Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) Boond válasza pietrrr (#6120) üzenetére


Boond
addikt

Az a durva, hogy valaki ncore spooky dayz miatt is kivesz... és 50+ elvileg az illető, plusz még első is volt, amikor kitalálták vagy köv évben...

(#6302) _Moriarty_ válasza gubisadam (#6297) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

1 órája szinkron próbáltam telefonról és gépről, egyikről sem ment, majd kb: 15 perc múlva, valami isteni csodával mégis beengedett gépről és megvettem a cuccot, igaz rögtön kettőt :)

(#6303) bb0t válasza gubisadam (#6297) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Mobilról megy de miért van az, hogy ami reggel le volt árazva 3000valamennyire az most újra 6000? :W

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#6304) B-L-A-C-K válasza pietrrr (#6120) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miért durva? Tegyük fel valaki komplett háztartási berendezéseket akar, spórolhat vele akár 1 havi átlagfizetést is simán.

(#6305) radi8tor válasza vond (#6299) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Maradt Panasonic a gyártó de silányabb kivitelben?

⭐ Stella

(#6306) gerii válasza radi8tor (#6293) üzenetére


gerii
addikt

Kínai lett, mert a Fuji megvette az Eneloop gyártási jogát/ gyárát, akármit, szóval a Panasonic féle már csak a nevében a régi. A fekete Fuji a megszokott minőség.

(#6307) omfgk válasza radi8tor (#6305) üzenetére


omfgk
addikt

Kevesebb töltési ciklust bír.

(#6308) radi8tor válasza gerii (#6306) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Értem, akkor megbecsülöm azokat amiket tavaly vettem. De akkor is kell most vennem ilyet, a fekete meg túlzás lenne egy elemes LED fényfüzérbe. :D

Kösz az infót! :R

⭐ Stella

(#6309) robyroby


robyroby
tag

ED: aki csak kosárig jutott el, most tovább lökheti...

(#6310) m3tr0


m3tr0
senior tag

Na most tudtam kosárba rakni a telefont...megrendelés végén : "A megrendelni kívánt Microsoft Lumia 435 (Dual SIM) kártyafüggetlen okostelefon, Bright Orange (Windows Phone) termékünkből a raktárkészlet elfogyott. Kérjük töröld a tételt a kosaradból. "

Írok nekik mailt,hogy ők meg a webáruházat töröljék az internetről. :DDD ;]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#6311) XP NINJA válasza gubisadam (#6297) üzenetére


XP NINJA
őstag

Nekem a mobilos egesz nap hibatlan:)

(#6312) vond válasza radi8tor (#6308) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem tökéletes, mint a régi, de jó ez még attól. Szerintem nyugodtan megveheted. Fényfüzérbe meg főleg. :)

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#6313) maestro87


maestro87
őstag

Nem igaz, hogy már dél elmúlt és még mindig nem enged bejelentkezni, kosárba tenni cuccokat. A kamu szag már abból is érződik, hogy a hipp-hopp nyitás előtt elkelt Lumia 435 narancs színű változatából még mindig van készleten.
Akinek sikerült bejelentkezni/rendelni, az véletlen nem Budapestről és környékéről tette? Mintha vidéket kizárnák kapásból a jobb akcióból ("Hoppá megteltünk felirat") és majd nekik csak este nyitják meg a kapukat, amikor már semmi sincs. Bár én egyébként sem találtam magamnak semmi jót.

(#6314) rocket válasza maestro87 (#6313) üzenetére


rocket
nagyúr

Jovoheten mashol lesz Lumia 532 15900ft-ert, az jobb vetel lesz :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#6315) Malachi


Malachi
addikt

viszonylag zökkenőmentesen, fél óra alatt sikerült teleraknom a kis kosaramat az edigitanál, már csak fizetni akarok, de nem hagyja! művelet végrehajtása közben, stb. nyomkodom bőszen az újrát, hát remélem nem hoznak ki nekem 25 porszívót vagy ilyesmi...

(#6316) updog válasza maestro87 (#6313) üzenetére


updog
senior tag

"Mintha vidéket kizárnák kapásból a jobb akcióból"

Szerintem ne gyártsunk elméleteket, simán csak elqrták :D Bp.-ről többen is szívtunk, illetve külföldi proxyn keresztül sem volt az igazi.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#6317) maestro87 válasza rocket (#6314) üzenetére


maestro87
őstag

Nem is akartam a 435-öt, csak ki próbáltam.:D De már látom felettem írták, hogy az is elfogyott, csak nem frissül az oldaluk. Nem értem mi a jó ebbe, hogy erre a napra csinálnak egy akciós oldalt amit rohadtul nem tudnak szinkronba tartani az igazival. Ahelyett, hogy plusz pénzt áldoztak volna az akciós oldal elkészítésébe, Marika néni is átírhatta volna az akció napjára az árakat a rendes oldalon... Hibát, hibára halmoznak...

(#6316) doeeg: De azért a hiba üzenetükön meglátszik a diszkrimináció...

[ Szerkesztve ]

(#6318) 123xyz


123xyz
tag

Én is csak az előbb jutottam be, 6.5 óra várakozás után :DDD (végülis találtam 1-2 jó ajánlatot, ami miatt megérte várni.) Többieknek kitartás! :)

(#6319) tope válasza rocket (#6314) üzenetére


tope
addikt

Kérdés hogy lehet-e majd rendelni belőle, mert 2-t rendelni kell a környezetemben

(#6320) mrrr74 válasza koxx (#6298) üzenetére


mrrr74
aktív tag

én 6000-et akartam, nyitáskor már benne volt a kosárban, mert előző este beletettem, de azonnal elfogyott a készlet (az első percben). Kicsit hihetetlen. Este egészen biztosan megint lesz 36.000-ért.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#6321) rocket válasza tope (#6319) üzenetére


rocket
nagyúr

Biztos nem 1000 darabos keszlet lesz, ugyhogy gyorsnak es szerencsesnek kell lenni :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#6322) w333


w333
félisten

Nagyon helyes, remélem sokan eltudták költeni a pénzüket, így jövő héten a nagyobb Emag + Telekom akciókat ők ki fogják hagyni, több jut nekünk :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#6323) Ace owner


Ace owner
addikt

Playersroom oldalán is van black friday akció de elég vérszegény a kínálat..

Galaxy Fold 4

(#6324) B-L-A-C-K válasza w333 (#6322) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Te mire hajtasz?

Én amúgy hangprojektort néztem 85 egy helyen akcióba, amúgy 95 - 115 között mozog az ára, egy bontatlant találtam egy illetőnél 70-ért postával, azt megvettem most, mert ennél jobb úgysem lesz szerintem.

(#6325) Malachi


Malachi
addikt

na közben most már be sem enged. nem esem pánikba, szerintem ebből emag lesz nálam is. ha az edigitalnak nem kell a pénzem...

(#6326) Cathy07


Cathy07
csendes tag

http://www.cipoplaza.hu/ is résztvevő.

Ahogy nézegettem azért van, ami megéri.

(#6327) Ace owner


Ace owner
addikt

Sneakerz-en is vannak cipő akciók :) [link]

Galaxy Fold 4

(#6328) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Tök könnyen rendeltem edigitaltól. A cím beadásánál mondjuk 8x kellett átírnom, hogy ne céghez szállítson, egyébként minden gond nélkül tudtam rendelni 2 hónapos gyerkőcömnek egy pihenőszéket. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6329) szakalistvan válasza Cathy07 (#6326) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Akciós cipó? Az előbb mondták már hogy 20 helyett 18...
:D

(#6330) w333 válasza B-L-A-C-K (#6324) üzenetére


w333
félisten

Gyereknek jó lenne valami telefon karácsonyra ... :D

És ezen kívül persze kb. mindenre ami jó nyomott áron van :)

Tavaly nagyon jó vétel volt Telekomtól az S4 (i9506) 50 ezerért (főleg úgy hogy ajándék powerbank helyet Tab 3 Lite tabletet küldtek) , azóta is megvan a telefon és táblagép is gyönyörűszép állapotban (még a gyári fólia is rajta van) na én valami ilyen 50% akciót várok :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#6331) vasi89


vasi89
addikt

Ez is jó kör volt, reggel óta folyamatosan azt írta ki h megtelt az oldal aztán mire sikerült belépnem addigra a piros elfogyott, a fehér elvileg van raktáron a fekete meg 2x annyi az oldal szerint. Fehér nincs raktáron a fekete pedig 9e ft így nagy nehezen összejött, még jó h 3 féle szín van belőle :DDD de ez tényleg bestbuy, fél éve várom h 10 alá menjen az ára :C a CX3.00-nak. Ha valaki fülhallgatót szeretne venni annak ajánlom :R

Sennheiser CX 3.00

@w333: Én ugyan ilyen akciót várnék a telenortól de gyanítom náluk semmire nem számíthatok :(

[ Szerkesztve ]

(#6332) Boond


Boond
addikt

Elvileg lassú a feldolgozás a sok rendelés miatt, ezért nem látszik rendesen az akciós oldalon mi van mi nincs... de gyakorlatilag szinte semmi sincs :D

(#6333) Boond válasza Wajk (#6259) üzenetére


Boond
addikt

Jó persze gondoltam, de biztos nem hétköznapi fickó vette meg, mert nem olcsó sem a ketyere, sem a belevaló.

(#6334) w333


w333
félisten

Még a végén csak kiderül hogy tényleg átverésről van szó ... :F

Kosárba tétel helyett a mellékelt oldal fogadott, ami gyakorlatilag egy kép, rajta 2 db linkkel. Viszont a két link sehová sem mutat, még JS-sel sem volt rákötve semmi. Azért ez komoly szívatása az egyszerű usernek”

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#6335) Boond válasza 6r4dw (#6266) üzenetére


Boond
addikt

Hívd fel, vársz kb fél órát és megtudod. Órákkal el vannak maradva a feldolgozásokkal.

(#6336) bb0t válasza w333 (#6334) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Hozzáteszem valamelyik nap akartam vásárolni és annak is hibaüzenet lett a vége. :(((

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#6337) Gedeon31


Gedeon31
addikt

3 vásárlásomat szerettem volna most törölni nem jól állította össze ,ahogy akartam ,de nem lehet . Korábban volt a rendelések menü alatt törlés. Írtam nekik a rendelés módosításánál , nem nézik meg ezt sem ,mint ahogy a korábbi panaszaimat sem ,akkor PPP lesz szállítás :D

(#6338) m3tr0 válasza w333 (#6334) üzenetére


m3tr0
senior tag

Ez valóban így volt.
Hiába próbáltál rákattintani,nem link volt, én is rávittem, az egeret de láttam,hogy nincs mögötte hivatkozás. :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#6339) netseft


netseft
aktív tag

A MM honlapját érdemes figyelni, mert előfordul 11%-nál nagyobb akció is. Fogynak is rendesen a készletek.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#6340) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Szerintem vissza kéne szívatni őket. Ha 4 nap alatt találok máshol olcsóbbat vagy jobbat én nem veszem át a megrendelt cuccokat.Az más kérdés, hogy tele vagyok dupla megrendelésekkel amit törölni sem tudok. Ezek biztos rajtuk maradnak. :)

Romanes eunt domus

(#6341) foxymaci


foxymaci
senior tag

Nekem még mindíg hoppázzik az oldal.... Kétszer eljutottam a kosárig végig is vittem aztán kidobott azóta nem tudtam leadni a rendelést és a blackfriday-es oldal szerint el is fogyott minden amit akartam szóval marad jövőhéten az emag

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#6342) zsiz válasza w333 (#6322) üzenetére


zsiz
őstag

részemről ennyi volt az idei BF. amit akartam beszereztem jó áron, volt még amin gondolkodtam, de azokat majd máskor.. egyik nem fontos, másik meg nem volt akkora akció hogy máskor ne legyen ilyen árban. úgyhogy én a kisebb-nagyobb fennakadásoktól eltekintve, vidáman távozom a kasszától fizetés nélkül :D (utánvéttel rendeltem)

azért nyugtával a napot... de elvileg minden rendben a leadott rendelésemmel.

jövőhéten sajnos családi okok miatt nem tudok még nézelődni sem majd

a 27.-i akciókat meghagyom nektek, további jó vásárlást :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#6343) w333 válasza netseft (#6339) üzenetére


w333
félisten

Semmit nem találtam ... minden 11% amit nem is értek mivel ha fél Áfa lenne akkor az nem 13.5% ? javítsatok ki ha tévedek ? :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#6344) menledge válasza w333 (#6343) üzenetére


menledge
senior tag

Én is épp írni akartam, hogy mégis mik azok a cuccok!? :F
Bármi amit szeretnék megnéztem és egy nagy semmi... :U

(#6345) parkr válasza w333 (#6343) üzenetére


parkr
őstag

na ez az :D

(#6346) táp válasza w333 (#6343) üzenetére


táp
csendes tag

Bruttóból 11%
Netto +13,5% szóval jó

[ Szerkesztve ]

(#6347) davenport válasza w333 (#6343) üzenetére


davenport
aktív tag

nem, mert a 100% a 27% Áfával növelt ár, és ha abból számolsz akkor 11% jön ki.

No money, no honey.

(#6348) adalbert1 válasza w333 (#6343) üzenetére


adalbert1
veterán

Ez nagyon egyszerű: tegyük fel, hogy van egy 10000 Ft nettó árú terméked, ez +27% áfával: 12700 Ft. Ha az áfa csak +13,5%, akkor 11350 Ft. 11350/12700=0,8937007874015748, szóval az eredeti, 12700-as árnak ~89%-a a 11350 Ft-os új ár.

(#6349) w333 válasza adalbert1 (#6348) üzenetére


w333
félisten

Tényleg ... nettó / bruttót nem is vettem figyelemebe :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#6350) rekop válasza w333 (#6343) üzenetére


rekop
senior tag

Tévedsz, mert ha a termékre csak fél áfát számolsz(13.5%), akkor az végösszeg az eredeti árhoz ~11%-al lesz kevesebb. Azaz pontosan 100*(1-1.135/1.27) %-al.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.