Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-28 12:57:20

LOGOUT.hu

Ajánlott weboldalak:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) .LnB válasza Rigormortiis (#4999) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Volt de azt hugom nézte, meg utána a Sailor Moon-t. Aztán kezdődött a DB, DBZ. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5002) ldave


ldave
Topikgazda

A FF VIII talán leghíresebb mondata a "...Whatever.", mely elég sokszor elhangzik menet közben a főhős, Squall szájából. Ez a cikk most sorra veszi az összes ilyen alkalmat és mellé teszi a japán eredetit: [link]

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#5003) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition

Gondolom akinek megvan a játék az majd nem kapja meg patch formában ezeket. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5004) ldave válasza .LnB (#5003) üzenetére


ldave
Topikgazda

Hát mivel eddig hivatalosan ez a változat csak Switch-re lesz, így fogalmam sincs lesz-e PC-re, PS4-re update lehetőség, akár fizetős, akár ingyenes.

A Slime draws near! Command?

(#5005) oriic válasza .LnB (#5003) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez csak Switch-re jön.

szerk: Leninjáztak... :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5006) ldave válasza oriic (#5005) üzenetére


ldave
Topikgazda

Dragon Quest témában, a saját topikomban (vicc) akarsz megelőzni?!

Amúgy én nem zárom ki, hogy elérhető lesz az extra tartalom más gépekre is, de erről szerintem majd csak a Switch-es megjelenés után fognak beszélni, gondolom a cél az, hogy eladják újra a játékot :)

A Slime draws near! Command?

(#5007) Adam_Shepard válasza ldave (#5006) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

ldave: omae wa mou shindeiru

oric: NANI?!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#5008) oriic válasza Adam_Shepard (#5007) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Jó tudom, esélyem sem volt.

Live-Die-Respawn

(#5009) penge111


penge111
addikt

@Idave: Na este ránéztem még a Ni No Kuni 2-re, Zeta lement 2. próbálkozásra, de utána bedobta, hogy öljem meg Blackheart a 40. szinten. :U Na jó, ehhez nem lesz már ma este kedvem, hogy megint 40 szintet menjek le, menteni se lehet, és benne van a pakliban, hogy közöm sem lesz hozzá, és elpicsázz. Majd megint cammoghatok le 40 szintet Dreamer mazéban. Meglátom még, de szerintem elengedem a free dlc ezen részét már... Hétfőn meg már viszik is a játékot, de a hétvégét már más játékra szánnám!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#5010) ldave válasza penge111 (#5009) üzenetére


ldave
Topikgazda

Van Dreamer's Door fejlesztés, amivel tudsz induló szintet és Danger Level-t választani, én is úgy farmoltam, hogy bementem a végére, 5-ös DL-el indítva, mentem pár szintet lefele, majd kijöttem és újra :)

A Slime draws near! Command?

(#5011) penge111 válasza ldave (#5010) üzenetére


penge111
addikt

Amúgy az, hogy nyílik ki, nekem abban az épületben 4 szürke kérdőjel van, minden mást maxra fejlesztettem már, de nem írja mi a feltétele azoknak, hiába rakom be a szükséges tulajdonsággal rendelkező Npc-ket? Igaz platina után nem néztem rá, lehet az oldja fel? Ha jól értem akkor lvl 30-ról is kezdhetek, mert így megfontolom? :)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#5012) penge111 válasza penge111 (#5011) üzenetére


penge111
addikt

Ok, megvan az infó Dreamer Maze lvl 30 kipucolása, és a dlc bizonyos része után nyílnak meg szép sorban ezek a fejlesztések... Mondjuk lv 82 vagyok szerintem lvl 90 alatt esélytelen a vállalkozásom, az is még egy-két óra farm, amihez nem sok kedvem már :U

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#5013) Totheground válasza ldave (#4985) üzenetére


Totheground
addikt

Nekem a KD3-ot (PS4-el egyetemben) ez az egy interview siman eladta. Amivel An jatszik, az nekem is kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#5014) ldave válasza Totheground (#5013) üzenetére


ldave
Topikgazda

Ki a szerencsés hölgy? :)

A Slime draws near! Command?

(#5015) Totheground válasza ldave (#5014) üzenetére


Totheground
addikt

Anchan / 杏ちゃん / Inami Anju / 伊波杏樹
Lehet valasztani.
Az egyetlen, jelenleg koztunk jaro istenno. Hivatalosan. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#5016) Mike válasza Totheground (#5013) üzenetére


Mike
veterán

interjú

(#5017) Totheground válasza Mike (#5016) üzenetére


Totheground
addikt

Verne Gyula.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#5018) Mike válasza Totheground (#5017) üzenetére


Mike
veterán

ha irsz egy magyar mondatot, akkor írd már magyarul az interjút, még a hangzása is ugyanaz

(#5019) Totheground válasza Mike (#5018) üzenetére


Totheground
addikt

Bocsanatodert esedezem, hogy nem ugy mivelem a magyar nyelvet, ahogy te elvarod.
Nem.
Egyebkent meg ha már itt tartunk, hallottal mar a kozpontozasrol? Elegge kabare kis betuvel kezdett, mondatvegi írásjel nelkuli mondattal terjeszteni az iget.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#5020) Mike válasza Totheground (#5019) üzenetére


Mike
veterán

nem rosszabb mint meetingre járni
egyébként nincs igazad, az interjú teljesen jó magyar szó, de hát ezt beismerni, biztos iszonyú fájdalmas
sose tedd! legyél igaz Magyar
a legjobbakat!

(#5021) Mister_X válasza Mike (#5020) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem járok templomba, akkor nem vagyok jó keresztény? Ha latin betűkkel írok ki egy japán szót, akkor weeb vagyok? Ha Edge-t használok, nem vagyok jó felhasználó? Ha FPS-t konzolon játszok, akkor nem vagyok jó ‘gémer’? Ha nem tűzöm fel a kokárdát március 15-én akkor nem vagyok jó magyar?

Ami hiányzik az emberekből, az a tolerancia és elfogadás. El lehet gondolkodni, amikor belekötsz a másikba minden nyomósabb indok nélkül. Mert annyira fontos kiemelni, ami számunkra nem tetsző a másikban, majd kijelenteni, hogy nincs igaza és kevésbé xy emiatt,

Én például akkor se írnék le hivatalos magyar átírásban egy japán szót (kivétel nagyobb városok, mikor olyan közegben írom le, ahol máshogy nem értenék meg)ha kést tartanak a torkomhoz - ebből volt es van is probléma az egyetemen, de mindig azt mondom a tanároknak, hogy ez legyen a legnagyobb gondjuk.

lásd: Kodzsima Hideó, Szapporó, Fudzsi, Sinkanszen, Sóva, stb.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5022) Mike válasza Mister_X (#5021) üzenetére


Mike
veterán

nem kötöttem bele
annyit irtam, interjú
még a hangzása is ugyanaz
míg Jülvern nem Verne Gyula
írjon akkor angolul, de a whole postot, ugye így good for neked
:)
részemről elengedtem a témát, és bocsánatot kérek mindenkitől, főleg idave-től hogy teleszemeteltük faszsággal a topikját

(#5023) Mike válasza Mister_X (#5021) üzenetére


Mike
veterán

beszélgessünk inkabb a namco bandai új üdvöskéjéről a jumo force-ról
tervezi megvenni valaki?

[ Szerkesztve ]

(#5024) Adam_Shepard válasza Mike (#5022) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

TeleszemeteleD a topikot. A hozzászólásod abszolút nem volt témába vágó. Elég kicsi és családias ez a közösség. Nem kell ide az ilyen attitűd.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#5025) Mike válasza Adam_Shepard (#5024) üzenetére


Mike
veterán

akkor teleszemeteltem, ha neked ettől jobb

[ Szerkesztve ]

(#5026) penge111


penge111
addikt

Skacok, ha minőségi jrpgkkel akarok játszani, akkor melyik kézi konzolt ajánljátok?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#5027) ldave válasza penge111 (#5026) üzenetére


ldave
Topikgazda

Legnagyobb kínálat 3DS-re van (DS+3DS játékok), de ugye azért ott a látványvilág mai szemmel már kompromisszumokkal jár.

A Slime draws near! Command?

(#5028) Mister_X válasza ldave (#5027) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mai szemmel? Mindig is kompromisszumos volt ;] Mondom ezt úgy, hogy PSP Go-t leszámítva volt nekem minden.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5029) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persona5 első vélemény, három óra játék után.

Így három óra után már merek nyilatkozni. Az biztos, hogy jól tettem, hogy oda figyeltem ez idő alatt. Ez nekem egy teljesen új élmény. De fantasztikus.

Ez a design nagyon jó, az egész annyira stílusos. Nagyon ritkán találkozni ilyen játékkal. És konkrétan most egy hasonló, vagy jobb sem jut eszembe. :) Én nagyon szeretem a Japán kultúrát. De sajnos nem vagyok a szakértője, sőt alig ismerem. És az ilyen játékok ezért nekem plusz nagy élmények. Már maga a Tokyo-ban való sétálgatás is tetszik. A történet eddig megvan, világos. A plus anime átvezető betétek nagyon megleptek. Minden apró ilyen részlet emeli a hangulatot.

Ennyi. Három óra után, az élményen, a stíluson kívül mást nem tudok még véleményezni. Mivel tudom, hogy nagyon hosszú lesz a játék, nem sietek. Nincs értelme. Inkább teljesen beleélem magam. :)

Nehezen fogtam vissza magam, hogy előre, utánaolvassak a játéknak. Arról, hogy mire számíthatok, vagy, hogy miről is szól. Mi az alapfelállás. Viszont most már megtettem. És találtam egy nagyon jó cikket róla: [link] Érdekes, hogy pont a Misfits-hez hasonlítják, amit imádtam mindig is. Sőt ha valaki emlékszik, 2 évig Rudy volt az avatarom is itt.[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5030) penge111 válasza .LnB (#5029) üzenetére


penge111
addikt

Isten hozott életed egyik legjobb virtuális kalandjában! :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#5031) ldave


ldave
Topikgazda

Most olvasom, hogy az elkaszált FF XV dlc-k történetét, ha nem is játék formájában, de végül csak kiadják egy novella gyűjtemény könyvként, The Dawn of the Future címmel. Japánban idén áprilisban jön,

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#5032) penge111 válasza ldave (#5031) üzenetére


penge111
addikt

Pont most törpölök rajta, hogy az FFXV-nek kellen jönnie, sokat tesz hozzá a Royal Edition? Mert az alapjáték megvan lemezesen. Kicsit fps-eztem a Ni No Kuni 2 után, de most jöhet egy újabb jrpg vagy rpg. Ezek vannak meg: Ys VIII, DQ XI, FF XV, meg egy kis rpg csokor Dragon Age: Inqusition, Divinity Original Sin 2, Child of Light, Fallout 4. Ezek közül a DQ XI-et és a Divinity Original Sin 2-t tartom a legerősebbeknek, ezért ezeket tuti legutoljára hagyom, hogy a többihez is legyen kedvem :))

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#5033) ldave válasza penge111 (#5032) üzenetére


ldave
Topikgazda

FF XV-ből én csak az alappal játszottam, mindenféle patch, dlc és Royal kiadás előtt, szóval erről nem tudok érdemben nyilatkozni. A wishlist-emen rajta van a Royal upgrade, megvenném egyszer, ha akciós lesz, mert teljes árat nem vagyok hajlandó fizetni érte. A Season pass-t megvettem szintén akciósan, de még egyik epizódot sem néztem meg.

A Slime draws near! Command?

(#5034) penge111


penge111
addikt

Amúgy ebben az évben jön valami ütős jrpg Ps4-re, nekem csak ez a platformom van jelenleg. Ok jött a KH3, valami még?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#5035) ldave válasza penge111 (#5034) üzenetére


ldave
Topikgazda

Ilyen nagyobb költségvetésű nem hiszem, hacsak a Granblue Fantasy: Relink vagy a Shin Megami Tensei V (bár ez csak Switch-re hivatalos) nem jön idén, de erre sok esélyt nem látok.

A Slime draws near! Command?

(#5036) Adam_Shepard válasza ldave (#5035) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A GBF-et nem kaszálták nálunk?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#5037) ldave válasza Adam_Shepard (#5036) üzenetére


ldave
Topikgazda

[GBF?]

A Slime draws near! Command?

(#5038) penge111 válasza ldave (#5035) üzenetére


penge111
addikt

Uh, erre a a Granblue Fantasy: Relink-re érdemes lesz figyelnem, most pörgettem végig a 14 perces videóját, remélem nem akasztja meg nagyon őket a PlatinumGames kiszállása...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#5039) ldave válasza penge111 (#5038) üzenetére


ldave
Topikgazda

Remélem, hogy ilyen nagy költségvetésű játéknál globális megjelenésre pályáznak, nagyon tetszett nekem is az a gameplay videó. Ha minden igaz, akkor a PG szerződése a harcrendszer kidolgozásáról szólt (persze nincs hivatalos infó), szóval lehet azzal végeztek és emiatt ért véget az ő szerepük a projektben.

A Slime draws near! Command?

(#5040) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persona5

Lement a tesitanár. Huh hát ez tényleg 10 órába tellett. De nem tűnt annyinak. Ha belegondolok, manapság a legtöbb játéknak ilyen hosszú (vagy rövidebb) a sztori módja. Itt ez meg a tutorial kb. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5041) Adam_Shepard válasza .LnB (#5040) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A Kamoshida? Hát nem. :D kb még ennek a fele a tutorial :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#5042) ldave


ldave
Topikgazda

Nagyon pöpec borítót kap a Switch-es Zodiac Age Japánban:

A Slime draws near! Command?

(#5043) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persona5

Valamit nem értek, vagy még nem éreztem rá a játék ritmusára. Persze lehet, hogy később máshogy lesz a játékmenet, de azért leírom, megkérdezem.

ldave ezen kommentje a kiinduló alapot. Szóval az, hogy hogyan osszam be az időmet. Viszont én most, kb semmit nem tudokcsinálni. Számomra elég random módon telnek el a napok. Sztoriban ott tartok, hogy elmentünk ünnepelni a hotelbe, kajálni. És "hivatalosan" is megalapítottuk a bandát. Szóval én kicsit gyúrok, kicsit edzek Ryuji-val, és ennyi is egy nap. Suli + egy tevékenység és ennyi. Még igazán a várost sem tudom bejárni. Kétszer ha voltam a főutcánál. Abból egyszer se mehettem arra amerre akartam.
Arra gondolok, hogy majd később nyílik ki a játék. Viszont folyamatosan szerzem az információkat különböző kajás helyekről, könyvekről stb. De kezdeni nem tudok ezekkel semmit. Sőt el is felejtem a nagyját.. :(

Egyébként nekem jobban tetszenek ezek a mindennapi tevékenységek, mint a dungeon-ökbe való bóklászás. Lootoltam valami koszos ruhát, elmentem kimosni, kávét főzök Sojiro-val, vettem tv-t (bár nincs sehol azóta se) stb stb..

penge111

Látom nekiálltál a FFXV-nek. Most, hogy ici-picit jobban belemerültem a keményvonalas Jrpg-kbe. Már látom, hogy az miért nem tetszett annyira sokanak. Én nagyon csíptem. De az egy Japán témájú, nyugati akció játék. Remélem neked majd bejön, én is lehet megveszem majd PS-re is a RE-t.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5044) ldave válasza .LnB (#5043) üzenetére


ldave
Topikgazda

Most nem rémlik, mikor lesz teljesen szabad a játék ilyen szempontból. Viszont később fontos, hogy amíg úgymond tart egy palace, addig nem minden kapcsolat lesz elérhető, emiatt érdemes lehetőleg gyorsan letudni a pályákat, úgyis a legtöbb szakaszokra van osztva, tehát nem is engedi a játék, hogy egy nap befejezd.

A Slime draws near! Command?

(#5045) .LnB válasza ldave (#5044) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak azért írtam mert félek, hogy lemaradok valamiről. De akkor nem én csinálok valamit rosszul? Csak még nem tartok ott, ahol megnyílik a világ teljesen ugye?

Már látom előre, hogy a játék előrehaladtával biztos egyre nagyobb és nagyobb pályák lesznek..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5046) penge111 válasza .LnB (#5043) üzenetére


penge111
addikt

Persze, ahogy haladsz előre a történetben egyre több diákkal, személlyel tudsz majd összeismerkedni, és ápolni a szociális kapcsolataidat, a város egyre több helyére tudsz majd elmenni.

FF XV csak 1.5 órát játszottam tegnap, nem lettem még szerelmes. Az tuti át kell állítani az agyam, hogy ne úgy tekintsek rá, mint egy hagyományos FF-re. Grafika az gyönyörű, zene tetszik, harcrendszerből még sokat nem láttam, amit igen az egyelőre nagyon egyszerű... Azt már most látom, hogy tartalomban nem lesz hiány :K

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#5047) .LnB válasza penge111 (#5046) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"harcrendszerből még sokat nem láttam"

Azt te csak hiszed. ;]

Brotherhood-dot és a Kingsglaive-t megnézted?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5048) ldave válasza .LnB (#5045) üzenetére


ldave
Topikgazda

Mondom, nem tudom mikor lesz teljesen szabad az időbeosztás, lehet még nem tartasz ott. Viszont ez lehet spoiler szóval csak így írom (nem sztori): leírás (guide, walkthrough) nélkül játszva biztos hogy lemaradsz sok dologról, mert szinte lehetetlen minden kapcsolatot maxra fejleszteni és megismerni az adott karakter teljes sztoriját. De ez nem azt jelenti hogy rosszul játszottál, nekem sem lett teljes ilyen szempontból a játék. Lehet játszani leírás alapján és mindig azt tenni, ami a tökéletes választás, de azzal megölöd a játékot. A maxolás az időmilliomosoknak van, akiknek nekiállnak másodszor is végigmenni ezen a 100 órás játékon :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#5049) .LnB válasza ldave (#5048) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jellemző rám, hogy előre tervezek. :) De itt nem akarok. Bár még nem látom azt a rengeteg szálat, szóval nem tudok érdemben nyilatkozni erről. Olvastam róla viszont sokat, hogy mennyi minden lesz benne. Ezért is furcsállom, hogy most napi egy tevékenység ha belefér, mert kézen fogva visz a játék még.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5050) penge111 válasza .LnB (#5047) üzenetére


penge111
addikt

persze 2* is láttam, igaz már nem mostanság volt. Ne szívass, ennyi a harcrendszer?

A Persona 5-ben csináld szépen azt, amihez kedved van majd, úgy is szépen be lehet fejezni. Annyi, hogy nem lesz meg az összes personád, az meg ha annyira izgat, majd 1-2 év múlva tolsz egy faq-s végigjátszást. De ahogy Idave írta, ha azzal játssza az ember eleve megöli az egész játékot.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.