igen arra, sorry, csak a dinovon nincs num pad, és elgépeltem.....Balancee...pls help me!
:R

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2970) Balancee válasza oxox (#2969) üzenetére


Balancee
aktív tag

Csao! A pb configodban nézd meg, hogy mid a 2 pb-s parancs 1-esen van e. Mert elvileg nincs bekapcsolva a pb-d. Ha nem sikerül, vagy inen [link] vagy a pbsetup.exe progival csinálj uj pb mappa tartalmat magadnak. Simán inditasz egy multy.exe-t a gépeden és ott a beállitásokban bekapcsolod a pb-t, vagy a conig file-ban.
A packet flot is a configodban keresd meg és vagy töröld vagy kapcsold 1-esre.


whYz A varázs configoddal már sok szerveren nem mész semmire. Kivág a pb. Ugyan is vannak adminok akik nem sajnálják a jobnál jobb pb configok elkészitését és elég szépen bekorlátozzák a cvarok használatátt. Söt egyre több helyen a max fps-t 100 környékére korlátozzák. Itt nem arol van szo ki milyen configos, hanem az egyenlö esélyekröl.

[Szerkesztve]

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#2971) athomi válasza whYz (#2968) üzenetére


athomi
veterán

Nem játszom rosszul a játékot. Egyébként itt a tapasztalatom: [link]
Persze, hogy legális. Mivel nem lehetett a cfg-zéssel mit csinálni így legálissá tették. Nekem azért úgy tiszta a lelkiismeretem, ha alappal nyomom. És sztem a becsületes ember még nem alma, bár a mai világban már ők a szarháziak. :F

(#2972) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

sry az offért.cod2 origi keyt vennék.cb no guid pls.

(#2973) oxox válasza Balancee (#2970) üzenetére


oxox
addikt

Sega!
Bocsánat kicsit káosz van már a fejemben.
Van PB a windows/system könyvtárban...ha ott pbsetup-ra klikkelek akkor csupán frissíteni tudok egy álltalam kifálasztott programot. itt többre még nem jöttem rá (CoD2-t frissítettem)

Ami a activision/cod2 könyvtárban van pb könyvtár ott kell ellenőriznem, ha igen hol találom?
ha a pbclgame.cfg-re gondolsz akkor abban összesen ennyi szerepel
''cl_punkbuster 1''

amit belinkeltél azt már megtaláltam korábban, de nem segített sajnos...
:R
oxox

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2974) Balancee válasza oxox (#2973) üzenetére


Balancee
aktív tag

main/player/neved/multy cfg Abban kell 3 pb-s dolognak lennie. Abol egy -1 re van állitva azt ne piszkáld. A másik ketöt 1-esre rakd. A pbsetup.exe-t a main/pb könyvtáradban futasd, hogy az updatelt file-kat oda rakja.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#2975) whYz válasza Balancee (#2970) üzenetére


whYz
addikt

hiaba allitasz be mindenfele limitet meg szabalyozast a serveren a pubot sztem a legtobb ''pro'' lesz*rja.. es cb-n akarmikor hasznalhat akarmit es 250es limittel mar eleg jol lehet jatszani.. :)
amugy engem meg 1 server se b*szott ki a configom miatt es nem lattam meg 250fps alatti limitalast(en laggolok is 200 fps alatt nemtommiert)

(#2976) athomi válasza whYz (#2975) üzenetére


athomi
veterán

Milyen klánban vagy? Skill-be hogy állsz?

(#2977) Fastercowboy


Fastercowboy
tag

whYz, nekem csak egy kérdésem lenne. Attól, h. akármilyen megakonfigot használsz, komolyan el is hiszed magadról, h. jobb játékos vagy a legtöbb játékostársadnál?
Tudod, én nem tartom magam vlmi nagy ásznak, de azt hiszem, nem is tolom rosszul (erről cor, Boci és Balancee tudna innen leginkább nyilatkozni), de legalább tisztában vagyok a játéktudásommal, és a korlátaimmal.
Lehet, h. nem számít csítnek a konfig (megjegyzem, nálam akkor is az marad, akármit is mondanak sokan), de igenis tisztességtelen előnyt jelent, és az, h. vlki igénybe veszi-e v. sem, az nem a lustaságon, egyszerűen a játékostársakkal szembeni tiszteleten és becsületességen múlik. Ez pedig láthatóan sok játékosból -köztük belőled is- hiányzik. Ez a szánalmas, nem az, h. vlki felháborodik, miért kell ilyen előnyökhöz folyamodni egyeseknek.

Lehet, h. soha nem leszek pro gamer, még médium skilles sem, de ha ezt csak így érhetném el, akkor meghagyom a sok, önmagát becsapó és áltató gamernek, és űzöm tovább a magam szerény módján a játékot. Olyanokkal, akiket ismerek, és élvezet velük a játék. Szimplán a játék öröméért, és nem a győzelemért.

Ami pedig a limitálást illeti, gyere hozzánk, 125 a maxfps. Bár ha jobban belegondolok, inkább mégse gyere, megdőlne az imént felállított tézisem, és már nem lenne élvezet a játék...

[Szerkesztve]

(#2978) whYz válasza athomi (#2976) üzenetére


whYz
addikt

nincs klanom skillem olyan low+ korul lehet nem is igazan akarok pro gamer lenni nem is hajtok ra es sok configot kiprobaltam mar de nemigazan erzek semmi kulonbseget :D de ha felmegyek pubra mindig job a cfg-zes bla bla de vegulis ez nem rossz mert elismerik h jobb vagyok naluk :)

Fastercowboy
igen a cfgtol azt hiszem jobb vagyok es igy talan jobban is jatszok valamennyire :)
125 fps-el tft-n laggol a cod ezt mar tobben is mondtak enis erzem, persze aki megszokta az nemigazan erzi
ennyi erovel 20fpsre is limitalhatnatok akkor mindenki egy szinten lenne :)

[Szerkesztve]

(#2979) athomi válasza whYz (#2978) üzenetére


athomi
veterán

Hát az már egy kicsit dia lenne. :DDD Ezt a 125fps-el laggolnak a tft-sek dolgot még nem hallottam...akkor ők singleben is laggolnak minden játékban? :D

[Szerkesztve]

(#2980) Fastercowboy válasza whYz (#2978) üzenetére


Fastercowboy
tag

Akkor egészségedre, erre nem tudok mit mondani. Bár ez a talán szócska érdekes, ezek szerint nem érzel különbséget? Ja, h. csak a tudat a lényeg, h. neked fain konfigod van, már értem. :D Hiába, először önbizalom kell, anélkül semmi sem megy.
Lehet, h. igazad van, annyira kellene tenni, és ott az ilyenek sem tudnának annyira érvényesülni talán...

(#2981) whYz válasza athomi (#2979) üzenetére


whYz
addikt

nem mondtam hogy minden jatekban.. css-ben dodban stb nem tapasztaltam ilyet csak a cod2 alatt es eleg zavaro hogyha mar hozzaszoktal a 250hez :)

ja lehet olyan lama vagyok hogy nemerzem a config elonyeit de az onbizalom az tuti :DDD

ja amugy anno amd 3000+ g6600gt vel 125fps-el sokkal jobban jatszottam mint most 333 ez nemtudom miert van :)

[Szerkesztve]

(#2982) cor válasza Fastercowboy (#2977) üzenetére


cor
őstag

:R

whYz egy nagyon off kérdés: akkor gondolom ha kapnál egy igazi fegyvert rögtön rohannál ki az uccara emberekre lödözni? mert hát azért csinálják... :F :U

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#2983) sakto


sakto
őstag

hali..azt esetleg tudja valaki hogy mi a faxtol van az hogy szinte az összes régi szerver(vév.--w.f.c--lost....stb) fojamatosan 999pingel jelenik meg az T-A-S-E-ben???

(#2984) athomi válasza sakto (#2983) üzenetére


athomi
veterán

Az obinet megváltoztatta a szerverei IP címét. Keress xfire-ben név szerint rá kedvenc régi szervereidre.

(#2985) whYz válasza cor (#2982) üzenetére


whYz
addikt

ezt nemertem :F
honnan veszed hogy csak emberolesre csinaljak a fegyvereket? :D

(#2986) oxox válasza Balancee (#2974) üzenetére


oxox
addikt

köszi a leírást, megtettem. DE valami nem kerek még mindig....elindítom a játékot, és azt írja, hogy a punkbuster nem enable, ugyhogy sorry....semmi gond multi optionsban átírom, consolból belépek, de kidb ugyanugy....
és valóban visszaírja a cfg-ben seta '' cl_punkbuster ''0'' ''-ra hiába írom felül megint ua....

sry, hogy csak a gond van velem...
:R

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2987) szabozeee


szabozeee
aktív tag

Hi All!

Nagy gomdom van.
Új gépemre feltettem a COD2-t.
Amikor betettem a cd-t nem indult el a telepítés mert valami .dll hiányzott neki, setup.exe re elindult.
Telepítés után single OK.
Multit indítom, megjelenik a kép középen 3 perc és utána indul a progi, közben megnéztem a feladatkezelőben, (NEM VÁLASZOL) volt a COD2-höz írva.
Lanon akartunk játszani, betöltök egy pályát, a csapat kiválasztásánál csak a nézelődő menü látszik.

Most telepítettem másodszor, az első telepítésnél még be tudtam lépni a multi részbe de hiába írtam be cg_drawfps 1 -et nem írta ki az fps-emet.

Mi lehet a gond????
Előre is kösz.

Zeee

[Szerkesztve]

Hala Madrid :)

(#2988) szabozeee


szabozeee
aktív tag

Kihagytam: XP SP2.

Zeee

Hala Madrid :)

(#2989) sakto válasza athomi (#2984) üzenetére


sakto
őstag

''Keress xfire-ben név szerint rá ''
az a baj hogy ezt nem ismerem... én all seeing eye-t használok....

(#2990) fpeter07 válasza szabozeee (#2987) üzenetére


fpeter07
veterán

Tegnap nekem is volt olyan h 1 perc után indult csak el a progi, de újrainditottam aztán jó volt. Az fps-t így szoktam én beírni, h jelezze: cg_drawfps 1 , com_maxfps ***

(#2991) szabozeee válasza fpeter07 (#2990) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Hi!

úgy írjam be hogy: com_maxfps ??

A többi hibára valami?

Zeee

Hala Madrid :)

(#2992) Balancee válasza sakto (#2983) üzenetére


Balancee
aktív tag

Csaotok! Csináld azt, hogy a favoritbol töröld ki a mentet szervereket. Ugyanis azonos néven 2 külömbözö ip-jü szervert nem mutat az ase.(obi ip-t változtatott ez az ok)

oxox Én hétvégén szivtam ezzel. Ugyanis lemásoltam egy dvd-re az egész cod2-öt tömöritetlenül minden cuccal együtt.(rendszer ujra huzás miatt) Felraktam a vista home-t ledrivereztem aztán vissza a cod2. Azt elkezdte nekem is ezt csinálni. Mindent megprobáltam mire rájöttem, hogy az egyik pb mappa hibássan jön le az updaterol. Szoval valami miatt azt érzékelte, hogy nincs a gépemen pb, ezért irkálta vissza a configban. Szoval probálj meg beszerezni egy komplet pb könyvtárat és aba update-lj. Ha nem megy szolj az enyémet felrakom ftp-re.

szabozeee 1.3-as patchet felraktad? Tüzfalban engedélyezted? Elöször csak a gépeden egy multi.exe-t indits. Állitgas be mindent és a letöltést is és a pb-t is engedélyeztesd. Utána probálj szervere menni.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#2993) AMD-s


AMD-s
tag

Sziasztok.A CoD 2 Szent háború című ruszki kieget tolja valaki?Mert az elején mikor távcsöves puskával a szembeni ház ablakaiból kell kilőni a németeket,az első 2 tisztet megtalálom és utána nem tudok tovább menni.Help please. :W

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

(#2994) szabozeee válasza Balancee (#2992) üzenetére


szabozeee
aktív tag

1.3 -as patch fent van, tűzfal kikapcsolva (nincs net).
A régi gépemen minden oké volt. Minden ugyanúgy csináltam mint régen..

Hala Madrid :)

(#2995) wmarci


wmarci
senior tag

3 akarunk játszani...interneten és wifi-s netünk van.. az első gép szépen ben van a szerveren de már a másodiknál meg a harmadiknál ezt írja ki....a patch 1.3-as és az ASE is jól .....jah és ezt írja ki ...na ez mi......CL_ParseServerMessage:illegible server message 138 a szám nem mingig ugyanaz....jah és ha erre nem tudjátok akkor azt írjátok már le ,hogy hogy kell helyihálózaton futtatni lanon?

(#2996) Zso Ro válasza Fastercowboy (#2980) üzenetére


Zso Ro
senior tag

Szia Csaba!

Csirke vagyok.Latom jol felhuztad magad.Tokeletesen egyetertek veled.Talalkoztam nemregiben egy kozos ismerosunk szerveren egy csapat wh-s egyennel,es ok is buszkek voltak ra hasonloan a cfg-s fiatalemberhez.Nem ertem mire is buszkek a segedeszkozt hasznalo emberek.Itt nem arrol van szo mi legalis mi nem.Gondolom a COD2-ot is megvetted te Original Man(whyz)
Tegnap volt a szerverunkon fent egy figura config test neven.Mondanom sem kell honnan a nev.
Vitazni a legkevesbe sem akarok,csak egyet arulj el whyz.
Miert vagy buszke magadra ha ''legalis'' csalassal jobb a statod,es nem a skilled mint masoknak?Nem fognak attol jobban tisztelni,sot ha valaki rajon nemhogy tisztelni nem fog,de le is kopi a monitorat,ha meglat rajta.
Maga a szo,hogy tisztelet nem alakul ki az emberekben egy palyanyi ido alatt a masik irant.Azt ki kell erdemelni.En ugy tartom akkor fognak tisztelni ha tudasoddal es nem lelemenyessegeddel tunsz ki tarsaid kozul.
Asszem ennyi.

Ui.:olvasoktol bocsanat az ekezet nelkuli irasert.


[Szerkesztve]

(#2997) Fastercowboy válasza Zso Ro (#2996) üzenetére


Fastercowboy
tag

Szia Csirke!

Nem húztam fel magam különösebben, mert az ember elég sok ilyen attitűddel rendelkező játékossal fut össze publikon, csak nem értem őket.
Amúgy teljesen egyetértek Veled, de nem szeretném tovább feszegetni a témát. Ennyit sztem nem érdemel sem a konfigolás, sem whYz.

(#2998) sakto válasza Balancee (#2992) üzenetére


sakto
őstag

köszöntem szépen!! müxik! :R

(#2999) whYz válasza Zso Ro (#2996) üzenetére


whYz
addikt

latom meg mindig nem ertitek.. miert hasonlitod a wh-t a confighoz? legalis csalas? a config nem csalas.. csak az enginebol adodo hibakat hasznalja ki ami teljesen legalis... igen megvettem a codot mert cbzni akartam ahol ugyanugy mindenki configol es csak azert bukjuk mondjuk a meccset mert mi ''''''szabalyosan'''''' jatszunk? hehe vicces
en nem vagyok buszke magamra en mondtam hogy csak a jatek elmenyeert jatszom nem akarok máár pro gamer lenni es en a configgal nem is tudok jobban jatszani.. egyszeruen csak egy jo erzes azthinni jobb vagyok :)

ja meg arrol hogy ''valaki rajon'': igen publikon sokmindenre rajonnek amikor minden masodik embert csiterezik... en nagyon felek a publamaktol :DD

[Szerkesztve]

(#3000) athomi válasza whYz (#2999) üzenetére


athomi
veterán

Egyik mondat üti a másikat! ;) :DDD
Azt hiszem erre szokták mondani, hogy ellentmondásos.

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.