Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) Tangerine válasza Exelsior24 (#7249) üzenetére


Tangerine
senior tag

Akkor eszerint az LG tv-ből sehol sem lesz egy se. :F

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#7252) Mr.Csizmás válasza UHHH (#7244) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ie10, nista addon sikerült.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7253) wolruf válasza Boond (#7233) üzenetére


wolruf
őstag

Ezzel nem is lenne baj, de tegnapra volt írva a kiszállítás, amikor is nem jött, majd mára már tegnapra az van írva, hogy "Kiszállításra vár egyeztetett időpontban". Na igen, csakhogy velem senki sem egyeztetett. Se tegnap, se ma (se így, se úgy) :)
Ezért és az ilyenek miatt nem használjuk őket a cégnél áruküldésre (csak a DPD-t).
Mindemellett eddig ma sem jött meg, szóval borítékolom, hogy ma nem is fog.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7254) Game-over válasza Exelsior24 (#7249) üzenetére


Game-over
aktív tag

Azért nagyon remélem, hogy hoznak még abból a tv-ből.....

Sok terméknél nincs darabszám, mert "new range", vagyis eddig nem volt, de péntekre lesz.

Ebből a szempontból érdekes, mert az LG TV-nek kettő cikkszáma van(feltehetően hoznak még, csütörtökön lekérdem a másik cikkszámot is), viszont attól függetlenül hogy van 15 db az áruházban, a boltban csak a 3D-s változata volt kinn 160 k-ért.

[ Szerkesztve ]

(#7255) libamajas válasza andrisbandi (#7242) üzenetére


libamajas
tag

Tehát akkor 1 ember ugyan abból a termékből többet is vehet?

(#7256) Boond válasza huliganboy (#7224) üzenetére


Boond
addikt

De hogy nem pl okos órával :D pl edigi email kitudja még mi..

(#7257) bul07 válasza Tin (#7241) üzenetére


bul07
nagyúr

Euronics-ről csak elég ennyit tudni (homár)

Javítottam a linket. - vond

[ Módosította: vond ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7258) Boond válasza libamajas (#7240) üzenetére


Boond
addikt

úgy sem sikerül még akkor sem feltétlenül, ha mind egyszerre próbálkoztok. Pláne nem slágerterméknél...

(#7260) parkr válasza Tin (#7241) üzenetére


parkr
őstag

vöröskő kft-től nem kell semmi mást várni. legnagyobb gecik az országban.

(#7261) wolruf válasza wolruf (#7253) üzenetére


wolruf
őstag

Mea Culpa. Most hozták meg :D Ennyit a borítékolásomról :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7262) Boond válasza wolruf (#7253) üzenetére


Boond
addikt

Nem lehetett, hogy csak csöngetett, (nálunk pl nem jó a csengő mint kiderül ma, az idő miatt talán), és mivel nem volt "válasz" inkább hagyta a francba... vagy lehet el sem ért már hozzátok?

Legfeljebb kérdezz rá... de egyeseknek azt hiszem nem szokásuk telefonálni, vagy jelezni sem.
Az egyeztetésről, meg hát, igen... van ilyen is...

(#7263) _Moriarty_ válasza Tin (#7241) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Az én sztorim pont ugyanez Euronics fronton. Azt nem értem, ha nincsen WS készleten vmi és nem szállítanak át/ki, akkor kiszállítással miért enged vásárolni?

[ Szerkesztve ]

(#7264) Exelsior24 válasza Tangerine (#7251) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

De lesz, most nézem az 2-szer is szerepel a listán, a lista közepe felé keresd ott írja, hogy 1739 darab, és 15 az adott üzletben.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#7265) Boond válasza Boond (#7262) üzenetére


Boond
addikt

Látom közben rendeződött :)

Nekem még nem ért ide a dpd, csak a royal :D (de ő 2x is hívott), rendes volt :)
Igaz Dpd küldött sms-t :D

[ Szerkesztve ]

(#7266) Boond válasza fefe9 (#7197) üzenetére


Boond
addikt

Ez mondjuk engem is érdekelne, csak tájékozódás szempontjából is.
Emagnál ugye elvileg ingyenes, Ediginél úgy tudom nem.

De valaki hozzáértőbb megerősíthetné, vagy cáfolhatná :)

(#7267) Boond


Boond
addikt

Jut eszembe pincészetek, vagy hasonlóknál nincs Bf/leárazás (ha nem is most de mostanában szokott ilyesmi lenni, akár karácsonyi akció, tud valaki ilyesmiről?)

(#7268) Tin válasza _Moriarty_ (#7263) üzenetére


Tin
veterán

nem tudom, de beszéltem a fogyasztóvédelemmel, csak röhögtek. bekérték az adatokat és a leveleket, és intézik az ügyet.

aminek a vége tudjuk mi lesz: bírság. ezt kérdeztem az ügyfélszolgálatostól is: miért jó nekik a többszázezres bírság, ha csak egyszerűen át kellene kérniük egy másik boltba, és kiadni nekem ott, benyelve kemény 13e ft-ot?

érti a fene. ostoba egy népség, ami most pár tízezer forint miatt csak itt a fórumon 100 ember fejébe bekerült, hogy tőlük nem tanácsos weben rendelni.

(#7269) davenport válasza Boond (#7267) üzenetére


davenport
aktív tag

Ezt néztem tegnap, de nem ismerem a pincészetet:
Mokos

No money, no honey.

(#7270) Charliehun15


Charliehun15
csendes tag

http://www.euronics.hu/sony_kdl50w808cbaep_android_tv-p45955.html

Tegnap még 239 e volt :D ! Ma meg már egy egy kicsit több ! :D Nesze neked Black Friday ! :D

(#7271) Zeki válasza _Moriarty_ (#7263) üzenetére


Zeki
nagyúr

Valami olyan baromság ez, hogy a webshop meg a bolt két külön cég. A mediamarktnál is így mondták.

(#7272) Gergőke88 válasza Zeki (#7271) üzenetére


Gergőke88
addikt

Kapcsolatban vagyok velük, és a Webshop nem tud elvenni a bolti készletből.
Nem beszélve arról, hogy a WEB Pesten van, a boltok nagy része pedig vidéken.

(#7273) goodboy007 válasza davenport (#7269) üzenetére


goodboy007
senior tag

A gyümölcsboraik közül a meggybort kóstoltam, igen ízletes!

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#7274) rocket válasza Tin (#7268) üzenetére


rocket
nagyúr

MM meg azt jatsza a termekeknel ahol online rendelesnel az szerepel "egyedi szallitasi hatarido",
hiaba van raktaron a boltjaikban, nem szallitjak ki, meg a helyben (ugyanaz a varos) se, tehat lehet sose kapod meg, mert nincs maximalizalva ido.

Azt mondtak mikor rakerezett egy ismerosom, hogy az webshopot masik ceg uzelemelteti, es nem ugyanazt a raktar keszletet hasznaljak.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7275) Boond válasza davenport (#7269) üzenetére


Boond
addikt

És erről mi a vélemény? :)

http://www.bortarsasag.hu/hu/

Én amúgy különlegességre gondoltam, már csak kiváltságosból is :)

(#7270) Charliehun15 - ja kész vicc tavaly még újdonság volt idén "keserűség" - mint írták egyesek 1-2 év múlva ha ilyen a mentalitás meg lehet már csak legyint rá az ember :D

[ Szerkesztve ]

(#7276) matyi19 válasza kramligergo (#7151) üzenetére


matyi19
őstag

Igen!
Allítólag a nagyon jó dolgokból csak 200-300 db volt.
Sajnos nekem sem sikerült...:(

(#7277) ZS3NI válasza davenport (#7269) üzenetére


ZS3NI
őstag

Gyümölcsboros szett jónak tűnik de szerintem még így is drága :(

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#7278) St3ven


St3ven
addikt

Edigitalon nekem még mindig összekészítés alatt az egyetlen rendelésem státusza.

De legalább már nem azt írja az elérhetőség alatt, hogy rendelésre, hanem hogy 3 nap.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#7279) Tin válasza rocket (#7274) üzenetére


Tin
veterán

persze, itt is.

csak éppen a media markt oldalán nem írja ki, hogy "azonnal elvihető" egy áruházlistával azt, amire 5 perce azt kapod emailben, hogy "sajnos nem tudjuk beszerezni".

ez megtévesztés.

(#7280) _Moriarty_ válasza Tin (#7279) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Na pontosan ez az én bajom is. Akkor kezeljék külön és ne legyen megvásárolható, ami nem áll rendelkezésre.

(#7281) Tin válasza _Moriarty_ (#7280) üzenetére


Tin
veterán

mindegy, a fogyasztóvédelem majd eljár. nem érdekel már az egész, de olyan flegmán tolták az ügyfélszolgálatosok, hogy nem egyszer kellett rájuk szólnom, hogy az "elnézést" nem elég mondani, ha mellette meg parasztok.

mindegy, ha nem kell a pénzem nekik, elköltöm majd máshol.

amúgy azért cseszett fel a dolog csak, mert egy 735-ös lumiát akartam venni, és ha akkor visszaírják, hogy "bocs majom, nincs, és nem is lesz", akkor megveszem máshol, pl. BF-en az edigitalon. de már sem ott, sem máshol nem lehet kapni, mert közben kifutott. most meg már csakazért sem fogok elmenni egy áruházba, és megvenni náluk. mondjuk én voltam a hülye, hogy nem rendeltem be 5 helyről, aztán amelyik ideér, attól megveszem, a többit meg lemondom vagy visszaküldöm a futárral. csak ezt meg parasztságnak éreztem volna.

ezek a boltok nem erősítik az e-kereskedelembe vetett bizalmat, hanem csak gyengítik. nemrég rendeltem németből ultra-akciós billentyűzetet, jó, hogy a seggem nem nyalták ki support címén, pedig azon kb semmit nem kereshettek. ja, azóta már odavittem nekik 3-4 másik embert.

[ Szerkesztve ]

(#7283) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Az Edigitalon megint lesz valami 3 napon át megint nem fog működni a weboldal :D [link]

(#7284) Tangerine válasza Exelsior24 (#7264) üzenetére


Tangerine
senior tag

Ok, köszi. Akkor viszont az 1739-ből biztosan nem fog minden Tescoba 15 jutni. :U
Csak azért agyalok, mert itt (Paks) van egy kis lóf.sz Tesco, és lehet hiába megyek péntek reggel. Lehet érdemes lenne Szekszárdra vagy Dunaújba menni inkább. :F
Persze ahhoz tudni kéne, hogy mennyi az annyi, mert ha egy 10-essel lesz olcsóbb, akkor egy lépést sem érdemes tenni érte.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#7285) libamajas


libamajas
tag

Xboxot nem is lehet kapni per pillanat az emagnál. BF-nél vajon lesz?

(#7286) Gedeon31 válasza Tangerine (#7284) üzenetére


Gedeon31
addikt

A paksi Tescoban lehet szombaton rakják ki amit pénteken kellene, azon se csodálkoznék :D

(#7287) torma1981 válasza libamajas (#7285) üzenetére


torma1981
veterán

Szia. Szerintem tuti lesz.

(#7288) Boond


Boond
addikt

Edigi

http://staticx1.edstatic.net/files/mediastorage/42/ugye_header_42102.jpg

:D

Tavaly ez nem volt rossz, talán még bizonyos szempontból jobb is volt mint a bf itt vettem a ledes refflektorokat elég jó áron, samsung baromi jók :) Meg még 1-2 dolgot...

szóval mondhatjuk, hogy ED 2x akarja megülni a lovat azért tartja (azért is) tartja előbb a bf-et, ami idén azért em volt egy nagy durranás... ez kiváncsi leszek mennyiben fog változni... bár sokat nem várok tőle... meg nem is tervezek semmit :D Legalábbis ami ed-nél van abból nem nagyon...

Mondjuk ez az ügyes amúgy van mindig, nem is szoktam figyelni :D

[ Szerkesztve ]

(#7289) huliganboy válasza rocket (#7274) üzenetére


huliganboy
addikt

Most olvasom az ÁFSZ -t az MM esetén, és a visszavét bármelyik boltban történhet.... akkor ez hogy van?

(#7290) Gaborz1 válasza Boond (#7288) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Szerintem eltolták a feliratot. Aki kapja, marHa :D :D :D

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#7291) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Edigital round 2 :Y ? Nem volt nekik elég a múltheti, vagy a sok duplikált majd törölt rendelés miatt a fele készletek megmaradtak. :P [link]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#7292) zsiz válasza St3ven (#7278) üzenetére


zsiz
őstag

Még nekem is összekészítés alatt, egy rendelés, benne egy darab termék.
Az elérhetőség alatt nekem mikor megrendeltem "rendelésre" volt, aztán 2 nap, másnapra váltott azonnal szállíthatóra, aztán volt 3 nap is, most ismét ott tart, hogy "rendelésre". Nem igazán találtam logikát benne.. Mindegy, csak karácsonyig érjenek ide vele :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#7293) NoMagix válasza Charliehun15 (#7270) üzenetére


NoMagix
addikt

Ezek ilyenkor mit gondolhatnak, nem is látja Őket senki?

(#7294) Mityu_76


Mityu_76
tag

Tudom nem a sláger xbox..stb hozzászólás, de ha valaki tud olyan helyet ahol esetleg a BF-en akcióban lehet majd kapni 1/2 colos dugókulcs készletet, az ne tartsa magában. Köszi.

"HONDACRX4EVER"

(#7295) rocket válasza NoMagix (#7293) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem erdekli oket, megtehetik, mert ez max. etikatlan.

Mashol is csinaljak az akcio elotti felarazast.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7296) Boond válasza St3ven (#7278) üzenetére


Boond
addikt

Nem vagy egyedül... nekem még központi raktárba szállítás is van... (megrendelés miatt, gondolom mert a többi már összekészítés sőt "azonnal" szállítható státuszt is kapott...)

Na valószínüleg a DPD ma már nem ér ide... valahol tuti megcsúszott időben... holnap viszont nem lesz jó... lehet jelzek nekik b. lehetőséget, ha így marad a helyzet... :)

St3ven, nekem még rendelést ír :D

:D Az "azonnal szállíthatóból" meg két nap lett ehhe :D Akkor várunk... bár nem baj, ha együtt küldik.

[ Szerkesztve ]

(#7297) vasi89 válasza Exelsior24 (#7291) üzenetére


vasi89
addikt

Tegnap 30 percet álltam sorban h átvehessem a rendelésemet. Elég jó bevétel volt nekik a múlthét, akkor miért ne húzzanak le még 1 bőrt? Amúgy szerintem is elég nagy átverés amit művelnek vagy műveltek mert kevés bestbuy cucc volt dehát látjátok, az emberek bekajálnak sok mindent :(

(#7298) rocket válasza vasi89 (#7297) üzenetére


rocket
nagyúr

Edigitalnal "ugyes" akciok sokszor szoktak lenni pentektol-vasarnapig.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7299) Boond válasza Tin (#7281) üzenetére


Boond
addikt

Ed-n meg vehetted volna, úgyis túl terheltek, mire lett volna belőle valami, már kiderült volna, hogy Euro-nál nincs :D Amúgy Emagnál nem lesz, vagy máshol?

Ed-n a "kifutott" amúgy is elég tág értelmezés, meg a forgalom vége. Ahogy én megfigyeltem... Az is elég megtévesztő. Mert x nappal később meg újra van készleten akkor hogy is van ez? :D

"ezek a boltok nem erősítik az e-kereskedelembe vetett bizalmat, hanem csak gyengítik. "
Mondjuk Euróról eszembe nem jutna online rendelni, nem néztem a weboldaluk, a mostani linkelgetésen kívül kívül kb egyszer sem...

De ennek az lehet az oka, hogy baromi közel van, és pont útba esik, így semmiből sem állna bemenni :D
Persze ha valami neten olcsóbb, akkor érdemesebb ott megrendelni... de így... nem sokat ér...

[ Szerkesztve ]

(#7300) andrisbandi


andrisbandi
őstag

Az Edigi lehet azért kénytelen több alkalomra elosztani az akcióit, hogy azokat a fránya hekkereket öszezavarja... :DDD

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.