Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-28 12:57:20

LOGOUT.hu

Ajánlott weboldalak:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Synthwave válasza ldave (#1298) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azokat szinte soha nem használtam.

Nálam szinte mindig volt

RAV RAV RAV (quick stagger)
COM RAV RAV

Ha olyan boss / durva lény, ami érzékeny phys. attack-ra

RAV RAV RAV
COM COM COM

, ami érzékeny status ailments-ekre

SYN SAB SAB

etc.

A paradigmákat érdemes viszonylag dinamikusan kezelni.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1302) Synthwave válasza nonsen5e (#1300) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Miután az összes Gran Pulse superboss elhalálozott. :>

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1303) ldave válasza Synthwave (#1302) üzenetére


ldave
Topikgazda

Azok nem érdekelnek, FF 7-ben Ruby és Emerald megvolt és FF 10-ben csináltam a Dark Aeons szálat, de a vadászatot nem (kapj el 10-et mindenből, meg a jó édes anyukád), ahogy FF 12-ben sem. Számomra ez a fajta játékélmény unalmas, értéktelen.

A Slime draws near! Command?

(#1304) ldave válasza Synthwave (#1301) üzenetére


ldave
Topikgazda

Paradigmákkal nincs gondom (annyira nem vagyok azért hülye béna), egyedül a fegyver- és tárgyrendszert nem láttam át soha rendesen ebben a játékban. Nincs semmi ingame támppont, infó, hogy mit és kéne csinálni.

A Slime draws near! Command?

(#1305) alevan válasza ldave (#1303) üzenetére


alevan
őstag

Dettó. FF VIII-ban csináltam meg a víz alatti laboratóriumot, számomra az kimerítette egy életre az opcionális szuperbosszok után való futkározást és grindelést.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#1306) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Épp a napokban gondolkodtamel azon, hogy a Sega be fogja-e fejezni valaha is a Shenmue-t. Úgyis erőlteti mindenki ezerrel a remastereket meg HD kiadásokat, a Shenmue pedig kifejezetten az a portéka, amiért első naposan csapnék le, konzolostul, amire épp kijön. Ha Nintendo lennék, tuti lepaktálnék a Segával és azzal (meg persze sok egyébbel) adnám elaz NX-et.

Meg kéne már venni a Dreamcastet, még a végén felemészti a por a lemezeket.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1307) ldave válasza Mister_X (#1306) üzenetére


ldave
Topikgazda

Sega? Egyedül soha. Egy épkézláb Sonic játékot nem tudnak manapság összetenni, egy Shenmue, igaz én sose játszottam vele, pedig jóval összetettebb dolognak tűnik.

A Slime draws near! Command?

(#1308) Mister_X válasza ldave (#1307) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Remaster készítéséhez nem kell nagy kreativitás, ezért mondom, hogyha Nintendo lennék, akkor állnám az anyagiakat az exkluzivitásért cserébe. Aztán még Suzuki Yu-mestert is lepénzelném, hogy amíg hagyok időt a két remaster között, rittyentse össze a befejező részt. És az NX szárnyalni vala.

Amúgy persze, a Shenmue a Dreamcast alfája és omegája, összetettségben még ma is veri a legtöbb játékot. A jogok gondolom a Segánál maradtak, de egy külsős csoporttal csináltatnám meg (aminek az élén Suzuki lenne).

Én meg Soniccal nem játszottam még, de nem is értem, hogy mi kell egy Sonichoz, pontosabban hogy hol lehet elbaszni.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1309) Synthwave válasza ldave (#1304) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Olyan egyszerű, mint az 1x1, de tényleg.

Ahogy én csináltam;

Fogok 20 Vibrant Ooze-t és 20 Wicked Fang-ot, hogy meglegyen a 3x EXP bónusz.

Creature Comforts-ban mindkettő vásárolható és nem is drágák.

A tényleges szintfejlesztésre (miután megvan a bónusz) meg Superconductor, Perfect Conductor, Particle Accelerator vagy Ultracompact Reactor, annak függvényében, hogy hány szintes item és mennyi EXP kell annak eléréséhez (itt a save before, load after sokat segít).
Ezek is vásárolhatóak Lenora's Garage-ben és R&D Depot-ban.

Aztán ott vannak még a catalystek;

Millerite
Rhodochrosite
Cobaltite
Perovskite
Uraninite
Mnar Stone
Scarletite
Adamantite
Dark Matter
Trapezohedron

Fegyver --> max. szintre fejleszt -> fog vonatkozó catalyst -> max. szintre fejleszt -> überbrutál hentes cuccok.

---------------------------------------------

Akkor (vesztedre, amúgy) az Atelier-játékokat nem nagyon ajánlom neked; ott ténylegesen igen komplex a tárgyszintetizáló rendszer, a komponensek száma böszme és mindenféle kombinálható meg ilye-olyan tulajdonságaik vannak - és túl sok támpont sincs. Persze ott az alkímia van központi szerepben.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1310) Synthwave válasza Mister_X (#1308) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem játszottál soha Sonic-ot?

Amúgy nem nehéz elkúrni egy platformjátékot sem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1311) ldave válasza Synthwave (#1309) üzenetére


ldave
Topikgazda

Na, így már értem, csak azt nem hogy ez a játékban miért nincs elmagyarázva normálisan.

A Slime draws near! Command?

(#1312) Mister_X válasza Synthwave (#1310) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem hát. Bár ahogy olvasom, nem maradtam le semmiről ;] (ha az elmúlt tíz évet nézem)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1313) ldave


ldave
Topikgazda

Amúgy ő Lightning angol hangja:

Ali Hillis

A Slime draws near! Command?

(#1314) ldave


ldave
Topikgazda

Final Fantasy Box Set, július 7-én jelenik meg.

FF Type-0 HD szinkron szinészek:




A Slime draws near! Command?

(#1315) nonsen5e válasza ldave (#1313) üzenetére


nonsen5e
addikt

Elég sokáig fel sem tűnt, hogy ő alakítja Dr. Ariel Hanson-t is az SC2: Wings of Libery-ben.

Type-0 meg jöhetne mihamarabb az általam preferált platformra is, játszanám már. :K

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#1316) Synthwave válasza Mister_X (#1312) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ne az elmúlt 10 évet nézd.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1317) Synthwave válasza ldave (#1311) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem bonyolult. Mentettem és kísérletezgettem - ergo magamtól jöttem rá, nem valami guide alapján.

Iszonyat durva cuccokat össze lehet hozni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1318) Mister_X válasza Synthwave (#1316) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igyekeztem egy számomra valós intervallumot tekinteni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1319) Synthwave válasza Mister_X (#1318) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mit jelent az a "valós intervallum"?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1320) Mister_X válasza Synthwave (#1319) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Amióta az eszemet tudom", vagy valami ilyesmi. Mióta úgymond gamer vagyok. De meg így is sok időt mondtam, szerintem. Mivel én nem éltem meg a ma retronak számító időszakot, így nem mindig tudom kellően értékelni azt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1321) ldave válasza Synthwave (#1317) üzenetére


ldave
Topikgazda

Tegnap későn értem haza, csak egy fél órát nézegettem a dolgokat. Kimentem a portálon Gran Pulse-ra, gyakorlni kicsit a dolgokat. A nagy teknősöket (adamantoise) még nem bírom leverni, konkrétan egy lábdobbantással game over :)

Cuccokknál akkor mi a menet? Adok neki egyesével valamit, amig nem lesz 3x bónusz és akkor adom bele a komolyabbakat, aztán ha csökken a bónusz, akkor újra feltolni 3x-ra?

A Slime draws near! Command?

(#1322) Synthwave válasza ldave (#1321) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem. 20 Vibrant Ooze, 20 Wicked Claw -> 3x EXP bonus.

Aztán megnézed, hogy a 4 fejlesztőtárgy (fent írtam őket) közül mennyi kell, hogy a kívánt szintnövekedés EXP-jét megüsd és annyit hozzáadsz.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1323) nonsen5e válasza ldave (#1321) üzenetére


nonsen5e
addikt


Dióhéjba először az "állati eredetű" vackokat amik nagyon kevés xp-t adnak amíg nincs meg a 3x szorzó. Nem kell egyesével, egyszerre 10-20-30-at is rátehetsz, majd utána a "gépalkatrészeket" egyszerre.
Ha meg elérte a max szintet, akkor jöhet a Catalyst (control centre).

szerk: Közbe látom amíg megkerestem a screenshot foldert meg átalakítottam a 7 megás bmp képet valami vállalhatóra, már megelőztek. :B

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#1324) ldave


ldave
Topikgazda

Kösz a tippeket, ma sörözni megyek, de holnap majd megnézem mim van raktáron :) Arra emékészem, hogy kb 25 ezer Gil van a közösben, azt viszont nem tudom, hogy ez sok vagy kevés-e.

A Slime draws near! Command?

(#1325) Synthwave válasza ldave (#1324) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kevés. Többszázezer / milliós nagyságrendek vannak.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1326) ldave válasza Synthwave (#1325) üzenetére


ldave
Topikgazda

Lol, akkor erről ennyit. Főboss-t meg levadászom aztán csókolom.

A Slime draws near! Command?

(#1327) Synthwave válasza ldave (#1326) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugyanmá. Annyi pénzed lesz, mint a pelyva.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1328) nonsen5e válasza Synthwave (#1325) üzenetére


nonsen5e
addikt

Eléggé játékstílustól függ itt is a pénz.
Nekem körülbelül a l'cie küldik 2/3-a van meg, csak úgy goldért nem farmoltam semmit, upgradek rohadtul nem következetesen lettek elköltve, de nem nagyon törődtem még vele:


Sajnos PC-n is a közepén járok és véletlenül múltkor eladtam egy itemet... kezdhetem elölről ha valaha el akarom érni a Treasure Hunter achit. :DDD

más:
(PH tárhelyem betelt a hétre :D)
topikba lehetne amúgy kérni egy spoiler gombot?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#1329) Mister_X válasza nonsen5e (#1328) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ugyan, senki nem vágja el álmodban a torkod, ha enyhén bespoilerezel...
...de az utcára nem mennék ki a helyedben ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1330) Thorus


Thorus
aktív tag

Annyira megy az FF téma, hogy ideje lesz újra nekiállnom a XIII-as sorozatnak.

A spoilerhoz meg csak egy hozzáfűznivalóm van:

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#1331) ekko98


ekko98
tag

Ha már FF XIII a téma akkor ez szinte kötelező olvasmány, hogy miért azt szerintem nem kell részletezni

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#1332) Synthwave válasza ekko98 (#1331) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kb. 3 pont kivételével agyatlan síránkozás.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1333) ekko98 válasza Synthwave (#1332) üzenetére


ekko98
tag

Nekem pont elég volt ahhoz hogy elvegye a kedvem a játéktól, de most így visszagondolva lehet azért mégis csak ki kéne próbálni :K

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#1334) ldave válasza ekko98 (#1333) üzenetére


ldave
Topikgazda

Hát, attól függ, hogy mit szeretnél. Nem nehéz jobban szórakoztató 40-50 órás játékot találni, mint az FF XIII.

A Slime draws near! Command?

(#1335) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Ff13 nagyon jó:) fang a végén 3 milliót is oda tud csapni amikor lesúlyt az égből:)) imádom a harcrendszerét! Méghogy nem taktikus meg csak egy gombot nyomkodós...

(#1336) alevan válasza ekko98 (#1331) üzenetére


alevan
őstag

Csak pár gondolat:

-A csávó "FF fanboynak" nevezi magát, miközben nem említi a FFVI vagy FFIX-et, ellenben zseniálisnak nevezi a FFVII-et. Továbbá csak a VIII, X és XII-t említi. Azt is kétlem, hogy a FF részek felével játszott.

-A 13 ok nagy része marhaság (szerintem), csak mondatokkal értek egyet.

-Sokan említik (és ő is), hogy túl lineáris a játék. Gyakorlatilag pedig az azelőtti 10 FF (a kettő online-al nincs tapasztalatom) is bőven lineáris, hisz akkor és oda mész, amikor és ahova a játékkészítők akarják. Ha kicsit letérsz az útról, vagy magasabb színtű ellenfeleket kapsz, vagy nem mehetsz be a faluba/zónába.

Mondjuk a játék vége fele/főboss előtt lehetőség van újra bejárni a világot, főleg a superbossok legyőzése végett, de ez benne van a FF XIII-ban is (pulseon).

Egyszerűen csak más formában lett tálalva, (jobb szót így este nem találva) cinematikusabb élményt nyújtva.

Amivel egyet értek:

-Squall ténleg egy idióta a FF VIII ból.
-Ténleg lehetne változatosabb az ellenfélqvóta.
-Hope egy unalmas karakter.

(#1333) ekko98
Amit javasolhatok a játékokkal (főleg JRPGket illetően), hogy ne higyj minden félnótásnak a neten. Amit ki tudsz próbálni (pl. demo, trialplay, stb), próbálj ki, vagy nézz egy gameplay-t róla. Mindenkinek más az izlése. Ami másnak nem jön be, lehet, hogy le sem tudod tenni a kezedből.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#1337) nonsen5e válasza ekko98 (#1331) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem tudsz olyan játékot mondani, amire nem tudnék 13 ilyen ósdi kifogást találni. :DDD

Az egyetlen jogos kritika a linearitás, és a sidequestek szinte teljes hiánya (l'cie cuccok), de az meg egyáltalán nem mindenkit zavar, sőt...

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#1338) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Egy bő gondoltam egyet, hogy el kellene kezdenem intenzívebben japánoznom. Ez eleinte kimerült szavak Ankiba való rakosgatásában és a szótárprogramom JLPT listáin való haladásban, aztán elkezdtem poénból a Totheground által ajánlott mangák fordítását (mondjuk ez picit rizikós koliban, de szerencsére japán szakosokkal vagyok körülvéve) és már az animéket is jegyzetfüzettel nézem, epizódonként minimum 15-20 szó kiírásával és a crap shit lefordításával (煮干の苺ジャム添え - szárított szardínia eperlekvárral való találkozása), most pedig igyekszem majd VN-eket találni. Utóbbi nehezebb, mint gondoltam, mivel 1) a minőséget kell keresni, 2) legyen szinkronos, 3) eredeti felirat sem árt, ez sokszor nincs meg, mert a mostani kedvencem, a キラ☆キラ is csak egy seederrel rendelkezett. De örülök, hogy nem maradtam le róla, nagyon komoly darabb - elsőre, mint egy K-On, csak komolyabban. Másodjára inkább benne van az indie zenei témában, mint a K-On és emiatt gyönyörű.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1339) Synthwave válasza nonsen5e (#1337) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meg az, hogy 6 karakterből uszkve 4 eléggé érdektelen.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1340) ldave


ldave
Topikgazda

Amúgy ennek a nagy FF 13 témának az lett a vége, hogy tegnap megvettem a Lightning Returns-t. Ezzel teljes a trilógia.

Kár, hogy ebből nem készült Collector's kiadás, így kicsit kilóg a másik kettő mellől ez a rész.

A demót már jó rég próbáltam és akkor fel se tűnt, de most hogy játszottam vele 2-3 órát, úgy látom, hogy Lightning átesett egy mellnagyobbító műtéten valamikor a két játék között :F

A Slime draws near! Command?

(#1341) nonsen5e válasza ldave (#1340) üzenetére


nonsen5e
addikt

Szépek azok a gyűjtői dobozok. :)

LR-ből is készült collector's, angol nyelven is, aztán lehet csak az amcsiknak jutott.
De kellenének nekem is, csak a pénztárca mindig azt mondja, hogy nope.

A héten még a XIII végén tartottál. A XIII-2-t skippelted és rögtön az LR? :D

Mindenki ezt veszi észre először, a mellnagyobbítást én a játékban spéci nem nagyon vettem észre. Nem lehetséges, hogy csak a más stílusú ruhák hatására nagyobbnak tűnik?
A cinematicokban jogos, enyhén nagyobb, de játékban annyira szerintem nem szembetűnő. (passzolom, majd beteszem egyiknap a discet megint és megnézem alaposan) Esetleg meg kellene próbálni a Guardian Corps Garb-ot feltenni rá és megnézegetni úgy.

Kíváncsi vagyok PC-n mekkora élsimítást meg anizotróp szűrést kell majd rávágni, hogy ne vibráljon a fél kép úton-útfélen.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#1342) ldave válasza nonsen5e (#1341) üzenetére


ldave
Topikgazda

Szerintem USA-only lehet az a kiadás, itthon nem találtam olyan sehol. Amúgy nem tervezek most játszani vele, csak találtam egy eladó példányt és megvettem, a legtöbb boltban már régóta nem kapható, csak kíváncsiságból belenéztem, hogy milyen.

Kicsit rákeresve a témára, tényleg nagyobbak a mellei, a játékrendező külön kérésére. Nem nagyon értem mondjuk, Lightning karaktere sose a nőiességről szólt.

A Slime draws near! Command?

(#1343) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Gyönyörű 720p + mobilkamera képek következnek: (kéne egy avermedia cuccos)
[link]

Elég rég nem volt bekapcsolva a PS3 SuperSlimem, jobban felmelegedett 5 perc alatt, mint a gépben a Tahiti XT húzva. :Y

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#1344) alevan válasza nonsen5e (#1343) üzenetére


alevan
őstag

Mert a Superslim a Sony egyik legnagyobb baklövése :DDD

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#1345) Synthwave válasza alevan (#1344) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Care to elaborate?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1346) alevan válasza alevan (#1344) üzenetére


alevan
őstag

Gyenge anyag, elcseszett BD tray, olcsó összetevők, az alap hőpaszta is távol áll a minőség fogalmától.. Egyedüli pozitívum a fogyasztás mérséklése.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#1347) renji00 válasza alevan (#1346) üzenetére


renji00
aktív tag

Nem sok esetet hallottam hogy tönkre ment volna egy super slim gép. Nekem is az van. :) Mondjuk 1 éve vettem.

(#1348) ldave válasza renji00 (#1347) üzenetére


ldave
Topikgazda

Azt nem mondta senki, hogy tönkremenne :) Egyszerűen csak a fat és a slim mellett olyan nagy olcsó, bóvli hatást kelt a super slim, legalábbis én is érzem.

A Slime draws near! Command?

(#1349) Mister_X válasza ldave (#1348) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én még a fat-slim váltásnál is féltem, hogy milyen bóvli lesz, aztán persze nem, egyből megkedveltem a hangtalan 250-est.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1350) ekko98 válasza Mister_X (#1349) üzenetére


ekko98
tag

Én a slim-be szerettem bele mikor osztálytáramnál láttam, vele egy időben ismertem meg az Uncharted szériát és akkor rendeltem meg a saját PS3-mam de sajnos akkor már csak SS-t lehetett venni (32k volt a gép a 41k csomagban), egyébként nem értem mi ez a Super Slim körüli fikázás.....oké gyengébb minőség nem lemez elnyelős, de a slim hibái ki lettek javítva olcsóbb is lett, én nem találkoztam melegedési gonddal sem, hangosnak sem mondanám..szóval nincs ezzel semmi gond :))

(#1374) renji00:
Mivel az SS verzió a slim hibáit javította árcsökkentéssel együtt ezért nem igen találsz olyat ami tönkre ment volna (max felhasználó szarul bánt a konzollal), de már a slimnek se nagyon volt hibája

[ Szerkesztve ]

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.