Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#4742) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Valami jó férfi hátitáskát nem tudnátok ajánlani? Munkába járásra, mindennapi használatra, kis bevásárlásokra használnám.
Amiket mindig magamnál tartok:
Kulcsok, napszemüveg, bicska (svájci), pénztárca, akkumulátor cellák, lötyik és inni való.
Az előző táskámat kicsit megtépázták a kulcsok és a ritkán bevásárlás utáni telepakolás miatti súly.

Ezeket néztem külföldről: [1], [2], [3]
Az ár nem nagyon számít, minőségit szeretnék, de a divatmárkák nem érnek meg nekem felárat. Minőségi, strapabíró hátitáskát keresek.
A másik út az, hogy Kínából rendelek valamit ami funkcióban megfelel és nem túl drága viszont majd pár év múlva megint cserélem. (végülis az előző is kibírt pár évet)

Egy kollégám nemrég rendelt pelenkázó hátitáskát aliról és engem meghökkentett a minősége. Bármelyik plázában sem láttam jobb minőségű táskát. (bár pelenkatartó hátitáska, kb ugyanúgy néz ki mint bármelyik másik hátizsák csak kialakításban más, nagy a rekesze)

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.