Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Sracok vonaton vagyok nincs mobilnetem, az IC WI-FI-je pedig kritikan aluli. Az alabbi termekekre kernek riasztast ha olcsositott :) (sokaig utazom sajnos)

Asus Z170i Pro Gaming (ITX)
Intel i5-6600K
Noctua NF-A8 PWM
Noctua NF-A9 PWM
Xiaomi Redmi 2 Pro

Elore is koszonom! :R

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#6152) moma


moma
őstag

LEhet amúgy szándékos ez a nem megy a bolt dolog. Ezzel majd bekerülhetnek a sajtóba megint. Amúgy meg ha minden rendben van nem lenne hír értéke.

we all deserve a bit of luck.

(#6153) XtremLor válasza NoMagix (#6150) üzenetére


XtremLor
őstag

4db 256-os ddr1 ugy mar lenne quadchannel! ;]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#6154) NoMagix válasza XtremLor (#6153) üzenetére


NoMagix
addikt

;] + hűtőbordák...

[ Szerkesztve ]

(#6155) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Fészen olvasom, valakinek sikerült 22!db tabletot rendelnie... én meg csodálkozok, hogy elfogyott minden 5perc alatt! :D

(tudom én vagyok a hülye, de egy ilyen terhelést nem lehet "lepróbálni", illetve a webshop oldalán "megoldani", hogy tényleg 1ember csak 1 rendelést tudjon leadni?... így tényleg érted csak 1db-ot akart mindenki rendelni, nem azt mondom, hogy jutott volna mindenkinek, de mégse 22 VS 0db lenne az arány)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#6156) zserrbo válasza maj-viktor (#6155) üzenetére


zserrbo
aktív tag

Szerintem nem veheti majd át csak egyet. Én is 4 egyforma routert vettem véletlenül, mert hibát dobozz a véglegesítéskor, de én írtam nekik, hogy lemondom a felesleget.

(#6157) SUPREME7 válasza maj-viktor (#6155) üzenetére


SUPREME7
őstag

Valószínűleg törlik a többes rendeléseket, vagy csak egyet adnak ki.

(#6158) mirci18 válasza pietrrr (#6120) üzenetére


mirci18
addikt

Igen mert munkahelyen dolgozom nem érek rá ezzel foglalkozni.
És reméltem hogy vehetek több dolgot is többek közt a szeretteimnek karácsonyra ajándékot.
De ez Magyarország mit várjon az ember.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6159) koxx


koxx
MODERÁTOR

Egy rohadt tabu társas kéne csak, de még mindig a megtelt "táblát" dobálja fel. Biztos a hekkerek miatt :)

(#6160) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Miért törölnék... Szarnak rá gondolj bele, neki mindegy kiveszi meg.
Rohadtul nincs nekik erre idejük.
Törölhetik azzal tisztába vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#6161) RocknRoller


RocknRoller
aktív tag

xiaomi telefonokat nem akcióz le senki most BF-en?

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#6162) balint82 válasza maj-viktor (#6155) üzenetére


balint82
senior tag

xar volt a rendszer, nekem is sikerült 4x rendeltem egy Powerline-t, mert egyszer sem engedte végig a rendelési folyamatot.
Valaki írta már feljebb, hogy a GYIK-ben le van írva, hogy egy vevő egy termékből egyet vehet...

Google Pixel 4a

(#6163) stevve válasza maj-viktor (#6155) üzenetére


stevve
nagyúr

"tudom én vagyok a hülye, de egy ilyen terhelést nem lehet "lepróbálni", illetve a webshop oldalán "megoldani", hogy tényleg 1ember csak 1 rendelést tudjon leadni?"

Dehogynem, csak ahhoz kicsi pénzt kellene áldozni olyan emberekre, akik jól megcsinálják az oldalt és nem eljátszani ugyanazt, mint tavaly. Mert hogy egy légypiszoknyit sem lett jobb semmi és ezt lehet bárhogy magyarázni hekkerekkel, meg miegymással.

(#6164) Handball94


Handball94
aktív tag

Neptunra emlékeztet ez a megtelt tábla :D

(#6165) maj-viktor válasza SUPREME7 (#6157) üzenetére


maj-viktor
őstag

Én 5 vagy 6 xbox-ot vettem, de csak 1-et akartam!

Ez egyértelmű számomra, hogy legjobb esetben is 1db lesz, de sanszosabb, hogy 0db lesz ebből csupán arra értettem, hogy értelmesebb lett volna, ha így is-úgyis csak 1 termék/fő, akkor ezt valahogy rendesen lekorlátozni és akkor nem lennének ilyen 22db meg 8db egyforma rendelések tavaly is bénák voltak az edigitalosok - most is!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#6166) w333


w333
félisten

Nem is tudom mit vártatok ... itthon minden csak a lehúzásról szól :(

Szeretnénk mi nyugat Európához hasonlítani, de őszintén közünk nincs hozzá !

Tessék, ezt nevezem én Black Friday -nak :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#6167) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Ti hogy a viharba juttok el addig, hogy egyáltalán lássátok valamit? Be se jutok reggel óta. :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#6168) stevve


stevve
nagyúr

az emag.ro egyébként szállít Magyarországra? Legalább működik a weboldaluk. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6169) dragonfx


dragonfx
veterán

Kulfoldi oldalakrol van lista hol lesz bf?
Gearbest,tinydeal ilyesmi?
Ez a mai mm meg edigitalos egy vicc szeg,en kategoria.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6170) Schizoka


Schizoka
aktív tag

Én még a kosárig egyszer se jutottam el!
nem is slágercikket akarnék venni hanem edénykészletet.

(#6171) syler123 válasza stevve (#6163) üzenetére


syler123
veterán

Láttál már főiskolai/egyetemi tárgyfelvételt? Ott biztosra tudják hogy mennyien fogják használni a rendszert mégis össze..ossa magát, szerinted ők úgy akarják?

Amit most írok az nem neked szól hanem unblock a többieknek. Nem tudom minek ez a gyerekes viselkedés hogy úúúú nem sikerült megvennem a 30k-s xboxot, fúúúú szemét mocsok banda az Edigital, ezentúl lejárató hadjáratot indítok ellenük... Most komolyan, aki ilyet ír hány éves??? Szerencsén műlik és kész, ha nem jutott így jártunk.

(#6172) spammer válasza syler123 (#6171) üzenetére


spammer
veterán

A tantrágya az állami téma, ott szarnak bele, Józsinak megy a pénz a zsebbe, a renccer meg jó lesz az úgy, szívjon a diák, ráér. Kénytelen lesz használni, akármilyen.

Az edigital meg piaci téma, saját maguk alatt vágják a fát az ilyen beégésekkel.

Csak ennyi a különbség.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#6173) Zjunior válasza syler123 (#6171) üzenetére


Zjunior
veterán

Ráadásul 30k ért tud venni Ph-n slimes és nem 4gb boxot! :W

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#6174) spammer válasza Zjunior (#6173) üzenetére


spammer
veterán

Számlával, garanciával?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#6175) FіkuszKukіsz válasza KoVee84 (#6143) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Nem kell fejleszteni semmit. Vannak felhőszolgáltatók pont az ilyen esetekre. Elég csak az akció idejére plusz kapacitást vásárolni. De gondolom az edigitalnál még a kőkorszakban jár az informatika.

Sikerült 2x megrendelnem ugyanazt a terméket. Persze nem tudom törölni egyiket sem, mert a megrendeléseim közt nem szerepelnek.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#6176) w333 válasza spammer (#6172) üzenetére


w333
félisten

Az edigital meg piaci téma, saját maguk alatt vágják a fát az ilyen beégésekkel.

+1 :K

Kíváncsi vagyok jövőre mi lesz a kifogás ... megszállták őket az UFO -k, vagy elment az áram, stb. ? ezek még a hecker támadástól is hitelesebbek :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#6177) stevve válasza syler123 (#6171) üzenetére


stevve
nagyúr

Fejlesztéssel foglalkozom, meg lehet csinálni egy rendszert jól is, meg rosszul is, illetve lehet is költeni rá, meg nem is. Szerintem egyáltalán nem természetes, hogy meghalt az oldal kb. azonnal. Nem biztos, hogy úgy akarják, de egy szállal nem jobb az előzőnél és ez tény. (egyedül talán a "forgalomszabályozás" rész működik, de így meg alig jut be valaki)

Ha hackerek voltak, akkor elérhetetlen lett volna, de azok az esetek, amiket itt leírnak a többiek, hogy ismeretlen hibával nem tudnak vásárolni, aztán mégis, ráadásul többet, nem egy jól összerakott és tesztelt rendszer képét mutatják.

Ez van, de a boltnak nyilván nem érdeke a sok webes vásárló, inkább a sok személyes.

Egy magát komolynak mondó cégnél nem lehetne szerencse kérdése, hogy bejutsz-e az oldalra, max. az, hogy van-e még az adott termék. :R

(#6178) Kasya válasza syler123 (#6171) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tenyleg cseszett nezeh lenne szamlalot elhelyezni a termekek mellett, hogy mibol mennyi van. Tovabba IP/felhasznalo szinten limitalni egy egy termeket, es ideiglenesen boviteni a szerverparkot (volt egy evuk felkeszulni).

A termekektol fuggetlenitsunk most hogy milyen a kinalat...

(#6179) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ez most nagyon megéri EDigitalnál:

Árgép link

⭐ Stella

(#6180) Csapoati válasza syler123 (#6171) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Semmi gond nem lenne ezzel, de előre telikürtölték a sajtót, hogy most minden fasza lesz, emailt is küldenek előtte (azóta se kaptam), stb. Ehhez képest ugyanaz a blama van, mint tavaly.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6181) w333 válasza radi8tor (#6179) üzenetére


w333
félisten

Vicc az egész ... saját magukat égetik :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#6182) Zola007 válasza w333 (#6181) üzenetére


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#6183) syler123 válasza Kasya (#6178) üzenetére


syler123
veterán

Nem arról van szó hogy nem csinálhatták volna jobban. Hanem a rinyálásról hogy nem jutott. Ha gyors lenne a rendszer, akkor sem jutott volna, mert akkor ugyanúgy elkapkodják a ninják.

Csapoati: így igaz, ezzel nem is vitatkozom. Nem a védelmükben beszéltem.

[ Szerkesztve ]

(#6184) bb0t


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

De az a vicc, hogy bármit csinálnak, bárhogy szúrnak ki az emberekkel ezredjére is, bármennyire nem tudták megoldani idén se, hogy működjön a kikúrt oldalt jövőre ugyanígy ott fog tobzódni mindenki hajnali nemtudomhánykor... :W

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#6185) bupemko


bupemko
senior tag

Edigitalhoz ti hogy tudtok bejutni? Nekem a sorry oldal jön be mindig, ott hiába frissítek/kattintok, nem történik semmi (próbáltam többféle böngészőt is, ugyanaz...)

(#6186) Wajk válasza bupemko (#6185) üzenetére


Wajk
addikt

nálam simán gyorsan bejön. Ne a hiba oldalt frissítsd mert ügyesen egy átdobott oldal és azt frissítgeted :)
Ezzel próbálkozz...

u.i.: a gyerek 6:30 kor kelt mint mindig, kivert az ágyból, bekapcsoltam a gépet, hogy mi a statusz. Látom, hogy fejlesztés alatt na mondom még nem indult biztos. Aztán olvasom itt a topikban, hogy igen. Vissza megyek frissítés, tényleg megy. Elbaktattam a tablethez, a gyerekeknek gondoltam, játszósnak jó lesz, ilyen áron szerintem tökéletes, dupla áron is noname gagyikat lehet kapni 4.0-s oprendszerrel...

A Microsoft Wireless Mobile 1850 egérről nem tudtam, hogy akcióban lesz, de pont most akartam ilyet venni, így az került még a kosárba. Aztán szépen végignyomogattam a gombokat és jött egy e-mail kb 6:40-kor... ha jól emlékszem.

A melóhelyen 8 után gondoltam nézelődni, de így hamarabb elintéztem... :) Bár ha nem jött volna össze akkor sem haltam volna bele, már tegnap úgy áltam hozzá. Azért nem kenyérért kellett sorbaállni, szerencsére...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#6187) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

wtf, többször küldik ki ugyanazt a rendelési visszaigazolót...

viszont megvan: xbox live 3 hó, nokia citromsárga vésztöltő, hp hátizsák :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6188) Csapoati válasza bupemko (#6185) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kicsit se olvastál vissza, ugye? ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6189) koxx válasza radi8tor (#6179) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

(#6190) Kasya válasza syler123 (#6183) üzenetére


Kasya
nagyúr

Viszont a sok sirast csokkentene ha a vevok/erdeklodok rendesen lennenek informalva és ehhez egy kozel stabil rendszer parosulna. De lathatoan erre nem voltak kepesek iden se.

Meg az emailt se kuldtek ki emberi idoben, amiben 50 akcios termeket igertek. Hajnali ketto nem emberi ido, az nem informalas.
Tovabb csokkentette volna a terhelest, ha a teljes listat legalabb a regisztralt felhasznaloknak, vagy mindenkinek nyilvanossa tettek volna.

De nekem mindegy is. Nem erdekem hogy jobban teljesitsenek, de lathatoan nem tudjak kivitelezni az ilyen akciokat.

(#6191) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Melóim voltak, olyan 9 től volt valami kihagyhatatlan valahol?

(#6192) syler123


syler123
veterán

Idióta egy oldaluk van, még a különböző részek sincsenek szinkronban. A fenti a most.edigital.hu, a másik a bf.edigital.hu, természetesen egy időben készült a kép.

(#6193) L4mie válasza dragonfx (#6169) üzenetére


L4mie
veterán

na igen, azok perpill a magyar kabaré után jobban érdekelnek.
Egy nyomi billentyűzetet akartunk venni pármonak, meg esetleg lecsaptam volna valami frankó SSD akcióra

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6194) radi8tor válasza koxx (#6189) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez a linkje.

syler123: akkor itt is ez lesz.
Nincs szinkronban. Lehet két külön szerverről van szó.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#6195) zsiz


zsiz
őstag

hát nem tudom.. azért az erős túlzás hogy semmivel sem javult a helyzet tavalyhoz képest. én amit szerettem volna, meg tudtam venni ma, olcsóbban mint eddig bárhol, bármikor láttam. ingyen kihozzák.. ezzel már kb 70 ezret hagytam ott az elmúlt 5-6 hétben náluk.
olyan is van amit 1-2 hete vettem tőlük, mert 28 helyett 22-ért adták. most még olcsóbb lett volna 20-ért.

tavaly szétnézni se tudtam, hogy mit adnak egyáltalán.. :U

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#6196) w333 válasza B-L-A-C-K (#6191) üzenetére


w333
félisten

Nem maradtál le semmiről ... megint jól átqurtak mindenkit :DDD

Komolytalan társaság, nembaj az Emag és Telekom jobb lesz az biztos :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#6197) ZS3NI válasza radi8tor (#6194) üzenetére


ZS3NI
őstag

Elírták, nagy kaland.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#6198) B-L-A-C-K válasza w333 (#6196) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jupi... :))

(#6199) NoMagix


NoMagix
addikt

Na, most bejött a kosár, végigvittem a rendelést, és a végén jött a HIBA... és persze üres a kosár!

Hopp, megérkezett a visszajelzés a rendelésről....

[ Szerkesztve ]

(#6200) gerii válasza syler123 (#6192) üzenetére


gerii
addikt

Nálam reggel óta mindenre ezt csinálja, nagyon gagyi a rendszer. Megnéztem a könyv szekciót, gyakorlatilag azt beszüntették, semmilyen könyvet nem lehet kapni, "forgalmazás vége" mindenhol. Valamit nagyon elszúrtak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.