Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) B-L-A-C-K válasza Tin (#6749) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én ha jól rémlik valami 10 ezer pluszban jöttem ki a cserével. Mást meg nem is vettem eladásra, szóval ennyiért akarták elvágni a torkom...:)

[ Szerkesztve ]

(#6752) AtHoS válasza B-L-A-C-K (#6747) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A mostani telóm ilyen szituban sikerült megvennem, ahol ugye én voltam a 3rd party "állomás". Örültem, mivel a kiinduló akcióról nem is tudtam egyébként, tehát olcsóbban nem tudtam volna megvenni, de így legalább a legolcsóbb helyhez képest is "nyertem" 20k-t, tehát összességében jól jártam. Az, hogy akitől átvettem nyert rajta, nem érdekel ;)

read-only mode on the forum

(#6753) Tin válasza B-L-A-C-K (#6751) üzenetére


Tin
veterán

le kell tojni magasról. mindenki előtt ott a lehetőség. én egyedül azt sajnáltam, hogy a hyperx cloud 1-est elspúrkodtam magamtól, jól jött volna még egy füles, idén meg már nem volt a románon. a 40e-s laptopot azóta is használjuk elégedetten, igaz, döglassú, de netezésre jó.

(#6754) vasi89 válasza yossarian14 (#6748) üzenetére


vasi89
addikt

Én ma személyesen mentem be 1 rendelésen belül 1 terméket visszamondtam, de csak az egész rendelést tudta törölni. Érdekes mert webes felületen enged csak 1 terméket is törölni csak azzal se érek semmit mert náluk nem jelezte h én már töröltem. Na mindegy törölte az egész rendelést, 2 tétel de még mindig benne van a rendeléseim között. Szóval lehet h már törölték az egyik rendelést :)

(#6755) Handball94


Handball94
aktív tag

Tavaly mikor indult az emag? Reggel 6-7 körül ?

(#6756) B-L-A-C-K válasza Handball94 (#6755) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Reggel 7:00.

(#6757) koxx válasza B-L-A-C-K (#6756) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

7:08-10 rémlik, 7:00-kor sztem még nem ment.

(#6758) Tin válasza koxx (#6757) üzenetére


Tin
veterán

jaja, 7:10 körül!

(#6759) Because


Because
őstag

na szóval akkor várható emagnál fekete péntek :)

[ Szerkesztve ]

(#6760) B-L-A-C-K válasza koxx (#6757) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jogos, egészen pontosan most nézem 7 óra 12kor tudtam megvenni a telefont.

(#6761) Tin válasza B-L-A-C-K (#6760) üzenetére


Tin
veterán

7:12 előtt nem sokkal írták be fórumra a kezdést

visszaolvastam az éjszakát... jót mulattam. idén tuti nem éjszakázom át az egészet, bár dolgoztam, megkerestem amit elköltöttem:D na jó, nem az egészet:D

de volt valaki aki 7:03-kor feladta és elindult melózni. remélem nem maradt le róla...

[ Szerkesztve ]

(#6762) 4ron válasza Tin (#6736) üzenetére


4ron
senior tag

Nem az LTE volt annyi? Húgomnak elég a DS is, Szerbiában mire lesz LTE képes hálózat... :C

(#6740) B-L-A-C-K: jól hangzik, sokkal profibbnak tűnnek. Hátha szerencsés leszek.

[ Szerkesztve ]

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#6763) Boond válasza B-L-A-C-K (#6640) üzenetére


Boond
addikt

Na és mit tapasztaltál? :D

(#6764) B-L-A-C-K válasza Boond (#6763) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Végig jártam az útvonalakat bemelegítés gyanánt jövőhétre... ;]

(#6765) Boond válasza Csapoati (#6651) üzenetére


Boond
addikt

Én mondjuk azt nem értem ilyenkor miért akar valaki kártyával paypallal vagy mással fizetni, sokkal egyszerűbb praktikusabb végig nyomni, aztán majd ki lesz fizetve. (mivel itt ugye az idő is számított).

Mondjuk azt sem értem, miért nincs úgy kivitelezve a rendszer, mint mondjuk jegyvásárláskor, hogy 10-15 percre lefoglalja neked a rendszer, míg végigviszed a rendelést... Aztán utána újra elérhetővé teszi másnak, ha mégis meggondolnád magad/ lejárt az idő. Sokkal ésszerűbb lenne. - Bár a terhelés miatt akkor sem választanék fentiekhez hasonló fizetési módot...

(#6766) Csapoati válasza Boond (#6765) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért, mert a fizetés már az OTP oldalán zajlik és azt feltételeztem, hogy dél körülre már beállt normális üzemre az Edigital, ha már kosárba tudtam rakni a cuccokat.

szerk.: Az előbb viszont kaptam egy újabb emailt, hogy fizetésre vár a megrendelés és most már működött a dolog, szóval sikeres volt a vásárlásom.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6767) Boond válasza hl225 (#6655) üzenetére


Boond
addikt

Az Aqua-val egyébként mik a tapasztalatok? :)

(#6768) zsiz válasza Boond (#6765) üzenetére


zsiz
őstag

viccelsz? így se tudták megoldani, nemhogy még ha a 10-15 perces lefoglalás is bekerült volna a képbe ;] meg köze nem volt a készlet infónak se a weboldalhoz.

amúgy ezt én se értem, én mindig online fizetek előre náluk, de most a leterheltség miatt eszembe nem jutott volna.. rögtön nyomtam az utánvétre

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#6769) Boond válasza NoMagix (#6677) üzenetére


Boond
addikt

Ja, hogy ebbe az volt a buli, hogy lemaradt egy "0"? :D Kizártnak tartom, hogy ennyiért vesztegetik majd...
A "számlán" szereplő ár lesz a döntő, ott meg gondolom egy "0"-val több lesz... Különben még meg valósulnának a bomba jó árak :D

[ Szerkesztve ]

(#6770) Boond válasza maj-viktor (#6688) üzenetére


Boond
addikt

Luxus k...ról még nem hallottál? :P Vannak ott 1000- több ezer eurós díjak is... (ft-ban)

http://logout.hu/tema/black_friyday_2014_11_21_ha_mar_olcsobb_akkor_se_v/hsz_6690-6690.html
A kis tájékozott :lol: :D

[ Szerkesztve ]

(#6771) pinnacle válasza B-L-A-C-K (#6689) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Azért ne felejts el szólni, ha látod valahol akcióban. :D

(#6772) Boond válasza tipuka (#6695) üzenetére


Boond
addikt

Mindenre tudunk választ, legfeljebb nem a megfelelőt :DDD

Ha meg jósolsz lehetőleg a helyet, és az időt hagyd ki, akkor már nem is tévedhetsz :)
pl lottó számok esetén, vagy 1 tb-s ssd esetén... (amit kétlek, hogy leáraznának, mostanában).

(#6773) radi8tor válasza Tin (#6761) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

És ha idén 5:40-kor kezdik a napot? :D

⭐ Stella

(#6774) Tin válasza radi8tor (#6773) üzenetére


Tin
veterán

akkor még könnyebben fogok bevásárolni :D:D:D

btw, idén a románoknál mikor kezdték, nem tudja valaki? én elfelejtettem megnézni.

amúgy tudod mi a poén? azt néztem, hogy az edigitalon nem is volt olyan igazán, amit megérte volna megvennem, sőt lehet, hogy emagon sem lesz. oké, eladásra lehet venni cuccokat (bár én nem igazán nepperkedem), de ha cégre veszem, az ugye eleve -ÁFA, tehát csak a 20%-nál nagyobb akciókkal érdemes foglalkoznom, meg azokkal, amiket arra nem tudnék.

[ Szerkesztve ]

(#6775) fornettisuti válasza radi8tor (#6773) üzenetére


fornettisuti
veterán

akkor alszunk rendesen es egy het mulva aprorol megvesszuk, a nepperektol :D

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6776) kOkErKa


kOkErKa
újonc

EMAG román székhelyű. Románia 20 milla lakos. Ahogy nézegettem tegnap az oldalt, nemhogy fennakadás nem volt (még az induláskor sem), 15-30 percenként még infókat is közöltek a BF oldalon az épp aktuális statokról.
EMAG=profi, ED=harmat gyenge, esetenként felháborító és arcpirító. Kb. olyan messze van a két cég egymástól célokban és megvalósításban mint a Föld-Jupiter távolság. Nálam most 2015 végén eldőlt, hogy ha valamit venni akarok online, akkor az első oldal amin keresni fogom, az az EMAG oldala lesz...

[ Szerkesztve ]

(#6777) #16514048 válasza kOkErKa (#6776) üzenetére


#16514048
törölt tag

Fizetett hirdetésünket olvashatták. ;]

(#6778) Tin válasza #16514048 (#6777) üzenetére


Tin
veterán

:D:D:D

tényleg elég keményen leadta a srác. jól összerakott, kellően életszerű, pontos fogalmazású marketinganyag.

amúgy meg igaza van. az ED tényleg nevetséges volt, az MM meg ismét hozta a sz.rrágó formát, főleg, hogy jónéhány terméket eltüntettek péntekre, hogy ne kelljen olcsóbban adniuk. tavaly azért ők is sokkal jobb akciókat toltak, azt hiszem, akkor épp csütörtökön.

[ Szerkesztve ]

(#6779) bul07 válasza kOkErKa (#6776) üzenetére


bul07
nagyúr

Aztán tablet helyet kapsz egy román DVD-t , homár ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6780) Tin válasza bul07 (#6779) üzenetére


Tin
veterán

futárt azért elég nagy balgaság elengedni ilyenkor. kibontani előtte, és ha nem az, akkor jegyzőkönyvet felvetetni. nekem az összes emagos rendelésnél megvárta a futár, amíg kibontom, ha erre kértem, persze az volt benne, amit kértem.

nem a csajt akarom hülyézni, de én is hívtam már az emagot, simán felvették (oké, nem csúcsforgalomban, és oké, nem natív magyar ügyfélszolgálatos volt), és el lehetett mondani nekik, mi a probléma.

én pl. ma beszéltem az euronics-szal. rendeltem tőlük egy akciós telefont múlt hét végén akcióban, de nem vehettem át a kiszemelt áruházban, merthogy a netes rendelés az más készlet. meg is kaptam annak rendje és módja szerint a levelet, hogy beszerzés alatt: 7-10 nap. ma felhívtam őket, mert bár még nem járt le az idő, de mégiscsak kifutó telefon, és kíváncsi is voltam. válasz: várjak türelemmel, beszállító partner majd átadja nekik, és kiszállítják az áruházba. és mondom, ha nem? hát ez ritkán fordul elő, de akkor majd értesítenek arról. de mondom, van még mindig készleten az áruházban. az más készlet.
szóval lehet, hogy a végén rendeltem egy akciós telefont, amit úgy adtak el nekem, hogy sose létezett :D

[ Szerkesztve ]

(#6781) Zeki válasza #16514048 (#6777) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nézd, tényleg az van, hogy az emag tavaly gond nélkül ment, az edigital meg idén is magaalá fosott, és szopatta a népet. A médiamarkt meg eleve lassan töltődik be, bármikor. Biztos tele van minden szarral a weboldaluk.
Aztán az is tény, hogy ott is csak 1-2 dolog volt minden kategóriából, ami megérte.
Igazából nekem max 1 jó mosogatógép kellene itthonra, semmi más nem érdekel.

(#6782) Tin válasza Zeki (#6781) üzenetére


Tin
veterán

mosogatógéppel várj még egy kicsit, és figyeld az MM-Auchan-Tesco-Euronics vonalat. karácsony előtt mindig vannak gyártói akciók, még csak most fognak jönni az igazi akciók a boltokba. karácsony előtt 1-2 héttel már szinte térdelnek a beragadt készletek miatt, csak vigyed. és mivel idén +5-6%-os vásárlási növekedést prognosztizálnak, be fognak készletezni a boltok rendesen.

kOkErKa: tökre igazad van, csak annyira jól megfogalmaztad, mintha összerakták volna neked:D

[ Szerkesztve ]

(#6783) kOkErKa


kOkErKa
újonc

No fizetett marketing. Személyes vélemény. Röhejes volt a tegnapi ED BF.
MM legalább bevágta, hogy "szarunk erre az egészre, itt van 11% kedvezmény és jónapot", csakhogy ne maradjunk ki. Tartották.
ED ezzel szemben rengeteg cuccot megemelt eredeti áron akciózott 3-10%-on, vagy akciósan, de piaci áron adott. :D Ráadásul megint behaltak. Azért tartották már megint 1 héttel korábban a BFt, mert pontosan tudták, hogy sok ember a karácsonyi lóvét még a szarra is képes elverni idő előtt. Ők ezt szépen ki is használák. Nálam ez nem gyere be.

(#6784) Boond válasza B-L-A-C-K (#6764) üzenetére


Boond
addikt

mint egy F1-es pilóta, a pályát :DD

Tényleg az lesz msot hétvégén igaz? utolsó futam, az idényben?

#6766) Csapoati, akkor jó, csak nem 2x vonták le :)

[ Szerkesztve ]

(#6785) Zeki válasza kOkErKa (#6783) üzenetére


Zeki
nagyúr

Így hogy nálunk nincs hálaadás napja, amit követ a BF, így páran elébe mentek, hogy lecsapolják a pénztárcát.
Ahogy hallom, odakint max annyi az elébe menés, hogy nem éjfélkor indul, hanem már előző este 10 körül.
És az USA-ban elég kemény akciók vannak. De ugye más piac.

Tin!

Köszi a tippet!

[ Szerkesztve ]

(#6786) Boond válasza zsiz (#6768) üzenetére


Boond
addikt

A bf oldalhoz nem ez tény, az elég hamar lehalt ez nagy hiba. a végére este már jól működött, ha frissítetted az oldalt... De én nem is a bf oldalra gondoltam, hanem a rendesre, ahol rendesen írta a készletet. Mondjuk bf-en kívül talán nincs szükség ilyesmire... de egy koncert vagy más esetében lásd akár az sw filmet mindenképp, alkalmazzák is.

De így kicsit olyan, mint amikor, ha már f1 bemész tankolni/gumit cserélni, és mire visszajössz már nem te vagy az élen :D (akár csak ideiglenesen is, mert más mondjuk még nem votl kint, vagy beelőztek...)

(#6787) kOkErKa


kOkErKa
újonc

Még annyi, hogy a személyes példa:
XBOX ONE-t szerettem volna venni, MAGYAR székhelyű, Microsoft hivatalos partnertől. ED hivatalos partner, ráadásul helyben is van boltjuk, jó lesz ez... gondoltam.
Külföldi oldalakat nézegettem már egy pár hete, mondom jó lesz ez pár ezerrel 100 alatt (csak a gép). Erre EMAG román reklámban látom, hogy átszámolva kb. 70-ért nyomják fifával együtt. Hohohóóóó (tenyérdörzsölés).
ED hivatalos partner + BF meglesz ez.
Felkelek, rá vagyok készülve, erre 100 az ED-n (csak a gép).
Ööö... Hát de kb. ennyiért megveszem kb. 3 helyen online. Nincs felháborodás félre ne értsen senki, csak csalódottság.

(#6788) Boond


Boond
addikt

Most nézem ed-n még van duplikációm, pedig párat már töröltek... meg rendelésre módosult (a terméknél), amúgy meg összekészítés alatt azt írja... Majd kiderül mi lesz ezekkel a dupe-okkal... párat már töröltek tegnap egyébként ebből...

(#6789) bul07 válasza Zeki (#6785) üzenetére


bul07
nagyúr

Itt lehet nézelődni hogy USA-be mi is fog menni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6790) love


love
tag

Ez már az akciós BF ár szerintem.
219-et ír a BF reklámoldalán, de most is annyiról van leárazva :B ha a többi is ennyivel olcsóbb lesz.... :))

Csak a Funky ;)

(#6791) Boond válasza love (#6790) üzenetére


Boond
addikt

Az akció időtartama:
2015. 09. 01. -

(#6792) love válasza Boond (#6791) üzenetére


love
tag

Itt is elvileg 219-ről lesz beakciózva, de akkor remélem még ennél is kedvezőbb ár lesz a cédulán :DD

Csak a Funky ;)

(#6793) syler123 válasza love (#6792) üzenetére


syler123
veterán

Ha megnézitek a képet, akkor 5 számjegyűre lesz akciózva, tehát benyal majd 100k alá :D

(#6795) _Moriarty_ válasza Tin (#6780) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Euronics téma, kb. 3 hete megrendeltem egy Panasonic fülest, beszállítás 7-10 nap. 2 hét múlva jött egy mail, nem tudják beszerezni, válasszak mást, kolléga segít, hívni fog. Hívott is, de nem éltem a segítségével:)

(#6796) Tin válasza _Moriarty_ (#6795) üzenetére


Tin
veterán

és közben volt nekik bolti raktáron? mert ebben a szituban ez lenne a meleg:)

az biztos, hogy kiverem a balhét, ha ez lesz. úgy, hogy közben ott van még bizonyos boltokban a polcon.

(#6797) spammer válasza _Moriarty_ (#6795) üzenetére


spammer
veterán

Nálam ugyanezt játszottak el, többször is. Kint a weboldalon, de sosem tudják beszerezni, persze a kolléga szeretne drágábbat ajánlani. Máskor meg elérhető a termék a webshop szerint, de csak személyesen, bizonyos üzletekben lehet megvenni, nem is lehet kiszállítással kérni. Felejtős az egész cég.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#6798) love válasza syler123 (#6793) üzenetére


love
tag

Akkor Ő is 100 alatt lesz, eredetileg 600 :Y egyre én is rástartolok.
A szettet is megveszem,ha 100 alatt lesz :C

Csak a Funky ;)

(#6799) syler123 válasza love (#6798) üzenetére


syler123
veterán

Az oldalon található erősítőkből melyiket érdemes venni hozzá?

Én mondjuk ezt a Quartz hangfalakat nem tudom hová sorolni, az Obscidian 600 hcp-ről olvastam jókat (szintén wharfedale), ami elérhető árban van.

(#6800) Mercutio_ válasza kOkErKa (#6776) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az utolsó mondatra: Ha benézel a bestbuy topicba láthatod, hogy emag a BF kivételével ugyanazt játssza a heti akcióival mint amit most az edigi (akciós ár annyi vagy magasabb mint máshol) szóval én a helyedben az első oldalkent inkább az Árgép / árukereső párost választanám ;]

Az a 70k-s xbox véletlenül nem a román emag oldalon volt? Mert onnan nem szállítanak hozzánk :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.