Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-28 12:57:20

LOGOUT.hu

Ajánlott weboldalak:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) saelin válasza Synthwave (#1000) üzenetére


saelin
veterán

Psx-et már nem vennék, viszont ps3-ra még elképzelhető, csak ott az irányítás lenne gáz. Talán Move-al lehetne helyettesíteni a light gunt, akkor már csak move kellene előbb.

A játék nem adja könnyen magát. Olyan nehéz a 4 act-nál, hogy még az emulátoros save-el sem tudom megcsinálni... :DDD
Régen nem tűnt ennyire nehéznek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1002) Synthwave válasza saelin (#1001) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A move árából meg BŐVEN veszel egy patika PSX-et.

A legjobb mindent autentikusan.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1003) ldave válasza Synthwave (#1002) üzenetére


ldave
Topikgazda

Persze, közlekedni is lovon a legjobb. Lakni meg sátorban. Ruhát a folyóban mosni, asszonyt a hajánál fogva hazavinni :)

A Slime draws near! Command?

(#1004) Synthwave válasza ldave (#1003) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem értem, hogy ez a rakat zöldség hogy jön ide.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1005) shinmegaten válasza Synthwave (#1004) üzenetére


shinmegaten
aktív tag

Próbálj meg olvasni a sorok között ;)

(#1006) Synthwave válasza shinmegaten (#1005) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az kifejezetten az erősségem, csak itt értelmetlen. ;)

Két sor van, aminek az égvilágon semmi köze ahhoz, hogy 5 ezer pénz a PSX egy PSX-es, light gunos játékhoz, amit aztán nem kell emulátorral meg mittudoménmivel erőltetni és a játékélmény olyan lesz, amilyennek lennie kell.

Teljesen nyilvánvaló, hogy az eredeti hardware sokkal jobb lesz, mint bármilyen emuláció vagy kényszermegoldás.

Vagy gáz 5 doboz cigi helyett PSX-et venni, másik kettőért meg egy light gunt hozzá? Ha igen, akkor rofl.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1007) saelin válasza Synthwave (#1006) üzenetére


saelin
veterán

A ligth gun nem csak régi tévékkel működik? Ez csak most jutott eszembe.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1008) Synthwave válasza saelin (#1007) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A PSX-es GunCon a NES-féle cathode ray timing elven működik, így katódsugárcsöves kell hozzá.

Abból egy nagyobb is van ~5 pénz, bár akár ingyen is hozzá lehet jutni egy kis szerencsével.

Durván egy 10-esből ki lehet hozni egy kis retro-állomást (PSX+gun+TV).

Később meg lehet akár bővíteni a dolgot; egy NES / SNES / N64 / Saturn / CD32 / 3DO / ColecoVision / Neo Geo / bármiegyéb pre-2000 feelingesebb is CRT-n. :>

Anyám, MENNYI pénzt (nem, sokkal többet) el tudnék szórni ilyenekre.. Az első áldozatok a NES / SNES / N64 hármas lesznek.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1009) shinmegaten válasza saelin (#1007) üzenetére


shinmegaten
aktív tag

A sík-képcsöves CRT-knél már modellje válogatja. Bár a PSX már lehet, hogy nem olyan finnyás, mint mondjuk egy SNES.

(#1010) shinmegaten válasza Synthwave (#1006) üzenetére


shinmegaten
aktív tag

Talán az a két sor nem arról szól, hogy mi mennyibe kerül, hanem arról, hogy "Legjobb mindent autentikusan." Slime barátunk erre kommentelte többek között, hogy "ruhát is folyóban mosni a legjobb".

Nekem mondjuk 3D-s játékokkal max felbontáson játszani a legjobb. PC-re köthető DS kontrollerem van, az emulátor az egekbe nyomja a felbontást, a töltési idő non-egzisztens. Szóval, hogy mi a legjobb, az nem vitatható, mert egyénenként változik. Megértelek, nekem is van egy SNES-em pedig tolhatnám emulátoron, de a retro 2D játékokat valahogy nem kedvelem VGA monitoron. Ott már a scanline is rátesz a képalkotásra, de egy 3D nálam csak tűélesen elfogadható. Arról nem beszélve, hogy akinek nincs CRT TV-je és helye sincs ahhoz, hogy elhelyezze, egyszerűbb az emulátor használata.

"Teljesen nyilvánvaló, hogy az eredeti hardware sokkal jobb lesz, mint bármilyen emuláció vagy kényszermegoldás."

Mond ezt a PCSX2-mnek és az instant Memory Cardra való mentésnek versus valódi hardveren való nagyobb fájl esetén történő 1-2 perces mentési procedúra és akkor a lemezről való töltésről és annak idejéről nem is beszéltünk. Elfogult vagy.

(#1011) Synthwave válasza Synthwave (#1008) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Erről eszembe is jutott, hogy nemrég láttam itthon valahol a Super Mario Bros. 3 kaziját. Nem tudom, hogy maradt itt. Sajna tok meg doboz már nincs, de yay. Best platformjáték ever (a Mega Man 3-mal és a Kirby's Adventure-rel karöltve).

Ááá, először tuti NES kell. Bánom, hogy ~20 éve elbizniszeltem egy C-64-re. Soha semmi gond nem volt vele. Meg olyan kis guszta meg masszív már alapból is.

Mennyi nagy sorozat kezdte rajta a pályafutását..

Final Fantasy, Zelda, Super Mario Bros., Mega Man, Castlevania, Dragon Quest. Kirby bár GB-n indult, de NES-en vált igazi sztárrá. De ezeken kívül is mennyi királyság van rá.

Mocorog a 8 bites hajlam, nagyon mocorog..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1012) Synthwave válasza shinmegaten (#1010) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem kell magyarázni, hogy mit értett rajta, de abszolút nem volt idevágó.

Nem elfogult, csak műértő. :>

A feeling és a varázs sokkalta fontosabb, mint a load time.

:))

Mondjuk egy Pioneer HLD-X9-ért is adnám a szomszéd két veséjét + a máját (brutális, hatszámjegyű ára van, ráadásul még ritka is). Hiába van már Blu-ray, a high-end LD csodáját nem adja vissza. Ez egy ugyanilyen dolog.

Óóó, egy anime LD-gyűjtemény, az Aranykorból.. ;_____;
Mondjuk a lemezek ára nem is olyan vészes, csak ugye a normális (high-end) lejátszó.

Vagy a régi SONY erősítők meg dekkek, a '80-as évek második feléből vagy a...

Nem lenne gond, hogy nem tudnék mit kezdeni egy Lottó 5-össel. :D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1013) saelin válasza Synthwave (#1012) üzenetére


saelin
veterán

"Nem lenne gond, hogy nem tudnék mit kezdeni egy Lottó 5-össel. :D"

Ezzel szerintem nem vagy egyedül. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1014) Synthwave válasza saelin (#1013) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A két hátsó szobában lévő retro konzol / szórakoztatóelektronikai cikk-játék-anime-manga gyűjtemény alaphangon 35 millió. És akkor még nem voltál a "pihenő" helyiségben. :D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1015) nonsen5e válasza shinmegaten (#1010) üzenetére


nonsen5e
addikt

Félve írom le, hogy +1.
2D-s játékokkal én is egyetértek, de 3D-nél (engem) nagyon tud zavarni ha recés az egész. PS2-esem ~2 éve megboldogult, ég és föld milyenek ugyanazok a játékok emulálva 6X natív felbontáson + AA.

Ha már emulátor... Bluestacks alól lehet VENNI alkalmazásokat? Lehet majd a Mevius sorra kerül, de nem volt, nincs és nem is lesz a közeljövőben iOS/Android eszközöm. Kíváncsi lettem magárá a játékra, de majd meglátom még... Egyelőre 1-1 a karakterdesignek alapján. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#1016) shinmegaten válasza Synthwave (#1012) üzenetére


shinmegaten
aktív tag

Tökéletesen idevágott, csak túl büszke vagy, hogy beismerd. Erről szól a fáma, semmi másról.

"A feeling és a varázs sokkalta fontosabb, mint a load time."

Mint mondtam: embere válogatja. Egy Nintendo 64-et még el tudok képzelni valódi hardveren, mert a kazettás média által a konzol hamarabb eléri a neki kellő fájlokat. De a lemezes játékok töltési ideje képes elvenni egy cím élvezeti értékéből. Persona 1 PS1-re mondjuk abszolút egy ilyen játék. A Dragon Quest 8 PS2-n azért jobb, de ott is volt, hogy ha csak lehetett, kerültem a random encounteröket. Szóval nem. Nem a legjob és nem is a legfontosabb, hanem a legjobb és legfontosabb NEKED. Ne kezeld minden véleményed úgy, mintha egyetemes igazság lenne.

(#1017) shinmegaten válasza nonsen5e (#1015) üzenetére


shinmegaten
aktív tag

Én nem is olyan rég néztem bele PCSX2-őn a Dragon Quest 8-ba. Már a sebesség sem elhanyagolható, de amikor rápakoltam pár filtert+AA... gyönyörű, simán mehetett volna PS3 Remasteredbe véleményem szerint. Erre kaptunk egy mobilportot. *nem szeretem a mobil-gaminget*

(#1018) Synthwave válasza shinmegaten (#1016) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hol a párhuzam az "asszony hajánál fogva hazarángatása" vagy a "folyóban mosás" és egy fénypisztolyos játéknak az emulált gamepados izé helyett a hozzá való fénypisztollyal történő játszása (ami nyilvánvalóan sokkal nagyobb élmény) között? Már komolyan érdekel.

Az a baj, hogy mindig feltételezem, hogy mások is ugyanúgy flesselnek meg értékelik a csodálatosságot. :D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1019) shinmegaten válasza Synthwave (#1018) üzenetére


shinmegaten
aktív tag

Nézd... Már el lett magyarázva. Ha érdekel, gondolkozz tovább. Nem vagy buta, csak makacs. A válasz előbb-utóbb megtalál.

(#1020) Mister_X válasza Synthwave (#1011) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pitsába, ilyenkor bezzeg mindig eszembe jut, hogy még mindig nem jutottam el egy Dreamcast megvételéhez, csak a játékokat halmozom a polcra... Pedig 15k és lenne egy makulátlan gépem és egy eredeti (értsd: japán) Shenmue gyűjtői kiadás via eBay. De a 40 HearthStone booster előbb eszembe volt :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1021) saelin válasza Mister_X (#1020) üzenetére


saelin
veterán

Haha! Én szerencsére időben leálltam a HS-el. Nem szeretek költeni f2p játékokra...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1022) Synthwave válasza shinmegaten (#1019) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem lett semmi megmagyarázva, legalábbis a konkrét kérdésemet illetően.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1023) Synthwave válasza Mister_X (#1020) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

40 HearthStone booster >>> Dreamcast

?

Most legszívesebben felpofoználak egy ecetes ponttyal. :DDD

Ha mán online kártyajáték, akkor Magic Online ftw.

Saturnt nem akarsz?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1024) ldave


ldave
Topikgazda

Bloodborne jól nyitott az angoloknál, előző héten azt vették a legtöbben. Hamarosan jönnek a japán adatok, nagyon kíváncsi vagyok.

A Slime draws near! Command?

(#1025) Mister_X válasza Synthwave (#1023) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Baleset volt :DDD De mindennel így vagyok, pl. nemrégiben elkezdtem zenéket letöltögetni (azt is mindig elfelejtettem), másfél óra alatt kb minden meglett, ami érdekelt, erre másnap újrahúztam a Windowst és nem másoltm fel a muzsikát telefonra :D

@saelin: én szívesen költök olyan játékra, amivel el tudok lenni n*10 órát is és élvezem a játékot, plusz így támogatom, hogy továbbra is tudjak játszani. Múltkor összeszámoltam, 235€-t költöttem rá fél év alatt :D

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1026) saelin válasza Mister_X (#1025) üzenetére


saelin
veterán

Az nem semmi... :D
Nálunk közös pénz van, nincs olyan, hogy enyim-tiéd, de azért néha összeszámoljuk ki mire költött és... a multkori matekból az jött ki, hogy két és félszer többet költök a dolgaimra mint barátnőm! :Y :DDD
Ez mondjuk csak félig igaz, mert a legnagyobb részét a játékok teszik, amivel ő is szokott játszani. Szóval az a két és fél, csak másfélszer több. Pedig mindig kivárok steam leárazásokat és a boltokban sem a legdrágább játékot veszem meg ps3-ra - van hogy 1 éves késéssel ruházok be valamire, csak ritkán teszek kivételt pl evil within, alien isolation. E'van drága a videójátékok világa.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1027) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Limitált példányszámú PS4 20th Anniversary Edition.

Guszta..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1028) oriic válasza Synthwave (#1027) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csini, bár nem újdonság. :D

Live-Die-Respawn

(#1029) ldave válasza ldave (#982) üzenetére


ldave
Topikgazda

Ez a 92 ezer darabos nyitás állítólag elég gyenge volt a Type-0 HD-tól, ez a leszállított példányok csupán 60%-a hírek alapján.

A Slime draws near! Command?

(#1030) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Létezik PS3 SS-hez olyan műanyagneylonszilikonakármi védőburok, mint anno a billentyűzetekhez?
Ergo egy üres PS3 SS forma, amit egyszerűen ráraksz a gép tetjére, amikor OFF van és nem getvásodik?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1031) Mister_X válasza Synthwave (#1030) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mikroszálas rongy naponta / hetente? Nekem a sima Slimem se kellett nagyon takarítani, mert jó helyen volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1032) Synthwave válasza Mister_X (#1031) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem tisztításhoz kéne, hanem alap porvédelem miatt.

Az a kemény, hogy minden használat után (miután kihűlt - amúgy pl. a TV-re is rányomatom a neylont), bebugyolálom az eredeti védőrongyfóliamicsodájába és még ÍGY IS porosodik. Hogy hogy, arról lövésem sincs.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1033) Totheground


Totheground
addikt

Höhö.
Apró glitch a SK:EV-ben. :C
(szerintem nem 18+, de azért ne az irodában nézegessétek :DDD )
[link]
[link]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1034) Synthwave válasza Totheground (#1033) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Register to watch a video.

No thx. : /

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1035) alevan válasza Totheground (#1033) üzenetére


alevan
őstag

Irodai nettel meg sem nyitja a domain-t. :DDD

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#1036) Mister_X válasza alevan (#1035) üzenetére


Mister_X
nagyúr

All hail the administrator ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1037) Totheground válasza alevan (#1035) üzenetére


Totheground
addikt

Ott nekem sem. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1038) Máté94 válasza Totheground (#1037) üzenetére


Máté94
addikt

Ezek a munkahelyek... Nem is tudják, hogy micsoda frusztrációnak tesznek ki titeket, amivel romlik a termelékenységetek. :DDD

(#1039) alevan válasza Mister_X (#1036) üzenetére


alevan
őstag

Az a vicc, hogy jelenleg én vagyok az és soha nem nyúltam ilyen beállításhoz :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#1040) ldave


ldave
Topikgazda

152 ezer példánnyal nyitott a Bloodborne Japánban és mellé 45 ezer PS4 ment el a héten. Többi adat később jön.

A Slime draws near! Command?

(#1041) ldave válasza ldave (#1040) üzenetére


ldave
Topikgazda

Akkor jöjjön a szokásos lista, 2015, 13. hét:

01./00. [PS4] Bloodborne # <RPG> (Sony Computer Entertainment) {2015.03.26} (¥7.452) - 152.567 / NEW
02./00. [PSV] Sword Art Online: Lost Song # <RPG> (Bandai Namco Games) {2015.03.26} (¥6.664) - 139.298 / NEW
03./00. [PS3] One Piece: Pirate Warriors 3 <ACT> (Bandai Namco Games) {2015.03.26} (¥8.424) - 97.362 / NEW
04./00. [3DS] Theatrhythm Dragon Quest <ACT> (Square Enix) {2015.03.26} (¥6.264) - 76.858 / NEW
05./00. [PS3] Pro Baseball Spirits 2015 <SPT> (Konami) {2015.03.26} (¥8.208) - 62.197 / NEW
06./00. [PS3] Sword Art Online: Lost Song <RPG> (Bandai Namco Games) {2015.03.26} (¥7.690) - 55.090 / NEW
07./00. [PSV] One Piece: Pirate Warriors 3 <ACT> (Bandai Namco Games) {2015.03.26} (¥7.344) - 54.308 / NEW
08./00. [PS4] One Piece: Pirate Warriors 3 <ACT> (Bandai Namco Games) {2015.03.26} (¥8.424) - 46.693 / NEW
09./00. [PSV] Pro Baseball Spirits 2015 <SPT> (Konami) {2015.03.26} (¥7.538) - 46.326 / NEW
10./00. [PSV] Senran Kagura Estival Versus # <ACT> (Marvelous) {2015.03.26} (¥7.538) - 44.548 / NEW
11./00. [3DS] Kuroko's Basketball: Ties to the Future <SLG> (Bandai Namco Games) {2015.03.26} (¥6.145) - 35.415 / NEW
12./00. [PS4] Senran Kagura Estival Versus # <ACT> (Marvelous) {2015.03.26} (¥8.618) - 30.247 / NEW
13./00. [PS4] Disgaea 5: Alliance of Vengeance # <SLG> (Nippon Ichi Software) {2015.03.26} (¥7.776) - 22.725 / NEW
14./05. [PSV] Minecraft: PlayStation Vita Edition <ADV> (Sony Computer Entertainment) {2015.03.19} (¥2.592) - 21.069 / 57.220 (-42%)
15./02. [PS3] Resident Evil: Revelations 2 <ADV> (Capcom) {2015.03.19} (¥5.389) - 19.692 / 93.065 (-73%)

Bloodborne szépen nyitott, nagyjából minden 8. PS4 tulaj megvette a játékot (a Dark Souls 2 100 ezerrel jobban nyitott). Amire már rég volt példa, a top10 csupa új játék. A Sword Art Online is jól kezdett, mint Vita cím. A Theatrhythm Dragon Quest-től én többet vártam, de a FF változat is hasonlóan szerepelt az első héten.

+-------+------------+------------+------------+------------+------------+-------------+
|System | This Week | Last Week | Last Year | YTD | Last YTD | LTD |
+-------+------------+------------+------------+------------+------------+-------------+
| PS4 | 45.446 | 46.395 | 23.327 | 378.434 | 493.338 | 1.349.101 |
| 3DS # | 31.229 | 28.704 | 64.632 | 621.516 | 692.146 | 18.459.961 |
| PSV # | 27.032 | 21.562 | 41.867 | 298.025 | 399.908 | 3.821.952 |
| WIU | 6.698 | 7.595 | 13.026 | 118.549 | 164.304 | 2.262.129 |
| PS3 | 6.652 | 6.352 | 17.154 | 104.645 | 198.076 | 10.273.636 |
| XB1 | 250 | 344 | | 5.840 | | 49.107 |
+-------+------------+------------+------------+------------+------------+-------------+
| ALL | 117.307 | 110.952 | 164.516 | 1.527.009 | 2.007.640 | 36.215.886 |
+-------+------------+------------+------------+------------+------------+-------------+

A Bloodborne segített a PS4 az első hely megtartásában.

A Slime draws near! Command?

(#1042) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Tök gáz, hogy egy tizessel drágább egy PS3, mint amikor én eladtam a sajátom. Ennyiből meg inkább veszek egy SuperSlimet, hogy kitolhassam a Demon's Soulst meg talán még PS+-t is visszaállítanám a nyárra.

De már megint olyanra költöm fejben a pénzem, amire nem kellene :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1043) ldave válasza Mister_X (#1042) üzenetére


ldave
Topikgazda

Sajna minden dollártól függő cucc drágább lett az elmúlt egy évben :(

Én PC építésen töröm a fejem, de ott is majdnem minden alkatrész egy tizessel drágább, mint pár hónapja. Még szerencse, hogy a PS4 tartja az árát, ha most jönne egy új (pl Slim) variáns, szerintem az simán lehet, hogy drágábban indulna, mint a mostani standard 120 ezeres ár.

A Slime draws near! Command?

(#1044) Mister_X válasza ldave (#1043) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szomorú. Ilyenkor mennék ki Japánba, ott minden ilyen terméknek nagyjából állandó ára van.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1045) nonsen5e válasza Mister_X (#1044) üzenetére


nonsen5e
addikt

Én bármilyen országgal megelégednék, ahol nem terheli 27% áfa az egész hóbelevancot.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#1046) Synthwave válasza nonsen5e (#1045) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meg nem EU-s árak 1/5 EU-fizetés mellett, nem?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1047) Totheground válasza Synthwave (#1046) üzenetére


Totheground
addikt

Keress jobban fizető melot. :P
A 27% fa egyébként tényleg pofátlan.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1048) Synthwave válasza Totheground (#1047) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Keress jobban fizető melot"

Imádom ezt a fokú insightot.

Mert különben akkor nem ~1/5-e lesz ahhoz képest, mint amit pl. németeknél kapnék ugyanazért, ugye?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1050) Thorus


Thorus
aktív tag

Valaki tud valamit a Sword Art Online: Lost Song játékról, hogy mikor is jelenhet meg errefele? Látam pár videót és elég jónak tűnik.

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.