Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-28 12:57:20

LOGOUT.hu

Ajánlott weboldalak:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) ldave válasza ldave (#196) üzenetére


ldave
Topikgazda
LOGOUT blog

Újabb infó: “The party will only have male characters,” Ezt sajnálom, az eddigi FF játékokban azért mindig volt pár nagyon erős nő karakter (Celes, Tifa, Lulu, stb) a játszható szereplők között, úgy látszik ez most elmarad.

A Slime draws near! Command?

(#202) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#201) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Vannak, csak áttolták őket a Bravely-be.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#203) Synthwave válasza ldave (#201) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Rinoa, Quistis, Selphie, Aeris. Meg kéttucat másik.

Biztos a melegek jogaiért tüntetnek így. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#204) nonsen5e válasza ldave (#201) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ha a szőkeszépséget Stellát kellően sokszor nézegethetem a képernyőn akkor megbocsátom, hogy nincs játszható leányzó. :D

Amúgy én most titkon azt remélem, hogy az XIV nagy sikere után most tesznek egy próbát a XIII reboottal PC-re, és ha sokan, nagyon sokan megveszik, akkor... talán...

...megspórolok 130k forintot. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#205) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Benyomom ide is egy kis kiegészítéssel, ha mán jgame topik.

Szaúval Tales of Xillia 2.

Megvan az első végigjátszás. 85 óra volt, de kifejezetten aprólékosan haladtam.
Mondjuk úgy, hogy az ending nem lett a szívem csücske, bízom valami szívmelengetőbb verzióban másodjára.
Most moderate volt a fokozat (normal és hard között), de egy pár fight kivételével egészen piece of cake volt - a következő nekifutás hard vagy unknown lesz.

Azóta aztán jócskán post-game vagyok (101. órában járok), egyebek mellett sikerült kifizetnem a játék elején nyakunkba szakadt 20 millió Gald-os tartozást is. Jött utána egy kis meglepi, de nem spoilerezek.

De még nincs teljesen vége a dolognak.

5000 grade, EX elit monszták nagyrésze jégen, gyakorlatilag már csak az Illusionary Darkness-t kell teljesen végignyomni. Itt már nem ritkák az 1 millió+ HP-jű boss-ok (EX elit-mintára), de a probléma az ilyen 30,000+ -os Physical / Arte Attack attribute-ok. Szóval lesz még előtte egy kis grind.

A Coliseum-ban a Tag Mode Novice fölötti szintjeit köll unlock-olni valahogy és aztán meg lehet venni a speckó weapon-t / armor-t, amit egy-egy meghatározott dungeon mélyén rejtőző "kereskedők" árulnak. Kíváncsi vagyok, hogy mi ez a felhajtás körülöttük. Hogy megváltom itt a világot és még mindig csicska vagyok, hogy tőlük vásároljak. I think demonic equipment lesz amúgy.

Arra sem ártana rájönni, hogy mit kell kezdeni a sealed weapon-okkal, de majd csak kisilabizálom. Meg elvinni a szinteket 200-ig (ToX 1-ben 99 volt a limit), mert only lvl 107-110 a parti.

Ja, meg azt a maradék 5 macskát megtalálni, mert még csak 95 van a szütyőben. Szerintem ez lesz a leghúzósabb.

Mindent összegezve VAN content. Érte a 13,5ezret.

Ami a vicc, hogy ennyi kőkemény szöszölés után még mindig csak 22 %-on vannak a trófeák. Távoli délibáb az a platinum.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#206) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Megtaláltam végre a Terasawa Buichi-féle Takeru-t (武~タケル), ami '97 óta érdekel. Anno egy 576 KByte hasábjain láttam először (és kb. utoljára) és azóta mozgat. Mindig szerettem az ilyen dolgokat.

Gyakorlatilag egy 2 CD-s interaktív manga / kalandjáték, ami már alapból a párját ritkítja. Multiplatform; PC & Mac, ill. találtam valami 3DO-s Takeru-t is gamefaqs-on, bár úgy fest, hogy az nem egészen ez.

A minimum gépigény:

PC:
---
486 DX/33
8 MB RAM
256 színt kezelni képes VGA
CD-ROM
Win 3.1 / Win 95

Mac:
----
Motorola 68040
8 MB RAM
256 színt kezelni képes VGA
CD-ROM
MacOS 7.0

Szóval reménykedem, hogy megy Win 7 alatt is, extra machinálás nélkül. Ha nem, akkor majd kénytelen leszek beizzítani a Tualatin-os Voodoo box-ot.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#207) nonsen5e válasza Synthwave (#206) üzenetére


nonsen5e
addikt

Épp pár napja bontottam le helytömörítés céljával a 486dx2-66os gépet... Rakom össze, jó lesz az is valamire. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#208) Thorus válasza Synthwave (#205) üzenetére


Thorus
aktív tag

Én még csak most fejeztem be a Chapter 4-et, de már most közel 10 óra a played a karakterek meg 17 és 18 közt vannak. Igaz majdnem mindent leölök ami az utamba kerűl, meg hát a ToX1-hez képest a fejlődési rendszer is a grindelés felé hajlik.
A 20 milliós gald adóság kemény 1% már vissza is van fizetve, már csak 99% van hátra :)

A sealed weapon-ok meg szerintem hasonlóak mint az 1-ben. Ott ugyebár ha végigvitted a játékot kapsz egy Golden Key ami elvileg a játék legnehezebb dungeon-jába enged be. Ott ha sikerűl leölni a boss lényt akkor a Demon Beast-ekből kapott fegyverek tudása jön napvilágra.

Tudtom szerint a platinum trófeák az összes Tales of sorozatban nehéz megszerezni.

Nagyobb weapon választékk meg armor mikortól lesz elérhető az árusnál mert itt már nincs a shop expansion.

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#209) Synthwave válasza Thorus (#208) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

10 óra után már chapter 4? Én azért nem siettem ennyire.

Ja, Golden Mage Knight lehalt egy párszor.
Én is arra gondoltam, hogy Illusionary Darkness után lesznek unsealed-ek.

Shop-ok majd szép lassan javulnak. Nem minden városban / árusnál azonos a választék (egyes helyeken még post-game is siralmas lesz), a legtöbb jó tárgy (belértve a táp potion-okat is) meg úgyis custom item lesz, az meg odébb van.

ToX 1 nálam 75 %-on van (90 óra), ez meg 22 % (101 óra után), szóval odébb van az a platnia.

Milyen fokozaton játszol? Te is kaptál puzzle-t a játék mellé?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#210) Thorus válasza Synthwave (#209) üzenetére


Thorus
aktív tag

Normal fokozaton játszok de sokszor felrakom moderate de néha még hardra is mert vannak pillanatok mikor eléggé könnyűnek tűnik.

Kaptam kirakót a Day One Edition mellé, meg a 3 pre orderes costume.
Ha veszel egy olyan DLC costume-öt az egyik karakternek aki mind a két játékban szerepel mind a 2 helyen megkapja.

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#211) Synthwave válasza Thorus (#210) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ne csak pillanatokra rakd fel. 1-2 boss-on kívül (meg azokat eseteket nem figyelembe véve, amikor olyan helyekre mászkálsz, ahol a szintednél igencsak durvább lények vannak) a moderate piece of cake, de szó szerint.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#212) Mister_X válasza Synthwave (#211) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nálam a Bravely Default emlékeim szerint easy-n van, mégis karót nyelek a bossharcokkor :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#213) ldave


ldave
Topikgazda
LOGOUT blog

Tales of Hearts R - EU kiadás, PS Vita

A Slime draws near! Command?

(#214) Mister_X válasza ldave (#213) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ezjócucc?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#215) Synthwave válasza Mister_X (#214) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tales of.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#216) Mister_X válasza Synthwave (#215) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tehát nem :(

;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#217) Synthwave válasza Mister_X (#216) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ahogy érzed.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#218) ldave


ldave
Topikgazda
LOGOUT blog

Sült juharlevél. Őszi japán étel.

A Slime draws near! Command?

(#219) Mister_X válasza ldave (#218) üzenetére


Mister_X
nagyúr

lol :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#220) nonsen5e válasza Mister_X (#219) üzenetére


nonsen5e
addikt

Igen, én is nézek, hogy EZ most mi? :F :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#221) ldave


ldave
Topikgazda
LOGOUT blog

Variáviók FF 15 téméra:

A Slime draws near! Command?

(#222) nonsen5e válasza ldave (#221) üzenetére


nonsen5e
addikt

Kedvencem: :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#223) ldave válasza nonsen5e (#222) üzenetére


ldave
Topikgazda
LOGOUT blog

Jópofa mind :) De szerintem a Last Guardian-os a legkeményebb, figyelembe véve a két cím történetét :)

A Slime draws near! Command?

(#224) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Duna World TV-n valami műsor előzetesében, vagy valamijében a To Zanarkand ment. :)
Elején csak hallgattam, hogy milyen jó zene megy, aztán mintha ismerős lenne, te ezt ismerem, jaaa, az egyik kedvencem. :D

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#225) ldave válasza nonsen5e (#224) üzenetére


ldave
Topikgazda
LOGOUT blog

3DS-en most a Curtain Call-t tolom, 200+ FF zene van benne, rohadt jó :)

A Slime draws near! Command?

(#226) nonsen5e válasza ldave (#225) üzenetére


nonsen5e
addikt

Na az a theat.... kimondhatatlan és leírhatatlan nevű játék az ami miatt sajnálom, hogy nincs 3DS-em.

Más: a Kingdom Hearts III-at már Unreal 4-re fejlesztik Luminous helyett. Érdekes, mert a techdemo (Agni's Philosophy) és az eddig látott XV videók alapján pedig eléggé bejövős a Luminous Engine.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#227) ldave válasza nonsen5e (#226) üzenetére


ldave
Topikgazda
LOGOUT blog

Olvastam én is, érdekes egy történet ez a Luminous motor, valami nagy gond lehet vele. Ha jól tudom, akkor a készülő FF15 se teljes mértékben használja.

Amit tudni lehet, hogy 2010-ben kezdték el fejleszteni, Yoshihisa Hashimoto vezetésével. 2012-ben mutatták be az általad is említett Agni's Philosophy-t és akkor mondták, hogy az FF15 és a KH3 azt a motort fogja használni. Idén év elején Hashimoto pedig elhagyta a Square-t. Szóval fene tudja mi van a háttérben.

A Slime draws near! Command?

(#228) nonsen5e válasza ldave (#227) üzenetére


nonsen5e
addikt

Remélem a játék másik fele nem a Crystal Tools-t fogja használni. ;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#229) ldave válasza nonsen5e (#228) üzenetére


ldave
Topikgazda
LOGOUT blog

Csak nem, a Crystal Tools-ba szerintem kód szinten bele van építve Lightning, szóval ha feltűnik majd az FF15-ben, az gyanús lesz :)

A Slime draws near! Command?

(#230) nonsen5e válasza ldave (#229) üzenetére


nonsen5e
addikt

Best comment evah... :D
Én az ARR-ra mondtam elsőre, hogy az valami ötvözéke lehet a 2 motornak.
Ott a haj, meg a fű, fák leveleinél tisztán lehet látni a Crystal Tools örökségét, viszont a többi részen (shadow, shading, fényeffektek) meg már teljesen más technikákat használ.
És igen, ott is volt Lightning event formában, szóval ez már bizonyíték. :DDD

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#231) ldave


ldave
Topikgazda
LOGOUT blog

Hatsune Miku megérkezett USA-ba.

A Slime draws near! Command?

(#232) Mister_X válasza ldave (#231) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jól látom, hogy ez valami technika? :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#233) ldave válasza Mister_X (#232) üzenetére


ldave
Topikgazda
LOGOUT blog

Hja, Japánban ha jó tudom elég sok ilyen koncertet adott már a hölgy, de a Gorillaz is tolt már hasonló elven műsört műsort.

A Slime draws near! Command?

(#234) Mister_X válasza ldave (#233) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De ez... ez holografikus? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#235) ldave válasza Mister_X (#234) üzenetére


ldave
Topikgazda
LOGOUT blog

Nem hiszem, szerintem valami speckó átlátszó vászonra van vetítve. De nem jártam utána.

A Slime draws near! Command?

(#236) Synthwave válasza Mister_X (#234) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amíg a holotechnika nem lesz ST: Voyager dokijának szintjén, addig érdektelen. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#237) ldave


ldave
Topikgazda
LOGOUT blog

Mostanában jött végre pár angol nyelvű előzetes az FF Type-0-ról.

Amit többen is kiemelnek, hogy a játék eléggé véres és a történet is komolyabb az átlagosnál, szóval a célközönség inkább az idősebb korosztály lehet, nem pedig a fiatalabb játékosok. A 14 játszható szereplőből minden küldetésre 3-at lehet választani, akik között viszont realtime lehet váltani, a harcrendszert a Kingdom Hearts-hoz hasonlítják. És a játék nehéz, az ellenfelek sokat sebeznek és sok életerejük van, szóval nem lehet ész nélkül tolni.

Lehet jövő márciusban veszek egy PS4-et?

A Slime draws near! Command?

(#238) Synthwave válasza ldave (#237) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bleh, PS4..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#239) ldave válasza Synthwave (#238) üzenetére


ldave
Topikgazda
LOGOUT blog

Jah, ha Vitára jönne jobban örülnék, mert az porosodik egy itthon. Eddig mindig akkor vettem új PS-t, amikor kijött rá az épp aktuális FF játék, ami a PS4 esetében az eredeti terv szerint a FF15 lenne. Viszont tetszik ez a Type-0.

A Slime draws near! Command?

(#240) Mister_X válasza ldave (#237) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most felhúztam a szemöldököm, mert wiki szerint jön Xbox One-ra is. Ahogy a FFXV és Kingdom Hearts III is és még kaptak egy exkluzív Psycho-Passt is a boxosok.

Még áttanulmányozom, hogy mi a jelenlegi különbség az EU és JP Xbox Live közötti különbség és majd az alapján is mérlegelek. Se PS4-ben, se Xbox One-ban nincs régiózár és konkrétan öt percembe telik japán gépet csinálni az itthon megvett One-okból, profilt is lehet migrálni (nem mintha lenne rajta valami One-os content), PS4-en meg kéne mondjuk új profil.

Vita-t akartam a minap venni megint, csak elbizonytalanodtam - van egy PSN profilom, amire egy rahedli Plusos cím van, de az HU profil és én japán játékokkal játszottam volna.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#241) ldave válasza Mister_X (#240) üzenetére


ldave
Topikgazda
LOGOUT blog

FF13 és a két folytatása is jött Xbox-ra, nem olyan nagy meglepetés ez. Gondolom a Square nem nagyon teheti meg a jelen pénzügyi helyzetében, hogy csak egy konzolra adjon ki játékot (izé, Rise of the Tomb Raider).

Vitát szerintem már legalább 4 hete be se kapcsoltam :(

A Slime draws near! Command?

(#242) Mister_X válasza ldave (#241) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amíg volt Vita-m, csak Killzone ment vele, belenéztem egy-két címbe, de minden más a memkarin/a download listen pihent... persze nem volt Persona 4 Goldenem, Unchartedet egyszer sem töltöttem le, Sly Cooper detto, néha mentem pár kört WipeOutal és Gravity Rush-sal is el voltam, de ennyi. Ha hozzám vágnának egyet egy 32GB-os kártyával, az lenne a legjobb.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#243) Synthwave válasza ldave (#239) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

P S 3
S
3

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#244) meoindil


meoindil
aktív tag

Sőt, FF XIII már PC-re is van! Mondjuk jó lenne, ha ezt a szokását megtartaná Square Enix. Bár a fogadtatás eddig elég vegyes főleg a mérete és amiatt, hogy a felbontás gyárilag nem állítható, csak mókolással...

[ Szerkesztve ]

(#245) Synthwave válasza meoindil (#244) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bezzeg ehhez tudják mellékelni a japán hangsávot, a PAL PS3 verzióhoz meg nem. :W

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#246) meoindil válasza Synthwave (#245) üzenetére


meoindil
aktív tag

Gondolom ezért is az elriasztó méret - nem japán hangsáv van, hanem duplán az összes videó japán hanggal is.

(#247) Synthwave válasza meoindil (#246) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért írtam, hogy "mellékelve".

Nem amiatt akkora.

PS3 Blu-ray. Nem elfért volna?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#248) Mister_X válasza Synthwave (#247) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Aha, de tudod, a Steamen mindenki ugyan azt a FFXIII-at tudja megvenni, töltse le Japánból, USA-ból, Európából... Míg konzolon ez a régiózár maradványa. Én is marhára tudtam volna örülni neki, ha Store-ból le tudtam volna kapni a nyelvi csomagokat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#249) Synthwave válasza Mister_X (#248) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szimplán csak igénytelenek. Némi alapvető retardáltság mellett.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#250) nonsen5e válasza meoindil (#244) üzenetére


nonsen5e
addikt

Méret kérdéshez annyit, hogy manapság egyre több játék ekkora már.

Azt magasról ejteném le, hogy nem javitanak a grafikan, csak kiadjak portba.

A button mapping hianya eleg zavaro, azert vettem meg, hogy kiprobaljam billentyuzet egerrel... Ertekeleseibol meg szerintem eldolt, hogy nem lesz XV PC.

Arra tovabba nagyon kivancsi vagyok, hogy a masik ketto reszhez bundlizzak-e a dlcket.

Az meg nagyon erdekel, hogy minek adtak meg minimum meg optimal gepigenyt ha semmi allito menupont nincsen. Foleg, hogy a min az dx9 az opt. meg dx11. Rivatuner meg a mostani eromuvemmel is azt irja, hogy render: d3d9

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.