Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Boda Dániel


Boda Dániel
csendes tag

Sziasztok, gigabyte g5 mf laptopom bios frissítés közben kekhalalt kapott és azóta meg se mukkan.
Alza nem veszi vissza mert akitől vettem itt hardverapron az már újra pasztázta és emiatt nincs gari.
Szerviz szerint rövidre zártam szerelés közben és emiatt nem csinálnak vele semmit.

Menjek még neki az alzának vagy próbáljam meg flasheltetni a biost vagy már semmi esélyem?
30 napig volt szervizben és ezt kaptam.
Köszi

(#1002) funThOMasz


funThOMasz
csendes tag


Sziasztok, az alábbi problémában kérnék segítséget :
Az alany egy Asus Vivobook X1502ZA-EJ1170.
Új gépről van szó, Windows (11) telepítés után nekiálltam a frissítéseket telepíteni, második körben felhozta a BIOS frissítést is, ami a képernyőn látottak alapján rendben lezajlott, de aztán kiderült, hogy mégsem így történt, mert azóta ha bekapcsolom a gépet, akkor fekete képernyő van csak. Látszik a státusz jelző ledeken, hogy be van kapcsolva, de nem történik semmi. Tudtok esetleg valamilyen tippet adni, hogy ilyenkor mi a teendő?
Előre is köszönöm.

(#1003) Pyttawrx válasza funThOMasz (#1002) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia.
külső kijelzőre sincs jel?
cmos clear?

(#1004) funThOMasz válasza Pyttawrx (#1003) üzenetére


funThOMasz
csendes tag

Külső kijelzővel nem próbáltam, azt még megcsinálom akkor.
Azt megpróbáltam, amit a support oldalon ír erre az esetre, van videó is, de nem segített.
Szerintem elviszem a szervízbe, az a legtisztább.

(#1005) kissunder


kissunder
csendes tag

Kéne egy kis segítség.
Van egy Dell Inspiron 3585 ami bios frissítés után nem indul, a caps lock világít és ennyi, már mindent neten fel telhetőt kipróbáltam.

(#1006) ricky19 válasza kissunder (#1005) üzenetére


ricky19
csendes tag

Szia, itt biztosan tudnak segíteni! laptop szerviz

(#1007) Pyttawrx válasza kissunder (#1005) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Pl kivetted az akksit, majd esetleg másik rammal is próbáltad? Hogy világít a caps lock pontosan?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.