Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#750) DeanRain79


DeanRain79
csendes tag

Sziasztok! Jelenleg telefonról pötyögök!
A problemam az lenne,hogy tegnap este a laptopom(Asus Rog strix GL753VE ) hivatalos honlapjan minden uj drivert leszedtem es frissitettem. Utoljara hagytam a biost. (AS-306 a legfrissebb. Letoltottem de nem raktam pendrivre a fajlt es elinditottam a usb flasht.( En barom) Beleptem egybol a bios utility Ez modeba de kilepni es a windowst elinditani mar nem tudtam.Munkahelyen sikerult telefonrol letoltve a pendrivre atrakni a fajlt,hogy tudjak frissiteni. Itthom hazaerve vegul sikerult a frissites de eltunt a boot priority alol a HDD. Csak a windows boot manager es a pendrive latszik. (UEFI:take MS Colorline,Partition1) A HDD eltunt onnan. A storage alatt viszont ott van a HDD, a kulso merevlemezemmel egyutt ami be van dugva. Nem indul el a windows sehogy. Folyton csak a bios ugrik be. Advanced mode -> Boot fül alatt szurke a boot configuration es es boot option priorities. Nem lehet allitani. Boot option #1 alatt csak a pendrive latszik mas nem. Mi a fene lett a gepemmel. Betett neki a bios frissites? A flesh usb progi inditasa utan a biosban mar nem volt ott a hdd. Ugye csak ma este frissitettem fel..de nem valtozott semmi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.